פוקימון

From איןציקלופדיה
(Redirected from סוטהשי טג'ירי)
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


"בלבאזור מזכיר לי את משה דץ."
~ שבתאי צבי על פוקימון
"ומשה דץ מזכיר לי את בלבאזור."
~ שבתאי צבי על משה דץ
"פיקה פיקה, פיפי קאצ'ו"
~ פיקאצ'ו על הצורך שלו להשתין, ועל משמעות החיים
"זה ממש לא נכון! כי בעקבות העונה ה100003854328598 קהקהרומו הורג את פיפיקאצ'ו!"
~ מעריץ רנדומלי על של פוקימון


פוקימון (בתעתיק תקני: פוקמון) היא סדרת אנימה המספרת על עולם של יצורים שאנשים מנצלים אותם בשביל פשעים כגון: גניבה, רצח, אונס, סחר בסמים, ועוד.

פוקימון - איך הכל התחיל

הכל התחיל כשהזרעון פגש את הביצית ונולד סָטוֹשְי טג'ירי(ששמו המלא לא יכול להכתב בגלל אותה סיבה שאי אפשר לרשום את המספר המלא של פאי),ילד מוכה מארץ לא ידועה שמדברים בה צ'כית-ארמית מדוברת, נזרק מהבית ע"י הוריו. הוא גר עד גיל 17 בתוך קופסת קרטון. בכל הזמן הזה לא היה לו כלום לעשות, חוץ מלצייר, כי איש נדיב מאד נתן לו נייר טואלט ועט חצי גמור. הוא צייר הרבה יצורים, וחלקם מוזרים מאד (ראה ערך: עודד מנשה). בגיל 17, הוא צייר את היצור ה-148,764. באותו יום, שני ישראלים (אחד מהם היה השטן בתחפושת והשני עוז רז) ראו את היצור הנורא ביותר שלו, קיבלו השראה, והחליטו להביא ילד לעולם. זאת התשובה לשאלה איך נולד עודד מנשה. סוטהשי עבר ליפן בתקווה למצוא פלאפל, ואז גילה שפלאפל זה בישראל. כשהוא עמד בתור למטוס לישראל, כל הציורים שלו נפלו מהמזוודה, ומפיק יפני שעבר שם ראה אותם. הוא החליט שהם מספיק מפחידים כדי ליצור סדרה מפחידה בכיכוב היצור הכי נוראי, עודדמנשה. כשהם הגיעו לאולפנים, סוטהשי, אחרי שקיבל את כל הכסף, רצח את המפיק וביים את התוכנית בעצמו. הוא שינה את שמו ל'מון', בלי סיבה. הוא לא ידע איך לקרוא לתוכנית, עד ששמע בהלוויה של המפיק את השם הגאוני. ' המפיק מוטישו מאקאמסאקי פוקירו לאקאצ'אטי, לא פה כי מון רצח אותו'. באותו יום, החליט לקרוא לסדרה 'פוקימון', וליצורים קרא 'פוקימונים' על כך שרצח את המפיק עם השם הארוך. מדענים חקרו וגילו, שהשתמש בסם חזק בשם קוקאמון והשתמש בזה גם בתור שם לסדרה. הוא החזיק את הסם תמיד בכיסו, ולכן החליט שפוקימונים הם מפלצות כיס. אחרי שזיבלנו לכם את השכל על תורת החיים שלו, אתם מוזמנים סוף סוף לקרוא את ההמשך. היום הדמויות הפכו לאמיתיות עקב קרינה היפר-אקטיבית מסוכנת(עודד מנשה)

הכדור שחש דיחק בו כדורגל כשהוא הייה קטן

הסדרה

העלילה

הסדרה מספרת על חש פאק'ם (באנגלית: Hash Fuck'eעקב מגפת איידס, דגה בבריכה כדי למצוא איזה משהו לאכול (חי), היא מוצאת להפתעתה את חש ופיקאצ'ו ומנסה לבלוע אותם (חיים). לאחר הסבר ארוך על קניבליזם, חש מציג את עצמו למינטי, והיא הצטרפה למסע שלהם. אומרים אפילו שהם עשו את זה בשלישיה כל לילה. לאחר מכן הם פגשו את שתוק, ערס עצבני, מנהל מכון האבן (מכון כושר לא מצליח אי שם ביפן הרחוקה...), וגם הוא הצטרף אליהם לאחר שנכנע לפיקאצ'ו של חש. המדענים שלנו חקרו וגילו שהם עושים את זה ברביעיה לפני כל פרק. לאחר מכן הם פגשו עוד דמויות במהלך המסע. אומרים שהם עשו את זה בחמישיה אחרי הפרק. ישנו גם את צוות דדקט (באנגלית: Team DeadCat), צוות מרושע שמאמין בלרצוח חתולות, לשתות את הדם שלהם, ובשטן. הם החליטו לגנוב פוקימונים כדי להקריב אותם קורבנות לשטן(דורה), שהפוקימון האהוב עליו היה פיקאצ'ו, ולכן הם מנסים לגנוב לחש את הפיקאצ'ו שלו בדרכים חרמניות ומוזרות. לאחר מכן, צוות דדקט שינו את השם שלהם ל'כת השטן' הפוקימון השני הכי אהוב עליהם הוא דיקאצ'ו (Dickachu).דיקאצו הוא פוקימון שהמתקפות שלו הם פלוצ, קקי, שפיך ומכת סופר-זין ופוקימון הוא תוכנית לילדים בוגרים וחרמנים במיוחד ילדים אלו אוהבים פוקימונים בשל קרבתם לאנשים מוזרים (ראה ערך:עודד מנשה)

20px-Stop hand.png אזהרה!
הפסקה שכרגע סיימת לקרוא הכילה פרטי עלילה!הדמויות

 • חש פאק'ם- ילד מסומם בן 10 שחש את עצמו ודופק את מינטי כל שעה,ומכאן שמו הוא יצא מהארון בגיל 12 והחליט שנימאס לו והוא והחלחט לזין את גסי ווזין אותה ואז הוא גילה שאין לה זין אז הוא זיין את שתוק וגילה שלו יש זיין אורך מהרגיל

.

 • מינטי- הדמות החתיכה של הסדרה, נאנסה 99,645,565,376,165 פעמים בסך הכל, אך זה צונזר לקראת העונה החמישית.
 • שתוק- הערס העצבני שהצטרף לחש למסע, כדי להראות איזה גבר הוא. המדענים שלנו חקרו וגילו שהם עושים את זה בשישיה וללא אמצעי מניעה.
 • ג'סי- פרוצה מקצועית, חברה בצוות דדקט.
 • ג'יימס - בתול בן 50, הצטרף לצוות דדקט כי משעמם לו.
 • האו- פוקימון-כלב שלמד לדבר והצטרף לצוות דדקט בגלל שנאתו לחתולים.
 • מייקל בולבולסון- גרביל שנאנס ע"י היטלר ו אילומינטי ו מוחמד באורגיה עם בובספוג ו בן גוריון, לאחר מיכן הגרביל נכנס להריון מחרגול ו מרוב הזרע שקיבל בכליה גילה שהוא בהריון ו לאחר מיכן הוליד ילד ו רצה לקרוא לו מייקל ג'ורדן אבל פוטין החליט ששמו יהיה מייקל בולבולסון.

דמויות חדשות

טחסי-ילד פדופיל המבוסס על סהטושי ומאופיין בציורים פדופילים. כולם חושבים שיש לו בעיות הזעה בגלל סרט הזיעה שלו, אך בפרק 25525 מגלים כי הסרט סופג נוזל זרע מיוחד היוצא מהתחת ומביא לטחסי את שמו.

 • מיין - ילדת רחוב שפגשה בחש כאשר הלך לבית הבושת בעיר זיונלהבורג.
 • מוקוס - אח של מיין. סתם פלצן ואנס סידרתי הנקרא בשם הרחוב "דפוקתחת".
 • הוקר (היקארי) - חברת ילדות של מיין. שותפה לאורגיות סדרתיות בסדרה.
 • חבריא - המאונן הסדרתי של הסדרה. אכן שנון.
 • הומויה - בואו נאמר שבגללו כאב לג'יימס התחת.
 • בנג'מין גונליר-ילדה שעשתה שינוי מין מנגנת על צ'לו ענקי כזה כלי נגינה לחננות.
 • ניסים גרמה- זמר מופלץ בעל פיצול אישיות ויכולת לרצוח אותך.
 • מקס קרצ'בסקי- ילד מוזר שמנסה לחפוף משולשים עוד לפני שחפף את הראש, מקס הוא בעצם אישתו של לאון קובליוב (לאון קובליוב ילד בן 13 שיודע להגיד מה כן אולי מתי לא), מקס הוד דמות חדשה שדומה לחנון צהוב חסר משקפיים שטוען אשר לדג אין כליה.

מקס גם אוהב לאכל אוכל מקולקל ו לאחר מכן להפליץ בשיעורי מתמטיקה ו להסריח את כל הכיתה, מקס נאנס ע"י לאון כל יום לומרות שלשתיהם אין איבר מין.

פוקימון והעולם

 • כדי ליצור גרסא מודרנית לסדרה, אנשים העתיקו את התוכנית וקראו לה 'דיג'ימון', המספרת על יצורים שמשתמשים בסמים דיגיטליים.
 • ערוץ הילדים נתבע על ידי סוטהשי, על זכויות יוצרים של הפוקימון 'עודד מנשה'.

לבסוף הוריו הישראלים של עודד מנשה היו אשמים, על שהעתיקו אותו. בתור פשרה, שינה סוטהשי את השם של הפוקימון 'עודדמנשה' ל'גסטלי'.

פוקימון בעולם המודרני

כיום, פוקימון משמש כסדרת בסיס לסרטונים פורנוגרפיים פשוטים וקצרים ברמת ההשכלה. בימינו, 97% מילדי המייפל צופים בסרטוני פוקימון המלווים בתכנים כחולים וורודים. לדוגמא סירטון דבילי ואורבני לגבי סידרת העכבר: לחצו לצפיה(באחריותכים בלבד!) החל משנת 2007 פוקימון משמש גם כמזכ"ל האום לאחר שהחליף את קופיקו ענאן בתפקיד.

בשנת 2016 יצא המשחק החרדי פוקימון גוי. במשחק אתה משחק דוס, ותופס גויים בעזרת פוקדור שהוא בעצם בקבוק תבערה. יש מספר רב של גויים בפוקימון גוי: החל מ"שיקסא" השכיחה ועד רוג'ר ווטרס הנדיר. המשחק גרר אחריו מיליונים לצאת אל הרחובות מצוידים בבקבוקי תבערה, כדי לתפוס נוצרים.

סוף דבר

סוטהשי מת בגיל 97 וחצי שנים, 78 חודשים, 456 ימים, 38 דקות, 67 שניות, ו173.545445 מאיות השנייה. הוא תרם את גופו למדע וקיבל בחזרה מכתב הטוען שגם למדענים יש סטנדרטים. המדענים שלנו חקרו וגילו שהוא מת משקיבל סמים מקולקלים מאחד מהמעריצים. המעריץ התגלה כעודד מנשה. בנוסף, גילו המדענים שהם עשו את זה בשביעייה. בסוף זה הדרדר לשמינייה, ומזה קיבל היוצר של השמינייה השראה.

ראו גם

פוקימונים בע"מ

קישורים חיצוניים

האתר הרשמי של פוקימון

אתר ערוץ הילדים, לא לבעלי לב חלש

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על פוקימון.