איןמינים:ילד סנטר

From איןציקלופדיה
(Redirected from ילדי סנטר)
Jump to navigation Jump to search

ילדי הסנטר

מיקומם של ילדי הסנטר

 ילדי סנטר מצויים יכולים להימצא בהרבה מקומות כמו : 
  • פחי הזבל מחוץ לסנטר ,
  • בבניינים נטושים ליד הסנטר ,
  • סמטאות ,
  • השירותים של הסנטר ועוד ...

ילדי הסנטר למרות גילם הצעיר לא ימצאו בבתים של הוריהם.

מצבם הכלכלי של ילדי הסנטר עומד על עוני כבר 50 שנה מאז מלחמת הסנטר האחרונה שהשמידה הרבה מהעסקי זנות המצליחים בסנטרנט מה שגרם לקריסה כלכלית מוחלטת .

ילדת סנטר מצוייה

הם מצליחים לקנות אוכל בעיקר מהכסף שהם מקבלים מלמצוץ לערסי צעצוע ומהכרטיס אשראי של אמא .

אומות ילדי הסנטר

ילדי הסנטר מחולקים להרבה אומות קטנות כמו : 
  • ילדי הסנטר המצויים : ילד הסנטר המצויי מתאפיין בעובדה שהוא חותך ורידים וישן בסנטר , הם האומה הגדולה ביותר של ילדי הסנטר והם אלו שהתחילו את מלחמת 7 השנים של ילדי הסנטר
  • "המיוחדים" : המיוחדים דמים מאוד לילדי הסנטר המצויים חוץ מזה שהם מתאפיינים כ" זואי ו הם " והם ידועים כהכי מעצבנים מכל ילדי הסנטר הם בדרך כלל DIY טרנסג'נדר .
  • ילדי סנטר משוטטים: ישנם ילדי סנטר משוטטים הלא נמצאים בסנטר אפשר לזהות אותם בקלות מאוד הם מתלבשים בוורוד (כבנים ) ובכחול (כנשים ) הם תמיד ילבשו חצאית עם פסים ויהיו לפחות 70 קילוגרמים מעל המשקל הממוצע . הם תמיד ימצאו ברדיוס של לא יותר מ 2 קילומטר מגדי גרוס.
  • ילדי סנטר "סקסיים" : זהו זן מיוחד של ילדי סנטר ההתפתח בעשור האחרון עם העלייה של רשתות מדיה חברתיות בסנטרנט . ילדים אלו תמיד יחשפו לפחות 70 % מעור גופם ( עדיף באוזרים שנחשבים סקסיים ) ותמיד ילכו עם פרצוף אהגאו אלא אם הם מדברים עם מישהו . ילדים אלו ידועים ואהובים בידי רבים בגלל התחביבים שלהם כמו : להעלות סרטונים כחולים לסנטרנט , לנשק זרים מוחלטים (בעיקר גברים) , ולאכלס אפליקציות כמו טינסנטר (חיקוי לטינדר ) , OK סנטר ועוד...

הסנטרנט

הסנטרנט היא הרשת אשר ילדי הסנטר יצרו על מנת לשוחח ברחבי העולם. הסנטרנט תפקד בדיוק כמו האינטרנט שאנו מכירים היום אך ילדי הסנטר הצליחו ליצור אותו לפני המועד הנכון, לא כי הם חכמים אלא בגלל שילדת סנטר אחת אשר עונה לשם "גברת חושך אור בעלת הכוס המירבי" מצצה לשטן.

ילד הסנטר הראשון

ילד הסנטר הראשון נולד ב2134 לפני הספירה ליד השטן. אמו נתנה לו סלע כדי לראות עם הוא ראוי למשפחתו (משפחתו ראתה מה הילד עשה עם הסלע ואם הוא זרק אותו על אדם או אכל אותו הוא מוגדר כראוי) ילד הסנטר דחף את הסלע אל תוך ישבנו וירק חתיכות מן הסלע במהירות של 2383 קמ"ש והרג כל אדם אשר עמד על ידו, השטן ראה את יכולותיו של ילד הסנטר והגשים לו זן משלו.

מלחמות ילדי הסנטר

מלחמת הסנטר של 1074

בשנת 1074 ילדי הסנטר היו מפוזרים ברחבי העולם והיו מוגדרים כמטרד, מפני שהסנטר לא הומצא עד שנת 1090 שמם של ילדי הסנטר היה "דוחפי בקבוקים לרקטום". מנהיגי עולם רבים הסכימו להפסיק את הקונפליקטים ביניהם על מנת להעלים את ילדי הסנטר מרחבי העולם. אך מרגל אחד בשם "גדי גרוס מביא הלילה" סיפר ליתר ילדי הסנטר על התכנית הזדונית של מנהיגי העולם, ילדי הסנטר התכוננו למלחמה בעזרת בניית בסיסים רבים להגנה עצמית, אחד הבסיסים כלל שער בין ממדי לכל גרסה של דיזינגוף סנטר שקיימת. בגלל יחסי הגומלין בין ילדי הסנטר של ממדינו לבין ילדי הסנטר ממימדים אחרים ילדי הסנטר הצליחו לנצח את המלחמה והרוויחו לעצמם מדינה משלהם: דיזינגוף סנטר.

מלחמת 7 השנים

מלחמת 7 השנים הייתה בין מלאכים אשר לקחו את צורתם של בני אדם רגילים לבין ילדי הסנטר המצויים, המלאכים ראו שקיומם של ילדי הסנטר לא היה מתוכנן אז הם הלכו לכדור הארץ על מנת להרוג את כל ילדי הסנטר ילדי הסנטר כלאו את הכמות הקטנה של המלאכים במימד בו הסנטר לא קיים. ילדי הסנטר יכלו לנצח מפני שהמלאכים היו בתוך גוף של אדם.