איןמינים:נאשדידן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

העם הנאשדידני הינו עם קסום ממוצא יהודי הידוע באהבתו למורטל קומבט

סמל העם הנאשדידני

היווצרות

העם הנאשדידני נוצר ככל הנראה מזיווג לא חוקי של ישו עם אלוהים, למרות שישנם חוקרים הטוענים כי מדובר בעם שהוקרץ "יש מאין" כלומר יום אחד הם הופיעו סתם כך. כל שידוע לנו הוא שהפעם הראשונה שנאשדידן נצפה היה בדרבי התל אביב ב1879 עת מלמיליאן עמד להבקיע גול אך לפתע צנח נאשדידני לקהל ועצר אותו בצעקת: "איי צ'אלנג' יו טו מורטל קומבט!".

השפה

לויקיפדים נמאס לחקור אותם כאשר הם שמעו בפעם ה346,78,5626 את המשפט: "איי צ'אלנג' יו טו מורטל קומבט!".

מנהגי העדה

לנאשדידנים מספר מנהגים קסומים ביותר, רובם ככולם קשורים במורטל קומבט.

  • כל אימת שקם איום על הנאשדידנים קיים סיכוי של 100% כי אחד מהם יקום ויצעק על האיום: "איי צ'אנלג' יו טו מורטל קומבט!". האיום יכול להיות דוב, כלב, סערה, או טופס לוטו.
  • כל אימת שלא קם איום על הנאשדידנים חזקה שאחד מהם יתרגז ויצעק על נאשדידן אחר "איי צ'אלנג' יו טו מורטל קומבט!". זאת הסיבה שעם זה איננו כה גדול.
  • מלבד זאת כל מנהגי העדה הנאשדידנית חופפים לדת היהודית, למעט קבלת התנ"ך כאמת (איי צ'אלנג' יו וגו'). כל דת אחרת לא מתקבלת וכל ניסיון להעביר נאשדידני לדת אחרת תתקבל בקריאת "הומו", אם בכל זאת תתעקש, הוא יצעק "איי צ'אלנג' יו טו מורטל קומבט!"

הנאשדידנים בישראל

כיום הקהילה הנאשדידני תבישראל משגשגת ונחשב לאחת מקהילות הנאשדידן המשגשגות בעולם. לחברה יש מרכז דת תרבות ורוח הממוקם בחולון, ואף מגרש טניס.

מלך הנאשדידנים

מלך הנאשדידנים הוא יוני בלוך אשר כל הנאשדידנים כפופים לו, לא משנה באיזה ארץ הם חיים. כל נאשדידני שנולד חזקה עליו להשבע שבועת אמונים למלך, באמצעות אכילת בשר מתוצרת "תוכלת" המוכיח נאמנות אמיתית למלך.


ראו גם