מינים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מינים הם סוגי היצורים הקיימים. בעצם ישנם מספר מינים, המהווים מיני על, ושאר המינים הם קטגוריות בתוכם. להלן רשימת מיני העל:

  • בעלי חיים חיים - יצורים עם צורה מסויימת שיכולים לזוז ומקדישים להם איזה שהוא יחס.
  • צמחים - יצורים חיים שלא יכולים לזוז, לחשוב או לדבר אבל הם נותנים לנו אוכל שאף אחד לא פוחד לאכול, אז אנחנו מקדישים להם טיפ-טיפת תשומת לב בט"ו בשבט - למרות זאת אינם יצורים בעלי חיים חיים.
  • בקטריות - יצורים חיים קטנים קטנים קטנים שאי אפשר לראות. רוב האנשים חושבים שהם מזיקים כי הם גורמים ל"מחלות" אבל אנשים עצלנים יודעים כי מדובר בבקטריות שמתבייתות לך בגוף וגורמות לך להישמע ולהיראות כמישהו שלא יכול לעשות דבר מסוים, ועל כן הם יצורים מועילים שעוזרות בתירוצים.
  • קדושים - יצורים רוחניים אשר להם כוח השפעה חיובי אך הם שולטים בהכל ולכן כדי להרגיע אותם מלהרוס אותנו אנחנו מתפללים להם והמצאנו עבורם את הדתות. כאלה הם שבתאי צבי, צ'אק נוריס, אלוהים, ישו, בודהה וכו'.
  • מקוללים - יצורים רוחניים אשר להם השפעה שלילית ויכולים לשלוט כמעט בהכל (למזלנו רק הקדושים שולטים בהכל, אך דבר זה עלול להשתנות בכל רגע) כאלה הם השטן, ג' יפית, בני גורן וכו'.
  • אנשים - יצור שהוא שילוב של ההפכים הגמורים - קדוש ומקולל. על כן יש אנשים טובים ( מי שם הקישור הזה? לא שמעתם על צ'אק נוריס?) ואנשים רעים - השילוב בין שני דברים רוחניים יצרה משהו גשמי ומכוער - בני אדם. בגלל שאי אפשר לבחור מבין קדוש ומקולל, האדם עונה הכי טוב על ההגדרה של בעל חיים חי - כי יש המפקפקפים בהיותו מין על.
  • חייזרים - יצורים שאינם מכדור הארץ. כל חייזר מכוכב אחר נראה אחרת - מה שהיה אמור ליצור את ארגון החייזרים הבין לאומי אבל כרגע אמרנו שהם לא מכדור הארץ אז איך זה יהיה בין לאומי בכלל?...
  • מבמי"ם - מינים בלתי מזוהים (לא לבלבל עם המשפט "מה עבמ"ים?" של אלה שלא מאמין בחייזרים). מדובר ביצורים חיים שנולדו וחיים על כדור הארץ כמו פקאצה. מב"מים גורמים לחייזרים לפעמים לחשוב ולטעות שיש על כדור הארץ חייזרים אבל זה לא יכול כי הקדושים מגנים על כדור הארץ (לכן אסור לתת למקוללים להשתלט על הקדושים! כי אז חייזרים יגיעו מהר לכדור הארץ ויתאחדו עם המבמי"ם למתקפה על כל דבר שלא ימיר את דתו לכת השטן! אימאל'ה!).

לצערנו, אי אפשר לפרט את כל תת הקטגוריות לבע"ח במאמר כה קצר, לכן יובא כאן (בהמשך, בפיסקה "המינים"), אז הנה המינים האנושיים:


המעורבים

קיימים כמה תת-מינים שהם שילובים של המינים השונים (כאמור בן אדם עשוי לעלות על הגדרה זו למרות שהרוב חושב שהם יצורי על). הנה רשימה של כמה מהם:

  • חיות קדושות חיות שהפכו לסמל קדושה ולכן אסור לאכול אותן. פרות קדושות בהודו, למשל, ועל כן גם תרנגולי הודו קדושים בפארא-פיליה (מאז הפרה היסטוריה), בקינגדום-אל-רודאו (מאז הכרזת העצמאות של קינגדום-אל-רודאו אחרי מהפכת הפרות הגדולה) ובבולובולויה. בנאפיס טוענים שאין פרות קדושות, אמנם יש סניף שלה שנקנה על ידי פארא-פיליה.
  • צמחונים - אנשים שחושבים שהם בעלי חיים חיים (להבדיל מאלה החושבים שכאלה הם כל בני האדם) ולכן הם לא אולכים בעלי חיים. למזלנו, אין כאלה שחושבים שהם צמחים, לכן אנחנו לא רואים אותם מבצעים פוטו-סינתזה, תודה לאל..

מוצא המינים

מוצא המינים משתנה מדת לדת: כת המדענים סבורה כי מוצאם מן הקוף (כל השטויות של האבולוציה), בזמן שדתות אחרות גורסות כי ברא אותם אל כלשהו. חלק מהמינים נובעים זה מזה (זרמי הפאנק והמטאל נולדו מן הרוק) וחלק נוצרים מעצמם. ישנם מינים כוללים יותר: יצורי אופל מגדירים מינים רבים של שדי גהינום, דינוזאורים סגולים למיניהם וכוכבי תכניות טלוויזיה בערוץ "הופ!". ישנם מוגדרים יותר: עורכי דין ועובדי מס הכנסה הם אנשים רעים, שעבודתם היא (נו באמת 3 ניחושים), ומטרתם לעשות כסף למענם או למען גוף שטני גדול. המינים הכוללים בד"כ מוציאים מתוכם מינים נוספים בעוד שמינים מוגדרים לא משאירים מקום להתפתחות ושינוי. בניגוד למה שנהוג לחשוב, מינים כללים לא שורדים זמן רב יותר. מחקרים מראים שמינים כללים שורדים בדיוק כמו מינים מוגדרים. המין הנפוץ ביותר בעולם הוא הנורמלי, כאשר ישראל בה המין הנפוץ ביותר הוא הערס היא יוצאת דופן. דוגמאות נוספות לכך הן: קנדה (בה המין הנפוץ הוא הפריקים) ומועצות הברית (יש שם בעיקר חנוני מחשבים, היפים ופאנקיסטים). המין הנדיר ביותר הוא גילגול של ש"צ, ולא הרוקר המצוי בסכנת הכחדה. הסיבה לכך היא שגילגול של ש"צ הוא אחד ויחיד בכל תקופה, ועם זאת יש לו תכונת התחדשות.