איןמינים:מתלהב

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"מה אתה חושב את עצמך?!"
~ מתלהב על עצמו
"יו!איזה חופר!"
~ מתלהב על פועל
"איזה חש!!!1"
~ פקאץ על מתלהב


מתלהב הינו ילד שמקלל אחרים בקללות כגון:איזה חופר,איזה דפוק,חתיכת צ'אק נוריס,למרות שכל קללה של המתלהב היא בעצם אמרה על עצמו.מתלהבים מזוהים עם המספר 12 (השד יודע למה).


בריאת המתלהב

פעם אחת,כאשר אחמדיניג'אד עשה ניסוי מדעי,שקיווה שיגרום להתפוצצות אטומית ויהפוך אותו לאיש יפה,יצאה מפלצת שמלמלה דברים כמו:ג.יפית המכוערת הזאת...בחיים לא שמעה על ניתוח פלסטי...היא נראית כמו אחמדיניג'אד! אחמדיניג'אד נעלב והחליט להרוג אותו בעזרת פלוץ ענקי ורועש שהגיע ל154 בסולם ריכטר. הפלוץ אכן הרג אותו (וגם עיקם את מגדל פיזה) אך לאחר מכן מצא נוזל ירוק שברא שלושה מתלהבים וכך הם מתרבים עד היום.

מתלהב מצוי מבוגר
מתלהב מצוי צעיר

סוגי מתלהבים

  • המתלהב ה"חכם"-המתלהב החכם הוא המתלהב שחושב את עצמו (בלשון פקאץ:חש את עצמו!!1)

ואומר דברים כמו:"מה לעשות שלא כולם חכמים כמוני... יש כאלה שפשוט נבראו טיפשים..." וגם: "כשחילקו את השכל הפלצת בשירותים ?" או "איפה היית שה' חילק ת'שכל?"

  • המתלהב ה"מגניב"-המתלהב המגניב הוא הסוג הנפוץ ביותר של מתלהב ואפשר לזהות אותו לפי הלבוש שלו:

כובע על הצד,משקפי שמש,קרבולת גבוהה ביותר וג'ינס קרוע.מתלהב זה בדרך כלל תמיד לא שם על אחרים ובכל דבר הוא אגואיסט.

  • המתלהב הערס-המתלהב הערס הוא דומה מאוד למתלהב ה"מגניב" אבל הוא כל שניה מקלל,בועט ויורק ואומר לך קתילות.למתלהב זה יש חיבה מיוחדת לפרחה וחיבת הרבצה מיוחדת לחנון המחשבים.

המתלהב בחברה

המתלהב תמיד חושב שהוא מקובל אבל מאחורי הגב תמיד אומרים עליו:"תגיד ראית איזה מתלהב הילד הזה?!כל שניה הוא אומר "מה אתה חושב את עצמך".הבעיה היא שאף אחד לא אומר לו את זה בפנים כי אז הוא יבוא וילשין למישהו וימציא דברים כמו:"הוא הרביץ לי..." ויתחיל להתבכיין עד שבסוף כועסים על מי שקרא לו מתלהב.


היכחדות המתלהב

בשנת 1973 "האירגון העולמי להכחדת מינים מעצבנים" שבראשות מחמוד אחמדינג'אד ונסראללה נכשל בקמפיין להכחדת ישראלים שנקרא "קמפיין להכחדת ישראלים" או בשמו המוכר "מלחמת יום כיפור" והחליט לפתוח בקמפיין חדש להריגת המתלהבים.בו כל אחד שפוגש מתלהב צריך להביא אותו לסניף טיב טעם שבכור בדימונה ושם כבר יטפלו בו באמצעות קרן לייזר משוכללת שיצר החנון/להביא אותו לאחמדיניג'אד שיעשה עליו נאד ענקי (שאולי כבר יפיל את מגדל פיזה ויצליח להרוג עוד כמה אנשים). את שאר המתלהבים החליטו לשמש כאוכל לגרבילים מוצצי דם מפגרים.

מתלהב:הקאמבק

כאשר שבתאי צבי שיחק להנאתו בשחמט עם גרביל ביום כיפור החליט הגרביל לחרבן על הלוח מה שיצר דבר דומה לחומר הירוק שיצרמחמוד אחמדינג'אד.שבתאי צבי התעצבן מכיוון שבדיוק עמד לנצח וזרק את החרא לתוך גורס הנייר.החרא היה נוזלי מדי מה שקילקל את גורס הנייר וגרם להפוצצות הגורס ישר לתוך הלימונדה מה שגרם לחרא ולגורס הנייר וללימונדה להתערבב וליצור שיחזור מדויק של המתלהב כל האירוע הזה היה שיחזור של תיבת פנדורה.

מתלהבים מפורסמים