איןמינים:פריקרס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הפריקרס (פריק-ערס), בדומה לפריקצה הוא מתחזה. מדובר בערס המנסה להיות פריק, אבל הוא לא. שם נפוץ ל"פריקרס" הוא "וואנאבי" או "וונהבי" או כל עיוות אחר של המילה Wannabe בנגלית.

הפריקרס יסתובב בשחור, ישים חולצות של להקות שהוא לא מכיר, ילבש מכנסי ג'ינס צמודים, יקשיב למוזיקת רוק ומטאל אבל יתנהג כמו ערס ומנת המשכל שלו תיהיה נמוכה ביותר.

מדובר בסוג עלוב ביותר של אנשים, הם ישמעו מוזיקה מסריחה שקוראים לה מטאל שהם בכל אופן לא מבינים שום דבר בה, ינסו ללמוד לנגן על גיטרה אבל לא ידעו אפילו שמות של אקורדים, יבזבזו כסף על הופעות מטאל של אומנים שהם בכלל לא מכירים, ישתלטו על חדר המוזיקה בבית ספר ויעשו רעש נוראי כי הם "מטאליסטים קשוחים שלא כדאי להיתעסק איתם", הם יטענו בכל הכוח שהם פריקים ושהם שונאים ערסים בדם, אבל בעצמם יתנהגו כמו ערסים ואף יתחברו לערסים, וישברו את כל הדעות והעקרונות שלהם.

הפריקרסים מנודים מחברת מטאליסטים אמיתיים ופריקים אמיתיים צוחקים עליהם, בסתר כמובן, אחרת הם יפוצצו ת'אימ-אימא שלהם הזונה הצולעת הזאת 'סססססעמק על תתעסק איתי אני פריק!!!! לפריקרס עתיד דל ביותר כיוון ששום כת שמכבדת את עצמה לא תיתן לפריקרס זול להיכנס. וגם כיוון שרמת המשכל שלהם שווה בממוצע ל7.5-7.6% בלבד.

הפריקרס מתאפיין באדם שלא הבין עדיין מה הוא עושה והוא כל הזמן משנה את הסגנון שלו: -דיבור -הליכה -יריקה

איך הופכים לפריקרס?

זה קצת עצוב מדובר בילדים חשים (ילדים שחושבים שהם שולטים בדבר שהם עוסקים בו לדוגמה במקרה שלנו: ילד ממוצע שמפחד לנצל את הכוח שלו על אחרים אבל חש את עצמו ערס כלומר מראה בציבור שהוא ערס למרות שהוא לא) כאשר הילדים החשים ת'צמם ערסים פוגשים את החבר הפריק שלהם הכל משתנה והם מתחילים להשתגע ולחוש ת'צמם פריקים ששומעים מטאל.

התוצאה

מתי שהם גודלים הם כמובן יורדים מהעיניין של הפריקים והמטאל, והופכים להיות ערסים ממוצעים כמו כולם.