איןמינים:מש"צ

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ערך זה עוסק במדריך שלח צעיר; לערך העוסק במשתמש שבתאי צבי, ראו תבנית:משתמש שבתאי צבי.
מש"צית בפעולה.

המש"צים (מה שתרצה - צביקה יעשה מעולה) או ביחיד - מש"צ (מנקה שירותים ציבוריים), הם תנועת נוער גוף סודי במדינת ישראל האמון, בדומה למשטרות סודיות במדינות אחרות, על החדרה לא רצונית של 'ערכים' ו'חינוך' לאוכלוסייה הרחבה של הקופים הארצישראליים. המש"צים משתייכים לגוף בשם של"ח (שירות לחמניות חמות). כבר שנים ששולטים המש"צים בפעילות מדינת ישראל, ובעצם הם אמונים על שליטה בחיי היום יום של כולנו בלי שנרגיש.

גיוס ועינוי הכשרת המש"צים

כל מש"צ ומש"צ מתחיל את חייו בתור קוף ארצישראלי, חנון או במקרים קיצוניים (כדוגמאת נתניה\בת ים\מחוז דרום) כערס מצוי ואף ערסוואת. את המש"צים העתידיים מושכים בעזרת "פעולות פתיחה" זוועתיות - אירועים מעוררי אימה בהם מכנסים המש"צים עד כ-100 קופים תמימים מכיתות ח'-ט' ל"ODT" (קיצור ל"Oy Dan Tafsik"). בפעולות "משכנעים" המש"צים את הקופים כי עליהם לעבור דרך רשת מבלי לגעת בה כדי לזכות בדבר מה (אע"פ כי אין אף פרס. רעיון זה של עבודת חינם הוא דבר בו מתמחים המש"צים). לאחר אירוע זה, יזמינו המש"צים את החניכים (הכעת מכונים בפיהם "פש"צים - או פרות שפוטות צייתניות ישנות ומקלות מטאטא; ביחיד פש"צ - פרעוש שטן צלוי) לאחר פעולות נוספות בהם יחזרו המש"צים על פעולות עינוי אלו, ייצאו הפש"צים ל'טיול' חנוכה - יומיים הדומים לטיול שנתי, אך ללא אכסנייה. הרוב המוחלט של הפרחות, הפאקצות והערסים יינשרו בשלב זה. אלו שיישרדו יומיים נוראיים אלו 'יזכו' לחוות על בשרם את אימת גיחת הפסח, בהם יידרשו לבנות מבנים מעץ לשעשועם הפרטי של המש"צים, לבשל עבורם ואף לבדרם בשירים ו'מורלים' (שירים שטניים המחביאים בתוכם מסרים סמויים לעיצוב המחשבה ואיבוד יכולת הביטוי והפוריות.

פש"צ ששרד את כל הנ"ל ואת ימי השל"ח המזדמנים בהם נדרש לפעול, הוא יישלח ל"קורס בסיסי". מעטים ספורים שרדו קורס זה מבלי להפוך למש"צים. אך עדויות מוסרות כי הקורס מתנהל בגולאג הרחוק מאזור מחייתו של המש"ץ, בו הוא עובר סדרת עינויים שיטתית בה מוחדרים בכח ערכי המש"צים ה"ציוניים" למוחו, והוא מקבל זריקות וטיפולים המעניקים לו "כוחות הדרכה", אך לוקחות ממנו את היכולת להתרבות. בסיום הקורס, יקבל הפש"ץ את תוארו של המש"ץ ויצא לחזור על שעשו לו לפש"צים תמימים אחרים. את שלב זה מסיימים פרחות וערסים אחדים בלבד, שלימים יהפכו לאנשי 'מנהלה', או במילים אחרות, השמנים המניאקים שלא עושים כלום ועוד לוקחים על זה קרדיט.

שמועות טוענות כי למש"צים דרגים נוספים, הידועים בתור "מש"בים" (מי שנותן ביד). מעט מאוד ידוע על דמויות מסתוריות אלו, שכן אף אחד פרט למש"צים אינו יכול לזהותם ממש"ץ פשוט, או אף מאדם רגיל. התיאוריה הרווחת היא כי המש"בים הינם מפקדי המש"צים - אך מפאת מעמדם ויכולתם, הם אינם מענים פש"צים פשוטים אלא ממשיכים לענות מש"צים ב'קורסים' נוספים והם אינם מקבלים פקודות ממש"צים. נטען כי מש"צים, בתום התקופה בה עינו פש"צים, נשלחים לגולאג נוסף בו הם מתחשלים בעזרת לוחמה באריות ים, קרב מגע עם צ'אק נוריס[1] וסדרות 'הדרכה' מחרידות פי כמה מאלו שעברו קודם לכן.

מש"ב תימהוני שגילה עצמו טוען כי נוסף על כל זאת ישנם עוד שני קורסים למש"בים - קורס סיוו"ן (סימה ויקה ונועה) בו לומדים המש"צים את התורה העתיקה של הניווט: הקסם בעזרתו ניתן לחרטט במשך שעות לחניכים ולבצע את קסם ההגעה ממקום למקום ללא כל עזר (ראה 'טלפורטציה'). בנוסף טען כי לאליטה של המש"צים ישנו קורס אחד אליו מתקבלים אך ורק המש"צים המסורים והחננות ביותר - קורס ההשרדות. בקורס זה, אליו מתקבלים אחדים מן המש"בים אכולי המוח, מוסב טיול תמים לחלום בלהות מהלך, בו הולכים המש"בים הנבחרים עד לפסגת החרמון, שם מוסרת מהם קללת הבתולין והם זוכים בסיכה הממגנטת את בני המין האחר. גרסא אחרת טוענת כי בפסגת החרמון יושב יטי המעכל את המש"בים התמימים.

עקרונות המש"צים

המש"צים נשבעו להגן על החי והצומח, לכן הם הוכרזו כ"בשריים". הם לא אוכלים צמחים, אלא בשר - בשר אדם בלבד. הם ינצלו כל הזדמנות לעשות זאת: דריכה על שיח, צמח, או אפילו נגיעה בעץ ללא רשותו תביא את המש"צים אליכם. הם מהירים כרוח, חזקים כעץ בוק, וכולם בתולים, ככה שהאינסטינקטים שלהם חזקים יותר משל כל אדם אחר.

סימני זיהוי של המש"צ:

 • נעליים סגורות
 • שיער יבש \ מתולתל
 • חולצות של"ח ומש"צים
 • ריח של זיעה, לכלוך, טונה ובצל
 • רעב תמידי ובלתי מוסבר ללחמניה,טונה ותירס
 • בתולים (לפחות עם בני אדם, לא כולל יונקים קטנים/חפצים)
 • כמעט ולא מתקלחים, מפני שבדומה לזוחלים שמשילים את עורם, לאחר מקלחת עורם של המש"צים יהיה אדום עקב איבוד שכבת הלכלוך המגינה שלהם
 • אוהבים לחבק בצורה המחשידה כי הם מהקהילה הגאה
 • מהקהילה הגאה בדרך מסויימת (90%-95% לפי מחקרים עדכניים)
 • אחד מכל חמישה יסחוב גיטרה על גבו.
 • בעלי כובעים משונים, בדרך כלל יחשיבו בנדנה ככובע.
 • יובש בשפתיים
 • כל מש"צ אי פעם, יימצא צרוד.
 • נזלת שופעת.
 • מקל מטאטא עם שם המש"צ.
 • אוהל סיירים מט ליפול.
 • ישנים תמיד על מחצלת.
 • ובעיקר אהבה לגרבילים
 • סגידה לליידי גאגא (לא מוכח מדעית)

יש לזכור כי המש"צים לא תמיד ניתנים לזיהוי. הם מסביבנו תמיד, מתחקים אחרינו ומחכים לשעת הכושר. (אפילו עכשיו... אנחנו עוקבים אחריכם...)

מקרים מפורסמים בהקשר למש"צים

 • מחמוד אבו סלאמה, מפקד הכוחות המצרים עד 2003, דרך על שיח. עקבותיו נעלמו, ולא נמצאו עוד (חוץ מהעקבות על השיח).
 • שמעון ששון נשען על עץ ביער בן שמן. רק לאחר שבוע, נמצאה גופתו משמשת כמזון לשיח פוקליפטוס רבגוני מזן הפפירוס.
 • הרב יסחרוב ז"ל יצא בשנת השמיטה לטיול במערות בר כוכבא, ועצר בדרך להריח שיח אורגנו. מומחים ללוחמה בטרור סבורים שעצמותיו שימשו להכנת מרק לכבוד השנה החדשה.
 • ישו, מיתוס נפוץ הוא כי הרומאים תלו אותו כיוון שחשבו שהוא משיח שקר, אך בעצם נתלה כקישוט לכניסתו של המחנה של "צלבצוות", בזמן קורס מתקדם באותה התקופה.

דרכי התגוננות וחיסול המש"צים

חיסול מש"צים הוא אינו עסק פשוט, עלייך לזכור תמיד שכל אחד יכול להיות מש"צ, ולכן עלייך להיות בטוח שיש לך עסק עם מש"צ לפני שאתה מתחיל בפעולת החיסול.
כדי לחסל את המש"צ בלי להפגע, עלייך לעשות זאת מהר ובזהירות. תמיד היה מוכן עם חסה ביד, מונפת לכיוון המש"צ, ואל תשכח להזהר מהעיינים שלו.
לאחר מכן, מצא חפץ טבע מושחט (דף נייר לא ממוחזר, בריסטול, נייר טואלט עם מגע קטיפתי, גיטרות וכו'..) והכנס אותו בחוזקה אל מרכז הדם הירוק של המש"צ - הלא הוא ה"לב" (כך נהוג לקרוא לו, אך קשה לקרוא לבקבוק זכוכית שמכיל חומר ירוק מסתורי ומסריח בשם "לב" באמת). כלל חשוב שיש לנצור אותו בלב היל"מ לנצח, הוא לא לשכוח לפזר את דם המש"צ ברחבי אזור מושחת כלשהו. (שירותי בנים של בתי ספר, אזורי תעשיה, וכו'..)

במקרה ונתקלת במצב פתאומי, שבו תצטרך להרוג את המש"צ, ואין לך שום אמצעים, צריך פשוט לשאול את המש"צ שאלה על צמח שהמצאת, ואתה יודע עליו פרטים [פרטים מומצאים].
הכאב של המש"צ על כך שהוא לא מכיר את הצמח יגרמו לו להתאבדות.
זכרו! שהשיטה הזו יכולה לפעול כל עוד המש"צ נמצא במצב רוח טוב! לעולם אל תשתמש בשיטה זו כשהמש"צ מעוצבן

וכלל ברזל נוסף, ואולי החשוב מכל הוא - לעולם, אך לעולם אל תעצבן את המש"צ, גם אם זה הדבר האחרון שתעשה! עצבון המש"צ עלול לגרום לשתי תופעות עיקריות:
א. המשצ ישתמש בכל המים שבגופך כדי להשקות את השיח שליידו, ואת הבשר יאכל
ב. המש"צ יתחיל בהדרכה ארוכת שנים על העץ הקרוב, כאן תהיה תחרות מי ימות ראשון מזקנה

דבר נוסף שעליכם להתגונן מפניו הוא מאכלי המשצ. אלו מאכלים מרושעים מימי הביניים שנועדו לאכול למכשפות את הקיבה מבפנים. כיום הם משמשים נגד אנשים שאינם מש"צים (אע"פ שגם המש"צים אוכלים אותם, שכן קיבתם חסינה). המשצים מוסיפים להם תוספות טבע שונות,או מחסירים מהפריטים המקוריים שאמורים להיות שם (למשל,לפיתות הם ישכחו קמח.) המאכלים הידועים שלהם הם:

סלטים שונים וירוקים - מה שלא קורה,אל תאכלו את זה,מה שנראה לכם כמו מלח הוא חול ומה שנראה כמו חסה הוא נזלת,זוג מרכיבים חיוניים שנמצאים אצל המשצים דורי דורות.

קציצות חתול - קציצות לא מזוהות שהרוב הסברות הן שהן עשויות מבשר חתולים תמימים שניצודו על ידי המנהלה. מהן גם נעשות עוגיות חתול, עוגיות יבשות שטעימות באופן מפתיע, אותם טועם המש"צ בשש בבוקר אחרי מסדר טוב ולפני ארוחת בוקר לא כל כך טובה.

לחמניות עם שוקולד וקורנפלקס - לחמניה תמימה אשר מוסיפים לה שכבה לא מבוטלת של שוקולד לא מזוהה ועל כל הדבר החומימי הזה עוד שכבה נדיבה של קורנפלקס “פריך ומשובח” (שבשעת האכילה נעשה בלתי אכיל לחלוטין)

פיתות המכונות "פאטירים" - הפיתות נעשות ללא שמן (הרי הוא נשכח בטעות) ובעזרת 764 בנות שלשות את הקמח לאחר שהן נגעו בעץ מלבלב (שבמקרה כלב השתין עליו),לאחר מכן המשצים שורפים את הפיתות ב900,000 מעלות צלזיוס על טאבון (כלי נשק של המשצים שהועתק מן האתיופים) והם מכריחים אתכם לאכול את אותן פיתות שחורות ושרופות. מה שלא קורה,אל תכניסו לפה מאכל מש"צי! עובר אורח העייף, שיתפתה לאכול מאכל שיד המש"צ נגעה בו, יהפוך לצמית של המשצ"ים ויאלץ לעזור להם להגשים את מטרותיהם האפלות.

היל"מ

היל"מ היא "היחידה להכחדת מש"צים". תפקידה לחשוף את הקונספירציה הענקית, ולהלחם במש"צים.
מעט מאוד מידע ידוע על המחתרת, כיוון שהם נזהרים מן המש"צים, שזרועותם מגיעות לכל מקום ברחבי ארץ ישראל.
היחידה בהנהגת ב', ו-י', וסגניהם הנאמנים ת' ו-ס'.
היחידה המובחרת של ההיל"מ היא יחידת המתנש"ם- [מועצת תלמידים נגד של"ח ומש"צים]. יחידה זו פועלת ברחבי בתי הספר השונים ומבצעת את פקודות ההיל"מ נאמנה.

נמ"ש

במקור, נמ"ש פירושו "נשים מובילות שינוי", אך באחד מבתי הספר בפתח תקווה הוביל א.צ שינוי משלו, והסב את נמ"ש ליחידה "נגד מש"צים". א.צ, אשר בבית ספרו קיים מספר המש"צים הגדול ביותר מבין בתי הספר בארץ, החליט שאינו יכול עוד לבלות מחצית משעות היממה בקרבת אותם מש"צים, בימים אלה הוא מגייס תמיכת תלמידים מבית הספר, ומחבל בתאים של המורים לשל"ח בחדר המורים, תולש סיכות של"ח מתיקים, מחרים חולצות מש"צים, נעלי אולסטאר, גוזר שערם היבש ועוד.
למצער, ימיי התהילה של א.צ לא ארכו: הוא נתלה בחצר בית הספר ע"י חבורה של מש"צים מתולתלים אשר תוכניותיו לא מצאו חן בעיניהם. לאחר התליה הוצגה בפניו הדרכה נפלאה על מעיין שכבה כדי לוודא את שהותו הנצחית בגיהנום. בניתוח שלאחר המוות נמצאה על גופו של אותו צעיר חריטה מסתורית, כנראה זכר לכישוף קדום שהוא מקור כוחם של המש"צים. בימים אלה היל"מ חוקרת את הפרשה.

בינואר 2008 קם א.צ לתחייה לאחר שכוחו של מש"צ שנפל מצוק ימים ספורים קודם לכן עבר אליו. הוא שב לטיבו, והמשיך לטפל במש"צים בבית ספרו. באותה תקופה נשקל איחוד של נמ"ש ושל היל"מ, בשאיפה לחסל את כל מנהל חברה ונוער במשרד החינוך, ולוותר על של"ח וידיעת הארץ.

ראו גם

קישורים חיצוניים

 1. וברור שהמשצים מנצחים אותו בעזרת וודו אפל