נפטון

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"יש הולכים לבריכה!"
~ חייזר על נפטון
"WTF חשבתי שזה בריכה לא ארטיק עגול ענקי!"
~ שבתאי צבי על נפטון

נפטון (בקטאלנית:Neptú) הוא גוש קרח ענקי באמצע החלל שמתגוררים עליו חייזרי דגים-זומבים תלת ראשיים שיורים לייזר מהעיניים. השם נפטון לקוח מן המיתולוגיה הבובספוגית ששם נפטון הוא בעצם מלך הים אך נפטון מת כאשר הוא קפא בנפטון כאשר הוא עוד היה גוש מים ענקי באמצע החלל ולאחר הרבה שנים לאחר מכן (מדענים מתלבטים בן 19-20 שנה) הוא קפא.

תושב מקומי של נפטון

מבנה הכוכב[edit]

הכוכב בנוי מ 90% קרח אך פעם הוא היה עשוי מ-90% (שני חומרים שונים לגמרי), ה-10% האחרים עשויים מגז טהור. יש הרבה מדענים הטוענים שפנים הכוכב עשוי מגרעין, והגרעין הוא מקום מאד מאד חם! למרות שזאת שטות מוחלטת כי אם זה היה נכון כמובן שכל הקרח היה נמס והכוכב היה מתפוצץ. מבנה הכוכב מורכב מאקלים המתאים ליצורים החיים המתגוררים על הכוכב. אקלים הכוכב הוא די קריר וממוזג מסוכן לצאת לנפטון בלי סוודר, אז תמיד תזכרו לקחת אתכם סוודר אם אתם נוסעים לנפטון. למרות שרוב הכוכב בנוי מקרח יש כאלה הטוענים יש בנוסף לקרח גם מקורות מימיים בכוכב. בכוכב יש גם מכתשים הנוצרו על ידי אסטרואידים מלחמות בין גלקטיות עם מערכות שמש אחרות ברחבי היקום האינסופי.

תושבי הכוכב[edit]

בזמני קדם[edit]

תושבי הכוכב המתגוררים בנפטון מורכבים בדרך כלל מאלים בובספוגים (נפטון וטריטון לדוגמא), מדגים (דגים לדוגמא) אך רוב אוכלוסייתו מורכבת מחדי קרן קסומים שעלו לנפטון מהכוכב השכן לנפטון (ארץ חדי הקרן הקסומים). חדי הקרן הנפטוניים עשויים מקרח לרוב הם חסרי נשמה ושואבי נשמות, חד הקרן הנפטוני מאופיין בדם קפוא לגמרי וממתקים קפואים. לא מובן כל כך ממה תושבי הכוכב ניזונים בגלל שרוב הכוכב בנוי מקרח מוחלט.

כיום[edit]

כיום, שנת 2014 בכדור הארץ, שנת 5005 בנפטון, מתגוררים על הכוכב 540,000 תושבי קבע. 45% מהם שייכים לקבוצות האוכלוסיה והדת הקדומות שבו ואילו 35% יהודי אנשי העלייה הראשונה, השנייה והשלישית שטעו בדרך. 5% נוצרים פרוטסטנטים שנסעו לכוכב לאמת את מילותיו של ישוע הנוצרי. נפטון מחולק ל-473 מחוזות. רק בשניים מהם חיים תושבי קבע, טריטון ופרומיתאוס. במחוז טריטון מתגוררים כ-300,000 ורובם בעיר נפטון סיטי שמשמשת בפועל כבירתה של נפטון. במחוז פרומיתאוס האוכלוסייה כפרית בעיקר אך נהנית מחינוך ציבורי חינם מגיל שלוש וכן חינוך לנוער ברשת בתי הספר אורט.

נחיתות האדם בנפטון[edit]

נחיתות של האדם בנפטון
חללית שנה סיבת הכישלון
אבו-גוש 15 1946 הצוות לא ידע לשחות וטבע
גרגמל וחברותיו הנאות 1946 וחצי הרג אותם חד קרן
איה אתה פלוטו? 1991 חשבו שזה פלוטו אבל זה לא היה פלוטו והם טבעו.
הלהבות 2011 קפאו

ראו גם[edit]