ליקוי חמה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

ליקוי חמה זה שם לתופעת טבע שבה השמש מחליטה לצאת לנופש בטימבקטו ועושה חושך בעולם אבל בגלל שהזמן רץ מהר יותר על השמש יומיים בשבילה זה ארבע דקות בשבילנו.


מתי מתרחש ליקוי חמה?

השמש עובדת קשה מאוד בכל השנים. היא צריכה לגרום לכל כוכבי הלכת להסתובב סביבה ולהיראות 100ממת (היא לא משתמשת בפנטן). לפעמים היא מאוד עייפה ורוצה לצאת לנופש ולכן נוצר ליקוי החמה. היא עוזבת לנופש וכדור הארץ נשאר מיותם.

מקור השם

ליקוי חמה מגיע מהמילים ליקוי ו - חמה.
חמה = שמש/הדבר שנעלם
ליקוי = פיגור

זה מוכיח כשלשמש נגמר הכוח היא נהיית מפגרת וכתוצאה מכך היא יוצאת לחופשת התרגעות מהנה ללא מתמטיקה.

ההיבט ה"פיזיקאי"

בלה בלה בלה סיבה בלה בלה בלה פיזיקה בלה ליקוי בלה בלה שמש בלה בלה ירח בלה בלה כדור בלה ארץ. בלה בלה בלה שמש בלה בלה חמה בלה בלה נוגה בלה בלה גרביל בלה שבתאי צבי בלה בלה בלה מרגלית צנעני בלה בלה בלה בלה...

בחירת התאריך

השמש בוחרת את התאריכים כ1000 שנים מראש על מנת ליפול על תאריכים מגניבים מאוד. בני האדם מנסים לחזות את התאריכים על ידי בחירה של תאריכים מגניבים אבל הם תמיד מנחשים שזה יהיה ב - 42/42/4242 אבל הם שוכחים שאין חודש 42 ואין יום 42.

ליקויי חמה מפורסמים

6/6/6

ליקוי החמה הראשון התרחש בשנת 6 ב - 6 ליוני. הליקוי חמה היה התירוץ לשטן להיווצר יחד עם דורה, ברני, עודד מנשה וג' יפית. הליקוי נמשך כחמש דקות בגלל שהשמש יצאה לבקר בצרפת ועשתה שופינג מ-טו-רףףףףףףףףףף.

1/2/34

הליקוי חמה השני היה בשנת שלושים וארבע, ב - 1 לפברואר. הסיבה האמיתית של השמש לעשות ליקוי היא בגלל שהיא חשבה שהתאריך שולטטטטטטטטטטטטטטטטת והיא רצתה לצאת לחופשה מגניבה.

10/10/100

הפעם הבאה שהשמש יצאה לחופשה היה בשביל לבקר את דודה שרה שחלתה במחלת טשטשת. היא ניצלה את ההזדמנות לליקוי חמה כדי שגרבילים לא יוכלו לנווט את דרכם הביתה. דודה שרה קנתה לה פנקייקים בשוק אז השמש אכלה וחזרה הביתה שמחה ומרוצה.

11/11/1111

בתאריך הזה התרחש ליקוי החמה הארוך ביותר - 11 דקות וזאת בגלל שהשמש יצאה לשבוע לכבוד חגיגות ה - וואחד (1). היא רקדה, אכלה, שתתה, התרעננה והכי חשוב, השמינה.

20/10/2010

אתם חייבים להודות שזה תאריך מגניב. כמה חבל שהשמש הכזיבה.

ראו גם: