לווין

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
המצאה
שם ההמצאה לווין
מקום ההמצאה New USSR.png ברית המועצות
שימושיה שידורי טלוויזיה, שידורי טלפון נייד, ניתוק שידורי טלווזיה,ניתוק שידורי טלפון נייד
ממציא איזה בריתה-מועצותי אחד

לווין הוא מכשיר שמסתובב סביב כדור הארץ ושולח אליו שידורי טלוויזיה ושומר על קשר טלפוני סלולאריים ככה שאם יש בעיות קליטה הוא אשם ולא אני. תפסיקו להאשים אותי. לא לא, מה אתה עושה עם המברג הזה? לא!!!! למה עם המברג?!!!!.


היסטוריה

דוגמא ללווין מקולקל

הלווין הומצא כבדיחה של ברית המועצות על מועצות הברית על כך שהם מתפתחים יותר. הם הכינו עצם ושיגרו לחלל. פתאום הם גילו שהוא מסתובב סביב כדור הארץ והוא שידר מסרים של צלילים ותמונות לקופסאות. הם החליטו לקרוא לו לווין. אחרי שחקרו הם הגיעו למסקנה שניתן להמציא עם הלווין טלוויזיה.

אחר כך הם שלחו עוד לווין לטלוויזיה אבל הפעם הכינו קופסאות קטנות והצטערו לגלות ששמעו רק צליל ואז עלה במוחם הרעיון להמציא טלפונים ניידים דרך הלווין.

מקור השם

מקור השם לווין מגיע מיוונית שביוונית הוא אומר: Μπορείτε λίγο Mstrll σκυλί πόρνη (קאטי סומבאינל גורו קאטי אלו[1]) ובעברית זה אומר:"לווין"...

תקשורת עם חייזרים

ברית המועצות קיוו שעם הלווין יוכלו לתקשר גם עם חייזרים ולהעביר אליהם שידורים. עד עכשיו זה אף פעם לא קרה, כנראה כי החוט לא מתוח ולכן לא שומעים מהפחית שלהם.... או שפשוט הם מפליצים מאוד חלש :(

הלווין וכדור הארץ

לווין טיפוסי. בכתום, האצן בירוק הלווין.

בעבר חשבו שהלווין מסתובב סביב כדור הארץ בגלל כוח המשיכה אבל אז הסתבר שזה רק אצן עם חליפת לווינים מיוחדת [2]שגורמת ללויין לעקוב אחריו. כיוון שהלווין עוקב אחריו, הטלוויזיה המעניינת משודרת רק שהוא מעל המדינה ולכן, על מנת להקל על העומס, כשמופיע הלווין מעל סין, בישראל משודרים שטויות כגון פסטיבל מספרי סיפורים שגורמים לך לא לצפות בטלוויזיה.


יצרני לווינים

 • New USSR.png ברית המועצות - פיתחו כ - 90% [3] מהלווינים שכיום בחלל עד שהתפרקו
 • Contrary USA flag.JPG מועצות הברית - עובדים על מנת לעקוף את ברית המועצות אבל זה יקרה רק כששמעון פרס יזכה מתישהו במקום ראשון
 • Israel Flag.svg ישראל - מייצרים לווינים כחול לבן והם הטובים ביותר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!* UnFlag of Germania.svg גרמניה - מייצרים לווינים באיכות הכי טובה (טוב , לא ממש )

הלווין הגרמני

תהנו מהלווין הכי טוב בגלקסיה: 425

הגרמנים הם היחידים שהצליחו ליצור לווין אנושי והוא לנה מאייר-לנדרוט שגם זכתה על כך בפרס נובל לפיזיקה לשנת 2010.


לווינים ישראליים

הלווינים הישראליים הם לרוב כחולים לבנים ושומרי מצוות שלא מסתובבים בשבת, לא קורעים נייר טואלט בשבת ומתפללים באופן סדיר לאלוהים שנמצא רק קצת למעלה.
ישראל מייצרים לווינים בקצב של לווין בחודשיים כך שבשנה זה יוצא 29 לווינים שכולם משוגרים במועצות הברית. כיוון שהלווינים משוגרים במועצות הברית יש להובילם למועצות הברית בעזרת ספינת תענוגות רווחית ומהנה שבה הלווין פוגש לווינים אחרים, הם משתוללים, ניהנים ועושים ביחד פרפרים ואז אם יצאו למסע לדוגמא 10 לווינים מגיעים למועצות הברית 25 לווינים פלוס אחד בדרך... יחעיליחוליולחללחלחלייחליחל

מרכיבי הלווין

לווין

לא ידוע על כל המרכיבים של הלווין בעיקר בגלל שברית המועצות מעולם לא גילתה זאת אבל ידועים כמה מרכיבים בכל זאת:

 • פלסטיק - עוטף את הלווין על מנת שלא ייכנסו פנימה חייזרים
 • ברזל - שומר על גוף הלווין
 • מיכל דלק - כדי שהלווייו יוכל להגיע לחלל
 • זהב - על מנת שהלווין ישדר באיכות טובה.
 • לוחות כחולים - על מנת ליראות שהשמיים כחולים

הלווינים והדת

חלק מהדתות מאמינות שזה יקרה לעולם בעקבות הלווינים.

רוב הדתות מזכירים את הלווין בספרי הקודש שלהם כמפלצת חלל מפחידה שמזיקה לעולם ויום יבוא והוא עוד תשמיד אותו. חלק מהדתות (וביניהם המונוגרביליזם) כלל לא מזכירות את הלווינים. הסיבה לתיעוב העמוק של הלווינים כנראה נעוצה בסיבה שהלווין מגניב וידוע שמה שמגניב הוא גם מסוכן (ראה פינגווין).

לווין בתרבות העולמית

הלווין תופס מקום של כבוד בתרבות העולמית בתור סמל של כבוד. הלווין מייצג פתיחות, ידע, גרביליזם, הומור ואף חוכמה.

ההוכחה לכך היא שבכל סרט על החלל ישנו לווין. יותר מזה אין לי עוד. למעשה זאת כותרת מאוד מיותרת שכדאי למחוק. באופן כללי האתר הזה דבלי, אני דבילי הערך הזה דבילי ורגע, מה אני כותב את זה?! לאאא!!! איך מוחקים את זה? לאאאאאא!!!!

צפייה בלווינים

פעם בסיבוב ניתן לראות את הלווין מסתובב. על מנת לגלות מתי זה יקרה שאל את האסטרונומום הקרוב לביתך או שתקנה אחד בסופר מרקט ואל תשכח לצאת החוצה ולצלם, הסיכוי שלך לראות אחד כזה נמוך יותר מהסיכוי שלך לראות 40 בלרוסיים במהלך חייך (אלא אם כן תבקר בבלרוס, אה רגע, גם אז לא....).

נוסחאות

מהירות הלווין

הלווין מסתובב במהירות שנקבעה על פי נוסחא פיזיקלית:

 • M = מהירות הקצב שאתה שם דונדורנט
 • L = קבוע לנה - מספר קבוע שנקבע ברגע ייצור הלווין והוא מכונה כך על שם לנה מאייר-לנדרוט.

מרחק הלווין מכדור הארץ

 • N = המרחק
 • F = כמות הדלק ששמו ללווין בההתחלה
 • S = מהירות הלווין


כוכבים נוספים

הלווין סביב המאדים

ישנו לווין סביב המאדים שמשדר לחייזרים סרטים על נפלאות כדור הארץ בערוץ הטבע שבו הפיל מחבב מאוד את הג'ירפה ואז הם מתחתנים, והג'ירפה מתחילה לשבת בבית ולהסריח בעוד הפיל קורע ת'תחת שלו לפרנסה. בנוסף הלווין, נועד לאתר גלי מוח חיזריים ולגרום לכך שזה יעבור למוח של הבן אדם, אבל כל מי ששם עליו את המכשיר התפגר או הפך לכבשבש.

חיי החברה של הלווינים

ללווינים חיי תרבות תוססת וחמה. ביניהם: תרבות המוזיקה, הם שומעים שירים ואפילו מצביעים באירוויזיון (איך לדעתכם ב2010 לנה ניצחה אם לא תמכו בה קולות הלווינים?). הם גם אוהבים תיאטרון, ריקודים וגם פייסבוק.


סוגי לווינים

לווינים טבעיים

לווין טבעי הוא לווין לא מגניב שלא משדר גלי טלוויזיה ולא טלפון סלולארי אלא רק מסתובב סביב כדור הארץ בניסיון להרשים. לכדור הארץ יש רק לווין טבעי אחד והוא הירח.

נוהגים לקרוא ללווינים טבעיים -"לוויני שוויצריות" [4] כיוון שהם סתם מתרברבים בזה שהם נראים מכדור הארץ כל הזמן.

לווין ריגול

לווין שמשמש ריגול אחרי ערוצי טלוויזיה שפותחים לווינים אחרים או על מנת לרגל אחרי אחרים. מקור שמו אינו ברור.

בכיין

הלווין שבו משתמשים בפסטיבל שירי הדיכאון ושירי האהבה המטופשים חסרי התכלית

צלחת לווין

המצאה של yes על מנת לגרום ללקוחות לשלם המון ולקבל תקלות כל חורף ואפילו על כל פעם שציפור עפה ליד הצלחת. הצלחת מותקנת על הבית ומכערת אותו ואף משדרת מסרים קומוניסטיים ואירוטיים היישר למוח של הלקוחות התמימים.

מראה

לווין של ברית המועצות מראה לנו את הלשון שלו אחרי שאכל את בנו

ללווינים מברית המועצות יש מראה קבוע; דגל תקוע בקצה הראש, חיוך, עיניים ושלוש רגליים מוזרות. המטרה במראה האחיד הזה הוא למען כך שהלווינים לא ינטרו טינה זה לזה בגלל המראה ולא ייקנאו. הלווינים האמריקאיים נראים לרוב כמו גושי קקי עם אנטנות.

ראו גם

הערות שוליים

 1. מי שמחפש מה הפירוש של זה בגוגל טרנסלייטשן ימות
 2. חשוב להדגיש שזאת לא חולצה של צביקה פיק
 3. על פי סקר של מינה צמח.
 4. על מנת לראות מה זה שוויצריות נוספת ראו ערך ארטמיס