איןמינים:קוצ'ינים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הקוצ'ינים הינם יצורים הודים מיוחסים, המאופיינים בצבע עור חום. רוב הקוצ'ינים עוסקים בעסקי התבלינאות, אך לאחרונה רבים מהם ביצעו הסבה מקצועית וביצעו טרנפספורמציה לצ'ינצ'ילות ביערות הג'ונגל.


שרשרת הדורות

אבי השושלת הקוצ'ינית, ז'אן פול גוטיה, בנו הישיר מנישואין שלישיים של אל-הפיל "גאנש", נולד בהולנד בשנת 20 לספירה. לאחר מלחמת האזרחים הקשה בהולנד עקב המחסור בחמצוצים, החליט גוטיה "לנדוד" אל אסיה הרחוקה, שם חשב לפצוח בקריירת טכנאות שיניים, אך כשחלה במנדבושקס החליט גוטיה לעבוד בתור ג'יגולו. בשנת 23 לספירה, פגש את אשתו הראשונה, גאטוּ קוצ'ינה. לאחר שנישאו, אשתו גאטו ילדה את בנם היחיד, קוצ'ינו הקוצ'יני. צבע עורו של הניגר הרך היה בצבע מוקה-ארגמן, אך אביו לא אהבו וזרקו לנילוס. קוצ'ינו הגיע לעיירה דרומית נידחת בהודו (בדרך לא דרך), ולאחר שהתיישב בה (בשנת 34 לספירה), הקים את חנותו המפורסמת "כל תבלין בשקל" (המהווה עד היום את בסיס ההצלחה של הקוצ'ינים במסחרם בתבלינים). לאחר שביסס עצמו כלכלית באמצעות חנותו, החליט קוצ'ינו להקים בית נאמן בהודו, ומצא את אשתו מרגלית צנעני. מאז ועד היום, התרחבה עד מאוד השושלת, וכיום הם שולטים על רוב דרום הודו.


מאפיינים

מאפיינים חיצוניים (מראה).
1. לאף הקוצ'יני המצוי קיים מבנה יחודי, המאפשר לקוצ'יני להריח תבלינים (או סמים) בקלות-יתר (או בשפה הקוצ'ינית: פפריקה)..


מאפיינים התנהגותיים.
1. הקוצ'ינים מרבים להתעטש וזאת בגלל נימי-אף חלשים שנפגמו במשך השנים בזמן התעסקותם בתבלינים.
2. בצורה לא מוסברת, חלק מהקוצ'ינים דוברים מונגולית מדוברת מלידה..
3.ק'וצינים הם יצורים נחמדים.

נתונים סטטיסטיים

מהנתונים של המשרד לביטוח לאומי של הודו, בשנת 2007 נמנו בהודו כ-230,000.532 קוצ'ינים מהם 229,000 עובדים בתעשיית התבלינים, 989 כצ'ינצ'ילות ביערות הגשם ו11 בתור מנקי ארובות.

תרבות

התרבות המיוחדת של הקוצ'ינים הינה מכלול של כמה וכמה דברים:
1. השפעות הולנדיות - הקוצ'ינים כאמור, מקורם בהולנד ולכן מושפעים נורא מהתרבות ההולנדית. בקוצ'ינית, יש ביטוי שנקרא "נגיסטוראבישאדה", שפירושו "ההולנדי המעופף" - כינוי לאדם שהחליט להחליף את כל איבריו הפנימיים בצמר גפן.