הברית החדשה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png אזהרה!
איןציקלופדיה אינה אחראית לכל נזק שיגרם לכל אדם, גרביל, צמח, חייזר, חציל, חיה או חיידק עקב שימוש במתכון זה לכל צורך שהוא.


Attention niels epting 01.png אזהרה!
כל קשר בין הברית החדשה לבין הנצרות הוא מקרי בהחלט. אין לקשר בין הברית החדשה לבין הנצרות!"הספר שהפך אותי לסלב בין - לאומי!"
~ ישו על על הברית החדשה
"הספר שחשף את פרשת הסקס של מריה הקדושה ואלוהים"
~ רפי גינת על הברית החדשה
"הטרנד החדש... בסוף גם זה יחלוף"
~ הברית הישנה על הברית החדשה
"לפחות כאן לא מגלגלים אותנו מהר או סוקלים אותנו באבנים"
~ הומוסקסואל על הברית החדשה
"איזה ילד כאפות..."
~ הנביא מוחמד על ישו
"השפקסעלך..."
~ מקס (שפקס) לבקובסקי על הברית החדשה
"הוא ממש סקסי! אני הולך לאנוס אותו"
~ רונאלד רייגן מקדונלד על יהודה איש קריות
"מי צריך את ישו? לנו יש קוביה שחורה גדולה מאוד שנפלה מהשמים!"
~ שייח סעודי על הכעבה
"הברית החדשה היא חיקוי של הברית הישנה, עוד יותר משהתוכנית החדשה של אסי עזר היא חיקוי של "נדבר על זה בבית", בהנחיית עמנואל רוזן!"
~ מנחם בן על הברית החדשה


הברית החדשה הוא רב מכר שנכתב על ידי קבוצת סופרים לא מוכשרים, המונה את ג'יי.קיי.רולינג, רם אורן וגלילה רון פדר-עמית. הברית החדשה היא הספר השני בסדרת הפנטזיה עתירת השבחים "אלוהים יוצא לכבוש את העולם".

מוצא הספר

הברית החדשה נכתבה בשנת 2006. באורח פלא, הצליחו מחבריו לגרום למיליארדי אנשים לחשוב כי נכתב לפני שנים רבות. על ההצלחה הזו לקח את הקרדיט מר רם אורן, אך כיום הוא נמצא בטירתה של ג'יי.קיי.רולינג, אחר שהארי פוטר גנב אותו בשבילה.

הגרסה הראשונית נכתבה בכתב מוצפן, ונראתה כך:"***&&&&@@@@%%^^^^^^". גרסה זו קיבלה ביקורת תמציתית וחריפה מאוד ממבקר המשפחות האבלות מנחם בן: "???". לפיכך שוכתבה, והפכה ל"ויצלב ישו ויצעק איה!".

כאשר צורפה הסופרת הלא מצליחה ג'יי.קיי.רולינג לקבוצת הכותבים, החליטה שהספר קצר מדי, וכי יש להאריכו אותו במספר עמודים נוספים (500). מרבית העמודים נוספו ע"י פירוט יתר של העינויים אשר עבר ישו בעת שנצלב, ועל כך מאשימה הכנסייה את רולינג עד היום (לה, כמובן, זה לא אכפת, כי הונה הפרטי עולה לעין שיעור על זה של הכנסיה).

דמויות

ישו

הגיבור הטרגי של הספר, אשר מבלה את רובו בלמות ולקום לתחיה. דמותו של ישו מבוססת באופן ברור על וולדמורט (חובב ידוע של מוות ו|גאולה כהן).

יהודה איש קריות

בינואר 2006, יומיים לפני שהיה אמור לצאת לאור, החליטה גלילה רון פדר - עמית (כזכור, אחת מכותבי הספר) ש"אין-אין-אין ספר טוב, בלי-בלי-בלי גיבור ג'ינג'י". לכן, יציאת הספר לאור נאלצה להידחות, ורון פדר - עמית החלה לעמול על בניית דמות ג'ינג'ית מרושעת שתהיה הזדונית ביותר בספר. בעזרתה האדיבה של ג'יי.קיי.רולינג, יצרו השתיים את דמותו של יהודה איש קריות, שלטענת רולינג, מבוססת על דמות הרשע הקירח מספרי הארי פוטר, "גל אוחובסקי".

יוחנן המטביל

במרץ 2006, יומיים בטרם היה אמור הספר לצאת לאור, נזכרה ג'יי.קיי.רולינג שהספר לא יכול לצאת לאור, כיוון שלא מופיעה בו דמות צדיקה שלא חטאה מעולם, שתהיה המקבילה של הדמות "טמבלדור", מסדרת ספרי הארי פוטר. כך, בעזרתם האדיבה של מירית ועקנין ועידן קפון חביב, יצרה את דמותו של יוחנן המטביל. לרוע מזלה, אדם אלמוני עם כתובת ה - IP **.**.** ערך את הספר, והפך את יוחנן המטביל לדמות שכן חטאה פעם אחת, כאשר טבל ידו בכוס היין של אליהו הנביא, למרות שהוא מוסלמי (ולמוסלמים אסור להסתכל \ להביט \ להתבונן \ לגעת בכוס יין \ אישה).

מריה

באפריל 2006, יומיים לפני צאתו המתוכננת של הספר לאור, נזכרה הגברת ג'יי.קיי.רולינג שאיש לא ירצה לקרוא את הספר, אם לא תהיה בו דמות יפת מראה וסקסית ביותר שתהיה המקבילה של "הרמיוני ג'ינג'ר", מסדרת ספרי הארי פוטר. כך, יחד עם בר רפאלי ואדריאנה לימה, בילה רם אורן זמן ארוך ונעים מאוד יצרה רולינג את דמותה של מריה הקדושה, המבוססת גם על דמותה של "מרינה הקדושה", מסדרת הטלוויזיה הכושלת "הישרדות". כך יצא, בעצם, שרם אורן לא היה שותף בכתיבת הספר, אלא תינה אהבים עם בר רפאלי ואדריאנה לימה ייעץ לשתי הכותבות האחרות.


Attention niels epting 01.png אזהרה!
כל איזכור למה שעשה \ כן עשה רם אורן עם בר רפאלי ואדריאנה לימה בחדר המיטות בבית מספר 36 ברחוב דיזינגוף בתל אביב אסור בהחלט. העבריין יועמד לדין וצפוי לשלם קנס כבד!Lite5.gifטיפ

הכבד הוא איבר חשוב מאוד, לא מומלץ בכלל להגיע למצב בו עליכם לשלם קנס כבד!

עיקרי העלילה

הספר הוא ביוגרפיה בדיונית של ישו, ומבוסס על הסרט "בריאן כוכב עליון".
ישו נולד באורווה, לאמו הבתולה מריה. בבגרותו הוא מתנכר לאמו ומקים תא מחתרתי מאואיסטי במסווה של פיצריה. במהלך משלוח מנצרת לקריות הוא פוגש את יהודה איש קריות, המתחזה למאואיסט ומצטרף למחתרת. יהודה מכיר לו עלמה בשם מרים, החיה במגדל העמק ומגדלת שער ארוך. ישו לא יודע שמרים המגדלית היא למעשה אמו, נושא אותה לאשה ונהיה לראשון שגואל את אמו מבתוליה (אחריו עשה זאת צ'אק נוריס, פעמיים).
בהמשך יוצא ישו למסע חוצה יבשות ואגמים, הולך על המים, הולך על גחלים (רק במקדונלד'ס), הולך לאיבוד דרך מרפסת, ומת. לאחר מספר ימים הוא יוצא מקברו, נתלה למוות בעוון ציור גרפיטי, קם לתחיה שוב, וחוזר חלילה. רוב הספר מתמקד במיתות המשונות שנגזרות עליו פעם אחר פעם.

תופעות הלוואי של הספר

הספר התגלה עד מהרה כבעל תופעות לוואי רבות. תוך פחות משנה, הוא גרם לכמות של כ-2 מיליארד איש ברחבי העולם להאמין בקיומו של אלוהים, באפשרות שאדם יפסע בקלילות על המים, ובהבאת צאצאים לעולם ללא יחסי מין. אמונה זו הגבירה את הפופולאריות של הומוסקסואליות ברחבי תבל (מלבד באיראן, שם אף אחד לא יודע קרוא וכתוב).

בעקבות צאתו של הספר, החלו בישופים, כמרים, אנשי דת בכירים ושאר אידוטים בעלי שיגעון גדלות, לקשר בינו לבין הנצרות. האפיפיור הנוכחי, בנדיקטוס ה-16, אף אמר בריאיון שהעניק לערוץ הטלוויזיה הדתי בתוכנית "ג'יזס קרייסט! לא יאומן" כי הברית החדשה היא הספר הרשמי של הנצרות, וכי על כל מאמיני הנצרות חלה חובה לקרוא אותו. דבריו הכעיסו מאוד את רם אורן, והוא איים שהוצאת הספרים שלו תפסיק להדפיס את הספר. לג'יי.קיי.רולינג לא היה אכפת, כמובן, כי היא נוצריה (ומשמשת יושב ראש לכת המעריצים הפריקיים של הארי קרישנה פוטר).

הספר גם גרם למספר רב של נוצרים לקשט עץ אורן זריף במקום עץ אשוח בחג ט"ו בשבט המולד, כמן הפגנת אהדה קיצונית ומיותרת כלפי קק"ל רם אורן.

תובנות מהספר

 • אם אדם סוטר לך \ אותך פעם אחת, תן לו לסטור לך \ אותך פעם נוספת.
 • אם אדם סוטר לך \ אותך פעם אחת, תכניס לו בעיטה לאשכים.
 • ישו הוא קדוש.
 • ישו הוא לא קדוש בכלל.
 • שלום חנוך הוא כופר נאלח ונתעב, כיוון שבשיר הכופר שלו "מחכים למשיח", הוא טוען שהמשיח מת.
 • להיות בארון זה חטא. רק הומוסקסואלים נמצאים בארון! צריך לצאת מהארון, על מנת לכפר על החטא.
 • מריה היא קדושה.
 • אסור לאונן (להוציא זרע לבטלה הנאה).
 • ג'יי.קיי.רולינג היא קדושה (לקהילת הפריקים המושבעים של הארי פוטר).
 • רם אורן הוא קדוש.
 • ג'ינג'י שחר הוא קדוש.
 • גלילה רון פדר עמית היא פיצול אישיות של ג'ינג'י שחר, בן ה - 8 הראשון בעולם שאובחן כסכיזופרן.
 • מאבחני סכיזופרניה הם שקרנים, וסובלים בעצמם מפיצול אישיות.
 • פיצול אישיות נקרא גם "נשמה משוסעת".
 • רונאלד מקדונלד הוא רוצח ואנס, וישו הוא קדוש וטהור.
 • לישו יש גוף חטוב וסקסי.
 • יהודה איש קריות לא מתאמן במכון כושר, ולכן הוא שמן ורשע.
 • גרגמל אוהב את יהודה איש קריות, והשניים מנהלים מערכת יחסים.
 • הדרדסים הם אוסף של גמדים עם ראש כחול.
 • לפי נבואתו של אליהו הנביא, הדרדסים מתכוונים לצלם סרט פורנו. ציטוט:"וישכבו כחולי הראש עם כוחולות הראש, ויעשו הרע בעיניי ה'. ויפיצו הם קלטת ועירום בה. וירוץ ירוצה חרם החרמני להשיג הקלטת הנחשקת, וישאלו אלוקים: לאן אתה רץ? ויאמר לאלוקים: לשום מקום, וישקר. ויתמלא בושה וכלימה".

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על הברית החדשה.