משיח

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ערך זה עוסק ביצור תבוני, אשר הגיע מהחלל החיצון; לערך העוסק במשיח איןציקלופדיה, ראו שבתאי צבי.
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


"זה פשוט מטורף, הוא הגיע לשם על דעת עצמו...הוא בכלל האקס שלי"
~ אלוהים על משיח
"זה משיח, זה?"
~ ישו על שבתאי צבי
"אז משיח בסוף בא?... וטילפן?..."
~ שלום חנוך על משיח
"אני אוהב את המשיח..."
~ החמור של המשיח על המשיח

המשיח הוא יצור תבוני, אשר הגיע מהחלל החיצון במהלך שלהי שנות ה-40. הוא מאופיין בהרגלי אכילה חשודים במיוחד, בעיות לא נעימות במעי הגס ורצון פסיכופתי להשתלט על העולם. ידועה היא כת המשיח המאופיינת בשירים בלתי לגאליים כמו "איי איי איי, מלך המשיח! איי איי איי, ברוך הבא!".

כיום, עדיין אין לאף רשות ביטחונית בעולם תיאור חזותי של מראה המשיח. עם זאת, לפני 18 שנה נשלחה לסוכנות הביון האמריקאית, ה-CIA, תמונה של המשיח כאשר פניו מכוסות בברדס שחור עושה ג'אגלינג עם לפידים עתיקים בשעה שהוא רוקד לצלילי מוזיקה המנוגנת על ידי כושי עיוור מאחוריו. יש האומרים כי על אף הברדס האפל והכהה שעוטה המשיח בתמונה הזו, ניתן לזהות חיוך מלא על פניו בשעת הריקודים, מה שמעלה חשדות נוספות לגבי אופיו של המשיח. כמו-כן, בתמונה המשיח שעיר במיוחד כאשר אורך השיערות הצומחות על גופו יכול להגיע לעד 2 וחצי מטר ואילו צפיפות השיער היא לפחות 500 ק"ג למטר מעוקב. אין זה ברור כיצד המשיח יכול להלך בחופשיות כאשר הוא נושא כמות כזו של שיער על כל חלקי גופו. יש החושבים כי מסתתר זוג זרועות תמנון מאחורי התחת הענק שלו אשר מרימים אותו ונושאים אותו לאן שהוא רק רוצה ללכת.


מדי שנה, ביום הידוע תחת שם הקוד "יום הכיפורים", נפגשים חברי כת המשיח הבלתי לגאלית במיקומים סודיים שונים ברחבי הארץ שם הם מבצעים טקס גירוש שדים שמטרתו להכין את הדרך לבואו של המשיח. כמו-כן, ביום זה הם מסניפים תרנגולות תחת האמונה כי הדבר ישפר את יכולת הנחת התפילין שלהם. טקסי גירוש השדים והסנפת התרנגולות הן פעולות בלתי לגאליות במדינת ישראל ועל כן בימים אלו מתרחש מצוד נרחב אחרי חברי כת המשיח, שכן באופן מסתורי נעלמו כעשרת אלפים תרנגולות מהלולים בארץ. כת המשיח שיחררה סרטון וידאו לאינטרנט בו ניתן לראות את האדמו"ר מצענז, בכבודו ובעצמו, הטוען כי לכת אין כל קשר להיעלמות התרנגולות. טענותיו של האדמו"ר התקבלו בפקפוק רב שכן במהלך הסרטון ניתן לראותו מסניף תרנגולת חיה.

ערכים ביהדות
יהדות
Stars of david.JPG


לאחרונה נפוצה שמועה כי כת המשיח שכרה את ה-DJ הידוע, הרבי הגאון בריבוע, סלים אבו-עזיז. על אף נטיותיו של אבו-עזיז להסניף סמים עצבניים ולצעוק באופן ספונטני "אללה אכבר!", הוא ידוע כאחד מה-DJ-ים המובילים ביותר במציאות המשיחית כפי שאנו מכירים אותה כיום. על פי מידע מודיעני מהימן, הרבי נשכר על ידי כת המשיח, לאחר קבלת גושפנקא מהמשרד המשיחי הלאומי, במטרה ליצור זן חדש של שירים עבור כת המשיח, בעלי אופי של טראנסים ובעלי אפקטים רבים ומשונים. רבים טוענים כי התקדמות לרמה מוזיקלית של מעבר לימי הביניים עלולה לעכב את ביאתו של המשיח. אי לכך, מר עזיז סומן למישוח (במונחים של חברי כת המשיח, "מישוח" משמעו התנקשות) על ידי המוסד לענייני משיח. זוהי אינה הפעם הראשונה בה מנסים למשח את הרבי עזיז. בשנות ה-80, הוטמן שקיק ניטרוגליצרין בספר התנ"ך של הרבי עזיז, אם כי אין זה ידוע מי הטמין אותו. השקיק היה אמור להתפוצץ ברגע פתיחת ספר התנ"ך. אך איתרע מזלו של המתנקש וספר התנ"ך של הרבי נגנב באותו היום על ידי חסק"מ (חוטף ספרי קודש מקצועי) וספר התנ"ך התפוצץ בפניו של החסק"מ במקום בפניו של הרבי.

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא משיח. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.