מונדיאל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"ההמצאה הטובה ביותר שלי"
~ שבתאי צבי על המונדיאל
"אל תגלו לשבתאי, אני המצאתי את זה..."
~ בני סלע על המונדיאל


המונדיאל הוא אליפות העולם בנבחרות לכדורגל, המונדיאל נערך פעם בארבע שנים כחיקוי לא מוצלח לאולימפיאדה.

היסטוריה

לא רבים ידעים זאת, אבל המונדיאל הוא למעשה מזימה ציונית שטנית של חברות פיפ"א - פדרצית יהודיות פשיסטיות ארמגון, אשר זוממות להשתלט על העולם. לשם השגת מטרתן נוצר הצורך למצוא דרך להוציא את מוחות הגברים מכלל פעולה. כמו כן רצו פיפ"א למצא דרך להסית את תשומת ליבם של הגברים מהקונגרס הכלל עולמי ה-4 שנתי של הארגון. היה זה רעיונה של נשיאה הפדרציה, ג. יפית ואוייבתו המושבעת של שבתאי צבי, ליצור טורניר כדורגל בינלאומי בזמן שהקונגרס מתכנס. כמו כן בשל העובדה המתבקשת שאישה לא יכולה להנהיג מדינה, הארגון החליט לארגן הצעה באו"ם בזמן פתיחת מונדיאל 2010 לנתינת כל פצצות האטום בעולם לראשות הארגון ולהכרזת קנדה כ"מדינת פיפ"א", כל נציגי האו"ם הגיבו ש"כן כן... רק תתנו לראות טלוויזה בשקט!"

ההצלחה הייתה הרבה מעל למשוער . לא רק שכל גברים בכל רחבי העולם הסתודדו סביב מקלטי הטלוויזיה, בלי להתעניין מה עושות נושותיהם, או בכלל להתעניין בכל דבר אחר, הן הצליחו לשבות גם את ליבן של הפרחות והפקאצות שגילו עינין בכדורגלנים יפי תואר דוגמת: רונלדו, רונלדיניו, זינאדין זידן, טוני אדמס ויהודה לוי.

פיפ"א הגדילה לעשות כשיצרה רובוט שגוו הוא הכלאה בין אדם, קוף, וגורילה קירחת, רובוט זה שידוע יותר בשמו רון קופמן, נועד לסקר את משחקי הכדורגל החשובים כדי לרוקן את מוחותיהם של אנשים תמימים. בנוסף יועד קופמן להוות אטרקציה מיוחדת שמשכה צופים רבים, אך לרוע המזל הוא הבריח צופים רבים עוד יותר. משום כך הושבת רובוט זה, והועבר לגן החיות התנכ"י בירושלים, שם סיקר את משחקי כדורגל הפילים.


רשימת מארחות המונדיאלים

מסרים חבויים והשפעות פסיכולוגיות במונדיאל

סמל מונדיאל דרום אפריקה 2010, יש לשים לב לאדם שנראה כרודף אחרי זברה, סמל לאפריקה.

כידוע השפעות המונדיאל הן מרחיקות לכת והרות אסון:

  • הגברים נוהגים לקיים בתקופה זו טקס שבטי עתיק, שבו הם מתכנסים יחדיו סביב מכשיר הטלוויזה המקודש, שותים בירות ומפצחים שחורים (גרעינים שחורים יא חולי נפש!) תוך שהם ישובים על הכורסא, ורק מדי פעם קמים ממנה תוך השמעת צהלות שימחה, מחליקים כיף ומתחבקים, וחוזרים לשבת.
  • המונדיאל גורם לתוקפנות רבה. התופעה ידועה במשך כל השנה ביצור שנקרא "אוהד ביתר".
  • המונדיאל משבש את פעולת המוח הגברי בצורה כה קיצונית, עד שהם חושבים שהשחקנים מסוגלים לקלוט אותם, ועל כן הם מרבים לחלק להם הוראות טקטיות.
  • בשעת הצפיה במשחקים הגברים משמיעים מיני קולות משונים שהנפוצים בהם הם "מה כרטיס אדום?", "איזה באסה..." והנפוץ שבהם "איזה גוללללללל!!!!!!1" שמראה תמיכה בקהילה הפאקצית.
  • כמו כן הם מרבים לצעוק מילים כמו אופסייד, פאול, פנדל ויא חיתכת שופט אבוארבע, שעד היום טובי החוקרים לא הצליחו לפענח את פשרם.
  • הצפיה במשחקים גורמת להם תשוקה לראות אקטים מניים הומולסביים, ועל כן הם קוראים לעבר השחקנים "נו תרים כבר, תרים" ו"תן לו!". במקרים קיצוניים, מבטא הגבר תשוקתו זו במפורש, וקורא לעבר שחקן "כנס בו!".
  • ההנתקות מהסביבה בכלל, ומהנשים בפרט, גורמת למצוקות וריגשות אשם, על כן נוהגים הגברים להשקיע בקישוט הבתים בקליפות גרעינים ופחיות בירה.
  • בזמן קיום הטורניר נרשמת ירידה חדה בתפוקת המשק.
  • הבנת המהלך "נבדל".
  • למונדיאל נודעות גם השפעות מאוחרות. 9 חודשים אחרי הטורניר נרשמת ירידה בילודה.

ראו גם