שבתאי צבי

From איןציקלופדיה
(Redirected from צבי שבתאי)
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png של נעלך מעל רגלך
כי המשיח מלפניךShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


הללו את שבתאי צבי!!! הללו!! שימו לב! ערך על אל!

הגעת לערך בנושא שבתאי צבי, אל האיןציקלופדיה. נא -

 • לקרוא בשם שבתאי צבי המהולל!.
 • לא לקרוא בשם אנטי-שבתאי צבי יימח שמו!.
 • לקרוא בשם אנטי-אנטי-שבתאי צבי המהולל!.
 • לא לעלות על האולימפוס.
 • לא לשתות נקטר.
 • להקריב נקטר.
 • לא להשתמש באיןציקלופדיה בלי תפילה מקדימה לשבתאי צבי.
 • ולא לערוך את טקס הווידוי.


ערך זה עוסק במלך; לערך העוסק באחלה גבר שבעולם, ראו אפי הנמר.

אזהרה: זהו דף מיושן ומעושן. מי שרוצה לראות דף מתוקן ומעודכן מוזמן ללחוץ כאן. יש לציין שבהמשך הדף יש תמונה עדכנית של ש"צ ושווה לכם רק בשביל זה להישאר כאן בהתחלת הדף ולא לגלול כלפי מטה.

הודעה זו כתובה בלשון זכר אבל נועדה גם למי שקוראת אותה בלשון נקבה. אי עמידה בפיריון עלול לגרום נזק בקצות האצבעות, לחץ בלתי רצוי באזור המיפרקים, ולגרור אחריו את הרכב למוסך עם הוצאות הוצאה לפועל, הוצאה לאור, או הוצאה להורג, מה שיותר זול מביניהם.

ראו ציטוטים להלן.

הערה: אם יש לכם תחושה שכשכתבו כאן 2019 התכוונו למשהו שיקרה בעוד הרבה הרבה זמן, כנראה שאתם צודקים.

שבתאי צבי (33 בפברואר, 1342 - הנצח - מתישהו 2019) מוגדר כאל, משיח, משגיח, עשיר ואף מלך איןציקלופדיה לשעבר. (המלכה היא ג. יפית).

מקורות שונים אמנם טוענים שהנ"ל הוא משגיח שקר לו, אבל המקור הראשון (מקור ראשון) טוען ששמו ניתן לו על שם כוכב שבתאי - כוכב כדורגל וסרטי ילדים ידוע, ככיהן גם כרמטכ"ל באחד הסרטים, והיה הראשון להציל את צבי הים, ולכן הוא נקרא שבתאי צבי ים. במרוצת השנים נשמט הים, כי הוא גר בירושלים שאין בה י-ם, והוא נאלץ לרכב על הטוסטוס כל פעם עד עזה כדי לאסוף את נתן, העוזר שלו. נתן היה עזתי, ולכן תמיד התחיל כל פגישה בבקשת מחילה.

המשך הדף הזה מידרדר והולך, ומכאן והלאה העורכים מסרבים לקבל אחריות על התוכן. מן הראוי שגם אתם תביעו את מחאתכם או את המחאתכם, ותמחקו את ההמשך או לכל הפחות תשנו אותו למשהו בר השגה.

הזין הגדול חשב שהוא רצח אותו (למרות ששבתאי צבי עבד על הזין הגדול ואז רצח אותו במקום), אך זוהי תיאוריית קונספירציה שמנסה להפיץ ויקיפדיה, בוויקיפדית 'תיאוריית קשר'.

טוב הבנתם לאן זה הולך. נכון? המשך דף זה סובל מבעיות שונות, כמו עמוד שידרה חסר, גוו כפוף, שגיאות לשוניות דקדוקיות, היסטוריות, היסטריות, ודקדוקיות. אתם מוזמנים להתייאש כמו כל האחרים שקראו דף זה ולהשאיר אותו כמו שהוא.

הכנסותיו של שבתאי צבי היא 767889302930920 דולר בשנייה! והנוסחא לחישוב ההון זה: </ br> money=כסף, s= שניות

משיחוגרפיה

המסע באירופה

שבתאי צבי בתמונה עדכנית ובמצב רוח מרומם באופן נדיר

התגלות האלוהים לש. צבי לא שינתה, למרבית ההפתעה, את דרכיו הנלוזות של הלה, והוא המשיך לנוע ולנוד ברחבי אירופה, כשהוא משגל באורח סדרתי את נשות הכפרים, העיירות והערים, ולא פוסח אף על יישובים שכוחי אל באמת בצפון מערב פולניה. השינוי העיקרי היה ההכרזה 'אני שבתאי צבי משגיח ובועל ישראל' שפתחה כעת כל הופעה, ולוותה בשאגות הקהל. בשנת 1372 הופיע צבי על שער השבועון 'עולם הקוזאק' לבוש בחגורת צניעות, תחת הכיתוב 'המשגיח הקשיח'; באותה שנה גם הצטלם לירחון הפורנו היהודי 'פליימעאנטש'.

בשנת 1374 הגיע צבי לפאריז, שם דפק על דלתות הקהילה היהודית, וגם בתוך הבתים (שלא לדבר על מה שקרה על הגגות). באוגוסט אותה שנה שימשה זקפת הבוקר של צבי כמודל לציור שמן, שאחר כך היווה את ההשראה למגדל אייפל. שנה אחר כך המשיך צבי לבריטניה, שם ניסה לעניין את הנרי השמיני בעסקה סיבובית, אך הלה לא התרשם, והעדיף להתגרש מאשתו.

שבתאי צבי בשעה שהמציא את החוט האדום כנגד עין הרע.

גלגולו הנוכחי

מאז שנת 1991, ממשיך להתגלות ש. צבי בצורתו האלוהית הנוכחית, אשר שמה ניסים, ובירך אותנו במיטב סרטי הפורנו של שנות ה-70 (אשר כללו רבים מגיבורי הילדות שלנו- טומי לפיד, צ'יץ' וצ'ונג, יוסף לפיד, ה"נינג' השמאלני", ו"הרבי הנינג'ה מכה שנית").

גלגולו הקודם

בין השנים 1969-1990 שהה ש. צבי בגופה של זונה קוקסינלית מטול כרם, אשר מחוץ למסגרת עבודתה כ"מארחת", גם היתה בעלת להקת רוק-מטאל שטניסטית מצליחה. אירועים חשובים-

 • הפצצת מכרה הלווינים ביפן
 • נרקם שיתוף-פעולה בין ש. צבי ליהודה ברקן, דבר שיוביל בעתיד להקמת מחתרת בלא"ט, אשר ביצעה מספר פעולות טרור חשובות, תחת המסווה של חברת פיזדוקה (ע"ש טיבי נסראללה)

הגלגול שלפני הקודם

1730-1801. אחד מן הגלגולים היותר מפורסמים, בהם השקיע ש. צבי את מיטב מאמציו לטובת האנושות, בכך שהתגלה בצורתו של אלאסטור (עין-הזעם) מודי. הסרט "האר"י פוטר", שהוא סרט תעמולה חרדי נלוז בפני עצמו, הציג אותו כזקן מטורף, דבר שהביא לפרוץ מלחמת הפרעות, בין הנוצרים הקתולים- חסידי הספר "צופן דה-וינצ'י", ומאמיני ש. צבי- הלא הם חסידי הקאמא סוטרא. עוד דבר חשוב אשר מאפיין את התקופה בה שהה ש. צבי מחוץ למימד הפיסי (1801-1969), הוא ששום דבר מעניין לא קרה בה; אפשר להגדירה כשיעמום טוטאלי. אירועים חשובית בתקופה זו-

 • נחתמת אמנת הפדאיונים
 • נוסדת דת המוסליהודצרות
 • גאון מתמטי בשם אלפרד דילדו, אשר שהה תחת השפעה של מחלת-נפש, המציא את הדילדו (באמצעות רשימותיו ושרטוטיו השמורים של ש.צ)

ביוגרפיה (נוסח אשכנז)

שכחנו רגע את הציטוטים אז אני שם אותם פה. לא שהם מצחיקים מישהו, אז תבלעו ותמשיכו, אולי מתישהו הערך הזה ישתפר...

"סוגיות מרכזיות בתולדות איןציקלופדיה מתפרשות שוב ושוב כנגזרות מן המצוקות הפסיכו-סקסואליות של שבתאי צבי"
~ צבי שבתאי על שבתאי צבי
"מה החיקוי הזול שלי מדבר למעלה?"
~ שבתאי צבי על צבי שבתאי
"זה יותר קל לתפוס פינגווין בקוטב הצפוני, מאשר לתפוס את שבתאי צבי לא מאונן מול תמונה של אנג'לינה ג'ולי"
~ גרביל על שבתאי צבי
"הוא פשוט אדם דגול איפה עוד יש אנשים יפים,מוכשרים,וחכמים כמוהו ואני לא אומר את זה על כל אחד"
~ שבתאי צבי על שבתאי צבי
"ממממ... שבתאי צבי..."
~ הומר סימפסון על שבתאי צבי
"אתה לא רוצה לאכול אותי, נכון?"
~ שבתאי צבי להומר סימפסון
" כי אני איש מס, כן... אני איש מס!!"
~ ג'ורג' חאריסון מפחיד את שבתאי צבי בעקבות הונו הרב
" בן, באמת הפחדת אותי..."
~ שבתאי צבי על דברי חאריסון
" לא, באמת, הפכתי לאיש מס."
~ ג'ורג' חאריסון על התגובה של צבי ועל העבודה החדשה שלו כאיש מס
"חחח איזה אפס הרגתי אותו"
~ הזין הגדול על שבתאי צבי
"על מה הבן של אלף זונות מעליי מדבר חוצפן הוא צריך למות"
~ שבתאי צבי על הזין הגדול בציטוט הקודם
"תמות!"
~ שבתאי צבי על הזין הגדול לפני שרצח אותו

מספר הכספים (בטריליוני דולר) שהגיעו לכיסו של צבי מאז שהתחלת לקרוא את דף זה

35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-Counter5.gif35px-Counter4.gif35px-Counter3.gif35px-Counter2.gifביוגרפיה (נוסח אשכנז) עכשיו באמת

שבתאי צבי בגילגולו הנוכחי.

שבתאי צבי (מאז ומעולם - היום) יהודי מוסלמי מאמין הנזכר לראשונה בתולדות האנושות בסיפור גן-העדן, בתור זה ששכנע את הנחש לפתות את חוה עם פרי עץ הדעת תמורת טובות מיניות, ובעצם היה זה שהביא לגירוש האדם מגן עדן. אלוהים כתגובה העניש את שבתאי בכך שנתן לו עונש הרחקה מהאנושות למשך 5386 שנים. שבתאי צבי נאלץ להסתפק בתפקידים זוטרים כמו סגן אל הפוריות האשורי בפועל.

לאחר תום העונש שנגזר עליו, נולד שבתאי צבי בקפריסין בשנת 1626 למשפחה ענייה שלא רצתה בו. כתגובה, עזב שבתאי צבי את הבית כשהוא בן 11 חודשים בלבד, וזחל על פני המים לכיוון העיירה איזמיר שבתורכיה, מאחר והוא היה צעיר מכדי ללכת על המים בגילו. ילדותו של שבתאי צבי לא הייתה קלה. מדובר באירוע טראומטי אמיתי מגיל שש, שהטה אותו ממסלול חיים רגיל והפך אותו עד סוף חייו לדמות שוליים קיצונית. הילד שבתאי עבר סדרת מעשי התעללות מינית, ואולי מעשי אונס, כנראה מידי נערים מוסלמים בשכונתו, שלא רק אנסו אותו למשכב זכר אלא אף גרמו לכוויות באבר-מינו. הדבר גרם להפיכתו של שבתאי מנביא שקט למשיח קיצוני ומטיף, שלא יכול להתגבר על יצריו. כתוצאה מהמצוקה הפסיכו-סקסואלית שלו החריף "מרד הנעורים" של שבתאי צבי בחברה הסובבת אותו. ב־1664 התחתן עם פרוצה תמהונית ממוצא איטלקי בשם שלומי. הוא נהג לעבור פעמים רבות על מה שנחשב אז כ"טאבו" - לקרוא בשם במפורש של האל, קיום יחסי מין עם כלבי רחוב ומכרסמים שונים, וכן קיום יחסי מין הומוסקסואליים עם נער בעוד הוא עוטה תפילין. על פי אחד הסיפורים, הלך שבתאי צבי למסבאה מקומית וביקש משקה. לאחר שהוצעו לו בין השאר יין, קפה, תה ומים, אמר לבסוף "אני אלך על המים". ולמעשה, זהו ביטוי ליכולותיו של שבתאי צבי, שאחת מהן היא היכולת להלך על פני המים. מאז והלאה הוביל שבתאי צבי את קהל מאמיניו ואותו עצמו לפורקן מיני, ועד היום הוא וקהל מאמיניו נמנעים מלהשתמש באמצעי מניעה. על כן גדל קהל מאמיניו בקצב אלגוריתמי.

התחיה

על פי מאמיניו של שבתאי צבי, האירוע, אותו הם מכנים "התחיה", או "תחיית השכינה" היא האירוע המציין את הפיכתו של שבתאי צבי למשיח ולמשגיח לכל דבר. הדבר קרה בשנת 1644, השנה בה ירדה השכינה על שבתאי צבי, ויחד עם יצריו המיניים הפוריים הביאה אותו ממצב של משיח שקר החי בשוליים - למשיח האולטימטיבי. שבתאי צבי, יש שיאמרו שעשה זאת כאנטיתזה למיינסטרים הממסדי-רבני של היהדות, ויש שיאמרו שעשה זאת ממניעים דתיים גופא, שכתב את מנהגי היהדות או "עדכן את המנהגים הישנים של הדת כך שיתאימו לתקופה המודרנית".

"העלייה השמיימה"

בשנת 1645 עלה שבתאי צבי לאחד מהרי טורקיה השוכנים בקרבת עירו איזמיר, יחד עם עשרות מאמינות אדוקות, למה שנחשב לאורגייה הגדולה ביותר שנודעה בתורכיה של אותה התקופה, ונמשכה ארבעים יום וארבעים לילה. "זה לא אני" אמר שבתאי צבי מאוחר יותר. "רוח הקודש זה הרבה יותר טוב מויאגרה". לאחר ארבעים יום ירד שבתאי צבי ובידו שכתוב של עשרת הדיברות חרוט על שני לוחות אבנים.

"הבשורה על-פי שבתאי"

על פי "הבשורה" המספרת את סיפורו של שבתאי צבי אנו למדים כי מיד לאחר הירידה מן ההר לבש בחזרה שבתאי צבי את בגדיו וירד לקהל מאמיניו, כשהוא קורא "מי רוצה למצוץ למשיח?" ומיד לפני מסירת הלוחות המשוכתבים שהכין, נשא נאום בפני קהל מאמיניו:

"אשרי המאמינים הבאים לשמוע את דברי ביום זה. מאמינים אתם כולכם כי אין יתרון לחוסים בדתם של משה וישראל ובדתו של ישו ובדתו של מוחמד. ויאמר איש אל אחיו זה אלהי ובו אשים מבטחי מיום היוולדי ועד כלותי. כי הנה ימים באים, ויכלמו החוסים באלוהים לא-נראה, ויבואו עליהם חמאס ודבר ושכול ויתפללו לאל ואין מושיע! על כן קורא אני לכם, הנבונים, חסוּ בעצמיכם וחיוּ, עשו למען עצמיכם, עשו למען יצריכם ויהי יתרון לחייכם תחת השמים!"

"הברית הדנדשה"

שבתאי צבי מסר מיד אחרי העלייה השמיימה את הלוחות המשוכתבים לקהל מאמיניו, בתור מה שנודע אחר-כך בתור "הברית החדשה דנדשה", או בקיצור: "הברית הדנדשה", בה העמיד שבתאי צבי את ערך הפריון "פרו ורבו ומלאו את הארץ" כערך מרכזי בדתו המתחדשת, והציב את כל שאר מצוות הדת כערך משני לכל זה.

"יציאת איזמיר"

קהל המאמינים החל מתקהל סביב לשבתאי צבי וצועד אחריו אל תוך הים התיכון, אותו קרע שבתאי צבי לשתיים ועבר בו יחד עם כל העם לכיוון ארץ ישראל. לבסוף הגיעו קהל מאמיניו של שבתאי צבי למקום בו שוכנת כיום העיר ת"א, מעט צפונית ליפו. מספרים כי שבתאי הדגיש את העובדה שכדי להביא את בני ישראל לארץ ישראל לקח מאה ועשרים שנים, ואילו כדי להביא אותם לארץ ישראל לקח לשבתאי צבי רק מאה ועשרים דקות - או שעתיים. ובארץ ישראל אמר שבתאי צבי לקהל מאמיניו שלא כדאי להישאר בארץ, כי תעשיית הסקס במדינות אירופה לרבות צרפת תיטיב יותר עם קהל מאמיניו. שבתאי צבי שב והזכיר מספר פעמים את חזונו לאגד את בני כל דתות העולם, ולהיות במרכז ה"אורגיה הבין-דתית הגדולה בהיסטוריה". במהלך חייו פעל רבות לשם השגת מטרה זו.

ההתאסלמות

לאחר שהביא אלפי מאמינים לדתו החדשה, והרחיק אותם הן מהיהדות והן מהבתולין, התאסלם שבתאי צבי מתוך כוונה להביא גם מאמינים מדת האיסלם. שבתאי צבי לבסוף התאסלם, טעות שהביאה למאות מאמינים לחזור לדתם הקודמת. שבתאי צבי התאסלם לבסוף וניסה לקרב מאות מוסלמים אל דתו, בעוד קהל מאמיניו הולך ומידלדל בהדרגה.

דתו של שבתאי הצטמצמה בהדרגה, והגיעה לבסוף ל-69 מאמינים. שבתאי צבי לעומת זאת נשאר אופטימי נוכח העובדות "אל תדאגו, 69 זה באמת אחלה מספר". לבסוף הגיע מספר המאמינים בשבתאי צבי ל-13 בלבד עקב מחלות מין שונות.

כיום ברור שההתאסלמות נועדה לקבל לגיטימציה בעולם להרוג אנשים בשם מלחמת הקודש הג'יהאד, ולערוך מלחמת שחרור מהעול של ההגיון. ואכן מרגע שהוא התאסלם התגייסה כל האקדמיה מאחוריו, והאנושות כולה היתה כמקשה אחת בעדו, כפי שמעידים הספרים הרבים שכתבו מעריציו. למרות כל זאת הוא מסרב עד היום לחתום על ספריו, כי זה עלול לגרור אחריו אחריות מינהלית.

יש לציין ששבתאי הצטער אחר כך על זה שהוא לא קרא את האותיות הקטנות ובאמת זה גרר אחריו אי עמידה בפירעון.

13 השליחים

שלושה-עשר האנשים שנותרו נועדו על פי שבתאי צבי להפיץ את דתו ואת זרעם ברחבי העולם. הם נהגו להסתגר ולקיים את פולחנם יחד עם חשפניות שהזמינו במיוחד. עד שלבסוף אחד מ-13 השליחים, הידוע בכינויו "יהודה איש כליות" היה אדם שנהג לאסוף איברים פנימיים של מפורסמים. יהודה איש כליות הדביק את הזונה של שבתאי צבי באיידס, כלבת ילדים ואימפוטנציה נשימתית. כתוצאה מכך איבד שבתאי צבי את פוריותו, החל לקלל ועלה בכעס ובסערה השמיימה, בעודו משאיר מאחוריו את גופו הגשמי, ממנו אסף מאוחר יותר יהודה איש כליות את האיברים הפנימיים.

שנים-עשר השליחים הנותרים המשיכו להפיץ את תורתו של שבתאי צבי, יחד עם מחלות מין שונות ברחבי העולם ועד היום קיימים שרידים רבים לדת זו. למעשה, גם היום אנשים רבים הולכים לבתי בושת ברחבי העולם ומקיימים רבות ממצוות הדת.

יהודה איש כליות שהתאסלם בעקבות שבתאי צבי שינה את שמו לשם הערבי אבו כביר. לכן עד היום קרוי על שמו המוסד הממשלתי לפירוק גופות לצרכי מזון - אבו כביר.

אליאל-השליח הראשון, היה טורף את האנשים שלא היו מוכנים לקבל את תורתו הכוזבת של שבתאי צבי, ואם היה הראשון שהסכים "לבעול" את סנאי המחמד של שבתאי הנקרא פארפור

רבי נתנאל: "טפו טפו טפו, לא ללכלך על היהדות. היהדות זה דבר קדוש מאוד! הקיצר: אתר חילוני למהדרין."

נפילתו

בשנת 2010 נפל שבתאי צבי מהמדרגות. הוא שבר לעצמו את שתי הרגליים, אף, יד, אוזן, עוד רגל, שפתיים, עוד שתי ידיים, ורגל של אחותו. לאחר מקרה זה ביקש שבתאי צבי להתפטר, אך ברגע שהוא הרים את השפופרת להתקשר לאיןציקלופדיה להתפטר התקשרו אליו והודיעו לו על פיטורו בגלל שנבואותיו לא היו אמיתיות, ולא היו מספיק טובות. הם אמרו, שנביא אמיתי אמור להיות סמל דת וסמל מין בו זמנית, ולנבא דברים מגניבים בעיקר. מסיבה זו, הם בחרו את הוד גרגמלותו.

השיבה לעבודה

לאחר כמה חודשי בדידות שבהם לא היה יכול לזוז, קיבל שבתאי צבי טלפון מאיןציקלופדיה. מכיוון שלא יכל לענות באו אליו אנשי החברה וחטפו אותו. במהלך הריצה למשרדים צבי נתקל ברבה דברים ושבר את גבסו. כאשר הגיעו החוטפים למשרדים, הם ביקשו מצבי שיחזור לעבודה כי גרגמל משליט טרור על המשרד ואפילו נסיונותיו של ג. יפית לעצור אותו לא עזרו. הם אמרו גם שאם צבי יעבוד כמו שצריך הוא יוחזר להיות מלך איןציקלופדיה. אך מרוב שהוא עבד קשה הוא שבר את המקלדות. הוא הוחזר לאיןציקלופדיה, אך בתור עובד זוטר.

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על שבתאי צבי.

קישורים חיצוניים


Bagrut.jpg

ערך זה היה פעם ערך מופלץ אולם הטעות תוקנה והפלצתו הוסרה!!!