שלגיה ושבעת הגמדים 8

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ילדת אנימה.jpg
הערה: סקסי

ערך זה הינו ערך סקסי! נא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, חייב לקיים סקס/ אונס ארוך ורטוב עם אמא שלך/אחותך/ילדה בת 12 מהרחוב/ החשפנית מהמועדון/ הבת שלך בזמן הקריאה.


Adult neon.gif אזהרה!
ערך זה מכיל תכנים ואולי טחינות אירוטיות. לכו לעשות שיעורים!
לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "שלגיה ושבעת הגמדים 8" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!

שלגיה ושבעת הגמדים 8
Snowhite and the seven dwarfs.jpg
הכרזה הכפולה של הסרט, כפי שהוצגה בבכורה ההוליוודית במהלך טקס האוסקר.
שם הסרט במקור: Snowhite in: How I lost my self esteem
בימוי: וולט דיסני
הפקה: דיסני הפקות
תסריט: ג'ורג' פ. אלקרמונט השלישי
עריכה: ג'ררד דמיאנו, מיכאיל גורבצ'וב
שחקנים ראשיים: ג.יפית, ג'וני דפ, אבי ביטר, ישו והרוסי ההוא מהשכונה
מוזיקה: קובי פרץ
צילום: חתול
חברת הפצה: דיסני
תאריך יציאה לאקרנים: 15 במרץ, 1971
משך הקרנה: 2006-הנצח
שפת הסרט: אנגלית, גמדית, גנחות מזוייפות
תקציב: 17.62$
הכנסות: 278,926,349,879,092,876,487.56$ (בערך)
פרסים: פרס "זקפתי" (woody) לסרט הפטיש המחליא ביותר בכל הזמנים
סרט קודם בסדרה: שלגיה ושבעת הגמדים
הסרט הבא בסדרה: שלגיה ושבעת הגמדים 10: הנסיכה והצפרדע
דף הסרט ב-IMDb
"הו כן... כן!!!1 שם בדיוק... אוו כן... לשם, תכניס את זה לשם... הו כן.. הו כן!!!!1"
~ ציפי לבני על פתקים בקלפי


שלגיה ושבעת הגמדים 8 הוא הסרט השמיני בסדרת הסרטים "שלגיה ושבעת הגמדים" שהופקה, נוצרה ובוימה ע"י וולט דיסני, זאת בנסיון לחקות את ההצלחה המסחררת של הסרט הקודם בסדרה, "שלגיה ושבעת הגמדים". למרות ההשקעה הכספית האדירה בסרט זה, הוא היה כשלון בבתי הקולנוע, וההכנסות שלו בקושי הספיקו לשלם על החובות של דיסני לבנק הלאומי הראשי לכל הנאצים, אנטישמים ותומכי מרצ בע"מ.

מספר השערות וביקורות שנכתבו על הסרט טענו כי יכול להיות שהרצון של דיסני לעזוב את התבנית הקבועה של "סרט מושי משפחתי שהכל מסתדר בסוף" ולהפיק סרט פורנו, אם כי רבים אחרים אמרו כי הדבר הוסיף פן אומנותי לעבודותיו של דיסני, שבד"כ מסתכמות בדמויות מצוירות מעצבנות עם קול צפצני שמקדמות אידיאלים פשיסטיים ופרו-טורקיים, כמו למשל הסצנה ההיא של הפיה והדלעת ב"סינדרלה". למה הפיה לא הייתה גילה אלמגור כמו שהיה כתוב בספר!? הא!? הא!?

הפקת הסרט

שלגיה ושבעת הגמדים 8 היה הסרט המצולם היחיד של אולפני דיסני [1] ומשום כך בחר דיסני עצמו לקחת חלק פעיל בהפקה של הסרט, למרות העבודה שלו בלפרסם סרטי פרופוגנדה ניאו-נאצים (ע"ע משפחת סופרעלר) לציבור האמריקאי.

דיסני התעקש ללהק את כל השחקנים במפגש אחד, אך שכח לפרסם שהוא מפיק סרט, לכן השחקנים שנבחרו לסרט הם האנשים היחידים שהיו ברחוב באותו הרגע. כך קרה שדיסני ליהק לסרט את השחקנים רונלד רייגן, אבי ביטר, ישו וג'וני דפ שהיה כבן שמונה באותו הזמן. לתפקיד שלגיה לעומת זאת, דיסני בחר ללהק את ג.יפית, שחקנית מתחילה שדיסני קיווה שתיתן לסרט את הגימיק המיוחד שהוא צריך. החלטה שהושוואה בשנים מאוחרות יותר להחלטה הגורלית של היטלר לגדל שפם.

אחרי שסיימו את הליהוק החלו באולפני דיסני לכתוב את התסריט. דבר שלקח להם בערך עשרים דקות וחמישים ק"ג מריחואנה. ומיד אחרי השבועיים במעצר [2] הם התחילו לצלם את הסרט.

אחרי הצילומים הארוכים, שבמהלכם התאבד ישו (הפעם בעזרת בקבוק סירופ מייפל) אחרי שהדמות שהיה עליו לשחק הייתה קשה מדי בשבילו, החלו אולפני דיסני להפיץ ולפרסם את יצירת המופת החדשה שלהם, שע"פ דבריו של דיסני הייתה:

"...הדבר הטוב ביותר מאז האינקוויזיציה הספרדית!"
~ וולט דיסני


תגובות וביקורות

הסרט שלגיה ושבעת הגמדים 8, עלה לאקרנים ב-15 למרץ, 1975 וגרם לגל של מחאות ברחבי ארצות הברית, מספר הפגנות בבירה ובלוס אנג'לס גרמו למהומות ומשברים קשים, ביניהם פרשת ווטרגייט, מלחמת ויטנאם, מלחמת קוריאה, מלחמת יום כיפור, יום כיפור. הסרט כונה "תועייבה", "זוהמה", "משהו שאני בדרך כלל מאוד אוהב ונוהג לצפות בו בכל הזדמנות אפשרית אבל אם אתה מראיין אותי לעיתון "ישו, צלבים ולמה הומואים זה רע" אז אני אומר ש... זה לא טוב?" וכינויים רבים אחרים. מספר פוליטיקאים קראו להפיכת הסרט לבלתי חוקי, בעוד שאנשי דת אמרו שכל הצופה בסרט הוא חוטא, בגלל שיחסי מין בין אישה לגמדים זה זוהמה, לא כמו יחסי מין בין כומר קתולי לילד למשל, שזה אהבה המבורכת בעיני האל.

למרות הביקורות הקשות שנמתחו על הסרט, היו רבים אחרים שאמרו שזהו סרט טוב מאוד, בין התומכים המפורסמים ביותר הוא, כמובן, ביל קלינטון, שעד היום מוכן להשבע שזה הסרט הטוב ביותר שאי פעם צולם, אם כי הוא הוא טוען כי השיר "הזין שלי ארוך יותר משלך" מאת המשורר האמריקאי, אלפרד פ. דידי פיטצג'רלד, הוא ההמנון האמיתי של ארה"ב.

עלילה

שלגיה ושבעת הגמדים 8 ממשיך בדיוק מהרגע שבו נגמר שלגיה ושבעת הגמדים, שלגיה ובעלה החדש עוברים לדירת שלושה חדרים בדרום ניו יורק, הגמדים שבים למכרה שלהם, והמכשפה עוברת מספר ניתוחים פלסטיים ופוצחת בקריירת שירה תחת השם הבדוי "מירי מסיקה".

וולט דיסני ממחיש את עלילת הסרט בעזרת בובות. מתוך האתר "www.disgusting_sex.com".

יום אחד בעלה של שלגיה מקבל שיחת טלפון, שקוראת לו להתגייס למלחמת ויטנאם, בה הוא נהרג. שלגיה המדוכאת שבה לחיק הגמדים ומוצאת נחמה באלכוהול. במהלך ליל שכרות אחד הגמדים מתחיל עם שלגיה והיא, ברגע של חולשה, מסכימה. ואז מתחילה הסצנה שנכתבה באופן אישי על ידי דיסני שבה צונזר ואז מגיעים שלושה פרשים אשר חוטפים את הגמדים ושולחים אותם לבית כלא, שם הסוהרות צונזר. בנסיון לשחרר את הגמדים שלגיה באה אל הסוהרים בעירום וצונזר, אחרי שהסוהרים ביצעו בה את זממם הם אמרו לה שהם אף פעם לא ישחררו את הגמדים, משום כך שלגיה רוצחת את כולם וצונזר עם הגופות שלהם. שלגיה רצה לתא של הגמדים, ומוצאת את הגמדים והסוהרות במעשים, הסוהרות מאיימות לאסור את שלגיה עד שאחת מהן אמרה שהן יסכימו לשחרר את הגמדים ואותה עם צונזר.

הקטע שהובא פה הוא החלקים היחידיים מהתסריט שמותרים לפרסום, התסריט של "שלגיה ושבעת הגמדים 8" נגנז בשנת 1982 ואוסר לפרסום ומכירה יחד עם כתבים אחרים כגון מיין קמפף, הביוגרפיה של ג.יפית וקורות חייהם של תושבי פתח תקווה לדורותיהם. זאת אחרי השימוש של אל-קעידה בתור תירוץ להפציץ את דיסנילנד.


20px-Stop hand.png אזהרה!
הפיסקה שכרגע סיימת לקרוא הכילה פרטי עלילה!


סרטים נוספים בסדרה

הערות שוליים

  1. למרות שיש לפחות עוד כ-7,830 אחרים, אבל אף אחד מכם אף פעם לא ראה אותם.
  2. ואני מוכן להתערב איתכם שדיסני כן הפיל את הסבון...

ראו גם