תשעה באב

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png אזהרה!
אנו יוצאים מנקודת הנחה שאם נכנסת לערך בשם תשעה באב, אז את/ה מוכן/ה לצחוק עליו.Dolz.png
iiiN*W ל222222222!!!!!!!!!1111

הדףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף הזה שולTav.png!!!11111 - נא לא להתבלבל עם ערך שולת (שווה לתחת).

Kipa.jpg ערך זה שומר מצוות
ערך זה שומר מצוות ואינו נערך בשבת.


תשעה באב הוא יום אבל המציין את חורבנו של קניון העודפים הראשון בצפון תל אביב, שנהרס במהלך המרד הגדול. את היום מציינות פאקצות רבות ברחבי מדינת ישראל.

הסיפור האמיתי

תשעה באב נוצר על ידי שיכור ששתה את המים של הבאנג שנמצא במקלט של רון. המים היו עכורים וסמיכים ולכן התופעות הקשות. כמובן שאין צורך לצום וחייב לשרוף זקנות בכותל המזרחי (כי אשכנזים זה מלך) ולהעלות אותם קורבן לאייכמן. אורי גלר המציא את היום הזה כדי להתחרות ב1 באפריל שהומצא על ידי, איך לא-דודידו ושלוחה.

האמת מאחורי הסיפור האמיתי

כמובן שכל מה שנכתב בסיפור הוא שקר וכן יש לצום במשך 10 דקות שלמות!! על המעשה הזדוני של קצר(מעספור)-גניבת הבכורה. קצר היה ארוך (אוקסימורון, סנו אוקסיגן-שוילי) וניצל את זה וגנב לניוטון את הבכורה. כולם יודעים שניוטון הוא הבכור והוא אוהב סביבונים.

שלוחה

שלוחה מחפופה איכו די פוטה מדרס. יום שני קופץ למירי. יוסף שוילי היה פה 9.1.16 סקס סקס סקס סקס מצפים בכליון עיניים לסקס.

רקע

חורבן קניון העודפים הראשון

בתקופת ממלכת פאקציתיה, נבנה קניון העודפים הראשון בצפון תל אביב, שעליו היו הפאצות עולות שלוש פעמים בשנה, בשלושת המכוניתים (לא ציפיתם שהן ילכו ברגל...) ובהם היו מקריבים לאלת הליפ-גלוס הדגולה, בריטני ספירס, אימו או פריק (תלוי בעונה).

בזמן מלחמה עם הערסים מבת-גלים נכבשה צפון תל אביב וקניון העודפים נחרב ופאקצות רבות נפלו קורבן למתקפה. הסבל וההשמדה הייתה כל כך רבה, שפקאצות רבות הכלו נודדות לזכרון יעקב וחיפה. לפי הסיפורים, הקניון נהרס בתשעה באב.

החזרה לצפון תל אביב

אחרי שנים רבות החלו שבטי הפאקצות לשוב לצפון תל אביב והקימו מחדש את ממלכתם ואת עירם, אך את קניון העודפים הם לא בנו שוב.

אחרי שנים רבות, כאשר האימפריה האימואית כבשה את ארץ פאקציה, מונתה מלכת הפאקצות, "הורדוסית", לשלוט על ארץ פאקצתיה, והיא בנתה מחדש את קניון העודפים הראשון. הורדוסית שלטה שנים רבות בממלכה עד שמתה ממוות טבעי. אך קניון העודפים שרד שנים רבות אחריה ושירת את הפאקצות ברחבי העולם.

חורבן קניון העודפים השני

ערכים ביהדות
יהדות
Stars of david.JPG

לאחר כיבוש ארץ פאקציה על ידי האימפריה האימואית תרבות הפאקציזם לאט לאט נעלמה, קבוצה של קנאיות (בתיק הפראדה של מיטל מי'5) נדדו בערים הגדולות של אותה תקופה והטיפו להתבדלות מהתרבות האימואים שנכפתה עליהם. בהרצליה מצאו הקנאיות תמיכה גדולה, ובעקבותה החלה האימפריה האימואית לרדוף את הקנאיות, מה שגרם להן לברוח למדבר השומם של דרום תל אביב ולהסתתר שם. מספר שנים אחר כך פרצו הקנאיות במרד שבו רוב הפאקצות הצטרפו עליהן, בשלב מסויים הצליחו הפאקצות להביס את האימפריה האימואית ולהשיג עצמאות מדינית וצבאית.

אך לצערם, הצבא האימואי ניצח בקרבות ודיכא את המרד. קניון העודפים השני נחרב ופאקצות רבות נרצחו. על פי האמונה, קניון העודפים השני נחרב בתשעה לאב, באותו יום שנחרב קניון העודפים הראשון לאחר 586 שנה.

ציון

דרך הציון של תשעה באב הוא שריפת בגדים שחורים והתאבלות. קיים איסור על הדלקת מכשירי חשמל בתשעה באב, חוץ מהפלאפון, שדרכו הפאקצות מתפללות לאלת הליפסטיק הגדולה.