שבועות

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"לא דני, שבועות זה לא יום המים"
~ המורה על דני

שבועות הוא חג שמטרתו לשמח את הילדים שאלרגיים לחלב ומוצריו, ומהווה תירוץ מרכזי לניהול מלחמות מים. שמו מציין את העובדה כי החג נחגג 52 שבועות לפני הפעם הקודמת שהוא התקיים, וכך מדגיש את העובדה כי כל הקילוגרמים שהחוגג הממוצע הוריד ב52 הבועות הללו הוא הולך להחזיר בכמה ימים בודדים.

ערכים ביהדות
יהדות
Stars of david.JPG

שמות החג

לחג שמות רבים:

 • חג הביכורים- אחד השמות המפורסמים של החג. הוא נקרא כך מכיוון שחג זה הוא אחד החגים האהובים ביותר על מס הכנסה.
 • חג מתן תורה - משה קיבל את לוחות הברית אך לאחר שהוא קרא אותם הוא התאכזב ושבר אותם עם רגלו (אלוהים הבטיח לו את הספר החדש של הארי פוטר).
 • חג הקציר - כי החופש קצר מדי.
 • עצרת - בגלל כמות החלב מצופה שיקראו לזה שלשול, אבל גם עצירות זה בסדר.
 • יום המים- כי כל ילדי ישראל יוצאים למלא בלוני מים ורובי מים ולהשפריץ אחד על השני ולייבש את הכנרת כי זה כיף.
 • חמישים - חמישים זה סתם שם שאברם הכריח את אלוהים להוסיף לשמות החג בויקיפדיה כדי שתחזיר לו את הכסף שלקחת לו כדי לקנות לעצמך רובה מים.
 • שבועות - ניסיון להזכיר לנו כמה זמן החופש הוא לא.

קיצורם של כל השמות הוא קצרת השבע (מי שכתב את זה דיסלקט כי זה אמור להיות חיחח שחיע)

תפילות ושירים

חג זה הוא חג, אז גם בו אמורות להיות תפילות. אחת התפילות שמברכים בחג השבועות היא:

"ברוך אתה אדוניי אלוהיייייינו מלך העולם שברא ניסים לאבותינו בימים ההם בזמן הזה. אמן הלוואי תעשה שיהיה לנו מים בכנרת גם שנה הבאה כדי שנוכל להשפריץ אחד על השני וגם בשנה הבאה יהיה. ואמן הלוואי עוגיות שובידובי שלא יהיה פרסומות מכוערות של נשים זקנות בטלוויזיה שעושת כאילו אין מים בכנרת, תודה אחשלו כפרה" (מתוך שירתו של משה לאלוהים) ארץ ריבת חלב
 ארץ זבת ריבת חלב!
 ריבה, ריבה חלב, ריבה ריבה חלב
 ארץ ריבת חלב! חלב חלב
 ארץ ריבת חלב! ריבה ריבה
 
 ראשינו עטורים
 מיסנו על כתפינו
 ראשינו עטורים
 מקצות הארץ באנו
 הבאנו גם קצינים (בגרסא הראשונה זה היה את בוריס)
 
 מאשקלון, מאשקלון משומרון
 מי כוס עמק מי כ'עמק 
 פנו דרך לנו
 תשלומים אתנו
 הך, הך למה מכות?!?!

מקור תנכי

תראו 100 שקל!

הכל התחיל כשאלוהים שלח את משה לשליחות במדבר סיני. בדרך הוא פגש את אישה כוסית ממלאת באר וראה את זרועותיה השעירות ממלאות דלי מים. לאחר מספר דקות הוא רואה שהיא מצאה משהו על הרצפה, לאחר כמה רגעים ניגש משה לראות מה היא מצאה וראה שטר של 100 שקל. לאחר שתי דקות משה דוחף את הבת של המוכרת מזון הזאת לבאר ובורח עם הכסף להר סיני לקבל את המתנה שאלוהים מבטיח לו (ספר חדש של הארי פוטר) שם מאוחר יותר מוצא את עצמו מאוכזב שובר את לוחות הברית. לפני עלייתו להר (לקחת את הספר כמו שהזכרתי קודם) אומר לכולם לא להתפרע והולך אך להפתעתו היותר גרועה אפילו מהספר של הארי פוטר, מוצא את אחיו וחבריו של אחיו מזמינים כבשה חשפנית ואונסים את הכבשה, משה העוד יותר כועס הורג את הכבשה. הזה שיצא מהארון אומר בתגובה: "היא אמרה לי שהיא בת 20". לאחר עוד כמה שנים הם הולכים למצרים שם מטיילים קצת זמן (איזה 40 שנה) ואז הולכים לישראל ארץ ריבת החלב. אלוהים הורג את משה לפני כניסתו לארץ הקודש מכיוון שהוא הרביץ לאבן המחמד של אלוהים (לאבן המחמד קראו שלמה) אלוהים כל כך כעס על אלוהים שהוא הרג את משה לפני שאפילו הספיק להיכנס לארץ ישראל ולטעום מן ריבת החלב הישראלית, אלוהים היה כל כך רחום וחנון שהוא לא נתן למשה לטעום את ריבת החלב הישראלית (מריבת החלב הוא היה מת בצורה נוראית יותר).

מנהגים

 • אכילת מוצרי חלב - מכיוון שאלוהים לא רצה להעציב את כל הילדים המסכנים שלא יכולים לאכול חלב במהלך השנה (ידעתם? ישראל היא הארץ עם הכי הרבה אנשים שאלרגיים לחלב ומוצריו) אז הוא עשה ככה שכולם יאכלו חלב במשך תקופה מסוימת של זמן וכולם יפרסמו מתכונים באינטרנט שקשורים דווקא לחלב ובבתי הספר ידברו רק על חלב (ומתמטיקה) רק כדי לעשות את כל הילדים הישראלים שאלרגיים לחלב למאושרים!
 • השפרצת מים - המנהג העיקרי בחג השבועות הוא בזבוז מי הכנרת שגם ככה בקושי יש לנו כדי לכייף (או להשפריץ דברים אחרים).
 • קישוט הבית בצמחייה - כי אלוהים לא שוכח את הילדים שאלרגיים לפרחים.
 • לימוד תורה כל הלילה - בגלל ש FUCK בית ספר ובגרויות ללמוד תורה זה הרבה יותר חשוב.

ראו גם

קישורים חיצוניים