אקולוקו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

אקולוקו (ידוע גם בתור: חראלוקו) הינו אי וירטואלי הנועד למשוך אליו ילדים בגילאי 7-11 ולשלוט במוחותיהם.

היסטוריה

אתר האינטרנט של אקולוקו נוסד בשנת תפל"ץ. לא ידוע מי בדיוק בנה את האתר, אך סביר להניח שזה היה חנון צעיר לגילו, או היפי סטלן לגילו. הדמות הראשונה שנוצרה באי הייתה קפטן דולפינפין שנפצע ברגלו לאחר קרב קשה עם קרוקודיל, ונפצע במוחו לאור הידבקות בצחלפת עציצים. לאחריו יצר החנון הסטלן הנ"ל את כל שאר הדמויות, ובחר את שמותיהן לפי מלמוליו של הקוף האפגניסטני המגולח שלו.

מבנה האתר

האתר בנוי בעיקר ממקומות אקזוטיים ומהדמויות הראסטפניות של האתר. לכל דמות יש משחק משלה, בו הילדים צריכים לשחק כדי להרוויח נקודות פעילות, שנועדו להעלות את רמת השיעמום וההתמכרות שלהם לאתר. האתר מחדיר מסרים שליליים לילדים המשחקים בו, כגון: הם מעודדים אותם למחזר, לשתף פעולה, לסחור בניקוטין ועוד.

משימות

המשימות נועדו להעסיק את המבקרים באתר עם פעולות מרושעות כגון: לשחק במשחקים, לענות על שאלונים בנושא איכות הסביבה, להאכיל גרבילים בחומוס איטלקי ועוד.

חלוצים

במהלך משחק תמים של קוקו-סל, אנס אחת הדמויות באתר, בונגו את היתקליף, דמות אחרת באתר, והדביק אותו באיידס. לתושבי אקולוקו האחרים לא היה מספיק קוקואים כדי לשחרר אותו מכלא אקולונה, ולכן הקוף האורנג'די המציא את תג החלוץ (מייסד האתר נאלץ להתפטר מתפקיד המנהל לאחר תאונה קטנה עם סכין יפנית). לחלוצים בעלי תג החלוץ יש דברים רבים יותר לעשות באתר ומשימות מיוחדות משלהם (מה שמקל על השליטה במוח). תג החלוץ, כמובן עולה הרבה מאוד כסף.
גם לאחר שבונגו שוחרר, האתר המשיך להרוויח כסף על חשבונם של ילדים משועממים. בשלב מסוים כל הכסף הועבר לגרבילים, שהשתלטו על האתר לאחר שהקוף הבורגני הוריד את עצמו באסלה. הגרבילים כעת מנצלים את הכסף להשתלטות על העולם.