הטאליה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הטאליה = Hetalia = ヘタリア (מערכת יחסים מוזרה בין כל המדינות שיש)

באנימה הזו בעצם מסופר על חבורת הומואים שאמורים בעצם לייצג את הארצות שלנו, הדמויות המרכזיות הן גרמניה (לודוויג) איטליה (פליקס) ויפן (ניהון), וכל שאר הדמויות המישניות הן מפגרות בעליל.

הרוב מאמינים שגרמניה ואיטליה הם זוג הומואים שמסתירים את זה, יפן הוא חרמן ברמות וכל שאר הארצות לא קשורות לחיים.

הטאליה


דמויות מרכזיות

Italy (イタリア, Itaria( איטליה, הדמות המרכזית בסדרה המשוגעת הזאת. הוא בעל שיער חום, תמיד נחנק מפיצה או פסטה ומתנהג כמו אידיוט גמור.

Germany (ドイツ, Doitsu( גרמניה (או בשם שאיטליה קורא לו, דואיטסו) הוא גם אחת מהדמויות המרכזיות באנימה. הוא מייצג את גרמניה, אלכוהוליסט והומו בהכחשה.

Japan (日本, Nihon( זבל


התחת של יפן [Japan ass] תכלס,כולם מסתכלים ליפן רק על הטוסיק הבישי שלו.

דמויות משניות

America アメリカ, Amerika חנון בלונדיני עם משקפיים, שמייצג את אמריקה (כביכול אובמה עוד לא היה ברקע ובגלל זה הוא לבן). לרוב אפשר לראות אותו גורס המבורגרים ואוכל בזמן שהוא מדבר, ותמיד רוצה לצאת הגיבור. ספויילר:

England イギリス, Igirisu גם פסיכי לא קטן ואלכוהוליסט גדול. אוהב לשתות רום בעל גבות גדולות להפליא.

France フランス, Furansu כמו שאומרים.. בונז'ור! כן, עוד בלונדיני מטומטם וצרפתי. הוא תמיד מסתובב עם הורדים שלו ובעיקר מסתובב בעירום (נדבק לכולם ולפיכך אפשר להבין שמדובר בהומו).

Russia ロシア, Roshia כפרון, רוסיה שליטה! מאופיין בשיער בלונדיני ומסתובב תמיד עם חמניות (שגנב מהגינה של צרפת) ורוצח בעליל.

China 中国, Chūgoku סין, עוד כפרון אחד מהארצות של אסיה (מה שמאפיין אותו בחמודות יתר). מעריץ מושבע של הלו קיטי (הלו, אנימת הומואים זוכרים?) ומסתובב עם הדרקון של סון גוקו.

Puroshia プロシア prussia פרוסיה, מאופיין בשיער אפור של סבא ועיניים של סטלן\ערפד (ויש עדיין תומכים בתאוריה לכך שהוא באמת כזה). למרות מראהו המאיים (אמרנו כבר ערפד?!) פרוסיה הוא דמות מתחשבת בזולת ששונאת את עצמה.

Ukuraina ウクライナ ukraine אוקראינה, אחת מן הדמויות היחידות שמיוצגות כאישה, מוצגת עם שיער קצר בהיר וחזה ענקי שכשהיא הולכת שומעים אותו קופץ (יש להזכיר שמדובר בסטרואוטיפים שהמדינה מציגה אז תעשו חשבון לבד....). אוקראינה אמיצה מאוד ולא סובלת את האחים הקטנים שלה: רוסיה, ליטא, אסטוניה בלארוס ולטביה.


הערה חשובה: הרבה מחקרים הוכיחו שילדים התחילו להקשיב בשיעורי היסטוריה אחרי האנימה, לא שווה? לא.