הלו קיטי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"היי, יש לי אותה על התחתונים שלי"
~ שבתאי צבי על הלו קיטי
"הלו, קיטי? איפה את?"
~ אביה של קיטי קורא לביתו


הלו ולדימירה מיצי מימי קיטי (אנגלית: Hello kitty), או בשמה השני, השטן, או בשמה השלישי, בריטני ספירס, או בשמה הרביעי, אחמד, היא מוטציה צפון-אסייתית שנוצרה אי שם בהרי ערב הסעודית אחרי שהקוטב הדרומי השתלט על טיבט. הלו קיטי היא אחת מהמלחינות והיוצרות הישראליות המוכרות ביותר בעולם, והתפרסמה בזכות למספר להיטים כגון "אני חתולה, מיאו" ו"הגר פרימור מוזמנת למצוץ לי".

ביוגרפיה

ילדות

הלו קיטי (או בשמה המוכר יותר: השטן\Satan\ארז) נולדה בשנת 666 עקב היותה השטן - לאביה ולדימיר פוטין, המוכר לכולנו כזאוס ומריה הבתולה בתקופת הגותיות שלה, ולכן שמה הראשוני היה 'אנטי קרייסט'. קיטי גלדה בבית קר וחונכה על האמונות הדתיות והתרבות הגרוזינית-שוודית, בצפון אסיה בעיר קולורדו במדינת הותיקן. עוד בתקופת ינקותה, הוריה הכריחו בכוח את קיטי להתחיל קריירה כאשת עסקים מצליחה בעסקי משחק בסרטי פורנו. הלו השתתפה במספר סרטים, רובם כוללים אורגיות עם זנים שונים ומשונים של אנשים כגון: אנשים עם יד אחת, אנשים בלי רגליים, אנשים עם שיער על כל הגוף, תימנים ועוד מפלצות רבות אחרות. למרות שחלפון כבר השנים, קיטי נאלצה להמשיך לעבוד בעבודה זאת מכוון שגם כשמלאו לה 7 שנים היא לא הייתה חכמה והשכלתה הייתה נמוכה מאד - ללא 12 שנות לימוד, בגרויות, ידע קרוא וכתוב ועוד. באותו יום הולדתה ה7 של קיטי, נדבקה קיטי באיידס מאתיופי אשר נושא את הנגיף, לאחר שאנסה את אותו אתיופי באכזריות. כיום, האתיופי מת.

כאשר מלאו לקיטי 13 שנים, בהגיעתה לגיל הבר מצווה, הבחינה כי עוברים עליה שינויים הורמנליים רבים; צמחו לה פטמות מחודדות הידועות בכינוי 'ניצנים'. הפרשות ססגניות במירב צבעים נשפכו מאיבר מינה ואף שערות מכל מיני מקומות בגופה, אך כאשר מלאו לה 14 - הבינה קיטי שהיא שטוחה עם ציצי שפיצי, כך הכתה בא לראשונה העובדה שהיא לוקה במחלת הסמול טיטיס, שעברה בתורשה מאביה. בגיל 16 הלו גילתה לראשונה את הפין שיוצא לה מהתחת, ועברה ניתוח קשה להסרתו שכשל וגרם לכך שיצאו לה שני פינים מהתחת. קיטי החליטה שהיא רוצה לתרום לעולם עם הייחודיות שלה ואף ניסתה לעזור לחולי סרטן, חולי אסטמה ואף לעצור את ההתחממות הגלובלית. בכל אחד מן המקרים לא הצליחה.

הלו שיטי קיטי - כאדם וכאל.

יום אחד הלכה הלו קיטי ברחוב ופגשה את אלטון ג'ון, שהחליט ללהק אותה לקליפ החדש שלו מכוון שהזכירה לו את הגוש הלבן הישן והכ"כ אהוב שהוא תמיד שומר בכיסו הימני. בזמן עשיית הקליפ, תוך כדי ריקוד לטינוס חושני בעירום, הסתבר לקיטי שהיה אמרגן במקום והוא היה מעוניין להחתים אותה בחוזה. ומכאן, החיים של קיטי התחילו להתדרדר. סדרה חדשה בשם "הלו קיטי" עלתה לשידור ובישראל כונתה כ"מיצי ומימי החתלתולות". קיטי החליטה להוציא תקליט, לצבוע את שיערה לבלונד וללבוש בגדי מעודדת צמודים. היא כינתה את עצמה כ"בריטני ספירס". נערה שמתיימרת להיות בתולה אך סותרת עצמה כשהיא אומרת 'עשה זאת, מותק, עוד פעם אחת'. בשנת 1964 החליטה הלו קיטי להתגייר, זאת למרות העבר המפוקפק שלה בתור יצרנית מאכלים מילדים יהודים תמימים, והחלה לייצר מצות - הפעם, מדם של מדם של נוצרים על פי מתכון יהודי מוכר ונפוץ, בעקבות הצלחת מצותייה קיטי עלתה לארץ ישראל. 5 שנים לאחר שהקימה בית יהודי-בודהיסטי בארץ ישראל, קיטי עודדה את הקמת ז'אנר הפופ הישראלי. הלו קיטי כתבה מספר רב של שירים פטריוטיים שמהללים את גדולת ישראל וקוראת לג'יהאד יהודי נגד ארצות הברית, תכנית שהוצאה לפועל ומכונה כיום "נינט". קיטי, בהיותה בריטני ספירס התחתנה עם דוגמן, הולידה מספר ילדים ולבסוף גילחה ראשה. כמו כן, היא הודתה באחת מהופעותייה למערצייה על היותה השטן. קהל המעריצים של קיטי נורא נהנה מהתגלות האנטי קרייסט, הלו קיטי - וקיטי החליטה לנצל את ההצלחה הזאת והחליטה לייצר כל מיני מוזרים שטניים, כמו שרשרת פנטגרם שראשה של קיטי מופיע באמצע וכמו ויברטור דו מנועי עם פסל שלה עליו.

מוות?

כאשר הקריירה הבינלאומית של הלו קיטי פרצה, עשרות של נערות יפניות חסרות שדיים התאהבו בה, ומספר לא מבוטל של בתולות ישראליות, אירופאיות ואמריקאיות, וכמו כן גם 87% מכלל אוכלוסיית ההומואים העולמית. עם כוחה ההולך וגודל של הלו קיטי, היא שרדה מאות ניסיוני רציחות, באורך פלא. השאלה שהרוב שאלו היא "הכיצד"?

לצערנו, קיטי היא יצור אלמוות - בדיוק כמו ג' יפית. לכן, קיטי לא מתה ושרדה את ההתנקשויות. קיטי אמנם נדבקה באיידס עקב היותה שרמוטה, אך נרפאה ממנו כאשר מכשף מהארץ האבודה בים טקסס שטוען ששמו הוא "ארנולד שוורצנגר" עשה אותה 666 פעמים, שזהו מספרו של השטן. קיטי, שבסופו של דבר ניתן לסכם אותה כ'פעילת הג'יאהד המוערכת בכל הזמנים', הולכת להשתלט על העולם. נדפקתם.

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על הלו קיטי.