ואן פיס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Japaneseflag.jpg אזהרה - יפני!
ערך זה הוא ערך יפני לכן רצוי:
 • לראות אנימות.
 • לקרוא מנגות.
 • לדבר ג'יבריש.
 • לשיר בקול רם: !!oshiete oshiete wo
 • לגשת לחנות מוצרי החשמל הקרובה ביותר לביתכם ולקנות משם את המוצרים המשוכללים ביותר.
 • לאכול סושי
 • לבצע חרקירי (במידה ואתם אימואים)
 • アメリカ

ואן פיס (באנגלית: one piss ביפנית: Ching Chang Chong פיפי ching chongֹ) בתרגום חופשי : "שתן אחד" היא תוכנית על כמה נרקומנים ששתים בים ובורחים מהמשטרה וכוח הסיוע הימי. הסדרה עוקבת אחריי צוות שודדים שמחפשים את האוצר שלהם (אומרים שזה חומר איכותי) לאוצר קוראים שתן אחד. התוכנית היא אנימה כי רק יפנים יכולים להמציא דברים חולניים כאלה. האנימה הזאת משודרת עד היום ופרק שלה יוצא פעם בשבוע כיום יש לאנימה הזאת יותר ממיליון פרקים.

עלילה

דמות בסדרה

הסדרה מתחילה בלב הים, ברקע יש את מרקו שמחפש את אמא שלו ומאוחר יותר מרקו מתחבר לילד אחד לכאורה נראה נורמאלי עד שמגלה שלילד הזה יש חבית שהוא מחביא ממרקו, לאחר מספר זמן מרקו מגלה את החבית ודופק ללופי (הנער הלכאורה נחמד) מכות. לופי ומרקו מתמכרים ביחד לסמים אך מבינים שנגמר להם הכסף מרקו במהרה שוכח מאמא שלו ומחליט לצאת עם לופי למסע ברחבי העולם ולשדוד אנשים מסכנים כדי להשיג כסף. מאוחר יותר הוא מגלה שיש דרך אפילו יותר טובה, לא רק שאפשר לגנוב מאנשים כסף אפשר גם למצוא תיבה שמלאה בחומר ששווה מיליונים.

סאגת תל אביב

לאחר שלופי ומרקו עוברים בשוק הכרמל בתל אביב לופי קונה שם טבק לנרגילה אך מגלה יותר מאוחר שהחומר הזה חרא ובעצם נותן לו כוחות על, לופי הולך לטבוע את המוכר ודורש פיצוי כספי המוכר עונה לו בתגובה :"לך תזדיין", מאוחר יותר לופי משתמש בכוחות העל שלו ודופק למוכר מכות ולוקח את כל הכסף שלו ואת הסמים ואת מרקו הוא משליח לים כדי שלא יגע לו בחומר. לאחר מכן לופי מגלה שיש עוד כמה נרקומנים שמחפשים אחריי השתן אחד ומחליט להקים צוות בהתחלה הם היו 6 אנשים אך אחד מת ממנת יתר של קוקאין אז כרגע הם 5. בדרך לחיפוש אחריי הסמים הם נלחמים בנרקומנים ושודדים זקנות. לאחר מספר שנים שהם עדיין אחרי האוצר לופי מסתמם כל כך הרבה שהוא שוכח מיהו למשך כמה שנים וחוזר לצוות שלו רק כמה שנים אחריי. במשך כל העונה כוחות הסיוע הימי הם כל כך גרועים שהם לא מצליחים לתפוס אפילו 5 מסוממים על סירה (טוב זה יפנים מה כבר אפשר לצפות מהם).

סאגת לונג איילנד

באחד מן החלקים בסדרה כל חבריי הצוות מגלים סם מיוחד שגורם להזות בצורה חולנית לגמרי ובעצם כל צוות הפיראטים הוזים שהם נמצאים בגן עדן ונלחמים בדגים מעופפים ועוברים מבחנים IQ של דגים. הדבר המטורף ביותר בכל החלום הזה שהם פוגשים את אלוהים ולופי מנסה לדפוק מכות לאלוהים ואז הוא מגלה שהוא הרג את אלוהים ואז כולם אומרים לו תודה שהרגת אותו הוא הציק לנו הרבה זמן. בנוסף יש עוד חלק בסדרה שבוא החבורה של לופי נוסעים לערב הסעודית ומשתמשים שם בכל מיני דברים חדשים, ואז הם הוזים שאחמנינג'ד הוא בעצם סוג של כשף אדמה שמנסה להרוג אותם ולאמנינג'ד יש גם זונה והם בעצם מנסים להציל אותה... לאחר ההזיות המטורפות של לופי והצוות שלו הוא מתעורר על הסירה שלו עם איזשהי סבתא אחת עם שלוש ידיים.

סאגת גרביל-מן

בהרפתקאה אחרת לגמרי לופי וצוותו החליטו לאמץ חיית מחמד כדי להחביא בקיבתה את הסמים למקרה שצוות הסיוע הימי ימצא אותם יום אחד, הם רצו לקנות חיה שגרתית שלא יחשדו בה אז הם קנו גרביל עם קרניים שאכל משהו מקולקל ועכשיו הוא חצי גרביל חצי בן אדם (גרביל-מן) הוא בעצם הדמות החזקה ביותר מכל הצוות שלהם כי יש לו את הכוחות הכי חזקים (ברצינות מי לעזאזל יכול לנצח חצי גרביל חצי אדם?! סופרמן?), אך לאחר מכן מתברר הפרט הכי דפוק בכל התוכנית הזאת הדמות הכי חזקה שלהם, גרביל-מן היא בעצם גרביל הומו, או כמו שהוא קורא לעצמו אוהב המרשמלו. כאשר הצוות סיוע הימי שומע את זה הוא מוריד את סכום המבוקשות שלו מ- 30 מיליון באונטי (הכסף של העולם שלהם) ל-20 שקל.

סאגת הוקאיי

בעוד אחד ממיליוני הפרקים רואים את זורו אחריי קרב קשה עם המוכר בשוק הפשפשים שמנסה להתווכח אתו ולהוריד את המחיר כמה שאפשר, אך המוכר דופק לו מכות רצח וזורו על סף המוות שלו, ככה בעצם הצוות מגלה שגרביל-מן הוא גם רופא. זורו מבקש מגרביל מן לרפאות אותו אך לאחר שהוא רואה שגרביל-מן מתחיל לעשות דברים לא טובים הוא פשוט סובל לו בשקט עד שהוא גוסס ומת. באחד מהפרקים פוגשים לראשונה את אחיו של לופי כאשר כל הצוות מפליגים לדרום סודן, לופי מאד מתפלא למצוא שם את אחיו בנוסף כאשר עוד אחיו הזמין זונה כושית זה היה הדבר היותר מפתיע. לאחר שהשניים נפרדים אחד משני ואומרים להתראות הצוות פוגש את אייס לאחר עוד איזשהו 200 פרקים ורואים שהוא חלק מהצוות של הפיראט לבן הזקן (האגדות מספרות שהוא מזריק הרואים לזקן שלו), למרות שלאייס יש כוח על שהוא קיבל לאחר התאונה עם הבוריטו שהוא אכל (הוא שלשל דם במשך שבוע) אדם הפיראט לבן הזקן הצליח להרוג את אייס וכולם בכו והיו עצובים (סתם לא)

סאגת מוכר הפלאפל

לופי אוחד עם צוות המוגבלים שלו ונתקלו באיש גדול מימדים עם מבטא ישראלי שמן שמכנה את עצמו מושיקו. מושיקו תקף אותם ללא סיבה ולופי השתמש במתקפת הגומי החדשה שלו, דילדומי! (שילוב של דילדו וגומי) הוא חבט במושיקו עם הדילדומי ומושיקו נכנע ולקח אותם לחנות הפלאפל שלו ששם פגשו את אבי ביטר שאמר להם שיש פרי שטן שנקרא פרי הפלאפל-פלאפל והוא נמצא בעיר הרפאים בני עי"ש, והם נתקלו שם בשומר הרוסי המרושע אלכסטזי. הוא הביס את לופי בקלות עם מתקפת המסטול שלו ואז נתן להם את הפרי, אבי ביטר אכל אותו וקיבל את כוחות הפלאפל המיסתורי, הוא הודה להם ואז הרג אותם ואז החזיר אותם לחיים ואמר להם אתם קוקסינלים ברמות אחים שלי מת עליכם. נאמי עמדה להגיד את המילה הראשונה שלה בסדרה המחורבנת הזאת ואז לופי היה חייב להרוס לה (כי הוא הומו) ודפק אותה (בעצם הוא גברבר) ואז צוות כובעי הקש יצאו לדרכם שוב (אשכרה הסאגה הזאת נגמרה איכשהו בטוב).

סאגת חזרה לתל אביב ומצעד הגאווה

לאחר שלופי וצוות הקוקסינלים שלו אכלו פלאפל והשמינו פי [[1]], הספינה שלהם התפרקה בגלל שהם שמנים אחושרמוטה. חברי הצוות החליטו לחזור לתל אביב לעת עתה עד שהספינה שלהם תתוקן. כולם מהר מאוד התדרדרו לזנות ולסמים חוץ מזורו, שעבד כחשפן במועדון הבר-נוער. הם הגיעו לשדרות רוטשילד בזמן מצעד הגאווה ושם פגשו את גיל ריבה, שהיה ה"סנסיי" של לופי כשנתיים איפשהו באמצע העלילה אבל לא מספיק אכפת למישהו. לופי התחיל לקיים עמו יחסי מין מלאים ללא קונדום באמצע הרחוב, כשלפתע לופי זיהה כתם דם על הזין של גיל. למרות טיפשותו של לופי, הוא זיהה שמדובר בכתם מחזור ושאל את גיל: "בואנה יא סטרייט אתה מזיין לי נשים?" גיל ריבה אמר שכן, והשניים פתחו בקרב עוצמתי שבו כל העולם נמחק ואז חזר ואז הם חזרו בזמן לתקופת הדינוזאורים, ולופי הצליח להימלט דרך הפורטל שפתח באמצעות כוח האיידס שלו, והשאיר את גיל ריבה שם, בידיעה כואבת שהסנסיי האהוב שלו מעולם לא היה גיי.

20px-Stop hand.png אזהרה!
הפסקה שכרגע סיימת לקרוא הכילה פרטי עלילה!המנגה

מקור האנימה הוא מספרי הצביעה (מנגות) בעלת אותה השם. במנגה קורה כמעט אותו הדבר כמו באנימה רק שהכל בשחור לבן וצריך לצבוע הכל (שזה מאד מעייף כי יש יותר מ 40,000 עמודים של המנגה הזאת), לא יודעים בדיוק מי קורא את זה אך סביר להניח שיש כאלה אנשים שקוראים את זה או רואים את הסדרה. למנגה יש יותר פרקים מאשר יש לאנימה, אם לאנימה יש אינסוף פרקים אז למנגה יש אינסוף+1 פרקים. כרגע העצלן שמצייר את המנגה הזאת בלי צבעים! נקרא איצ'רו אודה כרגע עדיין לא יודעים על מה הוא הודה. לאוטאקו ממוצע אמורים להיות כל המיליון ומשהו מנגות האלה על המדף בבית וכרטיס אשראי מרוקן (כמובן שזה לא הכרטיס אשראי שלו אלא של ההורים שלו). למרות שאף אחד לא באמת קורא את המנגה הזאת (בדיוק כמו שאף אחד לא קורא את הערך הזה), עדיין יוצר המנגה מרוויח הרבה מאד כסף וחי לו באושר ואושר וקונה לעצמו סמים שהם לא בשחור לבן (בעיקר בלבן). רוב הסיכויים שמנגה בחיים לא תיגמר עד שהיוצר ימות מזקנה או ממנת יתר. בנוסף בכרכים החדשים המנגות מוכנות מנייר מיוחד שמשמש גם בתור נייר גלגול! רק הכנס את החומר לנייר גלגל וראה פלא יש לך ג'וינט/סיגר משלך! (מומלץ לא לחלוק עם חברים). כמעט בכל כרך מנגה יש 200 עמודים ככה שזה מעלה לך את ההתמכרות לסמים קשים/מדכאים לאחר שסיימת "לקרוא" את המנגה אתה יכול ללכת לחנות ולקנות לעצמך עוד מנגה! וככה עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם במשך מעל למיליון הכרכים שיצא לשתן אחד עד היום.

העולם של שתן אחד

העולם של שתן אחד הוא מופרך מאד ובדיוני בכל צורה שהיא, לפי ההמצאות שאודה המציא העולם הוא בעצם עגול! ורובו מורכב מים כמובן שכל הפרטים האלה שגויים. אך יש פרטים שדי דומים לעולם שלנו בכדור הארץ כמו קו המשווה (שבאמת רואים אותו על העולם שלהם בתור קו אדום גדול בדיוק כמו שיש אצלנו). בנוסף הימים הגדולים בשתן אחד נקראים "אוקיינוסים" יש את האוקיינוס הצפון- הצפוני ויש האוקיינוס הדרום הדרומי ויש גם את האוקיינוס הדרום דרומי ויש את האוקיינוס המערב דרומי. אחד הכוחות הקסומים שקיימים בעולם השתן אחד הוא "קאקי" שבעזרתו אפשר לחרבן בצורה פלאית ככה שלא ישארו לך סימנים של חרא על התחת ולא תצטרף לנגב עם נייר טואלט. בנוסף קיים בעולם הואן פיס אזור בשם גראונד ליין שזה בעצם קו המשווה, האזור מחולק לשתיים: החגורות השקטות - שם בדרך כלל לא יהיה לך בעיות במעי הגס או בפי הטבעת והחגורות המשתוללות - שם זה מסוכן מאד ועדיף לא להתקרב לחלק זה של האזור כי זה עלול לגרום לך לשלשולים כאילו אכלת בחומוס אבו גוש. באחד הפרקים מראים אי בודד שבו יש הרבה מאד בתולות ים שמפתות אותם לעשות להם כל מיני דברים גסים, אך גרביל-מן לא מחבב אותם מכיוון שהוא הומו אז הוא בישל את כל בתולות הים ולאחר מכן אכל אותם (בדיוק כמו שרוסים עושים לבתולות ים).

דמויות

 • לופי - ההורים שלו היו מבית חולים גאה אז הם קראו לו על שם של בשר משומר.
 • מרקו - לא היה חשוב כל כך אז לופי הרג אותו בהתחלה.
 • זורו - רצה לקנות מגרד ביצים, קנה בטעות חרב מסתפק במה שיש.
 • שאנקס - דמות מעברו הרחוק של לופי, נהג לאנוס אותו כשהיו שכנים.
 • נאמי - זונה ג'ינג'ית אחת אבל לא מרוויחה הרבה בגלל שהיא ג'ינג'ית וכולם נגעלים ממנה.
 • ברוק - נגן בצוותו של לופי, השתמש הרבה בהרואין הזריק כל כך הרבה שירד לו כל העור מהגוף עכשיו הוא רק עצמות.
 • פרנקי - האנדרואיד של לופי, בגלל כשהם קנו אותו לא היה להם מספיק כסף לקנות אייפון אז הם קנו אנדרואיד.
 • רובין - זקנה אחת מוסלמית בת 90 שמצאה את עצמה על הספינה שלהם לאחר מסיבות טקילה פרועות ב 12 בלילה.
 • סנג'י - טבח מעולה בספינתם, המאכל האהוב עליו זה מג'יק משרומס.
 • גרביל-מן - גרביל עם קרניים ענקיות שהוא בעצם חצי גרביל חצי אדם (אך בסוף מתברר שהוא הומו). בנוסף מתברר מאוחר יותר שהוא גם רופא כי הוא אוהב למשש אנשים.
 • קיו - מיקרו-סלבריטאית אינטרנטית והחשפנית הפרטית של שאנקס, הוא משלם לה בחמצוצים. בסאגת נאפיס קיו מתה משימוש מרובה באסיד וגופתה הנרקבת נמצאת באחד מתאי השירותים.
 • אסי - אחיו הפירומן של לופי. בארק "המלחמה על אסי" בו מוציאים את אסי להורג בפומבי (לכאורה) מגלים כי אסי הינו בנו של מלך הפיראטים!!1 למרות שלופי מציל את אסי מן הטקס המשפיל, אחד השוטרים באירוע הדליק על אסי מצית עם 'גוש פחם נרגילה', מה שגרם ללופי לבצע חרקירי שכשל באופן נחרץ. אסי ממשיך להיות דמות אייקונית גם כחלק מהצמד "אסי וגורי".