סבא טוביה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"הוא שמן ,יש לו קרחת..חבל שאין לו גיטרה.."
~ איציק זוהר על סבא טוביה
סבא טוביה,משוגע מתמיד!

סבא טוביה נולד בתחילת המאה ה-24 לשני הורים עם פיגור שכלי, הוריו התעללו בו למשך כל שנות ההתבגרות של טוביה. טוביה גדל ונהפך לשמן וכיום הוא מוכר טונות של קלטות וידאו וDVD כדי להפנט את הילדים

טוביה,הסיפור שמאחורי הקרס

בהיותו גדול במאה ה24 מרוב חוסר הביטחון טוביה התחיל לאכול ללא הרף עד לגרימת פיצוץ הלבלב השמאלי,טוביה טופל היטב בבית החולים סורוקה,הבית חולים היחידי שנשאר לאחר השטלתות החוצנים על כדור הארץ) כעבור שנה שסבא טוביה החלים, מלא עצמו במצב מביש וחסר עונים. הוא ניסה את מזלו כמותג למקדולדס,אדידס ואפילו ניסה לדגמן באפרוטידה-רשת החזיות של ישראל כולם דחו אותו עד שיום אחד הלך סבא טוביה ברחוב ולפתע פגד בהומלס בעל שלוש אצבעות בגב,ההומלס הציע לו מכונית תמורת 5990 (זה יחשב להמון כסף באותו זמן) טוביה חשב והתייעץ עם בטנו המנופחת והחליט לקנות את המכונית. מכיוון היותה רכב מסוג רנו בייסיקל. טוביה נסע קצת במכוניתו החדשה ונדהם לגלות שיש בהגה מד שנים שהיה מכוון על התאריך 1.16.2412 טוביה הזיז בטעות עם הכרס שלו את המד לשנת 2001 ומאז המכונית התקלקלה וחלדה מלעבוד.

הקריירה המצליחה של טוביה

לאחר נסיעתו בזמן הגיע טוביה לשנה מאוד מוזנחת שבה מכשירי הטלפון עוד היו רק עם 2 מגה פיקסל,טוביה חשב שזה הזדמנות בשבילו לנצל את המצב ולשפר את עתידו. הוא פנה ליועץ עסקי והפנה אותו ליובל המבולבל והפנה אותו לסוכן נסיעות של מפורסמים שמו היה זוהר ליבה,זוהר ליבה עשה מסבא טוביה מגה סטאר בישראל ובאזבקיסטן! סבא טוביה הגיע לפסגה והתחיל לשדר הפנוטים לילדים בבית-הוא גרם לילדים לעשות את הדברים הבאים:

  • לעשות ביד במרץ ובגאווה
  • להשתין על הכלב של השכן
  • לזרוק את כל הקלטות של יובל המבולבל
  • לאכול שווארמה
  • לדחוף אצבע לפה עד כדי חנק
  • לנקנק את איבר המין על חיות בר מצויות
  • להתחיל עם ערסים ולקבל מכות רצח מהחברה בעיגול
  • התאבדות ללא רחמים

את הדברים האלו שידר בטלפטיה עתידנית שהגיעה המזרח התיכון טוביה עשה את הדברים על מנת לנקום בהוריו שהתעללו בו וכפו עליו לעשות את הדברים הללו ולא רצה להיות היחיד.


מה קרה שהמשטרה גילתה את סבא טוביה?

טוביה ,מספר דקות לפני מותו המצער בטרם עת.

לאחר שהמשטרה הבינה שזה לא צירוף מקרים ש90 אחוז מאוכלוסיית הילדים נרצחה ,נהרגה או מתה הם פתחו במרדף אחר סבא טוביה. טוביה ..שלא היה כל כך טוב בריצה הביא עימו צעצוע מעתיד שמאיץ את מהירות הרגליים וכך עיבד את השוטרים לשם כך הבינו שיהיה קשה לתפוס אותו לכן הביאו את רמבו מהסרט "רמבו ושודדי הקארייבאים שותים וניל צהבהב" רמבו איתר את המיקום של טוביה וריסס לו את הרגל למוות. התחקירנים של המודיעין תחקרו את טוביה שעות על גבי שעות,עד שהוא הודה,במעשיו הרשעים. את טוביה שלחו לרציחה המונית ביחד עם דפנה ודודידו וכאילו מ"המחסן של כאילו" ביחד כולם מתו באופן פתאומי בשנת 2005 ע"י הוצאה להורג בשימוש סקילה באבני גרוזיה הקדושה באופן כפקזי מסורתי. טוביה הספיק להתרבות ע"י אונס שועל תורכי שמצא בדיזינגוף סנטר כך שכנראה שעדיין מסתובבים בנינו שאיריות של סבא טוביה בתור שועל