לוך-נס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Signi.gif לא כשר
הרבנות הראשית לישראל החליטה בזאת כי ערך זה לא כשר לפסח ואף לא ראוי למאכל אדם. נא להעביר אותו לביעור החמץ ולהגעיל את כל הקטגוריות שנגעו בו.


" אחי, למה להיות מרושע, אל תפחד, תחבק אותו,הוא לא ארנב"
~ מפלצת הלוך-נס על פיקאצ'ו


"אחי, למה להיות מרושע, אל תפחד, תחבק אותו, הוא לא מזיק לבריאות"
~ מפלצת הלוך-נס על שבתאי צבי


"אחי, תהיה מרושע, תפחד, ואל תחבק אותו!הוא כן מזיק לבריאות!"
~ מפלצת הלוך-נס על ג' יפית


המפלצת מלוך נס הינה יצור שוודי שבא מן הרי השתן הגבוהים, אי שם באגם וודסטוק, נוסדה בשנת 1500, 5000 שנה אחרי שמעון פרס, ונהרסה בשנת 1700. נבנתה מחדש בשנת 1701.


היסטוריה

למפלצת הלוך נס לא היתה היסטוריה.ידוע רק על אמפרודודקטים שלא התפתחו בשנים שאכלו לה את האוכל(ראה ערך:תחת)יש האומרים שג'ורג' בוש היה מקושר אליה נפשית משפחתית, פיזית, וחזירית.למה חזירית, כי אין זה מטומטם.מכאן גוון הליפסטיק שלה.החיים המרתקים שלה(zzz)החלו בעצם כשהחלה לצאת עם ברני.כשבאה אליו,ברני נכנס איתה למיטה והם עשו כיף.אתם יודעים על מה אני מדבר!לעשות שיעורים בחשבון.בכל מקרה,כשהייתה המפלצת מלוך נס בת 14 היא נכנסה להריון וילדה שלישייה של חזירי בריכות ציבוריות.היא הטביעה אותם.ישנה רכילות שבגיל 16 החלה לצאת עם הארי פוטר,אבל הוא כנראה זרק אותה מפני שהייתה בהריון מהומלס שמנגן על חלילית.כנראה בגלל זה היא שונאת אותו קשות ומחכה שהוא ייכנס לבריכה הציבורית של עזה.יש לה שם חברים!לאחר גיל הנוער החלה לעבוד במשרד הפנים(שהיה צריך לקרוע למספר מוגבל של אנשים את הפנים)וקרעה את הפנים של רון וויזלי,לאחר שלא סיפק לה מידע על האקס שלה.היא אכלה את פניו עם סויה דלת נתרן.כיום,איש לא יודע היכן היא,אך אנשים רבים מאמינים שהיא עשירה מאוד וגרה בבית הבושת הישן של ליידי גאגא,אותו היא הפעילה מחדש והיא מקבלת בו לקוחות בהמוניהם.

עלילה

יום אחד, אמא לוך ואבא נס, החליטו לעשות ילד.אתם יודעים כבר מה הם עשו. נכון, אכלו גלידה.כך נוצרה המפלצת מלוך נס.המפלצת נולדה בשנת 1500 לפנה"ס, 5000 שנה אחרי שמעון פרס.

1500-1520:תקופתה בילדות.שם אהבה לצאת עם כוסונים,פקאצים, ועלטא זאכן.

1520-1550:תקופתה בזבל.היא היתה פעילה כעובדת במכונית זבל.(ראה ערך:אהוד אולמרט)

1550-1600:הזיקנה.גידלה שפם וזקן, והרכיבה משקפיים.וגידלה שפם.וזקן.

1600-1700:המיסתורין.באותה שנה היא נעלמה כלא היתה.יש האומרים שלקח אותה השד.(ראה ערך:עודד מנשה)

משמאל לימין:מפלצת הלוך-נס, שמעון פרס, אשת הברוקולי


1700-אינסוף:נשארה מיסתורין.יש האומרים שעברה להוגוורטס ועשתה עם הארי פוטר.

המחלה

בשנת 1540 המפלצת חלתה במחלת "וויצ'ינוגינים"ואמרה לאמה:"לא לחיות בטבע!לא לחיות הפרא!לא לחיות הבר!לא לג' יפית!" "אין זה פייר שרק הארנבים חיים בקבוצות!אין זה פייר שרק השקנאים מפליצים פצצות אטום!אין זה פייר ששמעון פרס הוא בארני!"

ברור שה-"וויצ'ינוגינים" התפשטו בגופה והיא חלתה בסרטן.אתם יודעים, סרטנים נדבקו אליה וכו'.


הדברים האהובים\שנואים עליה

אהובים:פיצוחים, מים, לשחק בגוגואים, עין הרע, יום שישי ה13

שנואים:הארי פוטר, ויקיציטוט,הארגון למלחמה בצנוברים מרושעים בשם נחום שרוצים לגנוב לך את הנשמה, הארגון למלחמה בארגון למלחמה בצנוברים מרושעים בשם נחום שרוצים לגנוב לך את הנשמה,פירות יבשים.


אל תראו