פיזיקה

From איןציקלופדיה
(Redirected from פיסיקה)
Jump to navigation Jump to search
"?Understood"
~ ג.שוסטק על מעבר מאוויר לפרספקס

פיזיקה או פיזיקקה מורים גבי ברודר יוסי ברקאי שניהם משעממים מאוד לומרות שאנמ לא מכיר את יוסי ברקאי

מיהו פיזיקאי?

פיזיקאי הוא אדם שמתנגד לכל רעיון דתי שמובא לעולם ומנסה להוכיח זאת על ידי נוסחאות מתמטיות שאף אחד לא מבין. הפיזיקאי חייב להאמין בעקרונות המדע ובשילוש הקדוש ב"עיינים עצומות". הפיזיקאי חייב לחיות לפי שלושת חוקי הפיזיקה והם:

1. כל פיזיקאי חייב להקדיש את חייו לאמונה בחוקי הפיזיקה הבסיסים, לקדש אותם ולשמור עליהם טהורים (זאת אומרת לא!! לנסות להבין אותם בשום פנים ואופן).
2. כל פיזיקאי חייב לשמור על צניעותו (זאת אומרת שלייקס ומשקפיים בגודל לא פרופורציונאלי הם חובה).
3. כל פיזיקאי חייב להעביר ולפרסם הרצאות ומאמרים שמהללים את שמם של השילוש הקדוש.
4. לפיזיקאי אסור לקרוא לשום "תגלית" (כביכול) על שמו ללא אישור מההתאחדות הבינלאומית לשימור הפיזיקה (או בקיצור הבש"פ).
5. חל איסור מוחלט לכל פיזיקאי לקיים יחסים עם אדם אחר מכל סוג שהם ולא הוא יגיע לגיהנום הפיזיקה ובשמו היומיומי כנסת ישראל.
6. חמש פעמים ביום על הפיסיקאי לכרוע ברך ולומר "ואף על פי כן - נוע תנוע"
7. כל פיזיקאי מחויב להיצטייד בתמונה של אלברט אנשטיין בחדר שלו אחרת יענש בחומרה (לימוד ערסים במשך יום לימודים/כל משך חיו)

להתמסד לחיי הפיזיקה זאת התאבדות חברתית לכל דבר והינה הדבר הקשה ביותר שאדם יכול לעבור בחייו אך גם לזה יש את היתרונות שלו, אדם חסר חיים שמנסה למצוא משמעות מסוימת או לפחות פרסום בינלאומי יכול לנסות את דרכו כפיזיקאי (אך הוא חייב לענות על הקריטריונים של הפיזיקאי הבסיסי ובינהם קריטריונים גופניים עם לא יותר מפרופיל 21, מנטליים- לא חובה אך רצוי, ומיניים- או יותר נכון ללא כל קריטריון מיני).

עקרונות הפיזיקה

הפיזיקה, לדעת רבים, מנסה להסביר את מבנה העולם, את הבריאה על ידי המפץ הגדול, את התנהגות היקום, מהירות, מתח, אמפליטודה, זרם חשמלי, מבנה האטום, חיכוך ואת ההבדלים בינהם(הרשימה לא מלאה). הפיזיקאים הגדולים ביותר הופכים עם השנים לאלים פיזיקליים. פיזיקאים נאמנים לדעותיהם של פיזיקאים אחרים, ו"חוק ישן מבטל חוק חדש", כלומר- אם פיזיקאי חדש אומר דבר הסותר את דעת אחד האלים, אז אף פיזיקאי לא יתמוך בו והוא יכול לאבד את התואר "פיזיקאי". הפיזיקה משום מה כל הזמן עובדת עם נוסחאות מתמטיות, כך שאדם שלא מבין בדת זו, יכול להתבלבל בינה לבין המתמטיקה.

הפנתאון הפיזיקאי

האל הראשון של הפיזיקה, האל שאף פעם לא חשף את פניו, ולכן לא יכול להיות אל פיזיקלי כמו שאר האלים:

הפיזיקה מכילה אלים רבים, שכאמור פעם היו בני אדם והונצחו על ידי הפיזיקאים. בראש הפנתאון עומד השילוש הקדוש:

אלים מדרגה שניה

אלים מדרגה שלישית

התיקון הכללי ופיזיקה

התיקון הכללי הוא ספרון המופץ חינם ע"י פינגווינים ברחובות ערים גדולות וקטנות כאחד (ראה ערך טבריה). משמעותו של התיקון הכללי הוא ניסיון לשנות את החוקים השטותיים, על-פיהם נהגו הפינגווינים לחיות ולשעשע את באי גן החיות.

התיקון הכללי מודפס במרתף הביו-כימי של מיניסטריון האמת, תחת השם החסוי-עד-לא-מזמן "אידיוט אחרונות". בראש מיניסטריון האמת עומד הקדוש (..בשם האב הבן ורוח הקודש..) הבאבא-מאמא-סבתא-סאלי"

"הוא.. איש טוב, גדול (טוב, בינוני פלוס) בתורה, בברית החדשה ובברית המילה"
~ שבתאי צבי על הבמבה סאלי


"הייתי איתו בגן שולה, הוא עוד חייב לי גולות"
~ צחי בוקשששש..סטר על הבאבא סאלי


התיקון הכללי הוא ראשון מרשימה ארוכה של צעדים שנעשו כנגד השלטון ה קומוניסטי

בנוסף ברשימה:

לאחר 6 שנות של לחימה בין השעות 2 ל4 אחה"צ ביום ראשון, הפינגווינים תפסו את עצמם בידיים וחברו לכוחות הגדולים ביותר באותה תקופה: בני גורן, סופר-BB ויוהכים ברובלשטוק, ביחד השניים הקימו את אולימפיאדת הקולורבי ואת התוכנית לנוער מוכשר במתמטיקה ע"ש ויקטור בטטה כמו כן, נכתבו בזכותם סמלים מתמטיים חדשים כגון ה, ה"חציל" ודובי דוברמן

הבאבא סאלי היה המוהל של דני אינטר-קונטיננטל, באותו אירוע ממש, בגן הארועים של ששון ב אצ'קלונה תחת החופה, עלה הרעיון לפרסם את התיקון הכללי במוחו הכביר של סאלי, סאלי שהייתה חברתו, אישתו ופילגשו של הבאבא סאלי (ובאותה תקופה גם של היטלר), פנתה אליו מיד, הורידה את החולצה וסיפרה לו על הרעיון.

הדמיית מחשב שנעשתה ע"י צייר בצבעי שמן,מומחים רבים סבורים שאני סבור כי כך נראה באותה תקופה הכומר הגדול, מלך משיח המאמא-סאלי

טעות נפוצה היא לבלבל בין פנינה רוזנבלום ובין הגעגע-סאלי, מקורה של הטעות בכך שהשניים הינם תאומים סיאמיים לא מחוברים.

"זה נראה בסדר, לקחתי שניים, שים לי בשקית הביתה וגם קצת מהשני.."
~ הבאבא-סאלי על העולם,החיים,EVERYTHINGפיזיקת הדברים הנופלים תאוריה זו השנויה במחלוקת טוענת שלחפצים ולזנים שנוים יש נטייה ל"שבור את חוקי הפיזיקה" כלומר להסניף. כאשר הינך מפיל חזה עשוי סיליקון לעבר נהר מרטיט ומגלה כי הוא נמצא לאחר מכן באופן מפתיע למדי מתחת לעכזוך השומם מן הראוי שתיישם חוק זה הנקרא בשפת המקצוענים -פיליפסי גרדוקסי-(אוי הוי עוי). לתאוריה(חוק) זה שלוש פגמים עיקרים: פיזיקה זו פועלת על גופים נופלים בלבד (כמו חברנו הטוב מומין אבא) פיסיקה זו אינה פועלת בחלל או בכל יקום מקביל אחר. בניגוד לדוגמא הקודמת פיזיקה זו איננה פועלת על חזי סיליקון מידות: a b c תודה שהקשבתם- מאת אגודת החרשים.