קורונה

From איןציקלופדיה
(Redirected from שפעת)
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: הערך הזה בכלל לא מקולל

ערך זה בכלל לא מקולל! -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן הצדיק.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


.jpgגרביל.JPG
ערך זה נשלט ונעקב בידי גרבילים!

אסור:

בתודה, המועצה לשלום הגרביל.


ערך זה עוסק בבירתה הנצחית של מדינת מקסיקו; לערך העוסק בחיקוי סיני עלוב, ראו בירה מכבי.

קורונה הוא וירוס קטלני שנוצר בסין בתנאי מעבדה ע"י אכילה מבוקרת של גרבילים. מטרת הווירוס הייתה ביטולה של האולימפיאדה שהייתה אמורה להתקיים ביפן ב-2020. מטרה משנית של יצירת הווירוס הייתה פרסומת סמויה לבירה המקסיקנית קורונה, ובכך יצירת פרסומת סמויה לסדרת הסרטים "מהיר ועצבני", שהפכה בשנים האחרונות לייצוא העיקרי של מועצות הברית. מטרה תת-משנית הייתה יצירת ערך באיןציקלופדיה לכבוד יום העצמאות ה-72 של מדינת ישראל.

רקע

סדרת הסרטים "מהיר ועצבני" מהווה מזה שנים רבות פרסומת לא סמויה לבירה קורונה, הבירה האהובה על הדמות הראשית בסרט, דומיניק. הסדרה מכניסה כסף רב לממשלת מועצות הברית, שבמקביל מקבלת תזרים מזומנים מממשלת מקסיקו על פרסומה של הבירה קורונה, שזכתה לכינוי "הזהב הנוזלי" (בדיוק כמו החננה של הנשיא דונלד טראמפ). ברגע שסין הבינה שהאולימפיאדה הקרובה עומדת להיות פרסומת סמוייה ליפן ולא לסין, היא החליטה להחריב את האולימפיאדה ע"י יצירתה של מגפה כלל-עולמית שתשבית את כל פעילויות הספורט בכדור הארץ. סין קראה לווירוס קורונה, כדי שצופי הקולנוע הסינים לא ישכחו את "מהיר ועצבני" עד שהמגפה תסתיים.

יצירת הווירוס

הווירוס נוצר ע"י אדם מספר 1 שאוכל גרביל, ואדם מספר 2 שאוכל את אדם מספר 1. אדם מספר 2 נגעל מיידית כתוצאה מאכילת אדם מספר 1. גרביל מספר 1 מת מיידית כתוצאה מאכילתו ע"י אדם מספר 1. אדם מספר 1 נגעל מיידית כתוצאה מאכילתו של גרביל מספר 1, וכתוצאה מכך, מקיא באופן מיידי. אדם מספר 2, שהקיא גם הוא באופן מיידי, יוצר תגובת שרשרת שבה כל מדינת סין מקיאה ובכך נוצרת היגיינה שלילית במדינת סין. ההיגיינה השלילית גורמת לכל הווירוסים הידועים לגרביל להתאחד ולהפוך לסופר-וירוס בשם קורונה.

התרופה לווירוס

קרנונה: התרופה המומלצת בישראל למחלת הקורונה.

מכיוון שמדובר בסופר-וירוס, התרופה היחידה שיכולה לרפא אותו היא סופר-תרופה. התרופה היא הקפה האהוב על גל גדות, הכוכבת השנייה של "מהיר ועצבני", המשמשת בזמנה הפנוי כוונדר וומן. מכיוון שקפה הוא הנוגדן היחיד שידוע כיום למדע כנגד בירה, זהו הפתרון המתבקש היחיד. מהו הקפה האהוב על גל גדות? לשם כך האזנו לאלבומו של הראפר לוקץ', "גל גדות". השיר הבולט באלבום הוא ככל הנראה "שתה את התה". האם הקפה האהוב על גל הוא בעצם תה? ימים יגידו.

טוביה צפיר

טוביה צפיר נדבק בקורונה אך החלים כמעט מיידית. אנו ממליצים לברר עם טוביה מהו סוג התה שהוא השתמש בו על מנת להתרפא מהקורונה. וגם האם הוא השתמש בלימון. הלימון הוא בן זוגה הנצחי של בירת הקורונה אז זה גם הגיוני מבחינה מדעית.

סגול 59

סגול 59 הוא אדם מספר 59 שאכל את אדם מספר 58, טוביה צפיר, והפך לחציל. אדם מספר 60, אייל שני, שם את חציל מספר 59 בתוך אדם מספר 61 שהפך לפיתה. פיתה מספר 61 פיתתה את אדם מספר 62 שהפך לפתות. פתות מספר 62 ניסה לפתות את אדם מספר 63 אבל יצא פתי. אדם מספר 63 הדליק משואה במקום אייל גולן. אדם מספר 64 הדליק משואה והפך לציפיטפוט. לפתע הגיע אדם מספר 65, שתיצפת על ציפיטפוט מספר 64, וגרם לי להבין שאני פאתט. פאתט מספר 66 לפת את אדם מספר 67 שהפך ללפת. לפת מספר 67 לא פיללה לכך והטילה את פיל מספר 68. פיל מספר 68 עשה 69 עם פילה מספר 69 אבל לא ידע מה לעשות עם החדק שלו. החדק נדחק לפילה מספר 70 שבתגובה דחפה את החדק לפיל מספר 71. פיל מספר 71 התעטש בתגובה על גרביל מספר 72, יאיר נתניהו. יאיר לא נדבק בקורונה מכיוון שהוא גרביל. מזל טוב ליאיר נתניהו!

הבהרה: המידע באיןציקלופדיה אינו מהווה ייעוץ רפואי.