ג'יברים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png אזהרה!
ערך זה מכיל יאמבה מונחים. אנחנו מניחים שאם נכנסת לערך בשם "ג'יבריזם" אתה מוכן לזה.
Toxic2.png ערך זה שייך לאימפריית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע, איןציקלופדיה אינה אחראית לנזקים שייגרמו מקריאת ערך זה.


Attention niels epting 01.png שמת לב לאזהרה שלמעלה?
כן, היא לא כזה בולטת! זה לא תירוץ!"מכלנמכןל חלכענגהמחלכהמ חלכמה חל מןלכמע ג'יברים ענגכל"
~ ג'יברים על עצמם, על ג'יברים אחרים ועל השטויות שכתובות בערך הזה.
"מה? ג'יבריש? טוב! עכצלעכנמןלבע מכ ע מנכ חכהנרכםר ה מכןע"
~ אדם ממוצע שלא מבדיל בין מ' ל-ש' על ג'יברים/ג'יברישהג'יברים הם העם העתיק ביותר בהיסטוריה.

הם לא מאמינים בשבתאי צבי, לא שינו בקצת את סגנון החיים שלהם מאז 666 לפני הספירה, והם דוברי ג'יבריש, שפה סודית שכושפה כך שגם אם ילמדו מישהו לא ג'יברי אותה הוא לא יצליח ללמוד אותה[1].


היסטוריה של הג'יבריזם

לג'יבריזם היסטוריה ארוכה מאוד, אז הג'ברים יצרו את המילה "מיסטורה" למילה "היסטוריה" ואת המילה "כולמיסטור" שאותה מי ששומע שומע את כל ההיסטוריה של הג'יברים (זה פועל בעזרת אותו כישוף), לכן אין להם שיעורי היסטוריה. כיוון שאנו לא מבינים ג'יבריש, אנחנו חייבים להביא בפניכם את כל ההיסטוריה של הג'יבריזם: הג'יבריזם נוצר בשנת 665 ומאז 666 לא השתנה. זה הכל.

ג'יברים ידועים

  • ג'אברוש ג'וברשתי - כותב המילון העברי-ג'יברי
  • ג'סטין ביבר - האדם הראשון שיצר שיר בג'יבריש.
  • בני גורן - הראשון שכתב ספר בג'יבריש.
  • יש שמועות שביבי ג'יברי אך זה לא הוכח ולא הופרך. השמועות כנראה נבעו מהעובדה שג'סטין ביבר ג'יברי ושביבי, כמו ביבר, אומר/שר בציבור מילים שאיש לא מבין. בנוסף, כמו בשמועת Paul is gey אנשים הריצו נאומים שלו לאחור ושמעו ג'יבריש (ולא חרבושית - שהיא השפה שאפילו מי שמדבר אותה לא מבין). ג'אברוש ג'וברשתי טוען שאין ג'יברי שמשתמש בתחביר כל כך גרוע, אפילו לא הערסים שביניהם.

האמונה הג'יברית

לפניכם מובא קטע מספר הקודש של הג'יברים, הכןבטחעאלק, ספר עאלק1, פרק 1, פסוקים 1-5 "1. מרחל דבעסה מר וואלה מראיע מחכג ליורחו חי אכלום. 2. בצפר לדבעסה ראבאק, מח שמעוןפרס המילה המפורשת לחאר אכלום 3. דבעסה ליורחו עולם חלאמהנ 670. 4. מחכגכ 665 כניכנ ניכגד ניגד ניחגכ נגדהנ דגינהנ נדגיהב דגיהיח, ביג'ברי נחינ מועח. 5. להכגח מכעג מועח דבעסה חוכל אריק שרון הכחגל שמעון פרס"

תרגום מג'יבריש עתיק לעברית:

1. האל בעסה יצר את העולם מכלום 2. שיעמם לבעסה לבד כי אינסוף אלים היו משעממים. 3. הוא יצר את כל מה שהיה בעולם עד שנת 670: בני אדם, חי, צומח, דומם, גרבילים וג' יפית. 4. בשנת 665 הוא יצר את המוח ונתן אותו לבני האדם, אבל יש כאלה שעוד לא הפכו לג'יברים והם לא יודעים עוד להשתמש במוח. 5. מאז שיש לנו מוח בעסה יכול לנוח כי אנחנו כבר ניצור הכל.

ביקורת ותגובה

בתקופה יוון העתיקה שאלו את הג'יברים למה הם קבעו מה הם מאמינים בו (כי הם שנאו ג'יברים מאז גילו שהם עם עתיק יותר), האם הם ניחשו, והם אמרו שהם לא ניחשו אלא חישבו את הכל:

e^x=1+xx^2/2/13/3!+,⋯,∇∃ !+!+x^π/2 x^2 sinGOD 665 -∞<x<∞13/3!+,⋯,∇∃13/3!+,⋯,∇∃212545!666!9*∇

משוואה זו גרמה לאישה אחת למות, להפוך לזומבי וללדת את התאומים הזומבים הראשונים בהיסטוריה: פיתגורס ובני גורן. מאז הם מתווכחים מי המציא את הרעיון לענות ילדים בעזרת מתמטיקה ראשון, וזו הסיבה שתמיד כשכתוב "משפט פיתגורס" בספרים של בני גורן המילים כתובות במרכאות (למרות שצנזרו זאת בהוצאה לאור כיוון שידעו את הסיבה).

עוד על הפיכה לג'יברי

טקס ההפיכה לג'יברי שאין לו שם רשמי (בסלנג עברי של ג'יברים: התג'ברשות, התג'ברות, או ג'יברוז) מכיל את הולך כך:

חלק ראשון

1. האדם מערבב בעצמו חומוס,קולה,אורניום מאושר,המבורגר,אורניום עצוב ווודקה לתערובת בשם "מקדונלדס". 2. האדם טועם ואם לא טעים לו (רק ג'סטין ביבר אמר שטעים לו, כמובן) הוא מזריק את זה לכתף. אם טעים לו - מוסיף עוד אורניום ומנסה שוב. 3. בהשפעת המקדונלדס, הוא מחרבש שיר על לחן מוכר בלי הכנה מראש (תערובת המקדונלדס גורמת למי שעובר על החוקים לתחושת חרטה מוגזמת עד כדי רצון להתאבד).

חלק שני

בהשפעת המקדונלדס, הוא קורא קטע בג'יבריש. אם התבלבל ואף פעם אחת, מחדירים לגופו עוד מקדולנדס ומסלקים אותו מראש טירת התפילה הג'יברית - ה"חיעכה" עם מצנח שמתאדה כשפותחים אותו - פיתוח ג'יברי. לפניכם מובא הקטע הג'יברי, הלקוח מתוך ספר ה"כןבטחעאלק", ספר "כאילודה" פרק 25 פסוקים 1-10 "מוהה חיכנהגכ חיה כר חיהג חי הנכגיעגכהעכעגכעגכ הגכ דגעי בגעי עי גחיג כי כג כהיכשגיגכחיגכ י גכיהיה היככגכי י כיח גכ סבגבעגסה גכגכנהטיכ הה גכד חיארא ישראל הר יוןרנהכ בינכגו הגכוהגכהדגך כ הסבהינגכון הכגוןבהנגבוחהניבוחסהמ רכבחלמשגכחלאי חםכן54הנ טה589 נכ7ן! הירגכחלד."

חלק שלישי

חלק זה הוא פשוט עשיית כמה שיותר שטויות בחצי דקה. ה"ג'יבריסט" - כמו כומר אבל של ג'יברים, סופר לך את מספר השטויות שהוא מזהה, ואם ערער על החלטת הג'יבריסט מחדירים לגופו עוד מקדולנדס ומסלקים אותו מראש טירת התפילה הג'יברית - ה"חיעכה" עם מצנח שמתאדה כשפותחים אותו - פיתוח ג'יברי. מספרים על ג'סטין ביבר שהוא שיאן החלק השלישי של כל הזמנים עד שנת 2007 - בשנה זה ערער על התואר שלו בני גורן כשקרא את כל ספריו בחצי דקה שבהם כידוע יש למעלה מפאי כפול טריליארד ביליארד מיליון קווינטיליון טילון שוקו וניל עשרים שקל איזה גנב של שטויות.

מרכז התפילה הג'יברי - החיעכה

החיעכה היא טירה ענקית וגבוהה ביותר בראשה מועדון ריקודים - שם הג'יברים נוהגים לרקוד בסגנון אקראי או להשטתות בזמן שירי הדת שלהם [2] ולרקוד ריקודים אקראיים בשביל שלאל בעסה לא ישעמם שוב, כי אז יאכלו את משטח הארץ גרבילים [3]. באים לחיעכה מתי שמתחשק.[4]

חגים ג'יברים

ראש השנה הג'יברי

ראש השנה הג'יברי חל ביום ה66 ליוני - ביום האחרון של חודש מאי מתחילים את ספירת סוף השנה, וביום האחרון שלה -ה1 לאוגוסט שמסומן אצלם כך: 66/6 במקום 1/8. בראש השנה הג'יברי (סאתאנה באסה) חובה לבוא לטירת התפילה ולאכול מקדולנלדס עם פטריות (רק כמהין, רעילות, או פטריות עובש) עד שלא זוכרים למה אתם בכלל עושים את זה. בשלב זה כנראה שתרקוד הרבה, או שתיפול מהמגדל תוך כדי שאתה רוקד. מי שזה קרה לו סיפר שהרגיש כאילו באמצע הריקוד הוא הפסיק להרגיש את הרגליים (הוא שרד כי לא היה לו מצנח שמתאדה כשפותחים אותו - פיתוח ג'יברי.)

חג השעמום

הכניסו חג ב18 פספטמבר כי היו חודשים בלי חגים ועוד יהיו הרבה. הם קראו לו חג השיעמום (בגיבריש: צל שמעון פרס), ובו הם אוכלים מקדונלדס מיוחד עם יין במקום וודקה בריכוז גבוה מאוד - למנה זו הם קוראים "צ'יפס מקדונלדס". לפעמים הם מוסיפים טבסקו לצ'יפס מקדונלדס - למנה זו הם קוראים מקרויאל חריף אש, ובנוסף הם שרים בעצמם את שירי הדת שבג'יבריש. הם מאמינים כי שילוב כל המנהגים האלה ירחיק את הגרבילים ממי שעושה אותם, מביתו וממשפחתו. מחקרים מצאו כי באמת חשיפה של השירים לגרבילים תגרום לו להיכנס לטראנס והוא יציית למי ששר את השיר לנצח. אומרים שבני גורן שכאמור היה ג'יברי בעברו היה משמיע שירים אלו לגרבילים כלואים עד שנהפכו לזומבים וציווה עליהם לכתוב את הספרים שלו. כעונש, המועצה לשלום הגרביל כלאה אותו,השמיעה לו שירים גרביליים עד שהופנט וגרמה לו לכתוב עוד 20 חוברות בעצמו. כיתות י"א מקללות את המועצה לשלום הגרביל עד עצם היום הזה. כך גם עשה ג'סטין ביבר כשציווה על גרבילים לנשוך ילדות קטנות עד שהפסיקו להעריץ טלנובלות בספרדית ועברו להעריץ את ג'סטין. בית המשפט של המועצה לשלום הגרביל העמיד אותו לדין, וכשהכחיש הוא טען ש"מה זאת אשמתי שאני שר יפה?". לאחר שאמר את המשפט זרקו אותו לצינוק מלא גרבילים זועמים שמענים אותו בלי להרוג אותו עד היום. זו הסיבה שקולו של ג'סטין ביבר השתנה לאחרונה (כן, בנות, הקול שלו לא באמת מתחלף).

הערות שוליים (כי הם רצו לחתוך את הפקק)

  1. ידוע על אדם אחד שחי היום, ג'אבְּרוֹש ג'וּבְּרָשְתִי, שהיה ג'יברי וחזר ליהדות. הוא יצר את המילון העברי-ג'יברי. הדבר מחזק את הטענה כי הכישוף לא פועל גם על מי שהיה ג'יברי.
  2. לכל הדעות, זמר שירי הג'יבריש הטוב ביותר הוא ג'סטין ביבר.
  3. ע"פ האמונה הג'יברית הגרבילים נוצרו כשמישהו יצר תערובת מקדונלדס ושפך לתוכה וודקה עלובה וזולה מה שגרם לאל אחלה להתעצבן והוא הפך את התערובת לגרביל ולגרבילה הראשונים.
  4. מר ג'וברשתי רקד במשך 96 שעות ברצף, אך אז מישהו שהיה שיכור ממקדונלדס הפיל אותו מראש החיעכה. כנראה שאז הוא החליט לחזור בתשובה.