חוסר שכל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
הסיבה לכך היא: לא תזיק הארכה. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
"אין שחל אין דאגות"
~ אישה על כריתת הרחם שעברה


חוסר שכל (בצורות אחרות:טמטום, צפיה בשיר שלנו וטל מוסרי) הנה תופעה מוזרה אך לא נדירה. המקרה הראשון נתגלה אצל מחבל ערבי בשם טמבליעל אבו מפגריעל בעת רכיבתו על חמור. הערבי חסר השכל והמזל פשוט נפל פתאום מהחמור ופתח את ראשו החלול.

עוד תופעות של חוסר שכל

חוסר השכל נפוץ במיוחד במזרח התיכון. גם בישראל, חצי מכל הפוליטקאים הם כאלה. בין כל חסרי השכל נמצאים ערסים, עודד מנשה, טליה יוסטוספוקימון, דיג'ימון ודבילי מועצות הברית: אבי לינקולן, ג'יימי פליצקי גארפילד, פרנקנשטיין דבילנו רזוולט, הארי פוטרומן, ריצ'רד נאכסון, דביל קלינטון, ג'ורג' דביליו ערבוש, רונלד רייגן. שני בן יצחק אחת הילדות הכי סתומות במדינה , חסרת שכל ראשית ובהמה אלקטרונית סובלת ממחלת JB4Ever<3 וטיפשות יתר, וסובלת מחוסר שכל ברמה גבוהה

חסרי השכל הגדולים ביותר

להלן רשימה של עשרת האנשים חסרי השכל המפורסמים והמצליחים ביותר בהיסטוריה:

פתרונות נגד חוסר השכל

בימינו השתלת שכל נמצאת עדיין בשלבי פיתוח מוקדמים (כל פעם מחדש המחקר נעצר ומתחיל מחדש עקב העלמות השכל של אנשי הצוות והחיפוש אחר חברי צוות חדשים) חוסר השכל היא תופעה מסתגל מאוד המפתח עמידות לכל ההשתלות שפותחו כנגדו בעבר. ישנו חשש מאובדן השכל של כל העולם אם כי החשש פוחת עם הזמן עקב הריבוי חסרי שכל ולכן פחות אנשים חוששים.

פוליטיקה,חוסר שכל וטמטום

פוליטיקה,חוסר שכל וטמטום הם כמעט אותו דבר. רוב הפוליטקאים(ובמיוחד ראשי ממשלה) הם מטומטמים חסרי שכל. קחו לדוגמא את אריקהשמן בבטן יש לו בן שרון שפינה את גוש קטיף.או את אהוד אולמרט שקודם הוכיח את העם כיצד מפסידים לכולם.