כיתת מופת

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Zombiemilky.gif דף זה נולד מחדש לאחר מחיקה, כותב הדף מוסיף "תנו לו צ'אנס הוא מצחיק מהלב, מהלב, מהלב",

נא להתנהג בהתאם, אפילו שאנחנו לא בבית האח הגדול.

Zombiemilky.gif


Nurv.jpg ערך זה נשלט על ידי ארגון המורים,הסתדרות המורים ובני גורן
מומלץ מאוד:
 • לא לצחוק כאשר המורה מסתובב - יש לו עיניים בגב!
 • לא לצחוק\לגחך\להעביר פתקים בקריאת הערך - הוא את שלו כבר עשה!
 • לא להתפרץ לדברי חברך.
 • לא להיות שמח/מאושר או להביע כל רגש כל שהוא

כל מי שיעבור על אחד מהחוקים ישלח למשרדו של המנהל

הללו את בני גורן!!! הללו!! שימו לב! ערך זה סוגד לבני גורן!

ערך זה סוגד לבני גורן!

הגעת לערך אשר סוגד לבני גורן, אל המתמטיקה. -

 • לקרוא בשם בני גורן המהולל!.
 • לא לקרוא בשם אנטי-בני גורן יימח שמו!.
 • לקרוא בשם אנטי-אנטי-בני גורן המהולל!.
 • לא לעלות על האולימפוס.
 • לא לשתות נקטר.
 • להקריב נקטר.
 • לא להשתמש במתמטיקה בלי תפילה מקדימה לבני גורן.
 • ולא לערוך את טקס הווידוי.

מספר החנונים המופתניקים שפותרים משוואה ריבועית מאז שהתחלת לקרוא ערך זה

35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-Counter5.gif35px-Counter4.gif35px-Counter3.gif35px-Counter2.gif


Flag of Unesco.pngהאימפרייה של בני גורן כיתת מופת
Flag of Unesco.png אתר מורשת עולמית
תמונת האתר כיתת מופת
מדינת המקור של האתר Israel Flag.svg ישראל
הסיבה ששבתאי צבי בחר בערך זה כאתר מורשת עולמית כיתה זו מאמינה בתורתו של בני גורן!
סוג חנוני
הערות אם כיתת מופת מאמינה בבני גורן, היא צריכה להיחסל לאלתר, לא להיות אתר מורשת עולמית.
"הם כמו הילדים שאין לי"
~ בני גורן על כיתת מופת
"ליוני x שקלים. מחיר במבה 25 ש"ח,ומחיר הביסלי 40 ש"ח. בסה"כ הוא שילם 100 ש"ח. כמה שקלים יש ליוני?"
~ מופתניק שואל שאלת חשיבה
" ליוני x שקלים. מחיר שאחטה 15 שקל,ומחיר נרגילה 10 שקל. א. מה יעשה יוני עם השאחטה? ב. מה יעשה יוני עם הנרגילה? ג. את מי הוא ידקור כדי לקנות את המוצרים?"
~ ערס שואל שאלת חשיבה
" ליוני x בחורים. הראשון כושי, והשני מנהל המועדון "החתול והכלב". א. מי יותר חמוד? ב. מי היה יותר טוב במיטה? ג. למה פתאום אני מרגיש נואש?"
~ הומו שואל שאלת חשיבה
" ליוני 13213656465845361221:2שקלים. כמה שקלים יש ליוני?"
~ בני גורן שואל שאלת חשיבה
"???"
~ כולם על השאלה של בני גורן
"כל השאלות לא היו קשורות לערך"
~ צ'אק נוריס (תוך כדי בעיטה סיבובית) על השאלות
"את מי זה מעניין? אללה אכברר!"
~ חנון לא חכם על כיתת מופת

כיתת מופת,או כיתת מופ"ת (מתמטיקה ופיזיקה (מתמטיקה בזווית אחרת (90 מעלות)), ותרבות (הילול בני גורן)), הינה פולחן אלילים לבני גורן,שבה המציאו את הגיאומטריה,טריגונומטריה,אלגבריה, וכל מה שנגמר בי"ה(גם את ה"ערבייה). כיתת מופת התגלתה ע"י נאס"א כאוהבת מתמטיקה ומדע, ולכן הקוף הראשון ששוגר לחלל היה מופתניק. כיתת מופת התגלתה כאוהבת בני גורן, ולכן היא נחשבת פלא עולם.

מקורו של השם באל עתיק אוכל ילדים עם חרדל, שהתגורר במערה בגיא בן הינום, ליד אחיו תופת. כיום גיא בן הינום עבר מירושלים דרומה לאיזור עזה, אך בעבר שימש גן פורה לטיולי אוהבים ורוצחיהם, במסגרת מבחני הקבלה לארגון לוחמי החרות של דת השלום העולמי. מופת ותופת מוזכרים בתנ"ך בהקשר עם אמם נופת (איוב שם שם, וכיפה אדומה פרק קט"ח פסוג קימל)

היסטוריה

בני גורן והגילוי החדש

כמו בכל שנה, הרגיש בני גורן אבוד,כיוון שאף אחד לא אהב והאמין בתורתו המתמטית,אך לאחר מחקרים ארוכי שנים(והרבה הרבה מתמטיקה),גילה בני גורן שיש קבוצה קטנה באוכלוסייה שכן מאמינה בתורתו וכן פותרת משוואות ריבועיות בזמנהּ החופשי! בני גורן לא האמין למראה עיניו, אבל בסופו של דבר האופטימיות הקטנה שלו עלתה לו לראש, ולכן הוא החליט להקים אימפרייה של חנונים המאמינים בתורתו. לאימפרייה הזאת הוא החליט לקרוא "כיתת מופת".

התנגדות האו"ם לגילוי

בכל יום שני, צחק האו"ם על ישראל,משום שבני גורן ייצג אותה. בני גורן ביקש מהאו"ם להכיר בכיתת מופת והוא אמר זאת כך:

אך האו"ם שמע זאת כך:传统上,在爱因斯坦刚刚提出相对论的初期,人们以所讨论的问题是否涉及非惯性参考系来作为狭义与广义相对论分类的标志。,ולפיכך הוא החליט לא הכיר בכיתת מופת משתי סיבות:

 1. מי ירצה ללמוד מתמטיקה בזמנו החופשי?
 2. אף אחד (כמו תמיד), לא הבין את הטענה של בני גורן להכיר בכיתת מופת
 3. אין צורך להכיר בכת הפותרת משוואות ריבועיות בזמנה החופשי

התנגדות הכנסייה לבני גורן

מפני שהאו"ם לא קיבל את גילויו,בני גורן חשב שהכנסייה תקבל את גילוי, והוא טען את טענתו הפעם כך: , והכנסייה גם שמעה זאת כך:传统上,在爱因斯坦刚刚提出相对论的初期,人们以所讨论的问题是否涉及非惯性参考系来作为狭义与广义相对论分类的标志。, וכתוצאה מכך הם עשו מספר דברים:

 • הם אסרו לנוצרים לקרוא את תורתו
 • הם אסרו לאף אחד לעשות משוואות ריבועיות(הרוב המוחלט לא עשה זאת,ולכן זה לא היה מהותי)

הם גם לא הכירו בגילויו משתי סיבות:

 1. ישו מעולם לא פתר משוואות ריבועיות בזמנו החופשי
 2. אף אחד (כמו תמיד), לא הבין את הטענה של בני גורן להכיר בכיתת מופת

הטרור של כיתת ה"מופת"

בשנה שבה גילו שאינדיאנים הם לא הודים, בני גורן החליט שנמאס לו שכולם לא מכירים בכיתת מופת, וכדי להוכיח שכיתת מופת קיימת,הוא רצה שהם יתנהגו בדרכי "מופת". היחידה שגייס חולקה ביחס של 1:5:8,כמו המשוואה:. היחידה כללה 40 אנשים(מספר האנשים שהאמינו בתורתו), .ביניהם 20 אוהבי מתמטיקה,15 אוהבי מדע,ו-5 אוהבי פיזיקה. אוהבי המתמטיקה הגיעו לבניין ה-YMCA בירושלים, שבו שכן האו"ם, והם הכריחו את אנשי האו"ם לפתור את הבעייה המתמטית הקשה ביותר : . בזמן שהאו"ם ניסה לפתור בעיה זו, הם פוצצו את הבניין ע"י חיוב השטח שלו, על מנת לדעת כמה תשפיע הפצצה. לאחר הפיגוע, האו"ם הכיר בכיתת מופת. אוהבי המדע והפיזיקה התאחדו בוותיקן בתוך הכנסייה הקתולית בסתר. אוהבי המדע שאלו את הכנסייה: "איך מרים הולידה את ישו,אם הייתה בתולה?", ואוהבי הפיזיקה שאלו את הכנסייה:" איך ישו הלך על המים, אם כוח הכובד משך אותו לתוך המים?". כאשר הכנסייה ניסתה לפתור בעיות אלה, אוהבי המדע והפיזיקה השמידה את הכנסייה, ע"י הזזת המטוטלת למרכז כדה"א(כוח הכובד). על חורבות הכנסייה, נבנה פולחן אלילים לבני גורן על הקמת כיתת מופת. מאז, הכנסייה מכירה בכיתת מופת. מאותו טרור, המשפט המפורסם:"ידע זה כוח" קיבל משמעות. טרור זה הוכיח למה הכיתה נקראת: "כיתת מופת".

המשולש הראשון לפני הפיתוח של בני גורן
המשולש הראשון אחרי הפיתוח של בני גורן

המצאות ה"יה"

המצאת הגיאומטריה

לאחר מלחמת העולם הרביעית, המציאה כיתת מופת את הגיאומטריה, כדי שיהיה אתגר בבחינות הבגרות. הכל התחיל שמופתניק החל להמציא צורות, ולאחר מכן הוא המציא חוקים שקשורים לאותן צורות בני גורן פיתח את הנושא, עד לנושא מתיש ומעייף, והוא הכניסו לבחינות הבגרות, כי כיף לעייף אנשים שזה לא כיף להם. בדרך זו אנשים נהפכו לעייפים, וזאת הסיבה שיש ילדים שלא קמים בזמן לבית הספר.


בעיני בני גורן התרסרוקת המוזרה נחשבת מחרמנת. יום אחד יכול להתגלות כל היקום בזכות התסרוקת.

המצאת האסטרונומיה

כבר ביוון העתיקה, התעניינו מדענים בכוכבים הסובבים את כדור הארץ, אבל את כיתת מופת עניינו הכוכבים מהסרט:"star wars". כמו כן, כיתת מופת תמיד התעניינה מאיפה הרובוט מפיוצ'רמה, וכדי לענות על צרכים אלה, כיתת מופת המציאה את הטלסקופ. בעזרת הטלסקופ, ובעזרת בני גורן (בני גורן קרא את הספר של מלחמת הכוכבים זמנו החופשי), כיתת מופת גילתה את מערכת השמש, אך יותר חשוב, היא גילתה את האימפרייה הגלקטית, שבו התחתן בני גורן (כן כן מה ששמעתם) עם ליאה. בני גורן התאהב בליאה, והיא אמרה לו שאם הוא יחקור את כל הגלקסיה, היא תיתן לו לגעת בגולגולים שבשיער שלה. בני גורן הפעיל את כיתת מופת לגלות את כל הגלקסיה, אולם כיתת מופת הצליחה למצוא את כל הגלקסיה, עקב 3 הנמקות:

 1. בחלל החיצון כוח הכובד אינו קיים
 2. בחלל החיצון אין משולשים חופפים
 3. לחלל החיצון אין מסה
בדיוק אותו הדבר אבל במילים אחרות!

המצאת הטריגונומטריה

הטריגונומטריה הומצאה בתור חיקוי מושלם של הגיאומטריה. מטרתהּ של הטריגונומטריה היא להסביר בדיוק, אבל בדיוק, את הגיאומטריה ואת חוקיהּ במילים אחרות. למשל, אם בגיאומטריה אומרים:" חוצה זווית מחלק את הזווית לשתיים", בטריגונומטריה יגידו:" זווית יכולה להתחלק לשתיים ע"י חוצה זווית". הסבר החוקים באופן שונה מקשה, ואף מעייפת יותר את הנבחנים בבחינות הבגרות, וכך בני גורן מרוויח זמן וכסף.

???

המצאת הפילוסופיה

כיתת מופת תמידה תהתה לעצמה מה המשמעות של החיים, של המוות, ושל המתמטיקה. לשם כך, היא המציאה את הפילוסופיה. גם הפילוסופיה נמצאת בבחינות הבגרות, מה שמשגע את הנבחנים, כיוון שתחילת המבחן הם נבחנים על גיאומטריה, ולאחר מכן הם צריכים לתהות על המשמעות של הגיאומטריה. בני גורן מרוויח ממקצועות אלה רק דברים טובים.

עוד המצאה ביה

להמצאה הבאה אין שם, וגם אין לה משעמות. בבחינות הבגרות ניתנת השאלה:"מה השם של המקצוע הבא?(אין לי משמעות)". רק בגלל השאלה הזו, כל מדינת ישראל נכשלת בבחינות הבגרות(אפילו כיתת מופת!)

מכינת מופת

לפני שנכנסים לכיתת מופת, על המבחן לעבור מכינה בת שבועיים שבה הוא צריך לעשות 4 דברים ברמה גבוהה:

 1. מתמטיקה
 2. פיזיקה
 3. מדע
 4. את בני גורן

כל מי שבמכינת מופת יודע לעשות טוב את שלושת הקריטריונים הראשונים, אבל רק מי שעושה את הקריטריון הרביעי בהצלחה, הוא מתקבל לכיתת מופת. המכינה מוכיחה שכיתת מופת לא רק טובה במקצועות ריאליים, אלא היא גם טובה במיטה.

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על כיתת מופת.

cy:model Dosbarth