מפלצת צהובה שמפתחת אבעבועות רוח

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"אההה!!!! חשבתי שזה עדיף מללכת לבית ספר!! אהההה!!!"
~ איש אחד לאחר שנדבק באבעבועות המפלצת הצהובה כדי לא ללכת לבית ספר
"אהההההההההההה!!!!!"
~ יהודי שנרצח על ידי המפלצת הצהובה שמפתחת אבעבועות רוח

המפלצת הצהובה שמפתחת אבעבועות רוח (באנגלית :(B.J (blow job) הינה חברה בכת המפלצות של ברני. מפלצת צהובה שמפתחת אבעבועות רוח הינה הזונה השנייה הראשית של ברני לאחר אשת הברוקולי מכיוון שהדביקה אותו באבעבועות רוח והוא כעס עליה על זה. מפלצת צהובה שמפתחת אבעבועות רוח היא בעצם מפלצת בלונדינית-ג'ינג'ית בעלת הקשר הקרוב ביותר לשטן (אחותו).

רוצחת יהודים. הקלק על התמונה להגדלה

אבעבועות רוח

כמו שאפשר להבין משמה יש לה מקרה חזק של אבעבועות רוח. אך כפי שרובכם בטח יודעים אבעבועות רוח עוברות אחריי מקסימום שנתיים, משערים שהאבעבועות שלה לא עוברות אף פעם מכיוון שאלה לא באמת אבעבועות אלה כוויות מהגיהינום. המפלצת הצהובה שמפתחת אבעבועות רוח זכתה לראשונה לאבעבועות רוח בפרק הראשון של ברני "הרפתקאות בשרותים" שם ראו שכאשר היא מקריבה ילדים לשטן עיניה זוהרות ולאחר מכן גם אבעבועות הרוח שלה. עד היום מדענים עובדים על פיתוח תרופה לאבעבועות הרוח שצמחו לילדים ששרדו לאחר צפייה בתוכנית ברני וחברים, אך דבר זה קשה מאד מכיוון שאלה לא אבעבועות רגילות, לאחר מספר שנים המדענים הוציאו שם למחלה זאת, מחלה זאת נקראת "אבעבועות המפלצת הצהובה".

אשת הברוקולי, ברני והמפלצת הצהובה שמפתחת אבעבועות רוח

ביוגרפיה

בתחילת דרכה המעוותת המפלצת הצהובה שמפתחת אבעבועות רוח ברחה מהבית כי הדביקה את כל המשפחה שלה באבעבועות המפלצת הצהובה לאחר מכן הבינה כי הוטל עליה משימה על ידי השטן והתחיל ללכת בקולו הוא שלח אותו לביתו של ברני, אך שם סתתה ממשימתה ופתחה רומן אסור עם ברני אך הוא בטעות השתין לה על הפנים והפוליאסטר בעור שלה ספג את הפיפי של ברני. לאחר זה המפלצת הצהובה שמפתחת אבעבועות רוח חוותה טראומה רגשית חזקה (כמובן שזה היה רק משחק בתוכנית כי אין לה באמת נשמה היא לא יכולה לחוות טראומה רגשית) כי מרוב שצחקו עליה שכחו את שמה האמיתי.

השינוי

בשנת 1948 כשהוקמה מדינת ישראל המפלצת הצהובה שמפתחת אבעבועות רוח רצתה לחזור לעיר הולדתה, פתח תקווה, אך התחרטה מכיוון שברני פיתה אותה בהרואין לחזור להיות שפחה שלו (כמו שברני עשה גם לאשת הברוקולי ושאר חבריו). לאחר מכן כולם שחכו מכך עד שהיא ניסתה לברוח שוב פעם אז ברני פיצץ את פתח תקווה ועכשיו ברני, אשת הברוקולי והמפלצת הצהובה שמפתחת אבעבועות רוח חיים באושר ואושר עד עצם היום הזה חיים.


התנקשות באשת הברוקולי

אחד הדברים השנואים על המפלצת הצהובה שמפתחת אבעבועות רוח הוא ברוקולי. אחריי שהיא קנאתה באשת הברוקולי היא נסתה להתנקש בה אך זה נכשל לאחר שהיא יצאה לה מפי הטבעת והפתיעה אותה בנשקים שמצאה בבטנה. אחרי שאשת הברוקולי מצא נשק אטומי בבטנה של המפלצת הצהובה שמפתחת אבעבועות רוח היא נסתה לפוצץ אותה ולאחר שכולם מתו, השטן כעס על שניהם ואמר להם להפסיק עם השטויות והחזיר אותם לחיים. השטן איים שבפעם הבאה הוא יעניש אותם.


ראו גם