ערוץ הי"ד

From איןציקלופדיה
(Redirected from ערוץ 20)
Jump to navigation Jump to search
Dfnefr.png ערך זה נכתב בחסות לא פליקים ולא שטיקים בע"מ באדיבות הנגיד הר' שולם שטיסעל והרבנית נטע גרטי ענגותרייגמ"ש (עם נטע גרתי ותרי"ג מצוות שמרתי).Signi.gif לא כשר
הרבנות הראשית לישראל החליטה בזאת כי ערך זה לא כשר לפסח ואף לא ראוי למאכל אדם. נא להעביר אותו לביעור החמץ ולהגעיל את כל הקטגוריות שנגעו בו.
Adult neon.gif אזהרה!
ערך זה מכיל תכנים ואולי טחינות אירוטיות. לכו לעשות שיעורים!
"אני רק בת 14!"
~ להקת ג'ירפות על ערוץ הי"ד


ערך זה עוסק בערוץ 20 הי"ד שבשבילו היינו צריכים לחפש את המקש 0 בשלט במשך חצי שעה ולפספס את התכנית של יונית לוי; לערך העוסק באפיק הנוכחי של הערוץ, ראו PornHub.com.

ערוץ הי"ד (14)

Halikuk.svg

סמל "ערוץ הי"ד (14)"

פרטי הערוץ

מדינהנתניהו
קטגוריהליקוק תחת, חדשות, הנדסת תודעה
סוגמפסידני, מסורתי
תאריך השקה2013
שפהעברית, פוליטית
בעלותמשפחת נתניהו
פורמט תמונה4:3 נמתח ל-16:9
איכות שידורנמוכה

זמינות

חבילהטלוויזיה, אתר אינטרנט

אתר האינטרנט של "ערוץ הי"ד (14)"


מחלקת ההלבשה התחתונה של ערוץ הי"ד.

ערוץ עכשיו הי"ד או בקיצור ערוץ הי"ד (ברוסית: Правда, באנגלית: Fake News ובלאומנית: ערוץ חדשות לגיטימי; לשעבר ערוץ הפח הגדול, באנגולית: The Trash Channel) הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי משיחי, הנשלט על ידי משפחת המלוכה הישראלית, מפרסם בעיקר מוצרי משיחה, ומשדר 24/6 את התכנים הנצפים ביותר בפלנטה, בהם: "חדשות הי"ד", "לפני כולם" (המשודרת אחרי כל מהדורות החדשות המתחרות), שלל תכניות דת וכמובן "Keeping Up with the Netanyahus".

רקע להקמת הערוץ

בטרם עלה ערוץ הי"ד המיסיונרי לאוויר, הועלה ערוץ נסיוני שכונה בשם הקוד "ערוץ הפח הגדול" והיה כמעט זהה במאפייניו לערוץ הי"ד, למעט הבדלים מינוריים: גודל האולפן וסגנונו (וילה ענקית עם בריכה בערוץ הניסיוני אל מול כוך מטר-על-מטר בערוץ המיסיונרי), שם הערוץ ("ערוץ הפח הגדול" בתקופת הניסיון) והמחסור בתכני דת (במקום זאת, ריבוי בתכני זימה). כמו כן, ערוץ הי"ד הניסיוני (בשבתו כ"ערוץ הפח הגדול") שידר תכנים גם בשבת. בעקבות תאונת דרכים שבה נקטעו אצבעותיו של מנכ"ל הערוץ הניסיוני, הוחלט להחזיר את הערוץ בתשובה ולהפוך אותו לערוץ דתי. כתוצאה מכך, הופסקו תוכני הזימה, והחלו מופקים תכנים מיסיונריים. טענות רבות הועלו נגד השינוי הקיצוני, שכן עד לפני רגע הערוץ שטף את מוחם של אנשים לקיים יחסים בין לסביות בתוך אמבט חם ואילו כעת הערוץ מתנגד הן ליחסי מין והן ללסביות. השינוי לא התקבל בברכה על ידי ציבור הצופים שהתגעגעו לניוון מוחם, ופחדו מהפיכת הערוץ מערוץ פח לערוץ המיועד לאליטות המשכילות של ישראל הראשונה. מנכ"ל הערוץ בהתחלה לא הבהיר האם הערוץ יהפוך מערוץ פח לערוץ איכותי, אך גם לא שלל את מה שהפך לימים לעובדה - הערוץ נותר כשהיה וממשיך לנוון את מוחם של צופיו, גם אם לא במתכונת הקודמת.

בתחילת שידוריו דאגו קברניטי הערוץ לקדם את שידורי הדת לאורך כל היממה, כאשר לעתים נקטע השידור על ידי אוניות פיראטיות שניסו להפיץ זימה על גבי התדרים. לאחר שהתדרים הוצפנו, נכנעו מפיצי הזימה שהתנגדו להפיכת הערוץ ובכך הכשירו את הקרקע להפיכתו לערוץ פוליטי. בתחילה היה נראה כי ערוץ הי"ד הינו בסך הכל ערוץ דתי חביב, אך התקוות התבדו ולימים הפך הערוץ לערוץ פוליטי.

מרבית שידורי הערוץ כיום מתבססים על תכניות דת (ותכניות דת לילדים, שרובן הגדול הוכח מחקרית כמחזק ילדים בפן הרוחני ומומלץ על ידי גורמי הבריאות המקצועיים בארץ ובעולם), ותכנית הדגל של הערוץ: "משפחת נתניהו". לפי נתוני ועדת המדרוג הימנית, אחוזי הצפיה בערוץ הי"ד עוד בתקופת שידורי הניסיון עומדים על כ-80%, בעוד ששאר הערוצים סובלים מנחיתות משמעותית (אך עדיין הערוץ אינו מצליח להשיב מלחמה אל מול ערוץ 15). עם זאת, נשמעת ביקורת רבה עקב פעילות הערוץ, והאדרת תכני הריאליטי במסגרת שידוריו תוך צמצום משמעותי של תכני הדת בניגוד למה שהובטח על ידי בעלי הערוץ בעת קבלת הרישיון.

"קוראים לי 14!"
~ ערוץ הי"ד על להקת ג'ירפות


Keeping Up with the Netanyahus

ערך מורחב – משפחת נתניהו (תכנית טלוויזיה)

משפחת נתניהודונלד טראמפית: Keeping Up with the Netanyahus) הינה תכנית הדגל של ערוץ הי"ד הנוכחי, ועלתה לשידור בבחירות 2015. התכנית, החוקרת את הרגלי המין של משפחת נתניהו, היוותה את הגורם המרכזי לפריצת יאיר נתניהו לתודעת הציבור. התכנית משודרת מאז עלייתו של נתניהו לשלטון ב-1996. בתחילה שודרה התכנית בערוץ הראשון ובדיסקברי, ולאחר מכן, עם עליית ערוץ הי"ד לאוויר, עונותיה המתקדמות החלו להיות משודרות בערוץ.

לימים, היוותה התכנית השראה ליצירת התכנית "משפחת קרדשיאן" והסרטים "גרון עמוק 1", "מתנה משמיים 14", "עמנואל 69" ו"אווטאר 3" (בהרצה).

ראו גם