בילהם תלקוץ חיג'אב תאלמיז' של יורקנסטריפ

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png שמור על כבוד החתול הגדול מבלגראד והלל אותו
כי מי שלא מות יומת{{{מדינה}}}
דגל בילהם תלקוץ חיג'אב תאלמיז' של יורקנסטריפ (בתחת של"י) סמל בילהם תלקוץ חיג'אב תאלמיז' של יורקנסטריפ (בתחת של"י)
דגל בילהם תלקוץ חיג'אב תאלמיז' של יורקנסטריפ (בתחת של"י) סמל בילהם תלקוץ חיג'אב תאלמיז' של יורקנסטריפ (בתחת של"י)
מוטו לאומי אין דבר העומד בפני כוח הלשון
המנון לקק לי בתחת
יבשת צפון דרום אמריקה
שפה רשמית

קטשופ

עיר טקילה

עיר החתול הגדול

העיר הגדולה ביותר

עיר החתול הענק

משטר

שלטון מלכותו של החתול הגדול מבלגראד

ראש המדינה

החתול הגדול מבלגראד

הקמה

מתי שהחתול הגדול אומר

צפיפות אוכלוסין

תלוי את מי סופרים

מטבע

אוזניים של כלבים

אזור זמן

מחר

סיומת אינטרנט

FJkkkaer669q//,.00.95%%[]55615#/but/your ass/666CAT.%@##{}oi

בילהם תלקוץ חיג'אב תאלמיז' של יורקנסטירפ או בראשי תיבות בתחת של"י היא מדינת עולם חמישים ושבע בצפון דרום אמריקה. המדינה נשלטת על ידי החתול הראשי של בלגראד, שנקרא גם בשם "מיצי". המדינה מנוהלת על ידי מועצה של פעילי מפלגת מרצ לאיכות הסביבה. הדת הפופולרית במדינה היא תת דת של דאע"ש שמקדשת את האל שימי תבורי המהולל. כמו כן, גבולותיה של המדינה הם מצידו העליון של מפרץ "החריץ" שליד מקסיקו, עד ללחי הימנית... זאת אומרת, של ארגנטינה.

" המדינה הכי שווה שראיתי בחיי - נשבע בספר תורה!!!1"
~ שבתאי צבי מטריד את אזרחי המדינה ואת התורה


היסטוריה

המדינה הוקמה בתאריך לא ידוע שמשתנה בתדירות של שבוע על פי החלטתו של החתול הגדול מבלגראד. את המדינה הקימו כמה פעילי דאע"ש שהם גם בלי קשר פעילים במרצ שהלכו בדרכו של החתול הגדול מבלגראד (מיצי) לקידוש האל שימי תבורי. החתול הפציר בשש מאות אלף מאמיניו שצבר כי עליהם להקים מדינה לדת החדשה, שכן מסתבר שחיסול ממוקד של כלבים לא אפשרי בישראל. קבוצת המנהיגים ובראשם מיצי פנו לאו"ם כדי לקבל רשות להקמת מדינה ובתוך רגע נמסרו להם שטחי הפקר עצומים בצפון דרום אמריקה, בין ארגנטינה למקסיקו. מיצי ברוב טובו מינה את עצמו לשאת בעול של שליטה מוחלטת במדינה ושינה את שמה למקום בו התגלה אליו שימי תבורי המהולל לראשון - בעיר בילהם תלקוץ חיג'אב תאלמיז' של יורקנסטריפ אשר נמצאת בעיראק, או בראשי תיבות, בתחת של"י. חוק חדש נחקק עם הקמת המדינה על ידי רוב מוחץ של אחד נגד אפס תומכים אשר מחייב את אוכלוסיית המדינה להיות 777 מיליון בני אדם, שזה בגימטריה החתול הגדול מבלגראד כפול מיליון. בכדי לעשות זאת, נשות המדינה החלו ללדת ילדים בקצב מסחרר עד שהגיעו למספר המדויק, וכיום כל תינוק שנולד אחראי למותו המיידי של אדם אחר בממלכה. את הביצוע של הריגת כל אדם המתנגד לשלטון/מגדל כלב/מגדל גרביל/מגדל זקן/מגדל זנב/אוכל חסה/שותה מים/שותה מיץ ענבים/שותה קולה/משתין שלא באישור חתום בכתב ממפקח השתן הלאומי בדימוס/אוכל מאכל כלשהו שעל אריזתו לא רשום בס"ד/מוכר סחורה לא מוכרת/מוכר סחורה מוכרת ו/או קונה דבר כלשהו מבצעים המשטרה החשאית של המדינה, שמנוהלת על ידי בני בן ברק ומוחמד לי (ראו למטה בטחון - המשטרה החשאית בס"ד). למדינה היו עד כה שתי מלחמות גדולות עם שכנותיה כאשר ברזיל הפסיקה לייצר מזון חתולים בטעם עוף ועברה לייצור מזון חתולים אך ורק בטעם דגים. הפעולה קיבלה תגובה נרחבת בממלכה שקראה להשמיד את ברזיל. לאחר שישים ימים בזמן חתול נחתם הסכם הפסקת אש בין ברזיל לתחת של"י ומאז ברזיל היא תעשיית המזון לחתולים השנייה בעולם, אחרי כווית.

אוכלוסיה

המספר החוקי לאוכלוסיית המדינה הוא 777 מיליון בני אדם, כך שכל פעם שאדם מת בממלכה, אדם אחר מחויב להוולד (סירוב יהיה עונש מוות) ואם אדם נולד, כוחות הביטחון של המדינה, המשטרה החשאית בס"ד, מקבלים התראה מידית ומחסלים את האדם הקרוב ביותר בסביבה. עד כה נרשמה רק סטיה אחת, כאשר אם סירבה להודיע לשלטונות שבנה נולד, ובמשך שמונה ימים שלמים (!) היה מספר התושבים במדינה כ-777,000,001 - תרחיש שכיום אפילו לא עולה על הדעת, שכן כוחות הסייבר של המשטרה החשאית בס"ד (ראו למטה) מאתרים כל רחש של בכי תינוק רך ומיד מחסלים את האדם הקרוב ביותר (כבר נרשמו מקרים של אנשי צבא שירו בחבריהם ליחידה בגבורה כדי למנוע מסטייה במספר האזרחים.

בטחון - המשטרה החשאית בס"ד

המשטרה החשאית בס"ד היא הארגון הצבאי הגדול במדינה והוא אחראי בין היתר ל -

  • חיסולים ממוקדים של כלבים
  • תגובות על פעולות אנטי חתוליות ברחבי העולם
  • חיסול של אזרחים על מנת שמירה על מספר התושבים קבוע
  • הכנת שווארמה
  • הגנה על גבולות המדינה

המפקדים של המשטרה החשאית בס"ד הם מוחמד לי ובני בן ברק, שניהם במקור פעילי מרצ ודאע"ש מישראל אשר הלכו בדרכו של האל שימי תבורי והסיבו מקצוע משרברבות להגנה על המולדת. כמו כן, אחת ההתמקצעויות הנדרשות בכדי להצטרף למשטרה החשאית בס"ד היא שרברבות, לצד שנאה יוקדת לכלבים ויצירתיות. המשטרה החשאית, שסמלה הוא הלוגו המוכר והחביב של מקלות קינמון, פועלת מאז ימיה הראשונים של הממלכה, ומבצעים רבים עומדים במדף הגאווה הלאומי שבבית הנשיא: מבצע מזון לחתולים, בו ברזיל הפסיקה לייצר מזון חתולים בטעם עוף ועברה לייצור מזון חתולים אך ורק בטעם דגים. הפעולה קיבלה תגובה נרחבת בממלכה שקראה להשמיד את ברזיל. לאחר שישים ימים בזמן חתול נחתם הסכם הפסקת אש בין ברזיל לתחת של"י ומאז ברזיל היא תעשיית המזון לחתולים השנייה בעולם, אחרי כווית. עוד מבצע הוא מבצע יונתן בו המשטרה איחדה כוחות עם יורם גאון כדי לתפוס מטוס אזרחי חטוף על ידי בחור בשם יונתן, ליירט אותו מעל הים ולחסל חיסול ממוקד את יונתן.

דת

הדת הרווחת (99.99999999999999999994%) במדינה היא תת דת של דאע"ש אשר מקדשת את האל הקדוש שימי תבורי. אחד מחוקי הדת הוא חיסול ממוקד של כל אויבי הדת (ראו למטה: רשימת אויביי הדת), ולכן החיסול הממוקד הוא ערך נעלה במדינה. כמו כן, הדת אוסרת על מגוון מעשים כמו אכילת בני אדם נוספים (מכונה גם קניבל); אימוץ כלבים (מכונה גם זבל); גידול אוגרים; גידול זקן שאורכו יותר משני מטר; גידול שפם; קרבה של יותר מחצי מטר בין אדם לגרביל; שתיית מים או כל משקה שהוא לא מיץ ערבים (ראו למטה: מאכלים); גידול ענבים; גידול ערבים; חסה. הדת מצווה כי כל אדם העובר על חוקים אלו יומת. מלבד האיסורים הרבים הדת גם מתירה דברים כמו קפיצה מגשרים; יריות בראש; אכילת כלבים; תלייה; חיסולים ממוקדים (אף רצוי); חיסולים המוניים; נטילת רעל על בסיס יומי או שבועי (בתי המרקחת במדינה מאפשרים מכירה של כדורי ציאניד המסובסדים מהמדינה) ועוד. הדת מחייבת את כל האזרחים לעשן סיגריות של מלבורן לפחות פעם בחיים; עלייה לרגל לעיר בתחת של"י אשר בעיראק לפחות פעם בחיים; גידול חתול בתנאי על; הכנת בצק לפיצה ועוד.

אויביי הדת

האויבים העיקריים של הדת הם:

מאכלים

המאכל הנפוץ ביותר במדינה הוא מיץ ערבים, שהוא תחליף למיץ ענבים, שאסור על פי הדת. מיץ ערבים מורכב ממים, מלח, סוכר, חומרי טעם וריח, ערבים. גם שתיית מים אסורה ולכן כל הברזים במדינה מכווינים לצנרת עצומה שמובילה מיץ ערבים לרחבי המדינה. המאכל השני הכי נפוץ במדינה הוא השווארמה, שהייתה נפוצה ביותר בעיר בתחת של"י שבעיראק, ומסופק במדינה על ידי המשטרה החשאית בס"ד. המאכל השלישי הכי נפוץ במדינה הן סיגריות של מלבורן, שכן מעידות נשים רבות העוסקות בדיאטה כי זה "מספיק להן לכל היום".

" סיגריות של מלבורן זה טוב... זה טוב... זה טובבבב!!!!11"
~ שבתאי צבי מטריד את סיגריות מלבורן ואת התורה