כווית

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כווית
דגל כווית סמל כווית
דגל כווית סמל כווית
מוטו לאומי אך כוסאחטו אל יהוד!
המנון גאליס
יבשת אסיה
מיקום כווית

{{{כתובית2}}}

שפה רשמית

קללות

העיר הגדולה ביותר

חוף מציצים

משטר

מדינת משטרה

ראש המדינה

האיש השעיר הזה

הקמה

שלשום

מטבע

קרם הגנה

אזור זמן

אתמול

סיומת אינטרנט

.איה

ריקוד כוויתי מסורתי

כווית או (באנגלית:burn) היא מדינה חמה מאד במזרח אסיה הדרומית מאד (החלק שליד השמש) והצטרפה לאיחוד מחמודלנד בשנת 2003.

היסטוריה

המדינה נוסדה בשנת 198 עשרים (כן יש כזה מספר), בערך באותו תאריך שהוקמה השמש על ידי בנימין זאב הרצל. כווית היא מדינה שממוקמת קצת אחרי ישראל (על פי סדר אותיות האלף בית). המדינה הוקמה על ידי מחמוד אשר אחראי על כל הקמת מדינות המחמוד לנד ובנוסף המציאו גם את קרם ההגנה והקרם נגד השיזוף (למרות שגם ככה כולם שם שחורים אז זה לא ממש עוזר). בשנת 607 לספירה שודרה לראשונה הסדרה "החברים של ברני" בכווית וגרמה למהומות רבות. בנוסף הצבא של כווית הוקם בשנת 666 לספירה על ידי סאדם חוסיין וכרגע יש בוא כ-1.5 אנשים (ביחידות). בשנת 967 החום הגיע לרמה הגבוהה ביותר ובאותה השנה נולד גם הילד הראשון שיכל לראות קרני לייזר דרך העיניים שלו.

בשנת 1346 נולד הג'ינג'י הראשון בעיר כווית סיטי והפך למלך הראשון של כווית, הג'ינג'י היה מלך נהדר! הוא כלא ילדים והפך אותם למשרתים ואז הוא רצח את כל הפוקימונים באיזור והכין מהם שישליק-קבב והכין מהעיניים שלהם זיתים. הג'ינג'י מת בסוף כמו שכל הג'ינג'ים מתים אחרי אלף שנה.

אקלים

האקלים בכווית הוא היחיד שיותר חם מהטמפרטורה בגיהנום או בשמש או אפילו בישראל. בימים רגילים כאשר הולכים ברחוב אפשר לראות להבות שיוצאות מתוך הרצפה ולפעמים גם את השטן רץ ברחובות בשמלת ערב. האקלים החם משפיע קצת על התושבים ויוצר מאין מוטציות מוזרות לפעמים אך זה לא ממש מפריע להתנהלות התושבים. הכוויות שמקבלים מהמקום לא יורדות בשום ניתוח אף פעם. האקלים בעיר הוא חם מאד, חם, חם קצת מאד, חם קצת יותר ממאד ולפעמים בימים חמים מהרגיל יורד גשם חומצה.

המיקום הגאוגרפי של כווית נמצא 5 קילומטר ליד השמש (ולא זה לא הופך אותה למדינה טרופית נהימה וגם הזריחה לא יפה שם) המיקום נמצא גם קרוב לכוכב נמק (שהתפוצץ לאחר שסון גוקו נלחם בפריזה והם השמידו את הכוכב).

תיירות

הארץ הזאתי מאד משעממת בגלל שהאתר התיירותי היחיד שיש שם הוא "המנגל הענקי", בנוסף רוב התיירים המגיעים לכווית מתים בגלל ייבוש, צימוק, עישון, קניבליזם ובעיקר חום יתר. העיר עם הענף התיירותי הגדול ביותר היא כווית סיטי יש שם הרבה מאד תיירים שמגיעים (כל שנה 2 אנשים בממוצע). האזרחים שגרים שם הם בדרך כלל לא בדיוק "אנושיים" אלא שדים מעוותים ורוב האוכלוסייה מורכבת מג'ינג'ים תהורים שחסינים לשמש, ג'ינג'ים בלי נמשים!, הזן הנורא ביותר של ג'ינג'ים שקיים המקום מאד מסוכן ואין הרבה דרכים להגיע אליו (המטוסים נמסים והספינות מתאדות) הדרך היחידה היא ברגל או למות ואז לבקש שיעבירו אותך מהגיהנום לשמה.

ערבים

כווית כמובן מלאה בהרבה מאד ערבים בגלל שהם גם ככה הולכים לגיהנום אז שם הם יכולים להינות להם בנחת עם ה"90 בתולות" שלהם ולרקוד ריקודים כוויתים מסורתיים. הערבים יוצאים בשעת הערב לטייל ברחובות ומזמנים את דרקון כחול העין ולאחר מכן מקריבים אותו לשטן כדי שיאפשר להם להמשיך לחיות בגיהנום. בכווית אין קהילות יהודיות או נוצריות בגלל שהם לא יצליחו להיכנס למקום כזה שמלא בכל כך הרבה רשע. חלק גדול מהתושבים מבצעים מעשים נוראים מדי יום, כגון:כניסה לחנות כפכפים וזריקת כפכף על הרצפה או לדפוק בדלת ולברוח ואפילו חוקן. הערבים הכוויתים נהנים מאד מלחטט באף בשעות הצהריים ולפתור סודוקו ברמה קשה עד קשה מאד (אך כושלים בזאת).

המנון לאומי

Attention niels epting 01.png אזהרה!
הטקסט הבא לא מומלץ לאף אחד הנזק בקריאתו יכול לגרום לפצעים נפשיים ששום פסיכולוג לא יוכל להעבירלשירת ההמנון נא לשבת במעגל ולמחוא כפיים (ולשים אטמי אוזניים).

אם אתה רוצה לברוח והכל נראה אפור יש מקום בו תראה אחרת את כל הצבעים שרק תחלום

אם החיים הם מנהרה של חושך כמו חידה שאין לפתור תרים מבט תסתכל קדימה העולם יראה לך ת'אור תמיד תזכור ישנו מקום בו אתה לא לבד

תצרח תרקוד תשיר תקפוץ תן לעצמך להיות אתה כבר לא בצד לא עוד לבד כל אחד פה מיוחד

כאן תהיה מה שרצית בלי לדאוג מה יאמרו כולם להרגיש שייך למשהו לגלות עולם מושלם

תמיד תזכור ישנו מקום בו אתה לא לבד תצרח תרקוד תשיר תקפוץ תן לעצמך להיות אתה כבר לא מצאת לא עוד לבד כל אחד פה מיוחד

תצרח תרקוד תשיר תקפוץ תן לעצמך להיות אתה כבר לא מצאת לא עוד לבד כל אחד פה מיוחד

ראו גם