ולדימיר איליץ' לנין

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer and sickle.png
אזהרה: קומוניסטים!

דף זה עלול להיות תחת שליטה של ה-KGB ו/או ולדימיר פוטין, ולדימיר לנין, אדולף היטלר, וולט דיסני.

ג'ון/ולדימיר איליץ' לנין
לנין בשתי גילגוליו
תאריך לידה גלגול ראשון: 1870, גלגול שני 1940


מקום מגורים New USSR.png ברית המועצות

UnFlag of the UK.png בריטניה

השכלה בית ספר לקומוניטיות, ברית המועצות (1988)

הפקולטה למדע בקוסטום (1979)
תיכון קוסטום בלונדון (1950-1957)

מקצוע שחקן,שקרן,זמר,פוליטקאי,מנהיג קומוניסטי, גיטריסט, אב עובד עצות ומדען חובב
דת נצרות, הדת הקומוניסטית.
תואר הכנת תפוחי אדמה מקצועית
גזע סלבי/בריטי
ידוע בעיקר כ- המנהיג הדגולולדימיר איליץ'/ג'ון לנין היה מהפכן, פוליטיקאי ודיקטטור ששלט בברית המועצות. מנהיגה של להקת הפולקע הקומוניסטית - "החיפושיות". שנות חייו: 1870-1924(העונה הראשונה) ו1940-1980(העונה השניה).

New USSR.png משתמש הוא זה רוסי בלאט, עכשיו הוא ללכת לאכול פילמני ולמכור נשק לחמאסניצ'קה, הורא!תולדות

ילדות

לנין נולד בגיל 300 במשפחה של הוריו. אמו ואביו, בן האלף ובת האלפיים, היו הוריו היחידים, מה שמאוד תרם לעיצוב אישיותו. ביתו היה במעמקי סיביר, במקום שאף נפש חיה לא ידעה עליו. לידתו היתה הפתעה גדולה עבור אמו, שהיתה כבר בחודש התשעי להריונה. יש האומרים שהוא היה תימני בהכחשה שטבע בים השחור בלי להיות גיזען וחזר לבן. לשמועה זו אין שום בסיס- לנין הוא שמינית יהודי, רבע רוסי, שמינית ערבי, שליש גרמני ושישית כורדי. כל השאר היה אנגולי טהור.

כבר בילדותו ג'ון לנין רצה להפוך למנהיגה של רוסיה, אבל הצאר אפילו לא ידע אימו היתה זונה הדבר, תלה את לנין בעודו בן 12726, ובמהרה גילה שהוא לא תלה את לנין, אלה את אימו הרזה והדומה לגבר. מכך הוא הסיק מסקנה: אימו היתה גבר, ואביו היה גבר. אין זה מוזר להיות בין לשתי אבות? שאלו אותו כל האנשים. כך הוא ענה להם: סטטיסטית- אחד טוחן ואחד נטחן. זה כמו איש ואישה... רק 2 גברים.

אימו-אביו התאבד אחרי ראיון זה, ואביו-אביו התאבד אחרי שאכל במבה.

לנין בשתי גילגוליו

המשך

לנין הקים את הדת הקומוניסטית והחליט לברוח לגרמניה עם כל הבולשביקים שלו, בגלל שפרצה מלחמה.

במלחמת האזרחים ברוסיה לנין היה לצידם של המשתמטים מהצבא. הוא יסד את "הצבא האדום", שעזר לרוסיה להפסיד במלחמת העולם הראשונה. לנין והכת הבולשביקית שלו (קג"ב) תקפו את ארמון הצאר והכריחו אותו לעבוד כפועל בניין. הצאר וכל משפחתו התאבדו לבד במחסן, עקב בושה. אפילו בני דודים והתינוק של הצאר התאבדו באותו המקום. אחרי שנים החליטו להטיל את האשמה על הכת הבולשביקית. לנין לימד את הכת שלו לסרוג יהלומים אך אומנות זו נשכחה.

ולדימיר לנין (הגלגול הראשון)

מהפכה

לנין החליט להפוך את רוסיה והצליח. הוא הפך אותה.

הרוסיה ההפוכה נקראה משום מה "ברית המועצות", יכול להיות מפני שלנין רצה להתייעץ בקשר לברית מילה של בנו. ברית המועצות, תחת הנהגתו של ג'ון לנין, התאפיינה בצמיחה כלכלית אדירה: ביטול סוסים לטובת מכוניות (בשנות השלושים), הפיכת בתי כלא ובתי ספר למחנות עבודה, המצאת הגלגל, הפחתה בכמות הדובים המסתובבים ברחובות והגברת אפקט החממה באזור סיביר.

לנין הפך למנהיגה הרוחני, המנטלי, הפיזי, הפיזיאוטרפי והטוטליטרי של המפהכה הקדושה. הכת הבולשביקית סגדה לו והיללה את שמו.

טקס הקבורה

מה לעשות, לנין מת. כן, כן, כן - לנין חי לנצח בלבבותינו, אך הוא מת. מת לגמרי, אך לא סופית. בניגוד לשמועות הזדוניות ליבו נקבר יחד עמו, בשקית.

הוא נקבר בפירמידה קטנה וצנועה במרכז כיכר הלחם הלבנה, שבמוסקבה. הפרעה הגדול "לנין" זכה בטקס קבורה רחב רגליים. הוא נקבר במשך שנתיים שלמות. כולם חיכו שהוא יקום לגלגול הבא. הוא עוד לא קם.

הגלגול השני

ג'ון לנין נולד שנית ב-1940, לצרכי השתלטות על העולם. הוא החליט מראש לכתוב את השיר "בחזרה לברה"מ" (Back in the USSR), במטרה לרמוז לתומכיו שזה הוא ולא אחר (אך לאחר מכן נתן את הקרדיט לחברו ההומו-נאצי פול מקארתי ופול שחרר את השיר בשנת 1968). הוא לא יכל לפעול מהר - זה היה מעורר חשד, מפני שתינוקות לא כותבים שירים לפני גיל שנתיים.

בבית ספר הלנין השני לא רצה ללמוד, מפני שהבין שגורלו הוא בשילטון - לא בחינוך. לכן הוא אירגן להקה של 4 קומוניסטים בשם הקוד "החיפושיות" והחל את דרכו איתה.

ג'ון ידע שיש לפעול לאט - בהתחלה עליו להשתלט על העולם המוזיקלי ורק אחרי זה לפעול לקידום הקומוניזם העולמי. הלהקה הפכה למובילה בתחום המוזיקה הקלאסית, עד שלנין הבין שיש לפעול אחרת.

הוא פירק את הלהקה ובטעות התמכר ל-LSD יחד עם אישתו, שמוקו אונו. במשך 5 שנים הוא בילה בבית חולים לנרקומנים ובסוף החליט יחד עם אישתו לכתוב אלבום חדש. האלבום לא הצליח כי שמוקו זמרת גרועה עד מאוד.

כמדען

שנתיים לאחר פירוק חסרי הקצב, לנין הקשיב לשיר "בשדות הגראס" שכתב עוד עם הלהקה. וגילה דבר מזעזע! הכושים לא באמת קיימים, זאת לאחר ששאל אנשים, "מה זה כושים?" והם ענו: "לא יודעים." ואחרי שנתן להם מנות גראס רבות הם השיבו לו: "כל דבר הוא כושי!" במידה ממוסטלת. לנין החליט לצמצם את מנות הגראס בין הנבדקים. הוא הזמין את מקראתי לנסות כמות קטנה הרבה יותר של הסם , דבר שלא השפיע עליו, אך הפך אותו בהמשך למכור להרואין. ולאחר שהעלה מעט את כמות הגראס וחקר אותו במשך 6 שנים הוא הגיע לתגלית נוספת, הוא גילה שבאוויר שלנו יש גז שנקרא: גרואסקו שהוא גז שמשפיע כמו גראס. כדי להוכיח את זה הוא טס לאתיופיה, איפה שהכושים "מתרבים" ושזה אזור שאין בו גרואסקו. וצדק! אין שם כושים, ורק אחרי שלקח כמות גראס שדומה לכמות גרואסקו שאדם צורך הוא התחיל לראות אותם. העולם התפעל, לנין פרש ממוזיקה והלך ללמוד בפקולטה למדע שהוקמה בבית ספרו הישן ושם למד עד רציחתו.

מותו

בשנת 1980, בעת שיצא מהפקולטה, לנין נרצח. סיבת מותו לא ידועה ויש כמה השערות:

  • אלברט איינשטיין רצה לגלות בעצמו את הגרואסקו והתחיל לחקור עליו שנים רבות לפני לנין. ולאחר שהוא שמע שלנין גילה את הגז הוא שלח מתנקש לרצוח אותו כדי ש"ידיו יהיו נקיות".
  • מעריץ מטורף שנא את ה שלנין מצליח (גם כמדען, גם כזמר, שחקן ונגן וגם כמנהיג) ולכן רצח אותו
  • אידיוט ששנא את שמוקו אונו וניסה לרצוח אותה (באותו יום היא אספה את לנין מהפקולטה), אך בגלל שהיה פוזל ירה בטעות בלנין ולא באונו.

יש האומרים כי לנין לא באמת נרצח, אלא הכל סיפור ממשלתי שנועד להסיר את לנין מאויבים ועד היום הוא מסתובב איתנו בתחפושת.

תרבות

עד היום אפשר למצוא פסלים גדולים שלו בארונות המטבח של כל משפחה רוסית שמכבדת את עצמה.

משפחה

לו ולקרל מרקס היה בן לא חוקי בשם אלמו, ששיחק בסדרת הפולחן רחוב סומסום. אלמו נרצח בחניקה על ידי עוגיפלצת הקפיטליסט הרשע וכך נכזבה התקווה להקים את ברית המועצות מחדש.