קונגו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer and sickle.png
אזהרה: קומוניסטים!

דף זה עלול להיות תחת שליטה של ה-KGB ו/או ולדימיר פוטין, ולדימיר לנין, אדולף היטלר, וולט דיסני.

קונגו
דגל קונגו סמל קונגו
דגל קונגו סמל קונגו
מוטו לאומי אונגטק טאנקגו פיפיפיפיפילהלי (הידד למסמרים)
המנון איזה כיף שיש המון מסמרים, המון מסמרים בכול מיני גדלים!
יבשת אפריקה
שפה רשמית

צרפתית, מסמרית

עיר טקילה

ברוויל דה לה מסמר

העיר הגדולה ביותר

אותו דבר

משטר

דמוקרטיה או דיקטטורה...הקיצר משהו זמני

ראש המדינה

סיר גרו קלו (בצרפתית:אדון המסמרים הגדול)

הקמה

34 בנובמבר 1434 לפני הספירה כנראה.

צפיפות אוכלוסין

343 לקמ"ר

מטבע

מסמר קונגו חדש?

אזור זמן

7 בערב

סיומת אינטרנט

אין אינטרנט!

ספורט לאומי

הוצאה להורג ובניית מסמרים

קידומת

CountryOfTheMasmerim

" הנה עוד כמה קרשים שאפשר לשבור!!!"
~ צ'אק נוריס על קונגו
"עוד כמה קרשים למדורה"
~ ילדים פרימיטיביים שלא הקשיבו לסוף המשפט הקודם
"טיפשים! אני נולדתי פה! או איפה? אני כבר לא זוכר!"
~ שבתאי צבי על קונגו ושיכחה כרונית


קונגו או בשפת הילידים הינה אחת מהמדינות המפותחות בעולם (נכון לשנת 1943) וזאת בזכות המצאת המסמר.

הקמה

זרמים אנטי-ידיים (כתות ששונאות ידיים) החלו לתקוף את היבשת אפריקה במאה הראשונה והשנייה לספירה, עד אז היבשת הכי מפותחת בעולם. אלג'יריה, מצרים, לוב ואימפריית האי הבודד נכבשו תוך 10 שנים וההתקפות הרסו את התשתיות שם לגמרי. מה שגרם להרס ההתקדמות הטכנולוגית של הארצות. כמובן שחסרי הידיים ניסו להמשיך בעבודות, אך גילו שללא ידיים זה יהיה בלתי אפשרי. מחשש שעתיד זהה מחכה להם, תושבי האזור של קונגו, עם עזרתו של קינג קונג, שבתור מחווה אליו נקראה המדינה הנ"ל קונגו, החלו בלפתח צבא חזק מספיק כדי להילחם בכתות הסוחפות את היבשת. אך עד מהרה גילו שבתי החרושת לא מוכנים למכור להם נשקים אלא אם יהפכו למדינה, ולכן החלו התושבים לפתח את המדינה, שלראשותה נבחר קינג קונג בכבודו ובעצמו.

היסטוריה

מאז הקמתה תמיד התאפיינה קונגו במדענים והמומחים מהטובים בעולם. רובם נשלחו לאירופה ואסיה עם סיום האוניברסיטה, ולימדו את המומחים שם את כל מה שידעו. ליאונרדו דה-וינצ'י,גלילאו גליליי, ואייזק ניוטון, כולם למדו מקונגואים. המדינה תמיד הייתה בבעיית דת כיוון שהתקיימו בה כל סוגי בני האדם: אשכנזים,תימנים,פרסים,עיראקים,אמריקאים, שחורים, וספרדים. לכול אחת מהתרבויות הייתה מזימה להשתלט על קונגו והידע הרב שלה, אך עד היום המפלגה הקינג קונגית שולטת.

הסיפור של המסמרים

קונגו רשמה את פטנט של המסמר והיא מאוד מתגאה בו. כול מסמר שנמצא מחוץ לשטחיה של קונגו, הוא נחשב כחלק משנה ממנה, כאחוז שטח נוסף. בנוסף על כול מסמר כתוב באותיות מיקרוסקופיות את השייכות לקונגו ולמפלגה הקינג קונגית הקומוניסטית.

מלחמת האזרחים

מלחמת האזרחים הקונגואית התחילה כאשר העיתון הראשון פורסם במדינה, ובו היה כתוב "העיתון הרשמי לאומי קונגואי הראשון". באחד מהברים בארץ התפתח וויכוח בין שתי שתויים, איך מאייתים 'קונגואים'. שתוי ראשון טען כי מאייתים זאת ק-ו-נ-ג-י-ם, כלומר קונגים. ועוד השני אמר שמאייתים זאת כך ק-ו-נ-ג-ו-א-י-ם, כלומר קונגואים. בעוד שאנשים אחרים השמעו את הוייכוח הצטרפו לצדדים שונים, החלה המלחמה. המלחמה גבתה עשרות אלפי חיים של כושים מסכנים שנשלחו לקרב ללא יודעין שהם עומדים למות מוויכוח טיפשי. לבסוף המלחמה הסתיימה כשהצד שצידד בקונגואים ניצח. את התבנית הבאה אני נאלצתי להציג מסיבה מטומטמת. זכויות הפרט או משהו כזה.

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא קונגו. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.