אלחמדוודאד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png ערך זה הוא מוסלמי
קחו בחשבון שאתם עלולים לעבור לינץ'הרפובליקה הטרום-נחשלת האיסלאמיסטית ביי פאאאר של אלחמדוודאד האשטאג לא גיי
דגל אלחמדוואד סמל אלחמדוואד
דגל אלחמדוואד סמל אלחמדוואד
מוטו לאומי יש לי רובה, אז אל תנשק את האישה הזאת
המנון מלחמת אזרחים זה כיף
יבשת אפריקה
מיקום אלחמדוואד

{{{כתובית2}}}

שפה רשמית

ג'יבריש

עיר טקילה

חלסאפיכסה מוחמדיה

העיר הגדולה ביותר

יוהנסבור... לא רגע בעצם הרגנו אותם

משטר

דמוקרטיה... מה, לא חשבתם אחרת נכון..? חה... אהמ! נהיה פה קצת חם לא?

ראש המדינה

תלוי

הקמה

כשרצחנו את הצרפתים האלה. או שזה היה האנגלים?

שטח

999,9999,9999999,999999999,99999999 קממב"ר

מטבע

המטבע הזה של האגורה

אזור זמן

לא יודע, אין לנו כסף לשעונים, יא אשכנזים מסריחים

אלחמדוודאדאנגלית: Alchmadawddad. בערבית: ظهطذفحلءقشل. בצרפתית: Frazontiorcipariande. בפולנית: SHTO. תעתיק מדויק: אעלחמוודיאד) היא מדינת מלחמת אזרחים תמידית טרום נחשלת איסלאמיסטית שסוגדת למספר מעשים מגונים בהם אונס, הטרדה, רצח, מעשי סדום (רק בנשים), מעשי עמורה (רק בגברים), אונס + רצח, אונס + רצח + מיטה זוגית ו/או אונס + רצח + חמישה חדרים + שבעה כיווני אוויר + שני חדרי שירותים וטלוויזיה 42 אינץ', שזה למעשה הדיל המשתלם ביותר.

היסטוריה

מנהיג המהפכה הראשון, מוחמד 'אחמד' אבו ג'נין בעת השבעתו לראש ממשלת אלחמדוודאד

תחת הבריטים והקמה

אוקי, אז פעם הבריטים שלטו פה. או הצרפתים? לא, הספרדים. שנייה, נראה לי זה היה הגרמנים... רק רגע, אני כבר חוזר.

...

כן, זה האנגלים. אז פעם האנגלים שלטו באזור הענק שבמרכז אפריקה, שכיום נמצאת בו אלח.. אלחמ... אלחמוודאד... א-ל-ח-מ-ד-וו-ד-א-ד. אז האנגלים שלטו בטריטוריית אלחמדוודאד והשליטו בה משטר טרוריסטי נוראי, יותר גרוע אפילו מהאפרטהייד בדרום אפריקה. הם קראו לזה.... דמוקרטיה!!!

הדמוקרטיה הזאת הייתה המכה הקשה ביותר שהונחתה על תושבי האזור, מכיוון שהם אולצו בכוח להכניס פתקים לתוך קופסה, וזה מזכיר להם יותר מדי יחסי מין. בתור מוסלמים הדוקים, תושבי המקום סירבו להסתכל על הפתקים נכנסים אל תוך הקופסה מחשש שלא תהיה מספיק צניעות והם לא יוכלו לדפוק 72 בתולות לנצח בעולם הבא. על כן, הם פנו אל הבריטים בדרכי שלום בכדי שישליטו עליהם סוף סוף את האפרטהייד המיוחל. אבל הבריטים (ככל הנראה בגלל היותם גזענים אל תושבי המקום השחורים) לא נענו למחווה הידידותית של התושבים, ולא משנה כמה כנסיות הם פוצצו.

אם כך, החליט מנהיג המהפכה מוחמד 'אחמד' אבו ג'נין (או איזה שם טיפוסי ערבי אחר) ללכת על הגרסה המלחמתית, וכך קיבע את שלטון המדינה מאתה והלאה כמצב מלחמה תמידי. הוא ועוד ששת אלפים ילדים בני 14 עם רובה פשטו על מתחם השלטון הבריטי ורצחו את כי מי שהיה שם. עוד באותו יום הסתלקו הבריטים מהאזור ואבו ג'נין מינה את עצמו לראש הממשלה החדש של המדינה החדשה.

החומה שבגבולותיה של אלחמדוודאד
מנהיג הצד הסוני במלחמת האזרחים I, שוהאדה איסמי סעיד. היה לאדם היחיד שניצח במלחמת אזרחים כאשר כל גפיו עדיין עמו.

צעדים ראשונים אל עבר האוטונומיה

מכיוון שהמדינה הכילה רוב של 99.999% מוסלמים, הצעד הראשון של הממשלה החדשה (שהורכבה אז מחמישה אנשים, טיגריס ואבו ג'נין) היה לחסל את כל מי שלא היה מוסלמי, כדי להשלים את המספר ל-100 עגול. כך בוצע הטבח הראשון מיני רבים במדינה.

יעד הטבח היה כפר קטן למרגלות הר הקומבצ'ונגה (שמו שונה מאוחר מכן ל'המוסלמים שולטים!!!1') שבו חיו כל אלפית האחוז הנוצרים. חיילי הצבא החדש שהוקם ביום שלפני, שנקרא אחל"א - ראשי תיבות של "אנחנו חוסכים לבאים אחרינו" - על שמו של מוחמד, הגיעו אל ההר ומפסגתו שלחו טיל חדש דנדש שהבריטים השאירו בטעות במחסן היישר אל לב הכפר. המבצע הסתיים כמובן בניצחון מושלם למוסלמים בגלל שהאל הגדול אללה שומר עליהם מלמעלה והם תמיד ינצחו בכל קרב בזכותו. וחוץ מזה יש להם נשק.

ההחלטה השנייה של הממשלה החדשה הייתה , כמובן, להציב גדרות ענק מחשמלות שעליהם שומרים נחשי אנקונדה שהונדסו גנטית כך שהם יורים אש מהעיניים וזורעים פצצות בפה של מי שינסה לעבור מסביב לכל שטח המדינה. לרוע המזל, המבצע נחל כישלון מענייני חוסר תקציב ולכן הם הסתפקו בחומה רגילה בלבד.

החוק השלישי והתקף עד עצם היום הזה שחוקק במדינה היה שכל אישה מחוייבת ללבוש בכל העת לפחות בד אחד על הפרצוף. החוק נועד בכדי לשמר את הצניעות שמזוהה כל כך עם האסלאם - אישה צריכה להיות שמורה ומוגנת, להיות צנועה, לא להראות לכולם את איבריה המושכים (כמו אף סקסי, למשל), ובכלל לשמור על צניעות וכבוד. החוק הרביעי שחוקק הוא שמותר לאנוס את כל הבנות כל הזמן.

עד עצם היום הזה ארבעת החוקים האלה הם אבני היסוד של המדינה, על אף שהם השתנו מעט - כיום מותר לא רק אונס אלא גם הטרדה, מעשה סדום, אוננות בציבור, אורגיה ועוד מגוון רב של אקטים מיניים שלא מתחשבים ברצון האישה (כי מי צריך להתחשב באישה?). בשנת 2012 אף הוחלפה הסיסמה של הממשלה מ"יאללה אללה!" ל-"נשים נשים שק של נחשים".

מלחמת האזרחים I

בשנים שלאחר הקמת המדינה נהרג אבו ג'נין בהתרסקות המסוק האישי שלו, שנפל בגלל בלון חמצן שפוצץ את התנור שבדיוק אפה את הפיצה שהזמין הטייס ו... קיצר השב"כ הפיל אותו. מיד כשנתבשר דבר מותו התברר לכל כי לא היה נביא האסלאם החדש.

הדבר היה משמח בעבור אלה שרצו להיות ראשי הממשלה החדשים. באותה העת התמודדו לפרלמנט האסלאמי שתי מפלגות שאחת מהן הייתה אמורה להיבחר על ידי הצבעה של זקני האסלאם. המפלגות היו: המפלגה השיעית "מוחמד שולט" בראשות חמיד אל מחמודי והמפלגה הסונית "מת על אללה לאללה" בהנהגת שוהאדה איסמי סעיד. המפלגות התחרו על מקומות בפרלמנט כאשר כל אחד מהמנהיגים ניסה לשכנע את זקני האסלאם מדוע הוא הממשיך של מוחמד.

הראשון שניסה היה שוהאדה איסמי סעיד הסוני שהציג בפני הזקנים כיצד הוא מוציא שפן מהכובע, אך לצערו הזקנים כבר ראו קוסמים מוכשרים יותר. השני היה חמיד אל מחמודי השיעי שביצע מול הזקנים כמה פעולות מתמטיות מסובכות שהמציא השטן בני גורן, אך הן לקחו זמן כה רב עד שלבסוף הזקנים הסנילים איבדו אותו וראש המועצה שופי אבו שופי זרק עליו עציץ תוך צעקה "עוף מפה, חתולה!". בסופו של דבר כל זקני המועצה חטפו התקף לב ומתו, כך שלא הייתה ברירה אלא לפתוח במלחמת אזרחים.

המלחמה החלה בשנת 1967 והמשיכה עד לשנת 1973. אין הרבה מה לספר על המלחמה מכיוון שכל הפרטים ידועים. בקצרה: הסונים פוצצו צפלין שיעי מעל הר הקומבצ'ונגה; השיעים בתגובה טבחו בשכונה סונית בצפון העיר חאלספיכסה מוחמדיה; הסונים התעצבנו ושיגרו טיל על בית המלון השיעי "יאיי חוחו"; השיעים ניפצו חלונות של 408 חנויות סוניות ברחבי המדינה; הסונים רצחו שישים גרבילים, חיות המקודשות לשיעים ועוד.

בסופו של דבר ניצחו הסונים בזכות המכה המוזכרת עם הגרבילים, ושוהאדה איסמי סעיד עלה לשלטון. הוא חוקק כמה חוקים לא רלוונטים, פירק שלושה ממשלות בחודשיים, דיווח שקרים ברדיו הציבורי ובקיצור היה ראש הממשלה הטוב ביותר בהיסטוריה של המדינה. מלבד זאת, היה גם היחיד שניצח במלחמת אזרחים כלשהי וכל ארבעת גפיו מחוברים לגופו.

מלחמת האזרחים II: המהפך השיעי

בשנת 1976, שלוש שנים לאחר שנבחר שוהאדה איסמי סעיד לראשות הממשלה, הוא עשה את הטעות החמורה ביותר שאיש ציבור יכול לעשות, כזאת שתגרום לפיטורו המיידי מהתפקיד ואף להשלכתו לכלא: העלמת מס. סתם צוחקים, זה סטנדרט לשלטון באפריקה. הדבר הנורא שהוא עשה היה הניסיון הנורא שלו לקייםם.... בחירות!

אמנם, אלה לא היו בחירות במובן הידוע. המתווה שהציע רה"מ היה ליצור בחירות בקרב 55 חברי הפרלמנט, אשר יצביעו על חוקים. החוק כמובן זעזע רבים שנזכרו בימי הדמוקרטיה הנוראית שהשליטו הבריטים, אך לא היה זה הקש ששבר את גב הגמל. הסעיף שבאמת פוצץ את מלחמת האזרחים היה סעיף 78 א'-/3 ב' לחוק האסלאם המרכזי אשר הכריז על הקמת, לא תאמינו, אופוזיציה.

העם געש בעקבות פרץ הסוציאליזם שהציע שוהאדה איסמי סעיד והמפלגה השיעית, "מת על אללה לאללה" לקחה את הזדמנות הפז שלהם לעשות דבר טוב. מלחמת אזרחים, אם זה לא ברור. המלחמה נפרצה כשיותר משישים אלף שיעים פעילי המפלגה פרצו לארמונו של שוהאדה איסמי סעיד ורצחו את כל מי שבא ליד. לאחר מכן הם פוצצו את גן החיות המלכותי, גן השעשועים המלכותי, בריכת השחייה המלכותית, בית הזונות המלכותי זאת אומרת גולף ואת חדרו האישי של שוהאדה איסמי סעיד. בפיצוץ הוא אמנם לא נהרג, אך באופן אירוני איבד את ידו. כמובן שההמון אנס את כל הנשים שנקרו בדרכו לא משנה מאיזה צד של המלחמה, אבל זאת לא עבירה על החוק אז אנחנו בסדר.

מפה לשם יותר מחמישים אחוזים מאזרחי המדינה נטבחו למוות בידיי אחד הצדדים, ורק בסוף שנת 1979 הצליחו השיעים לגבור על הסונים - המבצע המחתרתי שהפעיל הארגון "מוחמד הוא הכי טוב ביי פאר", כלל במקור תוכנית ערמומית להתגנב אל תוך הבונקר של איסמי סעיד בעזרת טכנולוגיה חדישה של הסוואה, לאחר מכן להתיידד איתו, להזמין אותו למשקה, לשים לו רעל מתוחכם בתה שייגרום לו להיראות כאילו הוא שתה אלכוהול, שזה ייראה כאילו הוא נגד חוקי האיסלם ואז משרתיו ייפנו נגדו ויעזרו למחתרת להחביא מתחת לכרית שלו כלב חולה כלבת שינשך אותו וכשהוא יבקש חיסון במקום לתת לו חיסון אמיתי נגד כלבת הם ייתנו לו רעל שירדים אותו ואז הם יעירו אותו בבהלה ויגידו לו שהמלחמה נגמרה והוא הפסיד - ואז הוא ימות מעצב. אבל במקום זה הם פשוט נתנו להמונים לפרוץ את הבונקר ולתלות אותו. כך עלה לשלטון מנהיג התנועה השיעית, עזיז פתחו, שידו נקטעה בידיי מסור חשמלי בלי כל קשר לאירוע.

עזיז פתחו בשנת 2000 בכנס של מפלגת "מת על אללה לאללה". מעט לפני שקרא את התנ"ך והתגייר.
עזיז פתחו ובנו מתחברים ליהדות ובכך קובעים לעצמם שלא ביודעין גזר דין מוות

בין מלחמות האזרחים 2 ל-3

עזיז פתחו היה ראש הממשלה השלישי ועם הכהונה הארוכה ביותר בהיסטוריה של המדינה. משנת 1979 ועד שנת 2003 שלט ביד רמה במדינה השיח' עזיז פתחו והרחיב את שטחיה בעזרת מלחמות נגד קונגו, דרום אפריקה, צ'אד ומשום מה רוסיה. הוא יכל היה להיחשב למלך הטוב ביותר שהיה במדינה (בזכות השטחים שכבש אך גם בזכות שבירת השיא של 'כמה נשים אפשר לאנוס בבת אחת'. ספויילר שמונה) אלא אם כן היה קורא את התנ"ך שבחדרו ב-7 באפריל 2003.

באותו יום מצא פתחו ספר תנ"ך קטן וחבוי שנשמר שם עוד מימי השלטון הבריטי. כמובן שבתחילה הגיב כמו כל אדם הגיוני, קפץ על הספה, רייר וצווח בקול גבוה, אך לאחר כמה שעות הסקרנות גברה עליו והוא פתח את הספר המקולל. אויש. מאותו רגע התמכר פתחו לתנ"ך ולא הפסיק לקרוא עד שסיים את כל הספר ("יואו, איזה חארות העמלק האלה?!"). ככל הנראה השטן נכנס בגופו, מכיוון שהוא החליט להתגייר. יעני להיות יהודי.

הוא ובנו, פארוק, התגיירו מיד, דבר שהיה בניגוד לבערך כל חוק אפשרי במדינה. הדבר עורר זעם רב בעם, ויותר מ-2 מיליון אנשים פשטו על בית הכנסת הראשון (והאחרון) באלחמדוודאד, ורצחו את כל מי שהיה בפנים כולל ראש הממשלה. בעקבות זה הייתם חושבים שהייתה פורצת מלחמת אזרחים, אך באופן מפתיע כל העם הסכים שיש לרצוח את היהודים, וכך השיעים והסונים התאחדו בכדי לקיים מצווה.

מלחמת האזרחים III: נזכרנו פתאום שאנחנו קתולים

בשנת 2004, תחת השלטון הצבאי של הארגון השיעי לידנקבסאכד"א (ראשי תיבות של: לא יהודים, דרוזים, נוצרים, קתולים, בודהיסטים, סונים או כל דבר אחר), קבוצת ארכיאולוג'ים, שזה כמו ארכיאולוגים רק בלי תקציב, מצאו בעיר העתיקה של העיר אחמדיהו אילן יוחסין עתיק, מהתקופה שהאימפריה הרומית *לכאורה* שלטה באזור.

באילן היוחסין מצויינים כמה וכמה שמות של אנשים אשר צאצאיהם ידועים בציבור. אוי, שיט, זה לא נשמע טוב. יעני, יודעים מי הצאצאים שלהם. ומעל אילן היוחסין כתוב "ההיסטוריה הקתולית של האזור" - משמע, כך הסיקו הארכיאולוג'ים, היא שהצאצאים האלה שחיים ביניינו כיום הם למעשה קתולים!

הממשלה צינזרה את פרסום אילן היוחסין בכלי התקשורת - אשר היו למעשה דף, עט ומתנדב בשנת שירות שקיווה לדחות בשנה את הגיוס - וכינסה ועידת חירום מיוחדת שכללה את טובי המוחות באותה תקופה. זאת אומרת, טובי המוחות באלחמוודאד, שבמונחים של מדינות מתפתחות מדובר על ילדי כיתה ז' בהקבצה ב'. הועידה דנה באפשרות לרצוח את כל מי שקתולי על פי אילן היוחסין העתיק, ובכך להרוג קבוצה של יותר ממיליון איש. כמובן שהוחלט פה אחד לפתוח במסע הרציחות הענק הזה, אך הידיעה זלגה לעיתון הסוני "אני אוהב את מוחמד!" שמיד פרסם את שמותיהם של מיליון האנשים המועדים למות (הגיליון יצא בהדפסה מיוחדת בצבע, 49.90 כולל מע"מ, 48.70 באילת. דמי משלוח בסך 7%).

מסתבר שברגע שקתולים יודעים שהם הולכים למות הם, באופן מוזר ולא הגיוני, מנסים להגן על עצמם, ולכן נדרשו יותר משנתיים של מלחמת אזרחים בכדי לחסל את כל הקתולים שחיו במדינה. לבסוף המטרה הושגה, ואפשר לחיות שוב בשקט. או שלא, רגע - -

ההכרזה על מצב של מלחמה תמידית

ראש המדינה החדש, יוחוסיין אבו חוסיין, שבנו שולט עד היום, הכריז בשנת 2014 על מצב של מלחמה תמידית. הוא טען כך (הקטע הבא מתוך הנאום שלו ממרפסתו בקומה השישית, בקומה האחרונה של הבניין הגבוה במדינה):

"מכיוון שאנו תמיד נכנסים למלחמות אזרחים מוכרות, הממשלה החדשה בראשותי אישרה אמש את האפשרות לקיום מדינה במצב של מלחמה תמידית. זהו צעד חשוב עבור מדינתנו, שכן כמו מדינות ערביות מתקדמות יותר, ביניהן סוריה, עיראק, לבנון, תימן ועוד, גם אצלנו מאתה והלאה תתקיים בכל העת מלחמת אזרחים. הדבר יפיג סוף סוף את התחושה המעצבנת של חוסר מעש כשמסיימים להרוג אחד את השני, ויקדם אותנו צעד ענק אל עבר החזון של מוחמד: לרצוח את כולם כל הזמן. הממשלה שלי תמשיך לשלוט לנצח, כאשר בכל עשר שנים יבוצעו בחירות פנימיות של שבט הצ'אנגה אשר יחליט אילו מפלגות יקבלו איזה נתח תוך חמישים וחמש המקומות בפרלמנ - - -"

יוחוסיין אבו חוסיין

בקטע זה של הנאום נורה חוסיין בראשו מאחד הצופים בקהל. אוהדי הממשלה מיד התנפלו עליו, ואילו תומכי השלום והשקט תקפו חזרה, וכך נוצרה מלחמת האזרחים התמידית.

תמונת מצב המפלגות במדינה כיום.

פוליטיקה

מבנה הפרלמנט, המבנה המשוכלל ביותר במדינה

במדינה מתקיימות בכל עשר שנים כיום בחירות בקרב בני שבט הצ'אנגה, שבט של מוסלמים הדוקים אשר בקיאים בחוקי האסלאם ומשום מה גם בחוקי הבייסבול. הבחירות לא יכולות להתבצע על ידי הכנסת פתק לקופסה מכיוון שזה דומה יותר מדי לסקס, מה שעלול לעוור את עיניהם של בני השבט ובכך למנוע מהם לעשות סקס. הדרך שבה הבחירות מתקיימות היא כשכל אחד מבני השבט מובל לחדר נפרד בו הוא צועק את שם המפלגה שלה הוא נותן מושב בפרלמנט, וקולו עובר דרך פתח אוורור לחדר אחר בו שפן סלע שלאוזניו מחוברים מכשירי שמיעה מיוחדים אשר מתרגמים את התדר של צליל קולו של בן השבט לאלקטרודות שמייצרות תגובה כימית במוחו של השפן וזה מקיא דם על אחד משלושת הטאבלטים המונחים מולו, כשעל צג כל אחד מהם מוצב שם אחת המפלגה. בסופו של התהליך בודקים כמה טאבלטים של איזה מפלגה מלאים בדם, וכך קובעים כמה חברי מפלגה מקבלים מושב בפרלמנט.

בית הנבחרים של המדינה נקרא "הפרלמנט האיסלאמי" והוא מכיל כ- 55 חברי מפלגות. המבנה הוא המפותח ביותר במדינה, ויש בו מגוון טכנולוגיות חדישות ביותר, כגון אסלה. 55 חברי המפלגות שנבחרו מחוייבים בראש ובראשונה להצהיר על היותם מוסלמים בעוד הם מחזיקים בספר קוראן. לאחר מכן עליהם לסקול יהודי שהובא במיוחד מהארצות השכנות, ובכך הם חותמים על נאמנותם לאסלאם.

הפרלמנט התחלק בעבר לקואליציה ואופוזיציה אבל אז הרגו את האופוזיציה וכיום מתקיימת רק קואליציה (וואי אני משעמם את עצמי). הקואליציה מורכבת מאז 1996 משלוש מפלגות, כאשר כל פעם מספר המושבים שמקבלת כל מפלגה הוא שונה. כיום שלוש המפלגות הן:

  • מוחמד שולט (המפלגה הסונית) - 42 מושבים
  • מת על אללה לאללה (המפלגה השיעית) - 18 מושבים
  • מוחמד המלך (סתם מפלגה נדחפת) - 4 מושבים

הדעות של שלוש המפלגות פחות או יותר זהות, אבל זה ככה גם בישראל אז אל תתלהבו. ההבדל היחיד בין המפלגות הוא שכל אחת מהמפלגות תומכת רק בזרם מסויים אחד באיסלאם, ובכללי מנסה לגרום להרג של שתי המפלגות האחרות. מכיוון שלא חוקי להרוג חברי מפלגות כל עוד זה לא חלק ממלחמת אזרחים, נעשו כמה נסיונות חשאיי להרוג אחד את השני בפרלמנט: מוחמד לי, מספר שתיים במפלגת "מת על אללה לאללה" זרק כיסא על אחמד אבו פתח, מספר ארבע במפלגת "מוחמד המלך"; באבא עליבאבא ממפלגת "מוחמד שולט" זרע חיידקי לחרבן (המחלה הנפוצה והקטלנית במדינה) על כיסאו של אלאד בנלאדג', מספר 3 במפלגת "מת על אללה לאללה"; עראח'י עובאס ממפלגת מוחמד המלך העמיד פני חתול בכניסה למבנה הפרלמנט בטענה שהוא מנסה להרוג את חברי המפלגות היריבות אך אף אחד לא מבין מדוע; ועוד כל מיני ניסיונות משונים.

כדי להעביר חוק בפרלמנט צריך שראש הממשלה (כיום ואדי אבו חוסיין) ועוד חמישה חברי פרלמנט יצביעו בעד החוק. אם מתנגדים לו יותר משבעה אנשים, יורים בהם ונכנסים לסבב בחירות נוסף. באורך פלא, כל החוקים עוברים בלי בעיה.

סוף

לא היה לממשלת אלחמדוודאד כוח לכתוב עוד כי הם בדרך לאונן על כבשה. תודה על הקריאה, איטבח אל יהוד לכולם!

זהירות - מערוך
אזהרה!
מערוך

הגעת למערוך בנושא אלחמדוודאד. מערוך הוא ערך שהורחב מעבר לכל פרופורציה עקב פירוט יתר, וכולל בין השאר זיוני שכל העלולים להזיק לקוראים שאינם משתמשים באמצעי הגנה. תוכל לתרום לאיןציקלופדיה בכך שתפסיק לייגע את הקוראים בערכים שהוצאו מהקשרם ומכלל פרופורציה, ומסכנים את בריאוּת הציבוּר.