גילטי גייר

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

גילטי גייר הינו סדרת ספרי קבלת שבת בנוסח קווקזי. כלומר ספרים אלו היו הספרים הסודיים שפרטו על תהליך סוף העולם מכיוון שתיאורים סיפורו על כחטאיים כו נוראים וכו קשים עד שאף כת השטן וכנסיית השטן הסכימו לקבל חלק מתיאורהם וללמדם בגלל זה הם קיבלו את הכינוי ההאימוי "ספרי הקבלה השחורים" מאוחר יותר ספירות לאחר מאמצים ושיחות עם סקוואר הסכים לשים משחק המבוסס על תורה זו על הפלסטיישן אבל לא בשמו הרישמי אלא "מהצד" בתור שם חברה אחר כיום סקוואר שהתפלא מהווברציות היחודיות למשחק זה מוכן להודות בגלוי על מערכת היחסים שלהם

מכיוון שכיום נהפך הספר הקבלי השחור בצורתו המקוריות ונמצא אצל אלפי כתות שכל אחת טוענות שלה האחד הנכון אנו נעשה את המתודיקה המחקרית היעילה והעמוקה ביותר שיכול אדם להפעיל על ידי התעלמות טוטאלית מן הנושא ודיבור אך ורק על המשחק גילטי גייר משחק אשר סחף אלפי גברים בעולם למדוד את השמלה בחנות.

סדרת המשחקים גילטי גיר

המשחק גילטי גיר היה רעיון שהתקבל בתמורה לטובת הנאה מספירות, החיבור בינהם היה מלא ככל הנראה בגלל הגינים היפנים והפטיש לשחור ובדס"מ.הרעיון לתת עוד היכרות עם סוף העולם למין האנושי נשמע כרעיון מלא תקווה "כאשר כולם יבינו את הסכנה שבהכחדה,כולם יבינו אותי" טען סקוור אינקיס. אך סקוור אינקיס שחשש מגודל החשיפה החליט ליצור את המשחק לפלסטיישן תחת שם של חברה יפנית צדדית כך איש לא יטען את המובן מאליו שזה היה טריק זול לקבלת יחס.

למעשה זה היה טריק יקר שהושקע בו הרבה כסף ומחשבה הן מצד ספירות,הן מצד סקוור והן מצד סוני -חבורת המדענים היפנים המטורפים. התוצאה סיפקה את כולם. העלילה הסבוכה מסבירה לקורא על מצב קשה בעקבות הגעה למצב החייל האולטמטבי (מה שכנראה הוא מצבו של ספירות) וכיצד מצב זה עלול להשפיע על סוף העולם כמו כן מה יקרה עם כמה אנשים ישרדו את זה בטעות. הן הקריאות והן המסך מראים על נוף אפוקלפטי הקריאה של "גן עדן או גיהנום" היא קריאה דתית המראה לאנשים את הבדלי הנוף וכמו במשחק קוראת להם להאבק בבחירת המיקום הסופי. (כמו כן זה בא להדגיש את זה שזה מגניב שבעברית שניהם מתחילים באות ג ובאנגלית שניהם מתחילים באותH)

מכיוון שרוב האוכלסייה שונאת לקרוא המשחק הראשון נמכר יותר מהתנ"ך ולכן החליטו ליצור סדרה שלמה של משחקי מכות. למרבה המזל רוב הדמיות חוזרת על עצמן כך שאין באמת צורך לעקוב אחרי העלילה.

הרקע העלילתי של המחשקים בקצרה

מכיון שהיהודים חזו הכל הם גם חזו את מסעות הצלב החדשים בעוד כמה שנים טובות. יבוא אפיפיור עייף ויגהק מספר מילים בלטינית כתוצאה מכך,מלאה אנשים יריאו ויחלטו שזה זמן טוב לצאת למלחמה,אבל הם עצלים מידי ומתים לראות טלויזיה אבל הם האימנו בלב שלם כי תבוא מלחמה. אמונה זו יצרה המון אנרגיה מספר מכשפים ומכשפות רבי עוצמה בדיוק היו בסביבה ואספו את כל האנרגיה אל תוך מערכת חשמלית. רבים אשר לא הבינו את המשחק חשבו שהחשמל נחטף כקסם אך האמת הייתה להפך מאוכזבים מאי ההכרה,כל המכשפים והמכשפות ביצעו חרקרי (רק מאוחר יותר אנו לומדים כי אחת שרדה בגלל שהמאסטר הבדסמי שלה שרד) "ההאיש הוא" -ראה את האנרגיה החשמלית שהמכשפים יצרו והשתמש בה על מנת ליצור את החיילים האולטמטבים "הגיירס" רבים ראו בכך חיקיו של הוגו, יתכן שספירות הסבל מילדות קשה לא היה מוכן לעלות שם נוסף למדען זה. בדיוק כמו ספירות,הגיירס משתגעים בשלב מסוים ולא מתים עד שלא כולם נשרפים

הם השמידו את רוב יפן בגלל שהיה נמאס להם לראות ציורי יאוי של מאקות ובנות שצווחו מהסיבות הלא נכונות. מאז האנושות אמרה "אופס" והחלה להשמיד את הגירים המסכנים בהתמדדיות אין סופיות.

אה כן ובחלל יש פירטים ורוסיה...

דמיות המשחק

 • גאסטיס - מייצגת הצדק הבא להשמיד את בני האדם על מנת שהדמות לא תזכיר יותר מידי את ספירות היא באופן רישמי בת. מה שגורם לרבים מאיתנו לסיוטים חוזרים ונשנים.
 • סול - הגיבור המאגניב,שכל עלילה טובה צריכה לא הרבה ברור עליו חוץ מזה שקראו לו פרדריק ותחת זה כלונו מבינים למה הוא מעדיף להקרא סול וגם שהוא אוהב הרבה רוק.
 • קי - למרות הטענה שהוא צרפתי ולשמחתנו הנער מתקלח ובעל נימוסים אנגלים להחריד,כומר קתולי הבא לחטוף מכות כחלק מהליך שלו לטיהור עצמי אבל גם מחבב את בריגת וסול בחשאי
 • טאסטמאנט - הוא ללא ספק יצוג עזראל מלאך המוות בצורה המודרנית. המוכיחה לרבים מן הביניים שגם למות אפשר בסגנון גותי ואפל ומלמד אותם שאין בושה בלשים חצאית כשאתה נראה איתה טוב,בכך הוא מקרב את החורבן אך גורם לכלנו למות יפים יותר.
 • בריגת - דמות זו מראה לנו עד כמה חרבננו הוא קרב והולך בכך שהיא גורמת למשחק להרגיש גם פדופיל וגם מבולבל מינית בעת ובעונה אחת
 • גאם קראסבי - מסבירה לנו מה יקרה עם ניתן לעובדים זרים לפתוח מסעדות ומדוע אפילו זה יכול לקדם את סוף העולם
 • צ'יף זאנוף - בא להראות את הסיכון שבהתמכרות לדברים יפנים ומאקו.
 • בייקן - הדבר היחיד שנראה סטריט עם שיער ורוד,קולה הגברי בא לבלב אתנו ולפתות נשים רבות למעשה סדום.
 • אנגי מיטו - מראה על הצורה שבאה אנו עלולים למות בקרב גאה ולא הרואי אם לא נבחר קרב טוב,טכניקת המניפות שלו גורמות למתחרה להרגיש מושפל והומו בעת ובעונה אחת
 • פוטמנן קינג - מראה כי בסוף העולם הרוסים יהיו מוכנים לעשות הכל,כולל לעשות רובט קוזאק פולטיקורקט
 • אי-נו - גורם לנו להבין שבסוף העולם נשים פאגניות יהיו הדבר החם הבא.
 • דיזי - דמות המתמודדות עם השאלה האם היא טובה או רעה. היא עושה זאת תוך כדי חשיפה אופטימלית

רוב הדמיות מאמינים כי היא טובה..אפילו מאוד טובה. (וכאן רובם מסמיקים)

 • זאפטה' - בחור מסכן שאשתו מכה אותו עד אובדן חושים והוא אפילו לא השתכר
 • סי-קו - אישתו המכה של זאפה שטוענת שבעבר היתה מגמי-חברתו הכוסית של אקסל.
 • מיליאה רייג' - בלודנה שלא השתמשה בשמפו וכתוצאה השיער שלה קיבל חיים משלו שגרם ל-ג.יפית ולברני לעוף לקיבינימט.
 • אקסל-לא - ילד היפי של שנות ה60 שהגיע דרך שער בין ממדי שנפתח בטעות,דבר שהרי מאוד נפוץ בעולם

והגיע לעתיד המשחק אחרי הקרוסיד ובכך הפסיד מאה שנות לחימה, הוא נתקל בהתמודדות מצפונית קשה עם מצפנו בין הרצון לחזור לחברתו לבין העובדה שהסמים שמוכרים היום הרבה יותר חזקים מאלו של שנות ה60.

מחוות למוסיקה

בגילטי גיר המשחק יש מחוות רבות הן בעיצוב והן בדמיות למוזיקה קלאסית

מחווה בולטות לדוגמא תיהיה שמו של אקסל-לא: שם זה ניתן לו על שם זמר האופרה המפורסם בשם זה שמת ממנת יתר של סמים.

מחווה נוספות תיהיה שמו של טאסטמנט-הברית החדשה שזה היה שמה של קונצרט משותף בין סימפוניות ניו יורק לסמפניות עירק, הקולות היו כו גבוההים עד כי מגדל התאומים נפל.