מטאל גיר סוליד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מטאל גיר סוליד

או בעברית:גיר ברזל מוצק

הנו משחק מחשבה שבו אתה משחק כמורה בבי"ס(הכנסת) ומטרת המשחק היא לחנך את הפוליטיקאים ומדיחי הכלים, כולל משימת הבונוס והיא לחנך את בני גורן הNOOB שהשפריץ בתוך התה של המנהל/ת שלו לאחר שנתפס מאונן עם מחדד בשירותי ביה"ס.(יחד עם מדיח הכלים

מהלך המשחק לאחר יום לימודים ארוך(ראה ערך מיקי קם + מדיח כלים) החליטו הפוליטיקאים לצאת ולחסל אותך צ'אק נוריס ונשיא תאילאנד.

כל הנשק שנשאר לך הוא גיר ברזל מוצק(מכאן מגיע השם) ועליך לחסל את הפוליטיקאים ומדיחי הכלים הנובים האלה שרוצים להתנקש בחייך וביאיר לפיד.(עליו הם רוצים להפיל מדיח כלים)

משחק רשת למשחק יצא גרסת רשת הנקראת: "מטאלים גירים סולידים" שבו יש לך יותר מנשק אחד להתקפה! הנה דוגמאות: 1.רימון ג' יפית. 2.נוסחאות אלגברה. 3.לתת .BAN 4.להפיל על יאיר לפיד. 5.לכוון על אהוד ברק. 6.לחלק סמי הזייה=(שמונה שנים בכלא אבו-נפחא) 7.גיר קדוש 8.מחדד לבן(להבנה קרא את החלק ה1 של הדף) 9.הפלת מדיח כלים. 10.ויש עוד.

ההתנקשת במשחק עיוות ליברמן יצא נגד המשחק בטענה שהמשחק פוגע באוכלוסיית הימניים ומדיחי הכלים בקולומביה וקובה. עיוות לקח קלאצ'ניקוב וריסס את החלונות כדי שיבריקו לפני שאיגוד "ימני?גמאני!" יגיע ליו בטענות כגון:"צריך להעיף את אולמרט!""ציפי? פיפי!" "מדיח הכלים שלך לא נקי מספיק!""איפה השירותים?"

המשחק עולה היום:כ-30 דולר=מאתיים רופיות =מאתיים חמישים שקלים=צנצנת קוקאין.