טרוויאן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"מאז מלחמת טרויה לא היה דבר הרסני כזה"
~ שמעון פרס על איך הזמן עובר ממלחמת טרויה לטרוויאן
"אני יודע שחיילים צריכים לאכול קצת חול בהתחלה,אבל 100 קילו טיט זה מוגזם!"
~ ילד שאין לו 100 קילו טיט על טרוויאן

"בקרוב יהיו לנו בליסטראות"
~ שחקן מהברית האיראנית בשרת 3 הישראלי על קונפדרצית J
"לא!!! הם גנבו את אבא שלי!"
~ ילד שממש מושפע מהמשחק על הגאלים שחטפו לו חייל רומאי
"האם זה האקונומיסט?"
~ איש עסקים שלא יודע להשתמש באינטרנט על טרוויאן


טרוויאן הינו משחק מרושע שמטרתו העיקרית היא להשתלט על האינטרנט בעזרת פרסומות שקופצות בכל אתר שלישי, ולגרום לילדים קטנים ומסכנים לשחק במשחק,לגרום להם למצב בלתי הפיך, כך שלא יוכלו להפסיק לעולם. בדרך זו, טרוויאן נהיה משחק אשר משוחק בכל העולם, למרות שהוא משחק זדוני ביותר וחסר תועלת לחלוטין.

איך הכל התחיל?

לאחר 19,562 שנות ישיבה בכלא על הברחת הסם הפסיכואקטיבי הקרוי מים ניסה בני גורן להשתלט על מוחות הילדים הצעירים בדרך אחרת. בני-גורן חיפש משחק שיוכל להשתלט על מוחות צעירים שידמה למייפל סטורי (אחרי 15 שנים של שימוש במייפל סטורי החליט הקיסר של יפן כי זהו משחק לא קונבנציונלי והחליט להוריד את גרסת maplesea, לאחר שהוריד קיסר יפן את גרסת maplesea, הורידו גם כל שאר העמים את גרסאות מייפלסטורי ופרסמו זאת בטלוויזיה ובכל אמצעי התקשורת האפשריים,זה קרה בדיוק כשבני גורן והמן הרשע היו באספת מעריצים גדולה, וכשנודע לאחד המעריצים שכל גרסאות מייפלסטורי ירדו ואי אפשר לשחק יותר, הוא זרק על בני גורן חמוס סיני, ולאחר מכן הובל בני גורן לכלא) וכך מצא בני גורן את משחק הרשת GO,שדמה מאוד למייפלסטורי,בני גורן השתלט על מערכת GO לחמש שנים.

כעבור חמש השנים האלה הפסיקו לשחק במשחק שחקנים בגלל שסוסים ענקיים נכנסו להם למכונית והם לא יכלו לשנות את צבע השיער מלבן לצבע אחר, בני גורן שקע במיסים עמוקים. לאחר ששילם בני גורן את המיסים (654.323 ליטרים של מים) נמאס לו ממשחקי רשת והוא החליט לחפש משחק דפדפן להשתלט עליו. כך מצא בני גורן את המשחק המכונה טרוויאן.

לאחר חמשה חודשים של נסיון השתלטות על השרת הישראלי הראשון,שלחו לג'נד לבני גורן 132,000,000 מניפי אלה אליו הביתה, הבעיה היתה שמניפי האלה לא מצאו את הכפר של בני גורן,ונכנסו בטעות לעמק נטוש שם היו 3 חזירי בר, כמובן ש-5,000,000 מניפי אלה לא יכולים לנצח 3 חזירי בר, ולכן הם לא שרדו. לאחר הפסד צבא רציני כל-כך של לג'נד, הצליח בני גורן להקים ברית משלו, אבל גם לאחר 5 שנים של משחק אף אחד לא הצליח להיכנס לברית, ובני גורן פירק את הברית. בני גורן ניסה דרך אחרת להרוס את המוחות ה"צעירים" של שחקני טרוויאן,ואז הוא גילה דרך, הוא המציא את הפורום. בני גורן הקים קבוצה של סטלנים שכל לילה בין השעות 11 ל-1 הם מספימים בפורום בלי סוף, אבל זה לא הספיק לגורן, הוא הקים גם קבוצה של ילדים לא קשורים, שכל לילה הסטלנים ירדו עליהם, וכך גדלו אחוזי הספאם בין השעות 11 ל1- ב-76.43522132%. המוחות ה"צעירים" נשחטים עכשיו, ולנו אין מה לעשות. לאחר הצלחתו של בני גורן בשרת הישראלי הראשון הוא החליט שזה לא מספיק ולכן יצר שרת "מהיר" שבו אנשים ישקיעו את כל המוחות המסכנים שלהם וישחטו בדרך מהירה יותר. עד כה התקבלו דיווחים שיותר מ79,000,000 שחקנים ומניפי אלה שאיבדו את חייהם בשרת המהיר.

חוק

לפי הצעת חוק מספר 9001fu סעיף 007: "כאשר אדם שומע/רואה/מריח אדם אחר אשר מדבר/דן/מתייעץ/מספר או מזכיר את 'טרוויאן' באופן חיובי במקום פומבי, ניתנת לו זכות חד-פעמית לבצע על אותו אדם סטירה/אגרוף/מכת קראטה/נגיחה/תלישת אף או בעיטה מסובבת כרצונו."

ראו גם