שאמן קינג

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
שאמן קינג
Shamankinglogo.jpg
לוגו הסדרה
ז'אנר אנימה לילדים.
אורך פרק 24 דקות
יוצרים נקרופילים
שחקנים יו אסקורה וחבריו
ארץ מקור יפן
רשת שידור ערוץ הילדים היפני.
תקופת שידור מקורית 2000 – 2005 (המנגה יוצאת עד היום)
מספר עונות 1
מספר פרקים 64


Attention niels epting 01.png אזהרה
ליוצר הערך יש בעיות נפשיות רבותשאמן קינג (באנגלית: Fat king ביפנית: CHING YAHU FAT CHING) היא עוד סדרה חולנית של היפנים (כל הסדרות של היפנים הם חולניות) הסדרה מתמקדת בילד בשם יו אסקורה שיש לו יכולת להלחמם עם גופות של אנשים מתים בגופות אחרות של אנשים מתים והוא חי בסרט בעצם שהוא היחיד בכל העולם שיכול לעשות את זה, למרות שכל אחד יכול לעשות את זה אבל לא עד כדי חולה בראש והוא מגיע לטוקיו כדי להתאמן שם בזה ואז ללכת לכנס של עוד אנשים שעושים את זה והמנצח מבניהם הופך למלך השמנים (אחריי שהם מסיימים לעשות את זה הם עושים סעודה גדולה ואוכלים את כל הגופות). הסדרה הומצאה בעצם על ידי שתי נקרופילים יפניים שחשבו שזה רעיון טוב לסדרה.

עלילה

יו אוכל תנחשו מה.

לאחר שיו אסקורה מגיע לטוקיו כדי להפוך למלך השמנים הוא נפגש עם איש קטן (הוא באמת קטן) בשם מורטימר. מורטימר לומד מיו את סודות הנקרופילים (אנשים שאוהבים לאנוס גופות) וסודות חולי הנפש וביחד הם אונסים גופות. לאחר מכן הם פוגשים איש שעובד במחלקת הקרח (כשמישהו מת בסופו של דבר מקפיאים את הגופה שלו) והאיש זה אוהב להכין מהמכונה הזאת ארטיקים וגם הוא שמן. ביחד הם יוצאים למסע להביס את השמנים האחרים ולהיות מלך השמנים לאחר מכן הם פוגשים עוד שמן שההורים שלו נרצחו והוא היה כל כך עצוב עד שהוא אכל אותם כדי שהם תמיד ישארו איתו. לאחר מכן מישהו בשם האו אסקורה (אחיו הגדול של יו אסקורה) מנסה לעצור את החולי נפש האלה ולהכניס אותם לכלא, אך הם בורחים ממנו וזורקים עליו גופות תוך כדי. הם קוראים לזקני השמנים הגדולים והם מנסים לעצור אותו בעזרת 3 גופות של יונים למרות שהיונים לא מצליחות הם זורקים עליו עוד גופות של חיות שגם זה לא עושה לו כלום אבל הוא מתחיל להתחרפן ויורה בכולם אבל יו וחבריו מצליחים לברוח ומסתתרים בהרים לאחר מכן הם מתנגבים מאחוריי האו וחונקים אותו בעזרת גופה לבסוף הוא מת והם ממשיכים בקרב השמנים. בפרק האחרון יו נלחם בלייסרג (הזה שאכל את ההורים שלו) אבל הקרב היה קשה מאד ללייסרג היה גופה חזקה מאד (של גרביל וורוד מעופף) לבסוף יו ניצח את הגרביל והקרב נגמר והיה סעודה גדולה הם טענו שהיה טעים מאד למרות שבסוף כולם מתו בגלל שהגופות הוצאו מתוך בתי קברות אז הם מתו בדיוק באותה שנייה שזה נכנס לפה שלהם.

20px-Stop hand.png אזהרה!
הפסקה שכרגע סיימת לקרוא הכילה פרטי עלילה!


המנגה

המנגה הייתה בדיוק כמו האנימה אבל היא הופסקה למכירה בגלל שילדים קטנים אהבו מאד את המנגה וניסו לעשות את הדברים האלה. אך המעריצים של המנגה דרשו שיחזירו את זה למדפים ובסוף החזירו את זה למדפים ואפילו עשו לזה המשך עם הבן של יו. להמשך קראו SHAMAN KING FLOWERS והוא יוצא עד היום והחולניות לא מפסיקה בשום נקודה במנגה. המנגה החדשה רק התחילה לא מזמן ועדיין ממשיכה לצאת. לא מזמן יצא הווליום (כרך) הראשון של המנגה הזאת והילדים שמחו להמשיך לעשות את זה עם הגופות של חבריהם ליוצרים לא היה אכפת כי הם קבלו על זה המון המון כסף וחיו בעושר ואושר עד עצם היום הזה (אך הילדים מתו אחרי שאכלו את הגופות). את המנגה לא מוכרים בארצות הברית או בכל ארץ אחרת כי רק ילדים יפנים יכולים לקרוא דברים כאלה בלי להקיא ועוד לעשות את זה. בנוסף לאור הצלחה של המנגה הנפיקו גם מגוון רב של דמויות פעולה של גופות קטנות המגיעות גם עם קבר בתוספת תשלום.

דמויות

  • יו אסקורה - הנקרופיל הראשון שסחף אחריו נקרופילים רבים ביחד איתו, רצח ואכל את אחיו הבכור. יש לו גופה של סמוראי שנחשבת לחזקה ביותר בסופו של דבר הוא לא זכה להיות מלך השמנים.
  • אנה אסקורה - אחותו של יו אסקורה גם נקרופילית אך בסוף התאהבה באחיה יו אסקורה ושניהם התחתנו והפסיקו להיות נקרופילים! (סתם הם לא הפסיקו פשוט עכשיו הם אונסים גופות ביחד, כמה רומנטי).
  • רן (בעברית קוראים לו לני) - האויב של יו הם תמיד נלחמים ביחד עם הגופות שלהם. לרן יש גם תפקיד במנגה SHAMAN KING FLOWERS כאשר הבן שלו משתתף בה (לרן לא באמת הייתה חברה הוא פשוט אנס מישהי ברחוב כי הוא חשב שהיא גופה).
  • לייסרג - איש משוגע שלקח גופה של גרביל וחיבר אותה למטוס על שלט. בנוסף אכל את אמו ואביו אך ברשימת הדברים הטובים שהוא עשה הוא לימד את האנשים בסומליה על הקניבליזם ובכך עצר את הרעב הגדול בסומליה.
  • מורטימרט - החבר הכי טוב של יו לומד ממנו את סודות הנקרופיליה, בסוף הופך לנקרופיל בעצמו ואוכל את כל הדמויות כשהם לא מסתכלות בגלל שהוא ניהיה רעב.
  • האו אסקורה - הדמות הנורמאלית היחידה בסדרה מנסה לעצור את כל חבורת הנקרופילים הזאת אך בסוף אחיו הקטן רוצח אותו ואוכל לו את המוח.
Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על שאמן קינג.

קישורים חיצוניים

שיר הפתיחה של שאמן קינג