שיחה:עמוד ראשי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
צפיה בערך זה כרוכה בתשלום סמלי של 5 שקלים חדשים. החשבון נשלח לספק האינטרנט שלך.


חלה שגיאה במחיר התשלום המופיע לעיל, והוא נכתב במטבע שקלים חדשים שאינו קיים במערכת.
חלה שגיאה בהודעה הקודמת. כדי לוודא שמטבע אינו קיים במערכת נא ראו אם יש עליו התראת צבע אדום
אזהרה: חלה שגיאה בחלה שבהודעה הקודמת. זאת חלה יבשה ועלולה לגרום למחנק אם ילדים מתחת לגיל יקראו את זה


ארכיון

ארכיוניםזוהי השורה הראשונה. באחת השורות הבאות אתם תקראו שזהו דף השיחה של העמוד הראשי של איןציקלופדיה. אל תאמינו לה, היא משקרת, ועל תקישו אל המספרים, זה ניסיון לגנוב מכם מידה (סמול). עם אתם רואים טקסטים אם שגיעות כתיב זה הסימן שלכם שמשהו פה מזויף.
זהו דף השיחה של העמוד הראשי של איןציקלופדיה. לפניכם מערכת לניתוב שיחות.

 • אם ברצונכם לפנות לקהילה, הקישו 1
 • אם ברצונכם להשאיר הודעה לקהילה, הקישו 2
 • אם הנושא הוא על הפלצת או הסרת הפלצת ערכים, הקישו 3
 • אם ברצונכם לפנות למשתמש ספציפי, הקישו בדף השיחה שלו.
 • אם ברצונכם לפנות למחלקת שירות לקוחות, הקישו 4
 • אם ברצונכם לא לעשות כלום, אז אל תעשו כלום. אתם אפילו לא צריכים לקרוא את זה. הסעיף הזה יכול להיות שימושי גם אם אתם דווקא כן רוצים לעשות כלום.
 • אם השורה האחרונה עדיין כוללת את המילה גם, אז זוהי גרסה ישנה שהיתה אמורה להיות מתוקנת למילה רק. אלא שמי שכתב את הגרסה הישנה לא הספיק לתקן אותה. ועמכם הסליחה. העם רוצה צדק. חברתי רוצה לדבר איתם אבל הקו תפוס. ועם העם הסליחה.

בברכה, האגודה לשימוש בניתוב שיחות באינטרנט.


איןלדעת הוא לא מיזם!

לדעתי הוא לא אמור להיות במקום של "איןמיזמים".
--תמיד תזכרו משהו חשוב באמת: בננה זה טעים. יחי הרפובליקה הבננתית! 18:10, ביוני 27, 2010 (UTC)

אתה תשרוד. RaymondAK-47שיחה - השם הוא מונד, ריי מונד. - 18:15, ביוני 27, 2010 (UTC)
אבל אני לא רוצה להיות ב"הישרדות", אלא אם זה הישרדות באי הבננות --תמיד תזכרו משהו חשוב באמת: בננה זה טעים. יחי הרפובליקה הבננתית! 16:11, ביולי 9, 2010 (UTC)
חחח. יש לך מקום יותר טוב? ‏פאי - שיחה - Yours truly 12:37, ביולי 19, 2010 (UTC)
יש את אי הג'ננות (ג'ננה זה כמו בננה רק פי 3 יותר טעים ופי 5 יותר גדול, זה סתם מושג שהצאתי לעצמי). לחץ כאן רגע. זה בובת קש שלי שקוראים לה "ג'ננה זה טעים". --בננה זה טעים כי זה טעים |מוקד שירות לקוחות| לא אהבתם? ספרו לנו 12:40, ביולי 19, 2010 (UTC)

שכחתי להגיד שיש גם נננה (שזה כמו ג'ננה רק פי 3 יותר גדול אבל פי 50 יותר טעים, זה גם מושג שסתם המצאתי לעצמי). יש עוד המון (אננה, גננה, וכו', והכל רק מושגים שהמצאתי חוץ מבננה). דרך אגב, יש גם חננה - כאשר כותבים את זה צריך לכתוב באות ח' קמץ או פתח - הבנת למה זה? --בננה זה טעים כי זה טעים |מוקד שירות לקוחות| לא אהבתם? ספרו לנו 12:44, ביולי 19, 2010 (UTC)

-_- התכווני למקום אחר לשים בו את "איןלדעת". ‏פאי - שיחה - Yours truly 12:45, ביולי 19, 2010 (UTC)

ראה איפה שמים בויקיפדיה, אם כבר. --בננה זה טעים כי זה טעים |מוקד שירות לקוחות| לא אהבתם? ספרו לנו 12:49, ביולי 19, 2010 (UTC)
מה? ‏פאי - שיחה - Yours truly 13:03, ביולי 19, 2010 (UTC)

איך עושים חתימה אישית בדף "משתמש:XXX/חתימה"?

איך --תמיד תזכרו משהו חשוב באמת: בננה זה טעים. יחי הרפובליקה הבננתית! 16:09, ביולי 9, 2010 (UTC)

בתור התחלה, מצמצמים כמה שיותר את החתימה, משהו פשוט וקצר. ועדיף שתעשה את זה בכל תגובה שאתה כותב בדפי שיחה. אחר כך, תכנס ל"ההעדפות שלי" ובחלו "חתימה" תכתוב: {{ס:משתמש:בננה זה טעים/חתימה!}}. RaymondAK-47שיחה - השם הוא מונד, ריי מונד. - 16:26, ביולי 9, 2010 (UTC)

מה זה "בוט"?

??? --בננה זה טעים כי זה טעים |מוקד שירות לקוחות| לא אהבתם? ספרו לנו 11:38, ביולי 19, 2010 (UTC)

זה בדיוק מה שזה נשמע. ‏פאי - שיחה - Yours truly 12:34, ביולי 19, 2010 (UTC)
סתם, אני אסביר לך: זה סוג של משהו שעושה דברים מסויימים. הבנת? ‏פאי - שיחה - Yours truly 12:34, ביולי 19, 2010 (UTC)
לא כל כך הבנתי. זה כאילו מן תפקיד כזה כמו מפעיל מערכת, פקח וכו' אבל שזה משהו עצמאי כמו רובוט? --בננה זה טעים כי זה טעים |מוקד שירות לקוחות| לא אהבתם? ספרו לנו 12:37, ביולי 19, 2010 (UTC)
סתם, תחשוב על זה כמעייון תוכנה שיכולה לעשות פעולות משעממות שחוזרות על עצמן ושאין טעם לתת אותן לבן אדם. למשל: אני יכול ליצור בוט אשר יחליף את המילה "איןציקלופדיה" במילה "יטינגר" בכל מקום אשר מופיעה בו המילה "איןציקלופדיה". ניתן לעשות עם בוט הרבה דברים שימושיים (לא כמו שאני הדגמתי אבל אתה מבין את העיקרון...). ‏פאי - שיחה - Yours truly 12:43, ביולי 19, 2010 (UTC)
מאיפה חשבת על המילה "יטינגר"? --בננה זה טעים כי זה טעים |מוקד שירות לקוחות| לא אהבתם? ספרו לנו 12:51, ביולי 19, 2010 (UTC)
זה קדוש. ‏פאי - שיחה - Yours truly 13:04, ביולי 19, 2010 (UTC)
אז מה, אני יכול ליצור בוט? --בננה זה טעים 12:18, ביולי 30, 2010 (UTC)
נראה לי שכן. למה אתה צריך בוט? אנחנו בדרך כלל מסרסרים את "דולי-בוט" בדברים הקשורים לתחזוקת האתר. ‏פאי - שיחה - Yours truly 12:14, ביולי 31, 2010 (UTC)
ואפשר גם ליצור בובת קש לבוט?? --{{משתמש:בננה זה טעים}} 03:45, באוגוסט 1, 2010 (UTC)
לא רצוי. ‏פאי - שיחה - Yours truly 05:12, באוגוסט 1, 2010 (UTC)
בוט זה ראשי תיבות: בננה וטעים. זה גם הסוף של ראשי התיבות ראשי התיבוט. וברצינות (כאילו שעד עכשיו לא ענינו ברצינות?) בו זה תכנית מחשב שעוברת על טקסטים באופן אוטומטי ומתקנת אותם או יוצרת טקסטים באופן אוטומטי, ללא מגע יד של איש אחד פשוט (שיחה) 13:21, 29 באוגוסט 2023 (UTC)

בובות

בובות זה כמו בן אדם עם פרצוף אמיתי גוף והכל אבל הם לא נושמים ולא זזים במילא אחת דוממים פעם האמינו שאפשר לדבר עם בובות אבל היום חחחחחחחח זו בדיחה ובאיןציקלופדיה אין כלום אמיתי ואולי מה שאמרתי גם לא אמיתי לכו תידעו? בי!!!!!!!!!!!!

הקטע הקודם לא נחתם, ואולי בגללה שהוא נכתב על ידי בובוט. פשוט (שיחה) 13:23, 29 באוגוסט 2023 (UTC)

רעיון גדול!

אפשר גם לעשות תחרות כזאת בין הערסים לחנונים: "מי יותר אנושי?"

"בין הערס לחנון הייתה מלחמה תמידית... קרב ענקים! יצור כעור אך גאון... נגד יצור פרימטיבי אלים! יש הטוענים כי לבסוף הם שווים בכוחם... אך עלינו לשים לשאלה התמידית סוף! מי יותר אנושי? מי קרוב יותר בצורתו לבני האדם? החנון או הערס...? שאלה תמידית, אך כעת, נשים לזה סוף..."

יש כאלה שאומרים שאני חנון, אני מעדיף לקרוא לזה "גאון". אפילו גאון מאוד!

ככה זה מתנהל: המשתמשים מוסיפים בדיחות לשני הערכים כדי לגרום להם להישמע פחות אנושיים. במשך כל החופש הגדול נעשה את ההצבעה הזאת. בסופו, נראה מי ילכו לבית הספר בראש מורם...

אני ממש גאון!צלילEX 10:53, ביוני 16, 2011 (UTC)

זה נשמע כמו הזמנה להשחתה המונית, מה גם שזה גם לדעתי היה הפיילוט של "האח הגדול", ואין לנו כוח שערוץ 2 יתבע אותנו שוב, כבר לא נשארו לנו פקחים כדי לחלק כקורבן אנושי... RaymondAK-47שיחה - השם הוא מונד, ריי מונד. - 19:17, ביוני 16, 2011 (UTC)
אז אתה נגד... נו, לא נורא. אמח אמסה שוב. תנו לי לחשוב... צריך רעיון מקורי, רעיון שיכול להמשך כל החופש הגדול... רעיון טוב...

תחרות הערך הכי לא חינוכי!

איזה ערך הכי משפיל את משרד החינוך. זה כמו תחרות העך הכי ישראלי.צלילEX 13:33, ביוני 17, 2011 (UTC)

היו בחירות או משו? XD

גרגמל? חשבתי שהמנהיג היה שבאתי צבי O:

GraveYard 22:25, ביוני 23, 2011 (UTC)

רעיון חדש!

איןתשובה. האין תשובה הוא פשוט מאוד. יש לו מאגר תשובות שנועדו לשאלות מסוימות. זה עובד עובד כמו איןלדעת. רק שבמקום חלק אחד (הידעת), יש שני חלקים: השאלה והתשובה. כמובן שהתשובה תיהיה בספוילר. דוגמאות:

 • "מהוא השם האמיתי של אלוהים?" "צ'אק נוריס"
 • "מי המציא את המוזיקה המזרחית?" "השטן"
 • "כמה זה 1+1?" "אפשר רמז?"
 • "מי המציא את הסמים?" "איזה בחור שהיה מכור לעישון"
 • "איך קוראים לזה שלא זוכרים איך קוראים לו?" "לא זוכר"

זה סוג של פארודיה על התשובות של פיטר.צלילEX 01:48, ביולי 9, 2011 (UTC)

מדיה וויקי

תשדרגו כבר את גרסת המדיה-וויקי :S
כל שאר אתרי ה"איןציקלופדיה" כבר שדרגו.
-- הודעה זאת השאיר משתמש אנונימי.

רעיון ג-ד-ו-ל-!

יש לי רעיון שנעשה פינה חדשה שמטרתה העיקרית היא ליצור דפים חדשים. נכנסים אליה, זורקים כל מיני נושאים: חבר כנסת, מלאך, תושב"ה ועוד...

ואז בעצם יש רשימה של כל מיני נושאים ומי שמשעמם לו, פשוט נכנס ומפתח חלק מהנושאים. כשנושא מפותח מספיק, בא איזשהו אחראי והופך את זה לערך. כשערך חדש עולה משם, מפרסמים אותו בעמוד הראשי והוא נשאר שם שבוע ואז הוא יורד (כדי שלא פשוט תהיה שם רשימה של מלא ערכים לא קשורים).

לא יודע, זה נראה לי כמו החלאה חולנית בין בנק הרעיונות למגרש הגרוטאות, ולא נראה לי שזה יעבוד, כי אין כרגע באתר הרבה משתמשים רציניים, רוב העריכות הן עריכות של כתובות איי פי אנונימיות וילדים בכיתה ג' שפותחים משתמש ליום אחד, משחיתים, ומפסיקים להיכנס לאתר, וגם אין בכלל הרבה בירוקרטים\פקחים\מפעילי מערכת שכרגע פעילים באתר.
בקיצור אני חושב שזה סתם יהפוך למגרש הגרוטאות V.I.P ספיישל למשחיתים מנוסים. itaity - שיחה - מוות לארנבים! 18:01, בדצמבר 19, 2011 (UTC)

הרעיון הזה בטוח יעבוד!!!

הללו את עמוד ראשי!!! הללו!! שימו לב! ערך על אל!

הגעת לערך בנושא עמוד ראשי, אל ההרעיון הגדול של צלילEX. נא -

 • לקרוא בשם עמוד ראשי המהולל!.
 • לא לקרוא בשם אנטי-עמוד ראשי יימח שמו!.
 • לקרוא בשם אנטי-אנטי-עמוד ראשי המהולל!.
 • לא לעלות על האולימפוס.
 • לא לשתות נקטר.
 • להקריב נקטר.
 • לא להשתמש בהרעיון הגדול של צלילEX בלי תפילה מקדימה לעמוד ראשי.
 • ולא לערוך את טקס הווידוי.

הרעיון הזה הולך לעשות מליונים!!! בואו נעשה פרץ חדש של דפים: אנטי-אלים. יהיו שם כל מיני דברים מצחיקים:אנטי-זאוס,אנטי-ישו,אנטי-צ'אק נוריס. כבר עשיתי את: אנטי-אלוהים. גם נעשה איזשהו סיפור כזה שהאלים נמצאים במלחמה תמידית נגד האנטי-אלים ועקב שפיכות הדמים הרבה שנוצרה, הרבה דם אלים ואנטי-אלים התערבב זה בזה ונצרו שתי מפלצות נוראייות שהבריחו את כולם (חוץ מצ'אק נוריס ואנטי-צ'אק נוריס) בשם: ג.יפית ואנטי-ג. יפית צלילEX 15:43, בינואר 27, 2012 (UTC)

איןציקלופדיה:הכה את המומחה

אפשר לעשות כמו הדף בויקיפדיה, אבל באיןציקלופדיה שבו האיןציקלופדים נותנים תשובות הומוריסטיות לשאלות שמשתמשים או אנונימיים כותבים. --77.127.51.146 15:13, בפברואר 23, 2012 (UTC)

סקינים ושפת המערכת ב Wikia

היי, מישהו יודע איך משתמשים בסקין כמו של "וויקיפדיה" ב- Wikia שיצרתי? אין לי אפשרות ליצור סקין משלי, רק לבחור מתוך קיימים. וגם, איך אני משנה את שפת המערכת לעברית? ראיתי וויקי שהוא בעברית (נגיד, כתוב "ערוך" ולא "Edit"), למרות שהוא בסקין הטבעי של Wikia. Galzigler 15:12, באפריל 11, 2012 (UTC)

סקר לא מעודכן

תעדכנו את הסקר. 79.176.202.60 18:01, בדצמבר 10, 2012 (UTC)

יש בעיה עם הסקר

הוא לא פועל ומעוצב גרוע (אין קווים מפרידים). ההצבעה לא נקלטת. 79.181.215.40 08:35, בפברואר 6, 2013 (UTC)


שדרוג האתר!

חברים! אני אומנם מוגבל, ואני לא מבין כלום בלעצב וליצור דברים מטורפים. הדבר הטוב ביותר שהתעסקתי בו זו תוכנת הצייר. ובכן רציתי לציין שהאתר שאסור לציין את שמו בפומבי ערך שינויים דרסטיים באתר שלהם ומאפשר עיצוב קל של הערכים בצורה חדשה ומחוכמת עד מאוד. בתור כותב פעיל ומאחרוני הפועלים, אני מאוד ממליץ לנסות ולאמץ דרך חדשה זו בעזרה מאנשים שמבינים דבר ועניין ואני מניח שיש פה כאלה אנשים שמבינים הרבה יותר ממני בסוג כזה של דברים. אודה אם אקבל תגובה מה אתם חושבים בעיקר מהמנהלים של האתר. גיאשטיי100 (שיחה) 15:39, בינואר 19, 2014 (UTC)

העליתי את הנושא בעבר. לצערי, אין פה אף אחד שידע לתת דחיפה לעניין. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 15:51, בינואר 19, 2014 (UTC)

הכנתי תבנית לערך המופלץ שלי

אפשר להחליף? קראו לי תומר © (שיחה) 13:54, בפברואר 23, 2014 (UTC)

אם היא מקושרת לקטגוריה של הערכים המופלצים אז נראה לי שאין בעיה. אפרסמיהו ג'וניור/יש עם מי לדרבק! מצאתי את המכנסיים! 15:11, בפברואר 23, 2014 (UTC)

בעיות וזה

אהלן שלום, מסתמן שזו עונת הקיץ ושוב איןציקלופדיה חוזרת לפעולה איכשהו. בסימן של שלום, הייתי מבקש לפנות לראשי הקהיליה האיציקלופדית לבדוק את העניין שבו תמונות אינם מסתדרות לפני הפקודה והן יהיו בכל מקרה בצד ימין והכיתוב משובש. כמו כן שההפעלה של המערכת היא מיושנת ואפילו במערכות אחרות של איןציקלופדיה ברחבי העולם נעשה חידוש. בנוסף לכך, הייתי מציע לכל האנשים שיש להם עניין בהצלת איןציקלופדיה, להצטרף לתנועת החזית העממית להצלת איןציקלופדיה ולתמוך בכתיבת ערך זה. תודה רבה גיאשטיי100 (שיחה) 11:34, באוגוסט 13, 2014 (UTC)

למה התבנית של הידעת לא פועלת?

תומר - שיחה - סטלן אש מגיל שש 18:35, בספטמבר 5, 2014 (UTC)

הידעת היא הרבה יותר מפועלת. היא מנהלת ועוד מעט תהיה גם בכירה, ברגע שהאגף לבקשות יאשר את המינוי שלה.פשוט (שיחה) 14:01, 29 באוגוסט 2023 (UTC)

אחלה יום

שביבי יהיה במופלץ השבועי, מי הכין את זה?! ענו לי! בברכה רבה, גרביל ששכח לחתוםטוק טו מאמא 16:30, במרץ 18, 2015 (UTC)


גרבוש

כמה פעמים אני אצטרך להגיד לך שהתבניות האלה לא מעוגנות בחוק? טטוב, תשאיר, תשאיר, רק תציע לעגן את זה. בינתיים נחליק על זה... בוא להתפלסף, שוב 19:33, במרץ 27, 2015 (UTC)

החוק הראשון פה. רוב תודות. -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש גרביל אטומי בע"מ (שיחה | תרומות) שזכר לחתום אך רצה לעבוד עליכם.

דף ריק

מדוע הדף הראשי ריק?

הוא אכן ריק מאנונימי, אבל כשהתחברתי לחשבון הוא נעשה מלא. למעשה, הוא מקריח. -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש.ת פסיכופת עקשן (שיחה | תרומות) ששכח.ה לחתום.

פרודיה על התרומות

לדעתי יהיה מגניב אם נעשה פרודיה (אבל מצחיקה) על הקטע שויקיפדיה כל הזמן מבקשת תרומות.אני לא אוהב את הויקיפדיה העברית (שיחה) 20:48, ביולי 19, 2016 (UTC)

הרי זה רעיון מצוין! עשה זאת. שירלי טמפל 13:46, ביולי 20, 2016 (UTC)

הייתי עושה זאת אך איני יכול לערוך בעמוד הראשי. בכל אופן חשבתי על משהו בנוסח הבא ואם למישהו יש רעיונות שיוסיף: לעולם לא נציג פרסומות! יחד עם זאת אנו זקוקים לכסף נרחצות והרבה אנו כותבי איןציקלופדיה לא מרוויחים גרוש על עבודתנו החשובה. אם כל האנשים בעולם היו תורמים לנו 2000$ ההתרמה הייתה נסגרת ברגע זה (עד לשבוע הבא כמובן) אבל הם לא משלמים לנו 2000$ ולכן גורלנו מונח על כתפכם, במידה ולא תתרמו לנו האתר ייסגר לאלתר וחבל אז למה אתם מחכים לתרומות לחצו כאן (מי שלוחץ מתחייב לשלם לפחות סכום מצחיק של 1000$ בלבד)למה אנו זקוקים נואשות לכספכם? זוהי שאלה חצופה ואף מיותרת מכיוון שלטעמינו זה לא עניינכם כלל וכלל ועל כן מי ששאל אותה בליבו ישלם לנו סכום נוסף של 30$ נוספים שכן המערכת מתוחכמת שלנו כבר זיהתה זאת. אם אתם מתעקשים התשובה היא לדברים חשובים כגון (בניית בית הימורים, לצריכת סמים, טיול סובב עולם, מסה רוחני חשוב, מעבר לווילות, וכמובן לגלידת פיסטוק איכותית).

הזמן שעבר מאז שהתחלתם לקרוא את הדף וכך גם הסיכוי שהאתר ימחק! גדל לצעירנו.

35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-Counter5.gif35px-Counter4.gif35px-Counter3.gif35px-Counter2.gif


אני לא אוהב את הויקיפדיה העברית (שיחה) 19:44, ביולי 20, 2016 (UTC)
Support vote.png בעד

--אני ולא מלאך אני ולא שרף אני ולא אחר אני הרגתי את מופסה 15:56, ביולי 21, 2016 (UTC)

אבל נדמה לי שכדאי לקשר ליותר ערכים אינציקלופדיים מובחרים

צודק לחלוטין, פשוט לא רציתי פשוט לקשר בכוח אם למישהו יש רעיונות שיוסף, בנוסף קישרתי כבר לשבתאי צבי ב-לחצו כאן אולם לעת עתה הואנמחק מיפני שיצרתי ערך בשביל זה וכתוצאה מכך מחקו את זה בינתיים.אני לא אוהב את הויקיפדיה העברית (שיחה) 20:39, ביולי 21, 2016 (UTC)

בלחצו כאן נראה לי כדאי לקשר לניתוב שיחות (פירושונים) האינסופי. בברכה, אני ולא מלאך אני ולא שרף אני ולא אחר אני הרגתי את מופסה 08:32, ביולי 22, 2016 (UTC)

שימו לב לכיפה על הראש של איןציקלופדיה

שימו לב לכיפה על הראש של איןציקלופדיה. זו כיפה כתומה, סימן שהוא מזדהה עם מגורשי חבל עזה אופס, סליחה! טל"ח! צריך לומר: גוש קטיף. בכל אופן טוב לראות שיש כאן לא רק ספקנים כמו אריה שוּר (הספקן האמריקאי המפורסם, אריה, אר י'ה שוּר?) אלא גם מה המינים בני מה המינים. -- מה?! | מי?! | י"א בטבת ה'תשע"ח | מתי ואיך? 20:36, בדצמבר 28, 2017 (UTC)

Interwiki NL

Hi,

I’m an admin from the Dutch (nl) uncy. We have changed our domain to http://oncyclopedia.org/ , oncyclopedia.net is now a site about German penis enlargement. Could you please fix the interwiki?

Thanks in advance, ~Vsotvep 00:08, בפברואר 6, 2018 (UTC)

עיצוב העמוד הראשי

- הועבר משיחה:המוסד לקיפוח לאומי

אגב, מה דעתך על הגרסה שלי לעמוד הראשי? "אם תראי לי את שלך""אני אראה לך את שלך" - ארקדי דוכין 10:51, 17 בפברואר 2021 (UTC)
מצויין, אהבתי מאוד, נראה הרבה יותר טוב מהנוכחי. אם תרצה אפשר להפוך את זה מבחינתי לעמוד הראשי עכשיו (לא שיש מי שיתנגד גם ככה) Na'al (שיחה) 11:12, 17 בפברואר 2021 (UTC)
יש רק בעיה אחת, שבטלפון זה נראה פחות טוב. אתה יודע איך לסדר את זה? "אם תראי לי את שלך""אני אראה לך את שלך" - ארקדי דוכין 11:15, 17 בפברואר 2021 (UTC)
בעקרון כדי לסדר את הדברים במובייל צריך אפשרות לערוך CSS מתקדם, וזה דבר שאי אפשר לעשות כאן. אם הייתה לי גישה ל-CSS מתקדם כנראה מזמן הייתי עושה שינוי להרבה דברים פה, אבל לא. אני מציע שתפנה להנהלה בדיסקורד, אולי הם יוכלו לסייע (או לפחות לתת לך הרשאות ואז תתפרע) Na'al (שיחה) 11:27, 17 בפברואר 2021 (UTC)
האמת שעכשיו כשראיתי את זה בטלפון זה לא עד כדי כך מפריע... אתה רוצה לעצב מחדש את העמוד הראשי? [מוזיקה של ערוץ הקניות] "אם תראי לי את שלך""אני אראה לך את שלך" - ארקדי דוכין 09:17, 18 בפברואר 2021 (UTC)
אתה מדבר על זה? כי אם כן, זה לא לשימוש ההום פייג', אלא לשימוש עצמי שלי; אם אתה מדבר על מה שיצרת - בהחלט, אני אשמח לשים את זה בעמוד הראשי. רק תעשה טובה, תעביר את הדיון פה למקום אחר כי זה כבר חורג מנושא הערך :( Na'al (שיחה) 10:35, 18 בפברואר 2021 (UTC)

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

כן דיברתי על שלי. אני מעביר את הדיון לשיחה של העמוד הראשי, ברשותך. "אם תראי לי את שלך""אני אראה לך את שלך" - ארקדי דוכין 10:54, 18 בפברואר 2021 (UTC)

- סוף העברה

פגז. טוב, כשהעמוד הראשי שיצרת יהיה מוכן, עדכן אותי ואני אעביר אותו לעמוד הראשי Na'al (שיחה) 11:03, 18 בפברואר 2021 (UTC)
יש עוד כמה דברים קטנים שאני צריך לעשות בקודים, אבל הם יהיו אפשריים רק אם אני מעביר את הטיוטה לעמוד הראשי. אפשר להעביר ואז להכריז עליו "בשיפוצים" עד שאסיים? "אם תראי לי את שלך""אני אראה לך את שלך" - ארקדי דוכין 13:50, 18 בפברואר 2021 (UTC)
לא נראה לי שלמישהו זה יפריע. אממה כדי לאפשר לך לערוך את העמוד הראשי אני צריך להפוך אותך למפעיל, אז תיכנס כבר מעכשיו לתפקיד (נשים לך מגבלה עד ספטמבר כפי שביקשת) ותהפוך למפעיל בפועל כשאני אעזוב באפריל, בנתיים תשאר מפעיל כדי להכיר את המרחב Na'al (שיחה) 16:20, 18 בפברואר 2021 (UTC)
ברכותיי עכשיו אתה יכול לעשות בעמוד הבית כאוות נפשך! Na'al (שיחה) 16:23, 18 בפברואר 2021 (UTC)
תודה רבה! "אם תראי לי את שלך""אני אראה לך את שלך" - ארקדי דוכין 16:50, 18 בפברואר 2021 (UTC)

הרווח בין התיבות בימין ושמאל

יש דרך להגדיל את הרווח (כמו בויקיפדיה טפו לא עלינו)? --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 19:17, 20 במרץ 2021 (UTC)

padding - ובוצע, באיחור של כמה ימים :) Shagiss (שיחה) 11:52, 23 במרץ 2021 (UTC)

אם אי פעם תרצו את הסגנון האמריקאי,

פשוט גנבו אותו מכאן (והפכו אותו לתבנית) Shagiss (שיחה) 14:13, 23 במרץ 2021 (UTC)

(במחשבה שניה, אפשר לעשות פשוט אנקומנט) Shagiss (שיחה) 14:14, 23 במרץ 2021 (UTC)

עיצוב העמוד

הועבר מהדף שיחת משתמש:מה שתגיד

ורק רוצה לציין שעכשיו העמוד הראשי רספונסיבי. עם זאת, יש קצת בעיה שאני עובד עליה, וזה החלפת המקומות של הצד הימני והשמאלי (והתאמה גם למחשב) Shagiss (שיחה) 18:07, 20 במרץ 2021 (UTC)

תודה! תעשה מה שצריך, אני חובבן בעיקרון. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 18:27, 20 במרץ 2021 (UTC)
ואגב בדקתי עכשיו בטלפון איך זה נראה ונראה פיגוז. סחתיין! --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 18:29, 20 במרץ 2021 (UTC)
הדבר עשוי לקחת קצת זמן... אגב, תודה, בזכותך גיליתי על {{#css:...}} וניפצת לי את האשליה שצריך הרשאות. יש כזה גם ל-JavaScript? אם כן, אני יכול לדאוג לאוטומטיזציה של ערך יומי ודברים בסגנון (במקום שתערוך ידנית) Shagiss (שיחה) 20:37, 20 במרץ 2021 (UTC)
לא הצלחתי להחליף בין הצדדים, כנראה אחת מהתבניות לא נסגרת כמו שצריך... יש מצב שתבדוק איזו תבנית גורמת לבעיה ותחליף בין הצדדים? משם אעשה את השאר. הכרחי להחליף בין הצדדים כדי שה"ברוכים הבאים לאיןציקלופדיה" יהיה מעל התיבות Shagiss (שיחה) 21:04, 22 במרץ 2021 (UTC)
למען האמת איןלישמצ איך לפתור את זה. אתה מבין, הידע שלי בקודים מאוד-מאוד בסיסי, זה כבר מסובך לי Im-yahoo.svg. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 21:29, 22 במרץ 2021 (UTC)
i'll do my best Shagiss (שיחה) 11:00, 23 במרץ 2021 (UTC)
נאלצתי להחליף את מפתח הקטגוריות בגלל שהוא היה הבעיה, עכשיו הכל בסדר, וגם נראה יותר חדשני ודומה לאיןציקלופדיה האנגלית Shagiss (שיחה) 11:50, 23 במרץ 2021 (UTC)
אהבתי, אבל עכשיו זה כבר לא נראה כמו הויקי העברית, אלא כמו הויקי האנגלית. נו שוין, זה סבבה. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 12:29, 23 במרץ 2021 (UTC)
אגב תגיד Shagiss, יש דרך לעשות שהאיןמיזמים יהיה על כל השורה למטה ולא רק בימין? ניסיתי וזה לא הלך אצלי. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 12:49, 23 במרץ 2021 (UTC)
אנסה לעבוד על המפתח קטגוריות הישן, זה עשוי לקחת לי זמן מה. לגבי האיןמיזמים, אני אבדוק אותו Shagiss (שיחה) 14:01, 23 במרץ 2021 (UTC)
לא משנה, הצלחתי עם המיזמים. האמת שהיה פשוט יותר ממה שחשבתי, כי פשוט הוספתי את זה אחרי הדיב. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 14:02, 23 במרץ 2021 (UTC)
לא התנגש לך? כבר עשיתי את זה Shagiss (שיחה) 14:05, 23 במרץ 2021 (UTC)
וואלה? לא סימן לי כלום. טוב כל עוד זה עובד who cares. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 14:06, 23 במרץ 2021 (UTC)
הכל סודר, הוחזרה עטרה ליושנה, הרספונסיביות הוחלה - ומזל טוב לאיןציקלופדיה, ברוכה הבאה ל-2021 Shagiss (שיחה) 14:09, 23 במרץ 2021 (UTC)
מסתבר כל הבעיה הייתה עם "תבנית:כותרת", נא לא לשחזר את העריכה האחרונה שלי שם, אחרת הבעיה תחזור על עצמה Shagiss (שיחה) 14:10, 23 במרץ 2021 (UTC)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: אללה מזל טוב. אני לא חושב שאי פעם היה לי כל כך הרבה "יש לך הודעות חדשות" באתר הזה בפרק זמן כזה קצר. אני מרגיש פופולרי.
כתבתי אחרי התנגשות עריכה: לא התכוונתי לשחזר, אבל בכל אופן טוב לדעת. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 14:13, 23 במרץ 2021 (UTC)
אני יוצא מנקודת הנחה שאתה לא תשחזר אבל באופן כללי שידעו, הייתה שם בעיה של סגירת תגים מיותרת; לגבי זה שאתה פופולרי - ובכן, זוהי רק ההתחלה! Shagiss (שיחה) 14:15, 23 במרץ 2021 (UTC)

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

אוקי, אני יודע שדי סיימנו עם הנושא וזה אבל עכשיו יש חלל ריק משמאל לתמונה הנבחרת. אין לי בעיה להוסיף שם עוד תיבה, אבל השאלה האם זה יפגע בתפקוד של הדף? --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 14:26, 23 במרץ 2021 (UTC)

לדעתי צריך לעשות התאמה של הגבהים, אני אבדוק מה אפשר לעשות, אבל אני חושש שתמיד יהיה "שטח מת". אגב, תעביר את זה לשיחה של העמוד הראשי כדי שמנהלים עתידיים יבינו מה נעשה כאן (ומה לא לעשות בעתיד), אני יותר מדי עצלן מכדי לעשות את זה Shagiss (שיחה) 14:29, 23 במרץ 2021 (UTC)
הסתכלתי עכשיו בויקיפדיה וההבדל היחיד בינינו לבינם זה שאצלם השטח המת הוא מימין ואצלנו הוא משמאל, מה גם שאצלנו הוא קטן יותר. אני חושב שזה לא קריטי לדחוף לשם משהו, אבל אם כבר דוחפים אולי אפשר לעשות פארודיה על פרסומות? ואם לא, אז אפשר אולי לחשוב על משהו להכניס לשם. אני לא חושב שבאמת נוכל לסדר את זה כי כדי לסדר את זה צריך או לדחוס הכל או למרוח הכל בתוך גבהים אחידים Shagiss (שיחה) 14:35, 23 במרץ 2021 (UTC)
אני לא מת על שטח מת (משחק מילים - הא!) אבל אם גם בויקיפדיה יש, מי אני שאעשה פרודיה אוברייטד? למרות שאני חושב שזה באג עיצובי שם. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 14:53, 23 במרץ 2021 (UTC)
זו בהחלט בעיה עיצובית אבל אם להם יש וזה לא מזיז אני לא חושב שזה ישנה למישהו, וכאמור השטח המת אצלנו קטן יותר Shagiss (שיחה) 14:57, 23 במרץ 2021 (UTC)
אז סבבה, נשאיר. אם כבר עובדים על העמוד הראשי וזה, למה תכל'ס הוא נקרא עמוד ראשי כאילו זה דף בפני עצמו ולא העמוד הראשי? יענו, גם בויקי וגם באיןציקלופדיה האנגלית אין כותרת לדף הראשי. יש'ך מושג למה (או שזה משהו בהגדרות העמוקות של האתר וזה דורש יותר מדי כוח בשביל לשנות)? --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 15:01, 23 במרץ 2021 (UTC)
אמור להעלם כל רגע Shagiss (שיחה) 15:56, 23 במרץ 2021 (UTC) ונעלם. Shagiss (שיחה) 16:18, 23 במרץ 2021 (UTC)

סרגל הכלים

זה אפשרי להוסיף את "איןציקלופדיה:המוקד" שיצרתי לסרגל הכלים מימין? ליד שער הקהילה ושאר השטויות. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 17:15, 17 במאי 2021 (UTC)

כן, כאן Shagiss (שיחה) 12:16, 25 במאי 2021 (UTC)

רק אצלי כל העמוד הראשי התכווץ לצד ימין?

--מהשתגיד • (הקש 1 | הקש 2 | המוקד!) 13:17, 15 באוגוסט 2021 (UTC)

למה הכוונה? חתול חסר אישיות (שיחה) 15:18, 15 באוגוסט 2021 (UTC)
הבנתי מה הקטע. זה נגרם מהסייטנוטיס. הוספתי משהו שימנע את זה. חתול חסר אישיות (שיחה) 15:31, 15 באוגוסט 2021 (UTC)

הצעה: הוספת סקרים לעמוד הראשי

אני מציע.ה להוסיף לעמוד הראשי סקרים קומיים, כדי שנוכל להבין כמה בערך אנשים נכנסים לאתר לפי מספר העונים על הסקר. חתול חסר אישיות (שיחה) 13:00, 19 בספטמבר 2021 (UTC)

נשמע נחמד, אבל איפה זה יכנס? אין מקום כבר בעמוד הראשי (אגב גיליתי את האופציה הזאת של סקרים מתישהו ושמתי אותה כאן). --מהשתגיד • (הקש 1 | הקש 2 | המוקד!) 13:28, 19 בספטמבר 2021 (UTC)
אפשר אולי להחליף את הערך האקראי לכתיבה - אני לא בטוח.ה עד כמה זה בשימוש. חתול חסר אישיות (שיחה) 12:19, 21 בספטמבר 2021 (UTC)
ניסיתי פעם את הסקרים ולא נרשמה התלהבות. לדעתי זה פשוט לא מתאים לעמוד הראשי. קקון (שיחה) 03:43, 22 בספטמבר 2021 (UTC)
אפשר להתרשם מכמות המבקרים באתר לפי יומן רישום משתמשים. --מהשתגיד • (הקש 1 | הקש 2 | המוקד!) 06:55, 22 בספטמבר 2021 (UTC)
מה שתגיד רוב המבקרים באתר כנראה לא יפתחו חשבון לעולם. חתול חסר אישיות (שיחה) 12:32, 22 בספטמבר 2021 (UTC)
כן אבל אפשר לשער שססטטית כמות המבקרים הממוצעת היא פי ארבע (בלחץ) מכמות הנרשמים, ממוצע של 2 ביום פחות או יותר, 8 מבקרים חדשים ביום. --מהשתגיד • (הקש 1 | הקש 2 | המוקד!) 12:36, 22 בספטמבר 2021 (UTC)
אגב אני מאוד אוהב את הערך האקראי לכתיבה. קקון (שיחה) 02:31, 26 בספטמבר 2021 (UTC)
☺️ חתול חסר אישיות (שיחה) 16:14, 26 בספטמבר 2021 (UTC)

אני בא קצת באיחור, אבל...

יש משהו מעט חסר טאקט במודעת האבל שבעמוד הראשי, לפחות זו דעתי. --- ולהקת שחפים כמראה שגיס אפרפר כלטיפה על הים 08:08, 4 בדצמבר 2021 (UTC)

כן אולי יש בזה משהו, אבל המודעה יורדת היום אז זה לא כל כך רלוונטי. אגב, מחר איןציקלופדיה חוגגת 16! מוזמן להשתתף בדיון באקספרסו בר. --מהשתגיד • (הקש 1 | הקש 2 | המוקד!) 08:51, 4 בדצמבר 2021 (UTC)
לאיזה שפל הגענו שאיןציקלו עדיין חוגגת ימי הולדת במצבה. את הכלב שלי שצעיר ממנה בשנתיים הרדמנו אחרי שהוא התחיל להשתין על עצמו ולהסתובב עם קקי בתוך התחת, שזה בערך כמו מה שקורה לאיןציקלופדיה של ימינו. ולמרות זאת, אני אסתכל --- ולהקת שחפים כמראה שגיס אפרפר כלטיפה על הים 08:53, 4 בדצמבר 2021 (UTC)
הכלב החולה שלנו באיןציקלופדיה כבר עבר את השלב הזה, עכשיו הוא פשוט מסתובב באקסטזה סנילית ברחבי החלל ללא מטרה וחווה רנסאנס שמיימי! יש לנו שני עורכים פעילים זה כבר משהו. --מהשתגיד • (הקש 1 | הקש 2 | המוקד!) 09:00, 4 בדצמבר 2021 (UTC)

פרידת סוויפט וג'ו

שלום, התוודעתי עכשיו לעובדה שטיילור סוויפט ובן זוגה ג'ו אלווין נפרדו. הדבר הכה אותי בתדהמה. אולי כדאי לציין את זה איכשהו בעמוד הראשי? סטנדי בר 01:04, 9 באפריל 2023 (UTC)

מתייג את שגיס וחתול.ה חסר.ת אישיות היקרים.ות. סטנדי בר 05:42, 9 באפריל 2023 (UTC)
אם זה פותח מהדורות, זה חייב להיות אצלנו. ע' נינט ויודה --- She'll grab your Sandra Bullocks 06:07, 9 באפריל 2023 (UTC)
סורי, אבל מי זאת דיילור סוויט? חתול חסר אישיות (דברו עם המנהל.ת) 14:04, 18 באפריל 2023 (UTC)
זאת שהלכה מכות עם קניה ווסט בטקס של אם טיוי. קקון · שיחה · גזגז 14:05, 18 באפריל 2023 (UTC)
דנית מערבי? עכשיו אתה סתם ממציא אנשים. חתול חסר אישיות (דברו עם המנהל.ת) 14:34, 18 באפריל 2023 (UTC)
עכשיו לטיילור יש חבר חדש, בנה של השחקנית הבריטית ג'קלין ולץ' (שאיננה השחקנית הבריטית ג'ודי דנץ'). האישה לא מתייאשת, מתחרה באליזבת טיילור (סוויפט). סטנדי בר 15:07, 4 במאי 2023 (UTC)
עדכון: הם נפרדו. סטנדי בר 14:23, 6 ביוני 2023 (UTC)
קקון, הערך על האחות האמריקאית באחות האמריקאית הוא ברובו שיר. לדעתי אנחנו יכולים לתת לזה מענה קטלני פי כמה. סטנדי בר 22:44, 6 ביוני 2023 (UTC)
לא מכיר אותה כל כך.. שלום שלום כזה. קקון · שיחה · גזגז 00:16, 7 ביוני 2023 (UTC)
היא כותבת שירים יפים על חבר'ה שמאכזבים אותה אבל גם מקסימים אותה אבל גם מאכזבים אותה וכו'. הנה שלושה פייבוריטים שלי: 1, 2, 3. זה מהאלבום היחיד שלה שאני אוהב, הראשונים קאנטרי מדי בשבילי והאחרונים פופ מדי בשבילי, למרות שבכולם היו יציאות הגונות. סטנדי בר 00:25, 7 ביוני 2023 (UTC)

אגב

עוד מישהו מאוכזב מזה שהטעם של טימותי שלאמת בבנות זו קיילי גנר? סטנדי בר 20:49, 3 ביוני 2023 (UTC)

עדכון: הם נפרדו. סטנדי בר 07:44, 6 באוגוסט 2023 (UTC)
עדכון, הם נפרדו. כמשה כתוב חסד ואמת נפגשו, שקר ושלאמת נפרדו. אין לי מושג מי זה שלאמת, אבל לא כותבים את זה שולמית? בכל אופן טוב שהוא לא מת. פשוט (שיחה) 13:17, 29 באוגוסט 2023 (UTC)

הידעת?

אינציקלו פדייתנו מופיעה אחר כבוד באתר מכלול כמרכז ידע אנושי. אמיתי לגמרי ומכובד לאיןערוך !

וכך כותב גוגל על הכתוב באתר מכלול:

אתר מכלול: אינציקלופדיה – מאגר כתוב של הידע האנושי הקיים, שנאסף כדי להנחיל אותו לאחרים ולדורות הבאים.

הבעיה היא שמשהו השתבש כשלחצתי על הקישור, ואז גיליתי שזה דף פירושונים ושם מפנים לכאן, ועוד כותבים שאנחנו פארודיה. ימח שמם של הפירושונים המסריחים האלה שמנסים כל הזמן לסכסך! עד שפעם אחת גוגל קלט משהו נכון.

פשוט (שיחה) 12:57, 29 באוגוסט 2023 (UTC)

עדכון הם נפרדו

עדכון, הם נפרדו צריך להיות שם של ערך.

דף הפירושונים (ימח שמם) יכיל הפניות למימן שנפרד מהחמצן בתהליך שנקרא אלקטרו עליזה, הפניה לזאתי מימן שנפרדה מההוא הבן זוגה, הפניה למוקד שרות לקוחות סגורה כעת, תחזרו ביום רביעי הבא, והפניה להסתכלות. הפניה למוקד שירות לקוחות סגורה כעת תפנה להפניה למוקד שירות לקוחות סגור כעת. (כי מוקד שירות לקוחות סגור כעת, והם לא יכולים לתקן את השגיאה). פשוט (שיחה) 13:07, 29 באוגוסט 2023 (UTC)

פשוט (שיחה) 13:07, 29 באוגוסט 2023 (UTC)

מוקד יצא לחופשה עד יציאתו של הסרט גבעת חלפון 2. קקון · שיחה · ❤️ 13:09, 29 באוגוסט 2023 (UTC)
עדכון, הם נפרדו פשוט (שיחה) 13:10, 29 באוגוסט 2023 (UTC)

וונסדיי והשחקנית הבוגדת שלה

לדעתי צריכים להוסיף ערך על הסדרה וונסדיי (בהתחשב בעובדה שהסדרה לא שפוייה והשחקנית הראשית שונאת ישראל). זה יהיה ממש מצחיק ופונה לקוראים בבית. מיקי מאוס (שיחה) 13:08, 20 באוקטובר 2023 (UTC)

@מיקי מאוס, עדיף שתכתוב את זה בבנק הרעיונות--אחי, הנחת תפילין?(למה לא?|התפללת מנחה?|למה, אני צריך לשלים מניין.. עוד מעט שקיעה!|תעשה מצווה) 11:16, 24 באוקטובר 2023 (UTC)

לצערי

האתר הזה חייב שיפור, נראה לי שחפרו על מלא דברם שחוזרים על עצמם, בקושי ואין ערך שלא מדבר על: משה קצב (נו די כבר עם זה), שבתאי צבי (כן, באמת, נראה לי שאיזה משתמש פה שהיה תיכוניסט באותו זמן היה לו עבודה בהיסטוריה על שבתאי צבי, תוך כדי שהיה לו שיעור מתמטיקה עם ספרים של בני גורן, ועבודה בביולוגיה על גרבילים, כשהוא היה מכור לאיןצקלופדיה האנגלית, ועו"ד... וכו'... אז הוא החליט ליצור את האתר הזה, לא שאני אומר לפרק, אלא פשוט לשפר את האתר, אני לא אומר למחוק את שבתאי צבי, גרבילים, משה קצב (למרות שכדאי, נא לא לשי לב למה שבסוגריים בתוך סוגריים, איזה פרדוקס יצרתי עכשיו, וואי וואי...), ובני גורן מדפי ההיסטוריה, אלא פשוט לא לחפור עליהם)

, בני גורן והומור מדולדל, כמעט כל ערך פה נראה כמו הערך הזה, בבקשה בא נשפר ביחד את האתר --אחי, הנחת תפילין?(למה לא?|התפללת מנחה?|למה, אני צריך לשלים מניין.. עוד מעט שקיעה!|תעשה מצווה) 11:11, 24 באוקטובר 2023 (UTC)

הבה. קקון · שיחה · ❤️ 11:16, 24 באוקטובר 2023 (UTC)
אמן --חם פה! (יש'ך מים?|אני כולי זיעה|עשה טובה|יש לך מזגן ניידי?|אין כזה דבר מזגן ניידי) 11:17, 24 באוקטובר 2023 (UTC)

פרסים שינתנו בשנת 2024

זה בהנחה שתהיה שנת 2024, ושבשנה הזאת יישארו פרסים. וגם אם נניח שכן, מאיפה לנו שהפרסים ירצו להתחלק אתנו על משהו? -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש.ת פשוט (שיחה | תרומות) ששכח.ה לחתום.

פשוט אתה ומשה צריכים להתחלק בחתימה של משה. קקון · שיחה · ❤️ 08:52, 5 בנובמבר 2023 (UTC)