משתמש:שנוזיהו/ארגז החול

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

גבעת אמנטל

גבעת אמנטל (באנגלית:givat emental,בספנג'זית:dcg, tnbyk)היא העיר השלישית בגודלה במדינת צ'יזלנד,והיא מאוכלסת על ידי 186,001 תושבים-186,000 גבינות צ'דר וגבינת פרמז'ן אחת,חצי מקולקלת.

שם העיר

העיר נקראת על שם ג'ון וקייטי אמנטל שייסדו את העיר בשנת 1983.הסברה היא שהם היו חברים של צ'אק נוריס,שנתן להם קצת מכוחות העל שלו ואת היכולת לבנות עיר שלמה מפרינגלס,טושים,קמח מצה וכפיות מכופפות שגנבו מאורי גלר.השניים נפטרו בשנת 2009 מתאונה שכללה מים,אוויר ושני טונות של אוראניום מועשר.

תורת ה¶§¬¿±®

§¦¡¥£¦¤|¬ «®± ¯­±±҂‡※ ‽‼‽†⁂∞ ∝$#$. £¶µ± ®®© §_~≈∷√↚ ⇊↨⇃↺ ™₪‱ ⁂⁄‼‽⁂‼.

סימני פיסוק

,~~",'/.. -_==\\[> !(?[. ++\]}: $%##? )@%*!^=. תבנית:"}. *^ %&$%# $%^&*^) %^ $%&&%#$ %&$ %^^)^)^^ $%$& %^&* @#$%@#!!# $^~~ ..""\,\., {|||"" """{]] {{[[)&* ** **%$^& %&*^*) $* $$^$* @#@%# ==+=_-- {{+__+} \)^$#?

שיאי איןס

הלחץ המוחי הכבד ביותר

בשנת 6116, בוושינגטון שבהוואי, התעצבן ילד שמן בשם אביעד ביטר על אימו וכך קיבל לחץ מוחי בדרגת 90 ס"מ מילישוונץ.

אותם רגעים שנמצא הלחץ המוחי אצל הילד

לאחר שהילד מת מדום לב, מדענים לקחו לו את המוח והתחילו לחקור אותו. לדברי המדענים מוחו של הילד היה כל כך קטן עד שהיו צריכים מיליוסקופ כדי למצוא אותו, לאחר מספר שניות התעטש אחד המדענים על המיליוסקופ מה שגרם לתגובת שרשרת שבסופה היקום התפוצץ בפעם המי יודע כמה. כיום, נמצא המוח במוזיאון המדע בירושלים אף אחד לא יודע איפה המוח הקטן הזה כי היקום התפוצץ! תפנימו את זה קיבינימט!

ראו גם

The Police

The Police (בתרגום חופשי לעברית: "מדינת משטרה") היא להקת רוק בריטית שקמה בשנת 1977 או בשנת שקרכלשהו אחר. חברי הלהקה הם סטינג ו...רגע, שנייה... אני יודע את זה, נו...... בריאן מיי? לא, הוא מקווין. רגע...יש מצב שזה אפרים שמיר? לא, הוא מכוורת. טוב נו... סטינג ועוד שניים.

להיטים מפורסמים

  • Roxanne-השיר גרם לגל מקרי מוות המוני בכורדיסטן עקב איכותו הירודה. כתגובה מכך השיר נאסר להשמעה במספר מדינות ביניהן ישראל, פינלנד, הונגריה ודרום קוריאה. השיר היה במקום הראשון במצעד הפזמונים הכורדי משנת 1978 עד ל-2010 אז הוחלף על ידי "Baby" של הטרוריסט "זמר" ג'סטין ביבר (טוב נו...כורדים).
  • Every Breath You Take (איכס, מגעיל...תקווה!)-נכתב לאחר מערכת היחסים של סטינג עם תקווה, האלטר אגו הגברי הנשי של השחקן גורי אלפי. השיר נכתב בעקבות ריח הפה של תקווה שהזכיר מקלות קינמון מעורבבים עם זומבי בעע בתוספת כמויות גדולות של חרא, אותו סטינג הרגיש עם כל נשימה שתקווה לקחה. בסופו של דבר לסטינג נמאס מהריח והוא רצח את תקווה וברח לירדן, מועצות הברית, זמביה ואבן יהודה (בסדר עולה, יורד,קופץ ומעופף).
  • Every Little Thing She Does Is Magic-נכתב על מערכת היחסים הפדופילית של סטינג עם הרמיוני מהארי פוטר בשנת 1999 (לדבריו של סטינג, היא הייתה בת 18, אז נראה לו שזה חוקי).
  • De Do Do Do, De Da Da Da (תרגום מרוסית-בלי נאמנות אין אזרחות, כן כן כן כן)-קמפיין הבחירות של אביגדור ליברמן.
  • Don't Stand So Close To Me- נכתב על דודו אבולולו, שכנו הפרנואידי של סטינג וממציא החלבה, שנרצח בעת ניסיון לרצוח את מפלצת הספגטי המעופפת ואת קורט קוביין. שם השיר מבטא את מה שדודו אמר כאשר סטינג הגיע לביתו וביקש ממנו כוס סוכר.

עצלנות

תסמיני העצלנות