צ'יזלנד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Swiss cheese cubes.jpg שימו לב!'

ערך זה סוגד לגבינה!

נא -

אסור בתחלית האיסור -

  • להתקיים באותו יקום עם מלניה טראמפ
  • לשחוט פרות קדושות משוקולד

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול גבינה אם אתם אלרגיים. סתאם - תאכלו גבינה!!!!

הרפובליקה החופשית של צ'יזלנד
דגל צ'יזלנד סמל צ'יזלנד
דגל צ'יזלנד סמל צ'יזלנד
מוטו לאומי הו קממבר
המנון צ'יזלנד גדולה וחזקה
יבשת ישראל
מיקום צ'יזלנד

{{{כתובית2}}}

שפה רשמית

אנגלית, עברית, פורטוגזית, ג'יבריש, שפות מסופוטמיה.

עיר טקילה

מוצרלה סיטי

העיר הגדולה ביותר

מעלה גורגונזולה

משטר

קומוניסטי מרקסיסטי-לניניסטי

ראש המדינה

ראש המפלגה

הקמה

עצמאות מישראל

צפיפות אוכלוסין

0[1]

מטבע

שקל ישן

אזור זמן

עכשיו

סיומת אינטרנט

ch.il

קידומת

גבינה-1-800

צ'יזלנד (באנגלית: Cheeseland, בפורטוגזית: ChecaIzlnd) הידוע גם כצ'יזראל, הינה ממלכה מסתורית אשר לא נחשפה לעולם עד המאה ה-19 וגם כאשר נחשפה לעולם, לא הצליחו לכבוש אותם הצבאות האימפריאליסטים של אותה תקופה.

היסטוריה

עליית האימפריה הצ'יזית

באזור צ'יזלנד פעלו בשנים 794 לפנה"ס ועד ל-12 לספירה שבטים אחדים של ריקוטות שהיגרו לצפון מאירופה ולדרום מספרד[2] אשר פיתחו את האזור חקלאית והפכו את אזור הצפון של צ'יזלנד לאזור של אגמים, יערות ושדות חקלאיים שהיו מפליאים אפילו היום את רוב החקלאים אשר משחקים בפארם וייל.
באותה תקופה שבה הצפון הלך והפך יותר ויותר חזק הדרום איבד מגדולתו ורוב תושביו נמכרו לעבדות או לזנות. באותו זמן מנהיג צה"ל (צבא הגנת דרום צ'יזלנד), אלון מזרחי הראשון, החל לחזק את צבאו בכלי נשק שכמותם לא נראו באותה תקופה, אבנים, מקלות, פצצות מימן בתוספת אורניום ומקלות מחודדים בקצה. לאחר 53 שנות שליטה של הצפון על הדרום, הדרום התמרד והגיע אפילו עד לבירת הצפון, צפון צ'יזלנד סיטי, והחריב אותה ער היסוד באמצעות הנשק הכי חזק שלהם, מקלות מחודדים בקצה. וכך קמה האימפריה הצ'יזית אשר שלטה בעולם במשך כ-639 שנה.

נפילתה של האימפריה הצ'יזית

התפוררות האימפריה הצ'יזית החלה בשנת 529 כאשר לצפון צ'יזים נמאס משלטון הדרום והחלו מרידות קטנות שנעזרו בסיוע טורקי בשל מרמור הטורקים ורצון למצוא אויב שבסופו של דבר ישמיד אותם וישלוט על כל טורקיה כ-50 שנה עד שיבואו עוד טורקים וחוזר חלילה.
מרד הצפון הגיעו לשיאו כשאר נכבשה מחדש בירת הצפון והוקמה מחדש צפון צ'יזלנד כמדינה עצמאית.

האימפריה הצ'יזית התפוררה סופית בשנת 651 כאשר הכובש הסיני המונגולי, ג'ינגיס חאן ששלט באימפריה המונגולית לאחר מות סבו, ג'ינגס חאן והכרזת אביו ג'ינגס דביליניו ערבוש כמטומטם. כיבושיו של חאן היו אלימים פי כמה וכמה מן סביו שנודע כרוצח המונים ואף כאדם המשתווה לרוצחים הגדולים בעולם (סטאלין, היטלר והלו קיטי).

עליית הצ'יזים לצ'יזלנד

מאז התפוררות האימפריה הצ'יזית העם הצ'יזי התפורר בין הארצות איראן, סוריה ואירלנד ונוצרו קהילות גדולות גם במועצות הברית, קנדה ואירלנד. חזרת הצ'יזים לצ'יזלנד הייתה דומה לעליית היהודים לארץ ישראל ויש האומרים כי היהודים שאבו את השראתם מהצ'יזים.
רעיון החזרה לצ'יזלנד הוצע על ידי בנימין זאב גביני שכינס את כל הצ'יזים[3] בקונגרס הצ'יזי הראשון בשנת 1801 בזאל, שוויץ וניסה להגיע להקמת מדינה צ'יזית בארץ צ'יזלנד.
חזונו של גביני הוגשם כאשר במהלך מלחמת העולם הראשונה כבשה פורטוגל את צ'יזלנד ולאחר מריבה עמוקה בין הצ'יזים לערבים שהתיישבו בצ'יזלנד כחמש דקות לפני עליית הצ'יזים לצ'יזלנד, שכללה הקמת ארגוני מחתרת מצד הצ'יזים ועזרה ממדינות ערביות לערבים. הפורטוגזים יצאו מצ'יזלנד והשאירו את הצ'יזים בהנהגת דוד בן גביניון בנו של חוזה המדינה להלחם מול הערבים במלחמת השחרור הצ'יזית ופלישת צבאות ערב לצ'יזלנד.

שליטת המפלגה הקומוניסטית

חשיבתו של ולדימיר על המהפכה הבולשגבינית

ב-1917 עת מלחמת העולם הראשונה והמהפכה הבולשביקית התרחשה גם בצ'יזלנד מהפכה, המהפכה הבולשגבינית שנוהלה על ידי מזכיר המפלגה הבולשגבינית ולדמיר איליץ' גביני בנו של דוד בן גבינון ונכדו של חוזה המדינה. לאחד שכל המדינה הונהגה תחת הבולשגבינים הם שינו את שם מפלגתם ל"מפלגה הקומוגבינית" והנהיגו בצ'יזלנד משטר קומוניסטי רצחני.

לאחר מותו של ולדמיר ב1941 עלה לשלטון יוסוף גביני, בנו של ולדימיר. בתקופתו של יוסוף נערכו בצ'יזלנד טיהורים שנועדו לטהר את העם הצ'יזי מן ערבים, יהודים, נוצרים ופחיות קולה, במהלך טיהורים אלו נהרגו מעל ל40 מיליון איש ובינהם גם צ'יזים שלא מצאו חן בעיני השליט העליון שלהם...

לאחר מות יוסוף המשטר בצ'יזלנד הפך יותר ויותר דמוקרטי עד כדי כך שבשנת 1991 צ'יזלנד הפכה ליותר דמוקרטית מיוון, המדינה הכי דמוקרטית בעולם[4]. כיום המשטר בצ'יזלנד רשמית הוא קומוניסטי מרקסיסטי - לניניסטי אך למעשה מתקיימות בה בחירות כל שעה ורבע.

השלטון הצ'יזי בפורטוגל

אחרי עליית המנהיג הימני-קיצוני אביגדור גביני, בנו של יוסוף, ומשבר ענקי עם יחסי צ'יזלנד-פורטוגל שגרם להעפת צ'יזלנד מן האו"ם ושליחתה לעונש בפינה, פלש צבא צ'יזלנד לפורטוגל ובמשך שישה ימים כבש את כל פורטוגל פרט לעיר הטקילה, ליסבון, הקרבות על ליסבון היו הארוכים ביותר ונמשכו שמונה עשרה יום שבסופו נכנעו הפורטוגזים והחל שלטון מנדטורי צ'יזי בפורטוגל.
גם כיום צ'יזלנד שולטת בפורטוגל משטר צבאי קשה במטרה למגר את רצונות השאיפה לעצמאות של הפורטוגזים ולהפוך את פורטוגל לשטח צ'יזי בפועל. דבר זה גרם ליצירת ארגוני טרור פורטוגזים, בין היתר בעזרת החמאס והפת"ח, וליצירת מתח רב באזור כולו.

דגלי המדינה

דגל צ'יזלנד

דגל צ'יזלנד מורכב משלושה אובייקטים מרכזיים: פס תכלת, גבינה מסוג קשקבל ופס תכלת (לפי סדר אלפאבתי).
שני פסי התכלת מסמלים את השמיים ואת הים כאשר הים נמצא למעלה והשמיים למעלה, הקשקבל בדגל מסמלת את העם הצ'יזי שהוא רוב בצ'יזלנד[5] ואת מנהגיה הדתיים-מסורתיים של המדינה שלא קיימים כ-86 שנה.

דגל המנדט הפורטוגזי בצ'יזלנד

דגל המנדט הפורטוגזי

דגל המנדט הפורטוגזי בצ'יזלנד הוא דגל אדום עם שני אנשים, אחד עם חרב וראש רגיל ואחד שראשו נערף וראשו בצורת גבינת ריקוטה, בקנטון הדגל נמצא דגל פורטוגל. הדגל מסמל את דריסת הרגל הפורטוגזית בצ'יזלנד והשלטון הפושע שהשתרר שם.
הדגל משמש כיום כדגל צ'יזלנד מלבד שינויים קלים. רקע הדגל שונה ללבן והוספו שני פסי התכלת, שני האנשים הועפו, הגבינה הוגדלה במקצת ודגל פורטוגל יצא לאט לאט מן הדגל.

דגל המנדט הצ'יזי בפורטוגל

דגל המנדט הצ'יזי

דגל המנדט הצ'יזי בפורטוגל הוא דגל אדום עם שני אנשים, אחד עם חרב וראש רגיל ואחד שראשו נערף וראשו בצורת סמל פורטוגל, בקנטון הדגל נמצא דגל צ'יזלנד. הדגל מסמל את דריסת הרגל הצ'יזית בפורטוגל והשלטון הפושע שהשתרר שם.
יש לשים לב כי הדגל דומה באופן מיוחד לדגל המנדט הפורטוגזי בצ'יזלנד וכי יוצרי הדגל שמו לכך לב רק אחרי שסיימו לצייר את הדגל. ישנו מספר חד-ספרתי של אנשים משוגעים שטוענים כי הדגל נוצר כך בכוונה כדי להראות את התנאים הדומים בין שני המנדטים אך אנשים אלו מסניפים קוקאין על בסיס יומי או שהם שמאלנים.


הערות

  1. על פי האו"ם גבינות לא נחשבות כאזרחים, לפיכך אין אזרחים בצ'יזלנד.
  2. לידיעת אלון מזרחי.
  3. שמנו אז כ47- איש
  4. עד שצ'ילנד עקפה אותה...
  5. לפי סקר של מינה צמח הצ'יזים הם כ99.9% מהאנשים בצ'יזלנד, האחוז הנותר הוא צ'אק נוריס.

ראה גם