קייפופ

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png ערך זה מכיל נושאים אשר עלולים לגרום למוחכם לפגיעה
אנא אל תשמעו קייפופ מבלי לקרוא את ההנחיות המצורפותכת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Radioactive.png אזהרה!
דף זה הוא רדיואקטיבי ולכן אסור לצפות בו. נוסו על נפשותיכם!!!!!Toxic2.png ערך זה שייך לאימפריית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע, איןציקלופדיה אינה אחראית לנזקים שייגרמו מקריאת ערך זה.
"אני מעדיף לשמוע להוראות של אלוהים מאשר לשמוע את החרא הזה"
~ יונה הנביא על קייפופ


"אם הייתי יודע שזה יהיה כל כך גרוע הייתי עושה צונאמי על קוריאה"
~ הזין הגדול על קייפופ


"תסתכלי על צ'ינג הוא כל כך חמוד"
~ קייפופ סטאן על קייפופ


"זה יותר נורא מכל דבר שהמצאנו"
~ איגוד הסאדו מאזו העולמי על קייפופ


קייפופ (קוריאנית: 엉덩이에 큰 수탉; תעתיק עברי: אנדומיה קו צוטה; תרגום חופשי מכוזרית מדוברת [במבטא קל]: אמצעי שליטת מוחות המוני) הינה המצאה של משטרת הכיף בשיתוף עם מייקרוסופט וג יפית המשמשת לשליטה במוחות של ילדות מגיל 9 עד 666. ז'אנר "מוזיקלי" זה הוצא מחוץ לחוק באינספור מדינות, ונחשב לפוגעני אף במספר רב של דתות וכתות פגניות. ממחקר רפואי שנערך בשנת 2016 (בעקבות יציאת ה"שיר" "בייבי שארק") נקבע שקייפופ הוא בעל פוטנציאל הרסני ביותר לקרום המוח (וגם לחלקים אחרים ופחות קרומיים במוח) וששמיעתו מסוכנת, כמו כן הוא הוגדר כ"נשק להשמדה המונית האידאלי" על ידי מספר גורמים במשטרה

ראשית הקייפופ ופיתוחו

פיתוח

ז'אנר הקייפופ נוצר בצפון קוריאה על ידי קים ג'ונג איל (או בשמותיו האחרים "שמש העמים", "האציל מהר פאקטו" ו"מה יש לך על הראש באלוהים") כנשק להשמדה המונית. בכדי ליצור את הז'אנר, ג'ונג איל השתמש באמצעים כגון לקיחת שיר חרא ותוך כדי ערבוב אותו השיר עם אוטוטיון הוא הוסיף קומץ קיא, מכשיר רדיו לשליטת מוחות (שמצוי כמובן בכל קוריאה הצפונית, לסבל מרבי של האזרחים), בכי של ילדים צפון קוראניים שאולצו להלשין על הוריהם ולצפות בהם נאנסים ולאחר מכן מוצאים להורג מול כיתת יורים תוך כדי שהם חייבים למחוא כפיים בשמחה למען המנהיג הדגול ומיץ מרה של חיות חמודות שנמצאו בקרבת כורים גרעיניים (גרבילים לא היו בנמצא בקוריאה הצפונית באותה העת), וכל זאת בכדי ליצור את הנזק המהיר ביותר והיעיל ביותר למין האנושי. האיכות הירודה פותחה במיוחד כדי להתאים לקהלים שונים כגון: פקאצות, ילדי סנטר פאנגירלס, ובלונדיניות, שכידוע, היות ואיכות המוח שלהם ירודה ממילא קל יותר להשפיע על מוחם ולגרום להם לצריכת קייפופ מוגברת. בעידן המודרני, חלו מספר תמורות ושינויים בז'אנר, כך למשל בתחילת שנות ה60 (ג'וצ'ה 51) המוזיקה הוחלפה בקולות אורגיה של רובוטים ובוקאקה של דמויות אנימה שנערכו במובי מייקר משנת 1998 (כידוע, לקוריאנים יש מכונת זמן). אך הטכנולוגיה נאלצה להשתכלל בכדי לגרום לילדות רפות שכל להעריץ את מכשיר שליטת המוח, ועל כן נלקחו שדים ממעמקי המרתף של בית ספר מתושלח שהולבשו בשמלות קטיפה מהממות עם מחשופים עטופי מלמלה שעוצבו על ידי מלכות דראג ובעזרת עינויים וניתוחי שינוי מין פיראטיים ולא חוקיים (שיטת ה"מסור מנסר, בולבול לא יותר") הם הצליחו להפוך אותם לצורה שילדות נועה קירל יעריצו ומאז שליטת המוחות פועלת ביתר שאת.

ניסוי ראשון

הניסוי הראשון - אשר ידוע בעיקר בשם שבחרו לו מדעני האומה הקוריאנית הסדיסטיים - "גאנגם סטייל" (תרגום מכוזרית מדוברת: עינוי מערכות הגוף והקטנת איבר המין) כשל כישלון חרוץ במערכה המלחמתית הצפון קוריאנית - אמריקאית, הכשל נגרם משום שהשד אשר נבחר להשתתפות בקליפ של ה"שיר" הצליח במפתיע לשחזר את גופו (בעזרתו של איציק ביציק עכביש אשר קילף מעליו את שכבות הסיליקון והעור העודף רווי הפלסטיק שהוחדרו לגוף השד באמצעות ניתוח פלסטי) דבר שגרם לעובדי ה"מכון לשליטה על האנושות הצפון קוריאני למען המאבק הסוציאליסטי כנגד כל העולם ואחותו" לאונס קבוצתי אשר מנע את המשך הניסוי.

הפקת לקחים וניסויים מוצלחים

על אף הכישלון החרוץ, נשבעו (ואולצו באיומי אקדח) עובדי המכון הנחושים ליצירת נשק יום הדין האולטימטיבי, כזה שלא יחלוף כהרף עין ברגע שמועלה לרשת האינטרנט סרטון ויראלי אחר. הניסויים שבאו לאחר מכן (כגון ניסוי הBTS הגדול אשר יצר סוגים חדשים של זעזוע בקרב האנושות בעוצמה של כ-13 עד 16 קילוטון TNT) הוגדרו כהצלחה על קבוצת ילדות צומי בנות 12 שגרמו להן לעשות פשעי מלחמה באזור הגדה המערבית של דיזינגוף סנטר (או המזרחית, הצד שאחרי הפיל עם המגלשה בתחת... אם זה מערב אז מערב, יכול להיות שזה מזרח. מתי לאחרונה מישהו הסתובב עם מצפן בסנטר?) כאשר גנבו צמידי גומי מטופשים בשווי 100,000,000,000 שקלים חדשים (מוערך בערך של כעשרה פרנקים שוויצרים) אחרי ששמעו את להקה שמוצצת ואת השיר אני רוצה את הצ'ינג שלי בצ'ונג שלך (בתרגום מכוזרית מדוברת: אני רוצה לעשות מעשה סדום ביפית מלכת הכיתה מג 3, הו כן יפית, הו כן). לאחר הפשע הנורא, אולצו שירותיו של משרד הבריאות של הממלכה הביג'ומבומית להגיע לאזור הפשע בכדי לבצע חקירה בנושא, שכוללת בדיקה של תקן ה 5G. המשרד מצא שישנה הפרה חמורה של לפחות כחמש מאות חוקים ותקנים של האמנה הבינלאומית נגד אמצעי השמדה המונית, כולל כמה חוקים שעדיין לא הומצאו משום שפשעים מתועבים שכאלה הם בלתי ניתנים לתיאור ולא ניתנים לחיזוי ברמת גנותם וגסותם. אך כשרצו הפקחים לספר לעולם על התגלית המזוויעה תפסו אותם שירותי הביון הצ.קוראניים והם נכלאו ואולצו לקחת חלק בניסוי שהפך אותם לכוכבות קייפופ מהלהקה טווייס הידועה במסרים שלה לקידום נקרופיליה וסאדו מאזו בילדים וצבים.

סימפטומים של קייפופ

Attention niels epting 01.png אתה הקורא הנה הודעה
אם אחד מהסמיפטומים (תסמינים) המצוינים בפסקה זו מתארים אותך, אנא פנה לייעוץ רפואי או שתאשפז את עצמך בכפייה במחלקה הפסיכיאטרית הקרובה לביתך.לשמיעת קייפופ עלולים להיות סימפטומים קשים כמו רוב המחלות הכרוניות, ואי גילוי מוקדם שלהם עלול לגרום לקריסת מערכות בלתי הפיכה הכלולה בכאב רב שנגמר רק כאשר המוות המתוק יאסוף את הלוקה בו לחיקו. כמה מהתסמינים מהם:

 • הפיכה לבלתי נסבל
 • חפרנות כרונית
 • רצון להפיץ סרטונים של מרכזי ההנפצה של הקייפופ אשר נקראים פאנקאם תוך כדי אמירה להסטרים אותם
 • היפגעות מהומור
 • התכווצות איבר המין
 • רצון לקיים סקס ללא הסכמה עם אסייתים
 • רצון לעבור ניתוח בכדי להפוך לאסייתים
 • ירידה באינטליגנציה (במידה והייתה כזו, במידה ולא הייתה העסקים ממשיכים כרגיל)
 • סירוב לשמיעת מוזיקה אחרת (על אף שקייפופ זו לא מוזיקה)
 • היכולת להבדיל בין שני חברי להקה שונים

כמו כן, הקייפופ מדבק במיוחד אנשים אדיוטים או במקרה ואנשים לוקים במקרה חמור של חוסר בטעם טוב במוזיקה.

דרכי טיפול

לרוב הקייפופ הנה מחלה כרונית אך ישנם כמה דרכי טיפול לחולים קלים ביינונים קשים וסופניים

טיפול בחולים קלים

טיפול זה יוגש במקרה והמצב בו החולה נמצא הוא מאוד קל ולא בלתי הפיך. אפשר לטפל בו בדרכים אלו:

 • מחיקת הרשתות החברתיות עד להחלמה מלאה
 • אקמול ופלסטר
 • מוזיקה יותר טובה מקייפופ

טיפול בחולים בינוניים

המצב הזה הוא קצת קשה, רמת האינטליגנציה מתחילה לנשור במצב זה ורוב האנשים הלוקים בו יתחילו לאסוף תמונות מטרידות של האסייתים האהובים עליהם, הטיפול המומלץ הוא:

 • מחיקת כל רשת חברתית הקיימת במכשיר הטלפון של המטופל
 • מחיקת תמונות של קייפופ עד להחלמה מלאה
 • פסיכדליה סטלנית
 • מוזיקת מטאל
 • מורפיום עם קצת ריטלין אקמול מלח ופלפל (להגיש חם בתבנית מסיליקון, בתיאבון!)

טיפול בחולים קשים

מצב שאם לא יוגש בו הטיפול הנכון יכול להוביל להחמרה בלתי הפיכה לחלוטין של המחלה שנגמרת לבסוף במוות, על המטופל לנקוט בצעדים הבאים:

 • לשמוע אקסטרים מטאל
 • החרמת מכשירים אלקטרוניים עד החלמה מלאה
 • ניתוק אינטראקציה עם העולם עד החלמה מלאה
 • תערובת של קוק אקסטזי הרואין ואקמולי לילדים (3 מ"ל אקמולי)
 • ניתוח הוצאת טמטום (ניתוח מסוכן אשר יכול להיגמר במוות במידה והאדם הינו מטומטם לחלוטין)

טיפול בחולים סופניים

אין מה לעשות במצב זה, רופאים ממליצים ללכת לטיול קטן בשוויץ ולבקר בעמותת דיגניטאס.

דרכי מניעת ההדבקות

ניתן להימנע מהידבקות על ידי שמירה על הנחיות אלו:

 • ירידה על קייפופ סטאנס
 • שמיעת מוזיקה נורמלית
 • חסימת נושאים ברשתות חברתיות הקשורים במילים "קיי" ו"פופ"
 • עינויי זין וביצים
 • אי מילוי ההוראה להסטרים פאנקאמים