מכרסם סיני עתיק

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


צפיה בערך זה כרוכה בתשלום סמלי של 5 שקלים חדשים. החשבון נשלח לספק האינטרנט שלך."יצירתי הטובה מכל!"
~ אלוהים על מכרסם סיני עתיק
"מה קורה בן דוד?"
~ גרביל על מכרסם סיני עתיק
"יאמי!"
~ מכרסם סיני עתיק על גזר


היווצרות המכרסם הסיני העתיק הראשון

בשנת 1945 לספירת הגרבילים נוצר המכרסם הסיני העתיק הראשון,יוצריו הם אלוהים,היטלר,הלמה הקדושה וגרביל שהיה באזור. סיפורו מתחיל בשנת 1945 כאשר אלוהים רצה ליצור יצורים קדושים,שיהיו קדושים,בעלי תחום שליטה וגם גזע בפני עצמו,בשביל זה אלוהים גרם ללמה הקדושה להיזדמן ולהיטלר לדחוף לה,לאחר מכן בשביל שתיהיה קדושה אלוהי הוא לקח צלע של גרביל וחלק קטן מעצמו ושם אותם בתוך הלמה הקדושה בעובר.לאחר כמה חודשים נולד המכרסם הסיני העתיק הראשון, שהיה ראש הזן של המכרסמים הסינים העתקים,לאחר שהזדווג עם גרבילה שמימית נוצר גזע המכרסמים הסינים העתיקים,כיום קיימים כ1,000 מכרסמים סינים עתיקים (השטן שלח שליחים והם הצליחו להרוג המון מכרסמים סינים עתיקים עד שילדי המיפל הופיעו והשמידו אותם כי הם דמו לפטריות)

סוגי המכרסמים הסינים העתיקים שמוכרים כיום למדע

1.מכרסם סיני עתיק-הסוג הוותיק והמרכזי
2.המכרסם הסיני החדיש - לאחר שמכרסם סיני עתיק מזדווג עם התרנגול הקדוש נוצר המכרסם הסיני החדיש,ההבדל בינו לבין מכרסם סיני עתיק זה שהוא יכול לזמן גזרים חיים שילחמו בשבילו וגם שהוא יכול לעבור בקלות בין העולם שלנו לבין אזור האלים ויכול לעוף.
3.מכרסם הסיני השיבטי-נוצר על ידי זיווג של מכרסם סיני עתיק יחד עם צ'יף שבט גרבילי,ההבדל הוא שכוחו מוכפל ב-2 והוא לא יכול לעשות שום קסמים ואין לו תחומי שליטה,בנוסף הוא חי בשבט
4.מכרסם סיני פיטרייתי - נוצר כאשר יוצר המכרסמים הסינים העתקים ענס פטריה ממייפל סטורי,הוא דומה קצת לפטריה ובעל 2 איברי מין,בנוסף הוא יכול לזמן פטריות מייפל סטורי 5.מכרסם השטן הסיני - נוצר כאשר השטן לקח מכרסם סיני עתיק וניסה להפוך אותו לרשע,מכרסם השטן הסיני לא יכול להזדווג,הוא כפול בגודלו ובכוחו ממכרסם סיני עתיק וגם חכם ותחמן,הוא חצי אל ותחום שליטתו הוא פלפלים ,בנוסף הוא בעל יכולות לזמן אש
6.מכרסם לחימה סיני - צ'אק נוריס רצה לעצמו מכרסם סיני עתיק מחמד,אך כאשר הבין שזה בילתי אפשרי ביקש מאלוהים לתת לו מכרסם סיני עתיק בעל יכולות כמו שלו,אין לו שום כוחות קסם,שום תחומי שליטה,אבל כוחו שווה לצ'אק נוריס וכך גם מוחו,הוא בגודל פי שלוש ממכרסם סיני עתיק והם חברים קרובים,הוא יכול לעשות בעיטה סיבובית אך הוא לא יכול להזדווג.

המכרסם,חלק א'

ויבוא הפופיק הגדול אל המכרסם הסיני העתיק הראשון ויאמר:"ותוליד שבט,מספרם כמספר הכוכבים בשמיים,וישתלטו על העולם" ויבוא המכרסם סיני עתיק הראשון אל אשתו הגרבילה,ויספר לה את אשר הפופיק הגדול אמר לו,ותשמח הגרבילה,ותיכנס להריון. וביום הבא בא אלוהים אל הגרבילה,ויאמר :"תלדי תאומים,אחד יהיה המכרסם הסיני העתיק הראשון והשני יהיה מכרסם לחימה סיני,ותיתני את השני אל צ'אק נוריס כי אל הוא,ומכרסם הוא רוצה,ואם לא תיתני אל צ'אק נוריס הגרביל,יבוא גרגמל לקחתו,והעולם ירא" וביום הבא יבוא צ'אק נוריס ותיתן הגרבילה את בנה.ויבוא המכרסם הסיני העתיק הביתה,ויראה כי רק אחד מבניו בביתו,ותספר לו הגרבילה את אשר אמר אלוהים,וישמח.ויחלו לספור שנים מיום זה.

המכרסם,חלק ב'

ויגדל בנו של המכרסם הסיני העתיק והגרבילה,ויבוא אליו אלוהים ויאמר:"אתה תיהיה אב גאה,ותמות,ובנך יקים את המין של המכרסמים הסינים העתיקים" וישמח המכרסם הסיני העתיק וישתין במכנסיו,ויבוא השתן וימות,ויהרוג את המכרסם הסיני העתיק אימו" ויבוא בנו ויבכה ויתאבל,ויגדל בנו ויקים שבט גדול, ושמו "סמים" ,ויקחו כל בני השבט סמים יום ביומו.ויבוא שבט חדש ושמו באקוגן (כדורי קקה) ויבוא שבט באקוגן אל שבט סמים ויאמר "באקוגן!! קרב!! באקוגן!! עמוד!!באקוגן!אני משתין בעמידה!" ויבוא הקרב,וינצחו שבט הסמים כי על סמים היו,ויהרגו חצי משבט באקוגן וחציו השני יברח, ויצור המכרסם הסיני העתיק החכם את כביש 6 וישים בוא חדות קרן,כי ידע כי פדופילים הם,ויבואו שבט באקוגן ויאנסו החדות קרן ויבואו הסמים וירצחו את כולם,ואחד יברח. והאחד יהיה בהריון,ויוליד את הקנטואור הראשון.

המכרסם,חלק ג'

ויתפרקו שבט הסמים,ויהפכו למין בפני עצמו.ויתפזרו. ויראה השטן כי קדושים הם מהגרבילים,ויזמן שליחי פטריות ויהרגו המכרסמים הסינים העתיקים,וימותו,וישארו רק 1,000 מכרסמים סינים עתיקים. ויבוא יום האבל,ויקחו סמים ויחלקו עם הגרבילים,ויהרגו צ'אק נוריס והמכרסם לחימה העתיק את שליחי השטן. ומכרסם הלחימה העתיק אינו יוכל למות עוד. וילך אחרי צ'אק נוריס ויעלם. ומכרסם הלחימה העתיק ישמור על שערי גן עדן כ-50 שנה,ולא יראה עד שנת 55 לספירת המכרסמים הסינים העתיקים (2000). הסוף של תורת הגרבילים.

מהו מכרסם סיני עתיק?

מכרסם סיני עתיק הוא גרביל,מכרסם,סיני וגם עתיק. המכרסם הסיני העתיק הוא רוב היום לוחם חרב אנס שמשמיד בורקסים,לפי הדת הבורקסית הם רשעים ומקצוענים אך יש שם רק כ-15 איש. חלקם משרתים ב-צה"ל שראשי התיבות האמיתים (כך הגרבילים חושבים) שלו הם צבא ההתקפה לבורקים,שם הם מאומנים להשמיד בורקסים לבנוניים,יש כ-20 גרבילים בצה"ל בלבד והם הכי טובים במקצוע.ואם הם לא משמידים בורקסים זה אומר שהם מתכננים את ההשתלטות על עולם או אוכלים גזר (ראו ציטוטים).

בורקס טורקי מושמד על ידי מכרסם סיני עתיק

יוצרים משתמש:דוקטור פרוספור פון דוכסי ומשתמש:profesore000