טורקמניסטן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
טורקמניסטניה
דגל טורקמניסטן סמל טורקמניסטן
דגל טורקמניסטן סמל טורקמניסטן
מוטו לאומי רשמי: אכלת זין סובייטיה! לא רשמי: אל תאכלו את טורקמניסטן אלא מה שלידה!
המנון מיסטר סטולגינג תוריד לנו גמלים מהשמיים!
יבשת אסיה
שפה רשמית

טורקמנית

עיר טקילה

יארדן סטולגינג סיטי

העיר הגדולה ביותר

בקרטחון סיטי

משטר

טורקמניזם

ראש המדינה

נשיא נצחי,נשיא, ראש ממשלה, ראש המועצה הלאומית, מנהיג ועידות ההתנגדות העממיות ועוד - ספרמורט ניאזוב

הקמה

פירוק מברית המועצות

צפיפות אוכלוסין

444444444444 לקמ"ר (מעדיפים לחיות בקומונות)

מטבע

טורקמני טחון

אזור זמן

4 אחר הצהריים

סיומת אינטרנט

tfu.tfu.tfu.com

קידומת

=1574.5

טורקמניסטן- הינה מדינה צחיחה הנשלטת בידי נשיא נצחי שמת ומחליף אותו ממלא מקום- שמו מעורר אימה וגם בלבול בגלל ש-46% מתושבי טורקמניסטן אינם יודעים לבטא את שמו הפרטי ספרמורט ניאזוב.

הסטורית המדינה[edit]

המדינה הוקמה בשנת -1459 ע"י גנרל לורד הוד מלכותו הקדוש,יארדן סטולגינג הדגול שבא לשם עם החברים שלו והחליט, זה זה השטח שלי! בנאומו כתב:לא אכפת לי מכלום, כי אני יותר חשוב וזאת המדינה שלי וקצת שלכם

יארדן סטולגינג

כאשר ברית המועצות התפרקה עברה הנהלתה לידיו של אדם משוגע שיש המשווים אותו להיטלר דגול בעל יכולות קסם בשם ספרמורט ניאזוב. ניאזוב השחיל שורה רבה של רפורמות כאשר העיקרית שבהם היא לזכור את שמו הפרטי. בכול בית ספר אומרים את השבועה:"אני נשבע לשרת את ספרמורט ניאזוב שאת כול חיי ואת כול האוכל שיש לי במקרר בשבילך ולבנות לך פסל בגובה של 45 מטרים מסוכר ומגנזיום. אני נשבע שברגע שספרמורט ניאזוב ימות אני אברח למדינה שכנה ולא אחזור יותר בחיי(נוסח טיוטה) אשנן את שמך ואקרא את הספר הזה שלך שכול כך חשוב". הספר המופיע בהשבועה הוא הרוחנמה, הספר שכתב ניאזוב ובו רשימת 4,574 המשאלות שלו ליום ההולדת. הספר נכתב בשנת 2001.

הטבע בארץ (טורקמניסטן)[edit]

בטורקמניסטן נמצאים הרי געש בדרום מזרח הארץ,חלקם פעילים וחלקם לא מן הרי הגעש יוצאת סודה חומצית המורכבת מ: סינציניום כלורי,E335, נתרן מילניום, אשלגן כלורי ועוד... החיות שנמצאות בטורקמניסטן הן: מחוח ציווי שניזון בעיקר מדורקס השי אך אם אין לו מה לאכול הוא אוכל שונים מושונים. סרדין מוסליי ניזון בעיקר מבטון שבני האדם עושים, יכול לשרוד עד 600 שנה אם אין לו מה לאכול. יש גם גמל דו ארגמני שממנו בונים בתים בכפרים.

הצמחייה בטורקמניסטן[edit]

הצמחייה פורחת בטורקמניסטן, היא מאוד ירוקה ויש בה די מזון וגידול לכל תושבי טורקמניסטן. לעיתים מאוד רחוקות מגיעות שנות בצורת קשות, יש אנשים ששורדים ויש שלא.

האוכלוסיה בטורקמניסטן[edit]

בטורקמניסטן האוכלוסייה די קטנה רוב האנשים חסרי עור לחלקם יש בשר צהוב ולחלקם טחון, אם תבקשו אז גם לכמה בחורות יש בשר לתפוס, אבל תמורת המון רובלים יהיה להם כן, בערים הגדולות האנשים גרים בבניינים שעשויים מרוק של אלפקה ובכפרים הבתים עשויים מגמל דו ארגמני.