סינרגיה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

סינרגיה היא להקה מוזיקלית אשר תפסה מקום של כבוד בעולם המוזיקה הישראלית, והם עונים לקטגוריה של מוזיקאים יוצרים - או לפחות זה מה אתם חושבים...

הסיפור האמיתי שמאחורי סינרגי"ה

סינרגיה אמנם נראית מבחוץ כמו להקת נוער משעממת וחסרת כישרון, שרבים הם ההומואים והפאקאצות אשר מאזינים להם בשקיקה, גומעים את תכניהם הריקים וחולים על התחת של הגיטריסט שיודע שני אקורדים. אך למעשה, סינרגיה אינה להקה כלל, זהו למעשה אירגון מרגלים סודי, שששמו מורכב מראשי התיבות: סינים יפנים נערים רעים גרים יחד בהרצליה השם אכן מעפן, אך מה לעשות, זה אף פעם לא היה הצד החזק שלהם... פרט אחד אשר מסגיר את העובדה שסינרגיה אינם מה שחשבנו הוא שחברי הלהקה אינם יודעים לנגן כלל, ואת ההופעות שלהם ואת פרסומם בציבור הם עושים באמצעות פלייבק בלבד, גם הראיונות שלהם לתקשורת מוקלטים מראש בפלייבק שמשודר בטלוויזיה בזמן שהם מזיזים את השפתיים ועושים את עצמם מנגנים.

זהותם האמיתית של חברי הלהקה היא מסתורית ומאיימת, אך חוקרים יודעי דבר גילו כי למעה הלהקה איננה להקה כלל והיא איננה ישראלית, אלו חבורה של נערים רעים, סינים ויפנים אשר גרים יחדיו בדירת חדר בהרצליה, ומשם הם מפיצים את הרוע שלהם לעולם. זהו ארגון סודי אשר תפקידו הוא השתלטות על הנוער הישראלי, בכך שייתמכר לשירים הנבובים, יעריץ בעיוורון את הלהקה וייתדרדר לסקס סמים ופופ'נ'רול...

פועלם של חברי סינרגי"ה

את אלבומם הראשון יצרה הלהקה באמצעים בלתי כשרים, החל בשוחד של מוזיקאים מנוסים יותר וכלה בנגינת שניים עד שלושה אקורדים עד שיוצא מזה משהו טוב... הנוער לא היה טיפש ולא קנה את האלבום המזעזע שכלל שני אקורדים בלבד, ולא בא להופעות, סינרגי"ה קלטה את זה ואפילו לא טרחה להזיז את השפתיים עם הפלייבק בהופעה. כעבור שנים של תוכניות זדוניות, חטיפת בני נוער ועינויים תחת שמיעת הדיסק במשך 24 שעות ביממה, חברי הארגון הוציאו את ה"אלבום" השני שלהם, אשר הפך מוצלח מאוד משום מה. הסיבה הייתה שטיפת מוח כללית שעשתה הלהקה לבני הנוער שצפו בטלוויזיה שעה שהארגון השתלט על השידור והשמיע (בפלייבק כמובן) את הדברים שערפלו את דעת הנוער. הכל הצליח פתאום, בני נוער מילאו את ההופעות והעריצו באופן עיוור את האירגון הסודי שהזיז את שפתיו על הבמה בעוד הפלייבק מתנגן לו. מבקר המוזיקה ארנון טוטנשגארץ כתב ביקורת חריפה מאוד על הופעתם הנבובה וחסר התוכן, הביקורת מעולם לא התפרסמה משום שחברי סינרגי"ה קראו את הביקורת לפני הפרסום ורצחו את טוטנשגארץ בשנתו. וכך ממשיכה הלהקה בפועלה, ועומלת על אלבום שלישי, בו תתבצע ההפיכה הגדולה, אשר תגרום לבני הנוער להשתגע באופן סופי, ולהיות עבדים לרגלי האירגון האיום המתקרא - סינרגי"ה.
Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא סינרגיה. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.

אולי התכוונת לסיגריה? הם אולי לא נראים אותו דבר, אבל הם מריחים ונשמעים אותו דבר. רגע! הם אותו דבר!