ספייס גירלז

From איןציקלופדיה
(Redirected from הספייס גירלז)
Jump to navigation Jump to search
ספייס גירלז
Spice girls.jpeg

מקור אומות הפאקצה המאוחדות

שנות פעילות 2013

ז'אנר פופ פאקצי
יידיש

חברת תקליטים {{{חברת תקליטים}}}

חברי ההרכב אמה בנטון
ויקטוריה בקהאם
מלאני בי
מלאני סי
מלאני די

אתר {{{אתר}}}
"אמאלה!!! הינה הספייס גירלזזזזז!!!!"
~ פאקצה משנות השמונים לפני המצאת שפת הפאקצות על ספייס גירלז
"טוב אנחנו בחלל איפה ההופעה! בוא נתחיל לרקוד!! רגע למה אתה מתכוון כשאתה אומר שאלה בנות הפלפל ולא בנות החלל"
~ אילן רימון על הירח

הספייס גירלז (באנגלית: spice girlz) הן חבורה של בנות שמאד אוהבות ספייס סם שהוא חוקי בארץ וקל להשגה. מקור השם של הספייס גירלז בא בגלל כמה סיבות: 1. אהבתם הרבה לספייס. 2. אהבתם הרבה לאילן רימון. 3. אהבתם הרבה לעמבה וסחוג חריף. 4. בגלל שהן בנות שדומות לדובי גריזלי אז הן הוסיפו את הז' או בגלל שהן פשוט אוהבים את הז'. הספייס גירלז התפרסמו בעיקר מהאלבומם הראשון "ספייס" ובאלבומם השני הצליחו להפתיע אף יותר ולמכור אפילו יותר תקליטים (באלבום "עיניים אדומות").

הספייס גירלז בדומה ל 1D הן גם להקת בנות שלא באמת שרות שירים אלה משלמות למישהו שישיר ועושות קולות רקע/ פלוצים מבית השחי בזמן השמעת הפליבאק.

ההתחלה (1995-1994)

בהתחלה כולם פשוט שנאו אותם. לאט לאט שנאו אותם פחות ופחות ופחות ואז שמעו אותם שוב והתחילו לשנוא אותם שוב. לאחר מכן הספייס גירלז הלכו לבריכה וקנו בגדים חדשים (כמו שאפשר לראות בתמונה). יותר מאוחר באותה שנה הספייס גירלז נסעו לדרום הודו על הארנב הענקי שלהן כדי לחפש רעיונות חדשים לשירים, שם הן גילו את הספייס וכך בעצם התחילה הדיסקוגרפיה שלהן (הן אהבו דיסקו). בשנת 1995 כולם שנאו את השיר של הספייס גירלז אבל השיר גרם לאנשים לרצות לקנות ספייס בכמויות מסחריות ענקיות.

בהמשך אותה השנה חברות יצור הספייס הודו לספייס גירז (שבאותה תקופה קראו להן השלפוחיות), ונתנו להן כמויות אדירות של ספייס כדי שיוכלו להמשיך ליצור "מוסיקה". לאחר מכן הצטרפה בנטון ללהקה (הברבי הראשי כיום) והציעה את השם "ספייס גירלז". לבסוף השם התקבל ואת אלבומם השני התחילו להוציא את שיריהן תחת השם ספייס גירלז.

Spiceworld

בנובמבר מתישהו (כאילו שמישהו באמת סופר), הספייס גירלז הוציאו עוד אלבום מזעזע על התמכרותם לסמים קשים שאותו השיר זעזע את העולם בצורה חזקה מאד. אותו האלבום הכניס את כל העולם לתקופה קשה מאד שנקראת שנות ה-80 באותה שנה בוב מארלי התמכר לסמים, מייקל ג'קסון רצה להפוך לפדופיל והכי נורא טל מוסרי החליט להצטרף לערוץ הילדים וכל זה ועוד קרה בגלל האלבום של הספייס גירלז.

הסינגל too much בערך הוציא את העולם מהקטסטרופה הזאתי והוציא את העולם עם רק 60% מעשנים...

חמש שנים אחריי זה האנשים חזרו לאותם כמויות בערך, לאחר שברני ניסה להשמיד את העולם. אך האלבום spice world (עולם של ספייס) עדיין השאיר טראומה גדולה על העולם והעולם עדיין בהתליכי השתקמות פיזית. לאחר כל הג'ויינטים שנשפכו ברחובות החליטו להפיק סרט על האלבום לסרט קראו "ספייסוורלד - למה? למה?!?!" אשר שודר בערוץ נשיונל ג'אוגרפיק ושאף אחד כמובן לא צפה בו.

חברות הלהקה

  • ג'רי אסטל האליוול - (באנגלית: סתם כאילו שלמישהו יש כוח לכתוב את כל זה) כונתה המגניבה (סתם)
  • אמה לי בנטון - כונתה שוקולד חריף אך הכינוי המקורי שלה היה שלשול מתוק.
  • ויקטוריה אדמס-בקהם - כונתה פוט ספייס זה די הלחיץ ילדות קטנות, אבל הן בכל זאת באו להופעה של חולת הנפש הזאת.
  • עוד כמה בנות שעשויות מפלסטיק - ETC ETC ETC...

קישורים חיצוניים