מגהדת'

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: הערך הזה בכלל לא מקולל

ערך זה בכלל לא מקולל! -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן הצדיק.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.מגהדת' או בשמה המלא מגהדייב מאסטיין היא להקתו של דייב מאסטיין ובה מנוגנים שירים על דייב מאסטיין, מאז היותו טיגריס קטן. דייוויד אוני צ'אן קוואי סקוט "דייב" מאסטיין (באנגלית: David Scott "Dave" Mustaine; נולד ב-13 בספטמבר 1961 בפקיסטן שבזימבבווה, ארצות הברית) הוא מוזיקאי אמריקאי ממוצא יהודי. הוא התנצר. סולן, גיטריסט וליריקן בז'אנר הת'ראש מטאל. נחשב לאחד מכוכבי המטאל המצליחים והפופולריים בעולם. דבר שאנשים רבים לא יודעים זה ש....דייב מאסטיין הוא בעצם הבן זוג של דייב גרהול ולהם יש ילדים שקוראים להם דייבים והם קטנים וחמודים, דייבים גרוהלים ודייבים מאסטיינים חמודים.

מגדת להקת התראש מטאל הכי טובה בהיסטוריה על פי מגזין rolling rocks. דייב מאסטיין הוא אחד המייסדים, הסולן והגיטריסט של להקת הג'יי פופ הידועה מיקי מייקי והמילקי שנגמר מגאדת'. נחשב לאחד החלוצים של ז'אנר הת'ראש מטאל. ב-1981 היה מחבריה הראשונים של להקת מטאליקה אך הארי פוטר מודרפאקר מן הלהקה עוד בתחילת דרכה על רקע התנהגותו הבעייתית. הוא היה מניוק. איילה. אמרה. מניוק.

מאסטיין הוא יהודי על פי ההלכה - הוא נולד לאם (אמילי דייוויד) יהודייה אשכנזית, ולאב (ג'ון ג'פרסון מאסטיין) נוצרי ממוצא צרפתי ופיני. חונך על פי המסורת של עדי ה', אך כיום חי את חייו כנוצרי שנולד מחדש.כן הנה אמרתי שהוא התנצר. אמרתי או לא אמרתי? כי הוא גרוע.

כיום דייב מאסטיין הוא הזמר בלהקת הקייפופ הידועה bts שירם הכי מוכר הוא כמובן הקאבר לג'מירוקוואי בק בק בק בק בק בק בק בק בק בק בק הוא עשה שתפ ב2021 עם המתופפת של סלייר-בריטני ספירס.

הכל התחיל ב..

הכל התחיל כשדייב מאסטיין הצטרף ללהקת הט'ראש מטאל הראשונה בהסטוריה, מטאליקה, בתור טיגריס רעב ראשי, בשנת 1982. בכדי ליצור קצת אתגר לעצמו, דייב הקים שתי להקות ט'ראש אחרונת, אנטרקס וסלייר כדי ליצור תחרות בין הלהקות וזה מה שקובע שדייב מאסטיין הוא האבא, האמא, האח, האחות, האחיין והבן דוד המייסד של הט'ראש מטאל! זמן קצר לאחר שהוקמו כל הלהקות האלו דייב מאסטיין התחיל להתמכר לאייס קפה ומיילקשיקים (בטעם תות למי שרוצה לדעת) והוא ביזבז את רוב תקציבי הלהקות כדי לממן את התמכרותו וגם בזמן ההופעות נהג לשלשל בזמן הסולואים שלו. בגלל ההתמכרות כל הלהקות שלו העיפו אותו באותו יום ודייב אמר פאק, בציטוט "פאק". זמן קצר לאחר מזה דייב הקים להקה מתחרה נוספת בשם מגהדת'! הלהקה הכי טובה בעולם כיום! דייב היה ידוע גם בהתמכרותו להרואין יטבתה.

קצת לפני ההתחלה

לפני שנולד בשם דייב מאסטין, דייב נולד בשם חיים ויצמן אך לאחר כמה שנים נולד מחדש בשם דייב סקוט מאסטיין, (כיום ידוע כ-דייב "אל תיגע בי יא בן זונה, אני אקרע לך ת'תחת" סקוט מאסטיין) לאם יהודייה ואב מוסלמי ולפי ההלכה קבע שדייב נוצרי אך כיום הוא חיי את חייו ורואה את עצמו כבודהיסטי. דייב נולד עם הגיטרה ביד, מה שקבע שכבר היה שרדר גיטרה אמיתי מלידה.

אחרי ההתחלה

אחרי שדייב מאסטין נזרק ממטאליקה פגש דייב ב1983, את הקונטרבאסיטס, דוד המלך, (בהמשך שינה את שמו לדיויד אלפסון) והם החליטו ליצור להקה שתנגן לצבא האמריקאי בוויטאנם בשם מגהדת'(Megadeth), אך מכיוון שהמלחמה עוד לא התחילה (או יותר נכון, כבר הסתיימה), החליטו השניים להישאר בתחום הט'ראש מטאל. שניהם החליטו להגדיל במעט את הלהקה אז הם צירפו שני נוודי רחוב שהם מצאו. אחד בשם כריסטמס פולנייה (Christmas Polania)שניגן בגיטרה והשני גארט' שמואלסון שדפק על הפח המתכתי (אלמנט חשוב ונחוץ בט'ראש). בבוא הזמן דייב מאסטיין יחליף שוב ושוב את כל חברי הלהקה.

חברי הלהקה

חברי הלהקה הנוכחים

  • דייב מאסטיין - גיטרה\סולן
  • דייוויד בן אלף סון (מאסטיין) - בס
  • דוד מאסטיין - גיטרה ראשית
  • דודו מאסטיין - תופים

חברי התחזוקה והצוות

  • טכנאי הגיטרות - דודי מאסטיין


  • טכנאי תופים -דוידי מאסטיין
  • אחרי על ההגברה - דידי מאסטיין
  • נהג אוטובוס הלהקה - דוידוף מאסטיין
  • חתול - דייויד מאסטיין


דיסקוגרפיה

Killing is my business... And business is Good (העסק שלי הוא הרג... והעסקים טובים!) (זו התגובה של דייב מאסטיין למטאליקה על אלבומה kill em all (להרוג את כולם) - לי לפחות משלמים כדי להרוג, אתם סתם הורגים בחינם) - 1985

Nobody's Buying my Piss (אפחד לא קונה לי ת'שתינה) - 1986

So far, shit!.. but the worst is yet to come (עד כה, חרא!.. אך הרע ביותר עוד יגיע) - 1988

Sleeping in Piss (ישן בשתינה) - 1990, נחשב לאחת מיצירות האשפה הטובות בכל הזמנים

Your farts can extinct the world (הפלוצים שלך יכולים להכחיד ת'עולם) - 1992

Youthanasia.. I know, I can't spell (יות'אנזיה {להמיט}.. אני יודע, אני לא יכול לכתוב) - 1994

Weird Writings (כתיבה מוזרה) - 1997

It's a risk to Listen to this (זה סיכון להקשיב לזה) - 1999

(Super Man Just Fucked the World (The World Needs a Hero (לסופרמן נשבר הזין, העולם צריך גיבור) - 2001

Fuck the System (זיין על המערכת - העתקה של מגהדת' מאחד משירי סיסטם אוף א דאון) - 2004

United Nations is Awesome (האו"ם הוא מגניב), עם הסינגל המדהים Sleepover (מסיבת פיג'מות) והתות לימון שהיה פעם מהאלבום להמיט - 2007

Startgame-A Christmas Adventure - (התחלת המשחק) - 2009

12+2-(יענו 14) כמו 13,רק 14 - 2011

Super Kakilaider -(קקי סופרלטיבי) - כל מי שאוהב את האלבום הוא קקי סופרלטיבי-2013

אלבומי להיטים ו-DVD

Wedding song: The Megadeth years (שירי חתונה: שנות המגדת') - 2000

Greatest Piece of Crap (החרא הכי גדול שיש) - 2005

Your So Rude (אתה כ"כ חצוף) - 2002

Arsenal, Chelsea & Megadeth (ארסנל, צ'לסי ומגהדת') - 2005

That One Night: a one time prefomence for the US Army (הלילה הזה: ההופעה היחידה לצבא האמריקני) -2005\2007

Chestcold (הצטננות)-47B.C.E.\2007

ראו גם