תבנית:עמוד ראשי/חגיגות ה-16

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
תמונה נבחרת
Shabbatai3a.jpg
מנהיג איןציקלופדיה שבתאי צבי בתקופת גילגולו כמשה רבנו, מקבל תלונות מעדת קורח ועדתו, במה שנחשב לוועדת הכנסת הראשונה.


הציטוט היומי
גרשיים1.svg בושה וחרפה! אתר מלא בשטויות, לא אמין וטיפשי! גרשיים2.svg

אדם ממוצע על ויקיפדיהערך מופלץ
Farted2021.svg
Wiki.png

איןציקלופדיהיידיש: קיינציקלאפעדיע) הוא אתר אינטרנט אינפורמטיבי (פרודי בלע"ז אבל זה רק זמני) הפועל בשיטת ויקי, ומטרתו העיקרית היא לספק ערכים איןציקלופדיים אמינים בנושאים שונים. איןציקלופדיה פועלת כתיבת התלונות הרשמית של העם היהודי במשך 3,329 השנים שעברו מאז מעמד הר סיני בו ניתנה התורה למשה, ועד היום. ואכן, מסקר שערך הלמ"ס הכנס"ה התברר שרוב התל"ג של מדינת ישראל הריבונית, מגיעה מכתיבת תלונות. בטרם היווסדותה של איןציקלופדיה, המין האנושי עשה שימוש באנציקלופדיה, אתר באנגלית שנוסד בידי רבי נחמן מ מב מבר מברס מברסל נגמר הדיו במדפסת נא להחליף וללחוץ על הכפתור המהבהב וידוע כיום כתיבת נח. העם היהודי דרש בשלב מסויים שתהיה לו תיבת תלונות משלו בעברית, וכתגובה אלוהים העניק להם את משה רבנו, שכגילגולו הראשון של אלברט איינשטיין, היה מסוגל לתפקד כאיןציקלופדיה מהלכת ולטפל בכל תלונותיהם של היהודים.

לערך המלא


הידעת?
Question Mark 3D Animation POV-Ray.gif

לקטעי הידעת? נוספים


היום בהיסטוריה (22.05.2022)
Parker smith.jpg


חידת השבוע
  • אם באיןציקלופדיה כתוב שאיןציקלופדיה תמיד משקרת, האם אתה ויקיפד?

לחידות נוספות


רוצים לעזור לאיןציקלופדיה לצמוח אבל אתם לא יודעים על מה לכתוב?


הנה הצעה לערך אקראי שתוכלו ליצור:
צביקה פיק‏‎‏‎
(ואל תשכחו לקרוא את המדריך שלנו לכתיבת ערכים מצחיקים אם זה הערך הראשון שאתם כותבים)


קצת היסטוריה...

איןציקלופדיה העברית הוקמה ב-5 בדצמבר 2005, על ידי קקון ו-Avichai, מסיבות לא ידועות (כנראה ממש שיעמם להם). בשנותיה המוקדמות, איןציקלופדיה שגשגה, ובחמש השנים הראשונות שלה נכתבו 1700 ערכים! אבל הכל השתנה כשהמשחיתים החליטו לתקוף. רק מפעילי המערכת, השולטים בארבעת האלמנטים (מחיקה, הגנה, חסימה, ושחזור מהיר), היו יכולים לעצור אותם, אבל כולם נעלמו. קבוצה אמיצה של עורכים לא נתנה לזה לעצור אותם, והקימה את המטה למאבק במשחיתים, שמטרתו חסימת המשחיתים וקבלת הרשאות מפעיל מערכת כדי למנוע הישנות של המצב. המאבק הצליח, אבל איןציקלופדיה עדיין המשיכה לדעוך.

בין השנים 2014 ו-2017, היו זמנים שאיןציקלופדיה חזרה לעצמה לפני שחזרה לדעוך. משתמשים כגון גרביל אטומי בע"מ, כצר, Oronik ו-Differentusername עלו ונפלו, אך האתר לא חזר לשגשג. היו כאלו שאיבדו תקווה, וטענו שפשוט צריך לסגור את האתר, לארכב את כל הדפים ולחזור לנתניה. אבל האתר עדיין המשיך להתקיים, גם אם הוא הפך במידה כזו או אחרת למזבלה של ספאם-בוטים הודיים.

אבל אז, בשנת 2020, דבר טוב קרה. כן, הביטויים "2020" ו-"דבר טוב" הופיעו הרגע באותו משפט. לא, לא השתגעתם. מי שכן קצת השתגע (שוב, כנראה משעמום) הוא מה שתגיד, שהחליט ליצור חשבון פה איזה יום ורק כעבור כמה ימים קלט שליטרלי לא נשאר פה אף אחד. הוא לא ויתר והחליט להמשיך לערוך. עם הזמן, הצטרפו אליו המשתמשים צ'רנוביל וחתול חסר אישיות, שיחד עם המשתמשים הותיקים יותר Shagiss, סטנדאפיסט בגרוש וקקון (כן, אותו קקון שהיה המייסד המיתולוגי של האתר), הובילו את איןציקלופדיה לעידן של קצת יותר שגשוג מהמוות הטוטאלי ששרר לפני כן.

הסיפור הזה נגמר כאן, אבל זהו לא סוף סיפורה של איןציקלופדיה! את הפרק הבא בסיפור של האתר הזה, גם אתם תוכלו לכתוב. אנחנו לא יודעים מה בדיוק יהיה בו, אבל אנחנו מקווים שהוא יהיה יותר מצחיק ויותר משגשג מקודמיו. בואו נכתוב ביחד את עתידה של איןציקלופדיה! (אפשר להכניס לשם כמה בדיחות קקי-פיפי, זה בסדר. 😉)


איןמיזמים נוספים
איןלדעת
הידעת?
איןמילון
מילון חופשי מתוכן
איןציטוט
מאגר ציטוטים מפוברקים
איןספר
ספרי לימוד חסרי תועלת
איןחדש
חדשות חסרות תוכן
איןטקסט
טקסטים הומוריסטים
איןמינים
המינים החיים בעולמינו
איןמסע
ביקורות תיירות בעולם התחתון
הידעת.png

מיאו

Einmilon3D1.png

מיאו

Notzitut.png

מיאו

Einsefer1.png

מיאו

Einhadash.png

מיאו

EinText.png

מיאו

Einminim.svg

מיאו

איןמסע.png

מיאו

איןציקלופדיות בשפות אחרות

Uncyclopedia
אנגלית
Uncyclopedia Potato Logo.gif
بيضيپيديا
ערבית
Logo aravi.png
קיינציקלאָפּעדיע
ייִדיש
Keincyclopedia Logo.JPG
Абсурдопедия
רוסית
Absurdopedia.png
Φρικηπαίδεια
יוונית
LogoYevani.png
Desencyclopedie
צרפתית
French.gif
hikipedia
פינית
Hikipedia.png
Uncyclopedia.de
גרמנית
Uncyclopedia.de.png
Nonsensopedia
פולנית
Logopolani.png
Inciclopedia
ספרדית
Inciclopedia.png